Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....peach
max egy kicsit OPI 😀

http://www.nfl.com/gamecenter/2009110200/2009/REG8/falcons@saints#menu=highlights&tab=recap

2:10-től 😀Gyurma Pappa
aljas rágalom, nemtudom miről beszélsz! 😀 roddy egy nagyon kedves, csak tisztán játszó fiú! 😂peach
egyébként azért emlékszem ennyire az esetre, mert 2009-ben, ez volt az első TD, és ha jól emlékszem, utána sem nagyon dobtak felé TD-t. emlékezetes, hogy a NFC döntőben akkor tudott Favre TD-t dobni az első félidőben, amikor Greer leült, addig sikeres passz se nagyon ment az irányába...

mondjuk utána dobott Ryan neki is egy TD-t 😀

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....peach
max egy kicsit OPI 😀

http://www.nfl.com/gamecenter/2009110200/2009/REG8/falcons@saints#menu=highlights&tab=recap

2:10-től 😀Gyurma Pappa
aljas rágalom, nemtudom miről beszélsz! 😀 roddy egy nagyon kedves, csak tisztán játszó fiú! 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/24/zsakutcaban_abraham_ujraigazol

Abraham esetében már nem lesz éppen könnyű dolgunk. Azt hiszem szükségünk lesz egy új DE-re. :/
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Mai hír, hogy megkezdődtek a tárgyalások Grimes új szerződéséről:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/02/24/megkezdodtek_a_targyalasok_grimes

A képért mindenképp megéri kattintani. Előre is bocs érte. 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Ez a Roddy-OPI lett a mániád azóta.kaszo
Persze. De remélem nem kell kiírnom, hogy nem kell komolyan venni, ugye?Gyurma Pappa
Ja én se konkrétan a mostani hsz-edre gondoltam, de már vagy 6-8 alkalommal tuti olvastam tőled, pedig nem is járok minden topikba, és csak nem akarom, hogy álmatlan éjszakáid legyenek miatta még ennyi idő után is 😀kaszo
Jajj, dehogy vannak. Csak ez egy olyan pillanat, amit nehezen fejeltek el 😀 Meg szeretem, ha igazam van, és ebben az egy konkrét esetben az van 😊

Nem fogom leírni mindig, hogy White egy király elkapó, akinek minden adottsága meg ahhoz, hogy egy baromi jó és emlékezetes játékosa legyen a ligának, és igazából tisztelném is, ha nem lenne egy ordas nagy tapló a pályán és azon kívül is, és ez minden mást feledtetni tud. Ugyanez a véleményem a Saintes Harperről is, csak hogy politikailag korrekt legyek.

Na, ennél sokkal rövidebb a OPI-t emlegetni. 😊

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
max egy kicsit OPI 😀
http://www.nfl.com/gamecenter/2009110200/2009/REG8/falcons@saints#menu=highlights&tab=recap
2:10-től 😀Gyurma Pappa
Ez a Roddy-OPI lett a mániád azóta.kaszo
Persze. De remélem nem kell kiírnom, hogy nem kell komolyan venni, ugye?Gyurma Pappa
Ja én se konkrétan a mostani hsz-edre gondoltam, de már vagy 6-8 alkalommal tuti olvastam tőled, pedig nem is járok minden topikba, és csak nem akarom, hogy álmatlan éjszakáid legyenek miatta még ennyi idő után is 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....peach
max egy kicsit OPI 😀
http://www.nfl.com/gamecenter/2009110200/2009/REG8/falcons@saints#menu=highlights&tab=recap
2:10-től 😀Gyurma Pappa
Ez a Roddy-OPI lett a mániád azóta.kaszo
Persze. De remélem nem kell kiírnom, hogy nem kell komolyan venni, ugye?

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....peach
max egy kicsit OPI 😀
http://www.nfl.com/gamecenter/2009110200/2009/REG8/falcons@saints#menu=highlights&tab=recap
2:10-től 😀Gyurma Pappa
Ez a Roddy-OPI lett a mániád azóta.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....peach
max egy kicsit OPI 😀

http://www.nfl.com/gamecenter/2009110200/2009/REG8/falcons@saints#menu=highlights&tab=recap

2:10-től 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem feltétlen értek egyet ezzel, oké h white nem egy disón sebességű valaki, de mint mondtátok igencsak fizikális... előbb-utóbb úgyis odaér ahova kell, onnan meg szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....peach
ez így van!

White kurva gyors, max nem annyira, mint amikor draftoltuk (anno az volt a fő vagy tán egyetlen erőssége). teljesen rendben van a sebessége sőt. inkább mondanám atletikusnak, mint fizikálisnak.
idén is amikor deep passz volt Roddy felé, ő leszakadt akár két emberről is, csak Matty rendre túldobta ezeket a labdákat.
ezen a téren sztem abszolúte Ryan-nel van a gond.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
nem feltétlen értek egyet ezzel, oké h white nem egy disón sebességű valaki, de mint mondtátok igencsak fizikális... előbb-utóbb úgyis odaér ahova kell, onnan meg szinte bármelyik cornert megveri 1on1 ben....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Egyetértek Bugával. White nem éppen az a szélvész, ő inkább olyan Ward féle kemény srác. Meg hát ez meg is látszik abban is, hogy kevésbé jó a YAC-ben. Vertical threatnek hoztuk Jonest ugye és hát ott van még Douglas. Reméljük nem igazol el.

Most olvastam egy érdekes cikket, blogbejegyzést nem ér, de feldobom ide:
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/31544/joe-flacco-could-help-matt-ryan

Nem lenne egy elvetélt ötlet már most odadobni Matty-nek egy új szerződést, hátha sikerülne ezzel felszabadítani jelentősebb cap space-t. Meg hát, amíg 0 playoff győzelme van, csak nem lesz olyan nagy arca idénre is vagyonokat kérni egy új szerződésben. 😀
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
mondjuk h white miért nem volt alkalmas több big playra, mély passzra arra kivi volnék... 😛 😀peach
sztem azért mert inkább fizikális elkapó mint gyors 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
mondjuk h white miért nem volt alkalmas több big playra, mély passzra arra kivi volnék... 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Bocsi, de ezt a BPA-t még nem hallottam, kifejtenéd? 😀

Baker tehetségét már akkor is megkérdőjelezték, mikor 21. helyen elhoztuk, nem ért annyit, de a semminél jobb volt.
O-lineban még ott van Hawley, valszeg ő fogja átvenni McClure helyét. Róla alig beszélünk, pedig zseniális center. Mondjuk már most is bagót keres, szóval lenne rá zsé, hogy visszahozzuk még egy évre.
Snelling az egyik kedvencem, én nagyon sajnálnám, ha lelépne. Rossz volt látni, hogy olyan kevés lehetőséget kapott a 11-es szezonban. Hogy őszinte legyek, kezdőnek szerintem sehova nem férne be, backupként meg nem hiszem, hogy nagy lét szakíthatna. Szerintem maradni fog.
Loftonról folyton-folyvást kifejtettem, hogy inkább őt tartanám meg és én sem látom annyira, hogy béna lenne a passzjáték ellen (ne felejtsük, hogy a blogban a cikk egy átvétel volt, nem saját vélemény).
Abraham maradhat, de epizodista lesz, én már Biermannt kezdetném.
Koetter neve hallatán először azt hittem idegrohamot kapok, de bízok benne, hogy tényleg bátrabb playeket fog hívni és nem azt a sematikus sz@rt, mint amit Mularkey.

Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.deadmike
Én is csak a véleményemet írtam, említettem is h Bradleyvel nem értek itt egyet. 😊 Annyi h Musgrave-et a legutóbbi szezon előtt vitte el a Vikings OC-nek. Mularkey nem rossz szaki, idén kapta meg Juliot, őt relatíve jól is használta, addig nem nagyon volt olyan célpont, aki nagyon jó lett volna mélyebb route-okon. Az sem véletlen h egy másik run first félefogású OC-t hoztak, az utóbbi években rendre akkor voltak vereségeink amikor Mattynek 40+ attemptje volt egy meccsen. Veterán akk kell Matty mögé ha Redmantől elköszönünk. Hawleyt meg én annyira nem bírom, bár ezzel a kisebbségbe tartozok ebben a topikban 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊jjncaa
Azért van olyan csapat, ahol ez nem csak duma. Például az utóbbi 3 évben ránk ez a felfogás abszolút jellemző volt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊jjncaa
Legkirályabb az, amikor tényleg valami karakterproblémás arc csúszik és behúzza egy "jó" csapat. Olyankor vicces olvasni a játékosról mondott dolgokat.
Egyébként, ugye a Buccs papíron elmúlt években minden problémás srácot be mert vállalni. Most jött Schiano, akinek a Rutgersnél is a rend és fegyelem alapvető volt. Akkor váljon meg Buccs rostere jelentős részétől emiatt?

Szerény véleményem szerint ez ilyen túlmisztifikált dolog, hogy problémás a srác... Esetleg kicsit csúszik, de nem annyira, mint sokan gondolják.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Én személy szerint gondoltam egy olyanra is hogy Turner helyett Snellingre számítanék, szerintem meg tudná oldani a NAGY TD "#34" a feladatot és egy időre meg lenne oldva a futó kérdés. Turner szerintem nagyon olvashatóan játszik.........
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szerintem igenis van különbség, mert van olyan csapat, ahol rohadtul nem számít (lásd Raiders), ha valaki nagyszájú, egyénieskedő, kicsapong stb.

az ominózus falcons szezon óta, amelynek egyik kiemelt szemétládája volt deangelo hall (pedig őt is hogy imádtam), nem akarunk ilyen arcokat.

személy szerint én is inkább a warrick dunn féle közösséget építő, normális játékosokat preferálom


ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊jjncaa
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
ez a "nem szeretik a balhés arcokat" annyira szép duma egy NFL csapatnál 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
hmm, még soha nem hallottam róla
rágugliztam és miket találtam? hogy balhés a srác, méghozzá eléggé. dimitroffék pedig nem szeretik a balhés arcokat. honnan van az info, hogy kiszemelte őt a vezetőség? ok, közben megtaláltam, hogy ajc-ről.

olvasgattam a bejegyzés alatt a kommenteket és az egyik epic:

"Are we starting a beer pong team???"

Ugyanis elég komoly alkoholproblémái voltak a srácnak.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.deadmike
Stephen Garciával szemez most a Falcons, azt nem mondanám, hogy veterán, de rutinos 😊


ő az új Stafford?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
köszi, a mozaikszó kifejtését nem ismertem 😉

B(est) P(layer) A(vailable)
magyarul majdnem mindegy milyen posztra a lehető legjobb játékost kell hozni, leginkább a Giantsre jellemzőkristof
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
B(est) P(layer) A(vailable)
magyarul majdnem mindegy milyen posztra a lehető legjobb játékost kell hozni, leginkább a Giantsre jellemző
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Bocsi, de ezt a BPA-t még nem hallottam, kifejtenéd? 😀

Baker tehetségét már akkor is megkérdőjelezték, mikor 21. helyen elhoztuk, nem ért annyit, de a semminél jobb volt.
O-lineban még ott van Hawley, valszeg ő fogja átvenni McClure helyét. Róla alig beszélünk, pedig zseniális center. Mondjuk már most is bagót keres, szóval lenne rá zsé, hogy visszahozzuk még egy évre.
Snelling az egyik kedvencem, én nagyon sajnálnám, ha lelépne. Rossz volt látni, hogy olyan kevés lehetőséget kapott a 11-es szezonban. Hogy őszinte legyek, kezdőnek szerintem sehova nem férne be, backupként meg nem hiszem, hogy nagy lét szakíthatna. Szerintem maradni fog.
Loftonról folyton-folyvást kifejtettem, hogy inkább őt tartanám meg és én sem látom annyira, hogy béna lenne a passzjáték ellen (ne felejtsük, hogy a blogban a cikk egy átvétel volt, nem saját vélemény).
Abraham maradhat, de epizodista lesz, én már Biermannt kezdetném.
Koetter neve hallatán először azt hittem idegrohamot kapok, de bízok benne, hogy tényleg bátrabb playeket fog hívni és nem azt a sematikus sz@rt, mint amit Mularkey.

Egy kérdés a végére: Mit gondoltok, Ryan mögé kéne valami jó veterán? Aki esetleg elérhetné, hogy legyen egy kis competition? Túl kényelmes helyzetben van szvsz. Rookie évében Ryan nagyon jó volt, de azóta csak lefelé megy, de legalábbis egy helyben topog. Mondjuk én ebbe belelátom azt is, hogy Musgrave-t elvitték mellőle a rookie szezon után.