Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szerintem igenis van különbség, mert van olyan csapat, ahol rohadtul nem számít (lásd Raiders), ha valaki nagyszájú, egyénieskedő, kicsapong stb.

az ominózus falcons szezon óta, amelynek egyik kiemelt szemétládája volt deangelo hall (pedig őt is hogy imádtam), nem akarunk ilyen arcokat.

személy szerint én is inkább a warrick dunn féle közösséget építő, normális játékosokat preferálom


ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊jjncaa
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
hmm, még soha nem hallottam róla
rágugliztam és miket találtam? hogy balhés a srác, méghozzá eléggé. dimitroffék pedig nem szeretik a balhés arcokat. honnan van az info, hogy kiszemelte őt a vezetőség? ok, közben megtaláltam, hogy ajc-ről.

olvasgattam a bejegyzés alatt a kommenteket és az egyik epic:

"Are we starting a beer pong team???"

Ugyanis elég komoly alkoholproblémái voltak a srácnak.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.deadmike
Stephen Garciával szemez most a Falcons, azt nem mondanám, hogy veterán, de rutinos 😊


ő az új Stafford?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
köszi, a mozaikszó kifejtését nem ismertem 😉

B(est) P(layer) A(vailable)
magyarul majdnem mindegy milyen posztra a lehető legjobb játékost kell hozni, leginkább a Giantsre jellemzőkristof
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
B(est) P(layer) A(vailable)
magyarul majdnem mindegy milyen posztra a lehető legjobb játékost kell hozni, leginkább a Giantsre jellemző
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Bocsi, de ezt a BPA-t még nem hallottam, kifejtenéd? 😀

Baker tehetségét már akkor is megkérdőjelezték, mikor 21. helyen elhoztuk, nem ért annyit, de a semminél jobb volt.
O-lineban még ott van Hawley, valszeg ő fogja átvenni McClure helyét. Róla alig beszélünk, pedig zseniális center. Mondjuk már most is bagót keres, szóval lenne rá zsé, hogy visszahozzuk még egy évre.
Snelling az egyik kedvencem, én nagyon sajnálnám, ha lelépne. Rossz volt látni, hogy olyan kevés lehetőséget kapott a 11-es szezonban. Hogy őszinte legyek, kezdőnek szerintem sehova nem férne be, backupként meg nem hiszem, hogy nagy lét szakíthatna. Szerintem maradni fog.
Loftonról folyton-folyvást kifejtettem, hogy inkább őt tartanám meg és én sem látom annyira, hogy béna lenne a passzjáték ellen (ne felejtsük, hogy a blogban a cikk egy átvétel volt, nem saját vélemény).
Abraham maradhat, de epizodista lesz, én már Biermannt kezdetném.
Koetter neve hallatán először azt hittem idegrohamot kapok, de bízok benne, hogy tényleg bátrabb playeket fog hívni és nem azt a sematikus sz@rt, mint amit Mularkey.

Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Baker: contract yearben van, muszáj csipkednie magát
Pat Hill: meglátjuk, Clabo, McClure és Blalock is igen jó szezont futott és Svitek is igen jó volt beugróként
Draft: BPA-zzunk azt jó napot
Turner: Snelling szvsz lelép, ezek után nem hiszem h elcserélnénk Turnert
Lofton: Bradley nagyon nyomja ezt a Lofton 2-downt, de a 9 PDefje, 2 INT-je absz korrekt stat. Az idei FA MLB-khez képest Tullochnál és D'Qwell Jacksonnál konkrétan jobb is ebben, mondjuk Hawthorne tán jobb pass coverben, de simán közepes szintű coverben is Lofton.
Grimes: tag rohadt drága, ha tageljük is muszáj lesz hosszú távon megegyezni...
Abraham: drágán tényleg ne, mondjuk előnye h dolgozott Nolannel
Ward: köszönjük nem, ha már atlantai gyerek akk Mathis 😀
O philosophy: Koetter ugyanaz a run first O, mondjuk ő jobban támazkodik a vertical passing game-re, ami jól is elsülhet, tekintve h az O legnagyobb hiányossága a kevés big play


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Szeretném mindenkinek figyelmébe ajánlani a legújabb bejegyzést. Ezt el KELL olvasni!
http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/22/a_falcons_holtszezonbeli_dontesei
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Kedves közösség,

megjelent a mock monitor 4.0: http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/21/draft_tippelde_februar_358deadmike
köszönjük hogy csinálod.

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Kedves közösség,

megjelent a mock monitor 4.0: http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/21/draft_tippelde_februar_358
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/20/2011-pass-blocking-efficiency-offensive-tackles/
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/21/2011-pass-blocking-efficiency-guards-and-centers/
Clabo, McClure nagy király, Baker nagy gyökér.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Nem tudom mi a kérdés. Az érvényes CBA angolul elérhető itt:
http://www.divshare.com/download/15719148-f27
(ezt is gsn blogjáról szedtem).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hmm... akkor most már végképp nem értem a dolgot. Az meg totálisan fura, hogy csak signing bonus-t kapott a hajasbaba. Akkor lehet csak hétvégén lesz ebből írás, mert komolyabb utánajárást igényel a dolog. De köszi a linket! 😊

Dunta esetében továbbra sem az a kérdéses, hogy mennyi a garantált bére, hanem az, hogy emellett mennyi az összes bónusz. Úgy működik a rendszer (kikupáltam magam ebből, de akkor lehet, hogy csinálok egy blogbejegyzést erről), hogy a salary az nem b@sz egy öltést se. A lényeg a bónusz. Ha kirakjuk Dunta-t vagy eltradeljük, mindegy ebben az esetben, akkor a szerződésében foglalt összes bónusz a következő szezonban terheli a salary capet.

Rövid példa: még van négy év hátra neki, mondjuk évi 2 milla bónusszal (az mindegy, hogy mire kapja, a lényeg h bónusz és nem garantált). Ha most kirakjuk, akkor 4*2, azaz 8 millás cap büntetéssel kell számolnunk a 2012-es szezonban. Tovább bonyolódik a helyzet a júni 1 előtt vagy után kérdéssel. De akkor délután/este összerakok erről egy bejegyzést. 😉
deadmike
Javasolt link 😉 http://www.spotrac.com/nfl/atlanta-falcons/dunta-robinson/empty taxi
deadmike
Bármi nem tiszta, szerintem gsn-nél érdeklődj itt a fórumon, ő nagyon vágja a témát.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hmm... akkor most már végképp nem értem a dolgot. Az meg totálisan fura, hogy csak signing bonus-t kapott a hajasbaba. Akkor lehet csak hétvégén lesz ebből írás, mert komolyabb utánajárást igényel a dolog. De köszi a linket! 😊

Dunta esetében továbbra sem az a kérdéses, hogy mennyi a garantált bére, hanem az, hogy emellett mennyi az összes bónusz. Úgy működik a rendszer (kikupáltam magam ebből, de akkor lehet, hogy csinálok egy blogbejegyzést erről), hogy a salary az nem b@sz egy öltést se. A lényeg a bónusz. Ha kirakjuk Dunta-t vagy eltradeljük, mindegy ebben az esetben, akkor a szerződésében foglalt összes bónusz a következő szezonban terheli a salary capet.

Rövid példa: még van négy év hátra neki, mondjuk évi 2 milla bónusszal (az mindegy, hogy mire kapja, a lényeg h bónusz és nem garantált). Ha most kirakjuk, akkor 4*2, azaz 8 millás cap büntetéssel kell számolnunk a 2012-es szezonban. Tovább bonyolódik a helyzet a júni 1 előtt vagy után kérdéssel. De akkor délután/este összerakok erről egy bejegyzést. 😉
deadmike
Javasolt link 😉 http://www.spotrac.com/nfl/atlanta-falcons/dunta-robinson/empty taxi
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
egyetértünk a Grimes kérdésben. Haydennel, ha valami veterán minimum környékén meg tudunk egyezni, akkor maradjon, az úgy belefér. Owens és Franks... hát én velük nem mennék neki a szezonnak kezdőkként. Mindenképp kéne egy rutinos játékos. Az már viszont más kérdés, hogy például a sokat emlegetett Finnegan vagy Rogers mennyiért jönne. Előbbi az 5 év 50 milla körüli dolog lehet (csak tippelgetek), Rogers esete még macerásabb, hiszen már 30, vagyis ő a köv 2-3 évben akar nagy lét szakítani. Összességében könnyen lehet, hogy ugyanott tartanánk pénzben, mint Grimes esetében. Ez innentől tehát már csak a piszkos anyagiakon fog múlni.
Sajnos eléggé kevés hely van a sapi alatt és azt sem szabad elfelejteni, hogy jövő szezon végén pedig Ryan szerződése fog lejárni, úgyhogy ezt is figyelembe kell már venni. Főleg, hogy lentebb valaki írta, hogy kevés nagynevű FA lesz jövő szezon után nálunk (vagyis kevés cap space-t tudunk felszabadítani). Ezt visszaszívom, ugyanis Ryan szerződése '13 után jár csak le.

már írtam korábban de grimes sztem is mehet a picsbe... igaz legtöbbet csak nickelben volt fennt, de nekem hayden is tetszett ameddig egészséges volt... gondolom őt így, hogy fél szezonban használhatatlan volt pici pénzért vissza lehetne hozni... és még ott van owens meg franks (aki tényleg felszálló ágban nyomta) és akkor FA-ról nem is kéne corner, max depth-nek. így akkor loftonnal meg lehetne egyezni könyebben ami sztem most a kulcs a holtszezonban, plusz ha már FA, akkor abraham szvsz. úgyis elmegy, akkor rá lehetne gyúrni mathisre, amikor meg a bilibe lóg a kezem akkor meg szuper mariora, bár rá úgyse lesz pénzünk 😕 😀peach
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Dunta esetében továbbra sem az a kérdéses, hogy mennyi a garantált bére, hanem az, hogy emellett mennyi az összes bónusz. Úgy működik a rendszer (kikupáltam magam ebből, de akkor lehet, hogy csinálok egy blogbejegyzést erről), hogy a salary az nem b@sz egy öltést se. A lényeg a bónusz. Ha kirakjuk Dunta-t vagy eltradeljük, mindegy ebben az esetben, akkor a szerződésében foglalt összes bónusz a következő szezonban terheli a salary capet.

Rövid példa: még van négy év hátra neki, mondjuk évi 2 milla bónusszal (az mindegy, hogy mire kapja, a lényeg h bónusz és nem garantált). Ha most kirakjuk, akkor 4*2, azaz 8 millás cap büntetéssel kell számolnunk a 2012-es szezonban. Tovább bonyolódik a helyzet a júni 1 előtt vagy után kérdéssel. De akkor délután/este összerakok erről egy bejegyzést. 😉
deadmike
Javasolt link 😉 http://www.spotrac.com/nfl/atlanta-falcons/dunta-robinson/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Dunta esetében továbbra sem az a kérdéses, hogy mennyi a garantált bére, hanem az, hogy emellett mennyi az összes bónusz. Úgy működik a rendszer (kikupáltam magam ebből, de akkor lehet, hogy csinálok egy blogbejegyzést erről), hogy a salary az nem b@sz egy öltést se. A lényeg a bónusz. Ha kirakjuk Dunta-t vagy eltradeljük, mindegy ebben az esetben, akkor a szerződésében foglalt összes bónusz a következő szezonban terheli a salary capet.

Rövid példa: még van négy év hátra neki, mondjuk évi 2 milla bónusszal (az mindegy, hogy mire kapja, a lényeg h bónusz és nem garantált). Ha most kirakjuk, akkor 4*2, azaz 8 millás cap büntetéssel kell számolnunk a 2012-es szezonban. Tovább bonyolódik a helyzet a júni 1 előtt vagy után kérdéssel. De akkor délután/este összerakok erről egy bejegyzést. 😉

...deadmike
Dunta jövőre még csak 6M, utána sorban 7m, 9m és 9,5m.
Idén lesz 30, nem tom meddig akarjuk megtartani. Már most vesztett a sebességéből a houstoni éveihez képest és ugye ahogy múlnak az évek úgy ő nő a cap hit utána. Igazából jelen helyzetben azt mondom jövő szezon után lenne a leglogikusabb cutolni ha nem nyomja végig a szerződését, annyira nem lesznek komoly FA-ink a szezon végén (Svitek, Moore, Owens, Mughelli, Sidbury, Cox, Reynolds, Adkins), ezen kívül Baker 2,5 misije se lesz a capben, mehet Isten hírével és Gonzo pedig ugye minden vszínűség szerint visszavonul. A Cap hit ez esetben 8.75 millió lenne...empty taxi
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
A taggel 10 misi lenne kb., Dunta szerződése uccsó évében keresi a legtöbbet 9,5 misit, szal a taggel tán még rosszabbul járunk. Hasonló kaliberű CB a piacon Rogers és Finnegan és Carr. A Titans kif kényelmes helyzetben van Griffin és Scott aki kicsit sokba fog kerülni van kb. 50 misi cap space-e ebből ez a kettő visz sacc/kb 7-et, vígan megengedhetik maguknak a taget. 49ers már érdekesebb kb. 40 misi cap space viszont sok fontos FA: Rogers, Brooks, Alex Smith, Braylon, Goldson, Ginn, Morgan, Grant (RFA). Carr meg ki fog kerülni a piacra, hiszen a Chiefs leigazolta Routtot.empty taxi
Szerintem kizárt, hogy Carr kijöjjön, Routt kellemes pótlék, de Carr szép csendben top corner lett, rengeteg helye van a Chiefs-nek, és rajta kívül csak Bowe komoly szabadügynök, ki fogják fizetni.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
már írtam korábban de grimes sztem is mehet a picsbe... igaz legtöbbet csak nickelben volt fennt, de nekem hayden is tetszett ameddig egészséges volt... gondolom őt így, hogy fél szezonban használhatatlan volt pici pénzért vissza lehetne hozni... és még ott van owens meg franks (aki tényleg felszálló ágban nyomta) és akkor FA-ról nem is kéne corner, max depth-nek. így akkor loftonnal meg lehetne egyezni könyebben ami sztem most a kulcs a holtszezonban, plusz ha már FA, akkor abraham szvsz. úgyis elmegy, akkor rá lehetne gyúrni mathisre, amikor meg a bilibe lóg a kezem akkor meg szuper mariora, bár rá úgyse lesz pénzünk 😕 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
...deadmike
Dunta jövőre még csak 6M, utána sorban 7m, 9m és 9,5m.
Idén lesz 30, nem tom meddig akarjuk megtartani. Már most vesztett a sebességéből a houstoni éveihez képest és ugye ahogy múlnak az évek úgy ő nő a cap hit utána. Igazából jelen helyzetben azt mondom jövő szezon után lenne a leglogikusabb cutolni ha nem nyomja végig a szerződését, annyira nem lesznek komoly FA-ink a szezon végén (Svitek, Moore, Owens, Mughelli, Sidbury, Cox, Reynolds, Adkins), ezen kívül Baker 2,5 misije se lesz a capben, mehet Isten hírével és Gonzo pedig ugye minden vszínűség szerint visszavonul. A Cap hit ez esetben 8.75 millió lenne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Nem lesz az baj, ha Grimes elmegy. Legalábbis nekem nem hiányozna, idei teljesítménye meg sem közelítette a Pro Bowl szezonbelit, sérülés ide vagy oda. Ha belegondoltok nem volt szar ez a CB-sor a szezon közepén(Hayden és Grimes sérülése ugyebár). Franks az idény végére egészen belejött a játékba, Dunta egyre kevesebb hülyeséget csinált, Owens epic mindig ez nem vitás, Walls meg labdát is szerzett.
Az FA piacról Rogersnek örülnék a legjobban. 30 éves, tele van rutinnal, tavaly élete évét hozta össze, jót tenne a többieknek is egy ilyen típusú karakter.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Hát azért cutolni szerintem biztos nem fogjuk, akármennyi lenne a bünti.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hmm, ez így valóban elgondolkodtató. Ha csak Robinsont és Grimest kéne összehasonlítani, utóbbi jönne ki a buliból nyertesen. Viszont Grimes attitűdjéből kitűnik, hogy nem igazán szeretné ő ezt a franchise player cuccot. Szóval vagy sikerült megegyezni vele kevesebb, mint egy hónap alatt vagy szerintem búcsút inthetünk neki. Dunta esetében meg a fő kérdés, hogy oké, hogy 9,5 misi a szerződése, de mekkora cap büntit kapnánk utána, ha kibakjuk? Ezt pontosan nem tudom hogyan számítják, de könnyen lehet, hogy maxot és akkor már kb 10 gurigával kevesebb a hely és egy kezdő CB-vel is kevesebb a roster. Valaki képben van ezzel a cap büntetés dologgal?

Egy kicsit utánanézegettem, nem a garantált pénz, hanem a fennmaradó bónusz az, ami egy játékos kivágása esetén ott marad az adott évi capben. "Wiki: In transitions, if a player retires, is traded, or is cut before June 1, all remaining bonus is applied to the salary cap for the current season. If the payroll change occurs after June 1, the current season's bonus proration is unchanged, and the next year's cap must absorb the entire remaining bonus."

A taggel 10 misi lenne kb., Dunta szerződése uccsó évében keresi a legtöbbet 9,5 misit, szal a taggel tán még rosszabb járunk. Hasonló kaliberű CB a piacon Rogers és Finnegan és Carr. A Titans kif kényelmes helyzetben van Griffin és Scott aki kicsit sokba fog kerülni van kb. 50 misi cap space-e ebből ez a kettő visz sacc/kb 7-et, vígan megengedhetik maguknak a taget. 49ers már érdekesebb kb. 40 misi cap space viszont sok fontos FA: Rogers, Brooks, Alex Smith, Braylon, Goldson, Ginn, Morgan, Grant (RFA). Carr meg ki fog kerülni a piacra, hiszen a Chiefs leigazolta Routtot.empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A taggel 10 misi lenne kb., Dunta szerződése uccsó évében keresi a legtöbbet 9,5 misit, szal a taggel tán még rosszabbul járunk. Hasonló kaliberű CB a piacon Rogers és Finnegan és Carr. A Titans kif kényelmes helyzetben van Griffin és Scott aki kicsit sokba fog kerülni van kb. 50 misi cap space-e ebből ez a kettő visz sacc/kb 7-et, vígan megengedhetik maguknak a taget. 49ers már érdekesebb kb. 40 misi cap space viszont sok fontos FA: Rogers, Brooks, Alex Smith, Braylon, Goldson, Ginn, Morgan, Grant (RFA). Carr meg ki fog kerülni a piacra, hiszen a Chiefs leigazolta Routtot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...