Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ahogy Deadmike irta a blogon én is remélem, hogy a Top3 TE -ek közül valaki ott marad nekünk a drafton...bár szerintem Fleenert elviszik de ez az Allen gyerek is megfelelő lenne Gonzo mögé.... :cool:Keano
Fleenert nyilván elviszik. Charles és Allen közül kéne majd választanunk, attól függően, hogy ki marad bent.
ha Lofton valamilyen módon maradna, akkor adnám én is a TE pick-et. más esetben őt kell pótolni, bármennyire is vékony a wr corp is.
Loftonnal mi a szett, btw?Zsoca
szvsz kivár... ha Vilma leves, naaaaagyon túl fogjuk fizetni

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Ahogy Deadmike irta a blogon én is remélem, hogy a Top3 TE -ek közül valaki ott marad nekünk a drafton...bár szerintem Fleenert elviszik de ez az Allen gyerek is megfelelő lenne Gonzo mögé.... :cool:Keano
Fleenert nyilván elviszik. Charles és Allen közül kéne majd választanunk, attól függően, hogy ki marad bent.
ha Lofton valamilyen módon maradna, akkor adnám én is a TE pick-et. más esetben őt kell pótolni, bármennyire is vékony a wr corp is.
Loftonnal mi a szett, btw?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout
A FA-mozgásokat látva még mindig tartom a véleményem: BPA 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ahogy Deadmike irta a blogon én is remélem, hogy a Top3 TE -ek közül valaki ott marad nekünk a drafton...bár szerintem Fleenert elviszik de ez az Allen gyerek is megfelelő lenne Gonzo mögé.... :cool:


több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
AF Facebook: BY THE NUMBERS: Matt Ryan, Michael Turner and Roddy White have accomplished what no other trio in NFL history has with 3-straight seasons of 3,000 yards passing, 1,000 yards rushing and 1,000 yards receiving, respectively. 😊Buga
sokra mentünk vele... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
AF Facebook: BY THE NUMBERS: Matt Ryan, Michael Turner and Roddy White have accomplished what no other trio in NFL history has with 3-straight seasons of 3,000 yards passing, 1,000 yards rushing and 1,000 yards receiving, respectively. 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...peach
mert gyűrűt akarnak. Sólyomként. tudják ők is, ha az önös érdekeiket helyezik a csapatéval szembe, akkor úgy nem fognak.shawnka
nah yap, csak ebben a pénzorientált ligában, akkor is jól eső érzés, hogy van ahol ilyen jó a csapatszellem, közösek a célok, és nem az számít elsődlegesen, hogy 6,5 v 7 millió dollárt keressél évente...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
valaki szólhatna Grimesnak is, hogy ezt felfogja még időben 😀

úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...peach
mert gyűrűt akarnak. Sólyomként. tudják ők is, ha az önös érdekeiket helyezik a csapatéval szembe, akkor úgy nem fognak.shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...peach
mert gyűrűt akarnak. Sólyomként. tudják ők is, ha az önös érdekeiket helyezik a csapatéval szembe, akkor úgy nem fognak.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A tegnapi napon napvilágot látott Abe új szerződésének egy-két részlete. Elöljáróban annyit, hogy az előzetes hírekkel ellentétben az a 21 csak 16 millió $. Részletekért katt:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/20/abe_visszaterese
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Mi nem is hívtuk? hm

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Pedig nagy a csönd Lofton körülJanek
Utoljára Big Easy felé repült, a táskájában egy ajánlat már volt a TB-től. A franc tudja, hogy mekkora igényei vannak...Gyurma Pappa
Ma kerül sor a vizitre a Saintsnél.szaba
Akkor egy nappal le vagyok maradva.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pedig nagy a csönd Lofton körülJanek
Utoljára Big Easy felé repült, a táskájában egy ajánlat már volt a TB-től. A franc tudja, hogy mekkora igényei vannak...Gyurma Pappa
Ma kerül sor a vizitre a Saintsnél.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Pedig nagy a csönd Lofton körülJanek
Utoljára Big Easy felé repült, a táskájában egy ajánlat már volt a TB-től. A franc tudja, hogy mekkora igényei vannak...

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig nagy a csönd Lofton körül

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
nah, 3 nap után ez igazán jó hír. már csak mcclure és grimes szerződése van hátra... loftonról lemondtam 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout
McClure iránt érdeklődik a Rams, Todd ős-Falcon ha őt elengednénk akk nagyon szomorú lennék 😕empty taxi
Leigazolták Scott Wellst, szal tőlük nem kell félni, de Todd ne játsszon már más mezben 😕
Szerk. A PFT szerint nemzeti ünnepünkön 6 misi cap space volt, azóta jött Ábrahám Jani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
még a secondaryben kell dolgozni kicsit, meg petersont visszahozhatnánk és azt hiszem lehet várni a draftot
FA már nem hiszem hogy jönni fog
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Abraham 3 év 21 milla
bár a lebontása és a garantált pénzt nem tudni, de azért vélhetően nem lesz az 12 milla idén 😀 csak volt esze az öregnek 😀
örülünk vincent
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Tatupu 46-os mezben fog játszani, Vince pedig 65-öst fog viselni.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
ezaz!Marad a főnök!

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Én is örülök, hogy nem hoztatok meghatározó pass-rushert 😀

több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Király!
Öröm és Boldogság!

GO FALCONS!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Schefter: Falcons reached agreement with DE John Abraham on a three-year deal.vassadi
The Predator Returns! 😀
na legalább ő ittmarad, örülök neki 😊