Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
a tavalyról áthozott cap space sem segít rajtunk:

Falcons: $527,000
Ezzel együtt tehát kb 6,3 millával lennénk a plafon alatt a hétvégi tényállás szerint (mínusz manuwai és tatupu, szóval gyakorlatilag ennek tán a fele lehet a space perpill)

teljesen érthetetlen, hogy mi a fene folyik a front officeban... hogy akarnak ezek így csapatot erősíteni??
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Eléggé gyérül állunk perpillanat a fizetési sapkát tekintve, nem lesz ebből Mario, se más értelmes játékos. :/

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/12/fizetesi_plafon_792deadmike
Hát ez kemény :\
Igazából szerintem Grimes is reálisabb lenne 6-8 körül, mint ez a 10 millió... pedig én eléggé bírom őt.
Kíváncsi leszek, mit tudunk kihozni ebből.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Eléggé gyérül állunk perpillanat a fizetési sapkát tekintve, nem lesz ebből Mario, se más értelmes játékos. :/

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/12/fizetesi_plafon_792deadmike
ijesztő, hogy mennyire nincsen mozgásterünk és jövőre még kevesebb lesz. az összes fontosabb játékosunk szerződése nőni fog tovább.

reméljük, hogy Grimes-al is sikerül kötni egy hosszú távú szerződést. ezzel a tag-el nagyon kilóg a sorból. Dunta meg még mindig gáz.. :/

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Eléggé gyérül állunk perpillanat a fizetési sapkát tekintve, nem lesz ebből Mario, se más értelmes játékos. :/

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/12/fizetesi_plafon_792
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Csak pozitívan: Lofton 4 jó év után(a fizetési sapka miatt) lett lecserélve egy olyan LB-re aki 1 teljes évet kihagyott és senki nem tudja, hogy mennyi ideje van még az NFL-ben.
Ryan 4 jó év után nem lett elcserélve Manning-re 😀

GO FALCONS!
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Sajnos távolról sincs rendben az offense. A depth chart 3. és 4. helyén lévő WR, Douglas és Weems is szabadügynökök lesznek. Magyarul az elkapóbrigád döbbenetesen gyér lesz a "kispadon". Gonzo mögé pedig kéne egy ifjú titán, mert én nem Palmerben látom a jövőt.
Az offense fal is hagy némi kívánni valót maga után, főleg annak fényében, hogy a kezdő center, McClure távozni fog (legalábbis most úgy néz ki). Bár Manuwai szerződtetése ad egy kis mozgásteret. Na meg persze arról se feledkezzünk meg, hogy magyar idő szerint 13-án este 10-kor a Falconsnak egy szem irányítója marad. Wilson és Redman szerződése is lejár, ha jól tudom.

Egyébként a csapat szabadügynökeiről/újraigazolásokról és a játékosmozgásokról összefoglaló:
http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/11/cim-nelkul_536


Teljesen le vagyok döbbenve, hogy nem Lofton köré építik a védelmet!
Nekem nagyon meggyőző volt a játéka az elmúlt 4 évben és nem értem, hogy miért nem harcoltak érte jobban...
Ennyire sokat kért volna?
Mindenesetre kíváncsian várom, hogy mennyivel lesz gyengébb/erősebb a védelem...
Személy szerint az egyik kedvencem távozott, de volt már ilyen a történelemben.

Szerintetek az Offens már kész van?csizizoli
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Teljesen le vagyok döbbenve, hogy nem Lofton köré építik a védelmet!
Nekem nagyon meggyőző volt a játéka az elmúlt 4 évben és nem értem, hogy miért nem harcoltak érte jobban...
Ennyire sokat kért volna?
Mindenesetre kíváncsian várom, hogy mennyivel lesz gyengébb/erősebb a védelem...
Személy szerint az egyik kedvencem távozott, de volt már ilyen a történelemben.

Szerintetek az Offens már kész van?

GO FALCONS!
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
gyorshír a várható fizetési plafonról:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/11/gyorshir_120_6_millio_lehet_a_cap
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
egyetértünk 😕 "mindig a jók mennek el"

amúgy megszületett a bejegyzés a hírről, részletes infókkal, egy kis elemzéssel és magánvéleménnyel:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/11/lofa_tatupu_alairt


nah loftonnak sanyi, várható volt h mindenkit nem sikerül megtartani, csak rohadtul utálom h pont ő neki kell mennie... 😕peach
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 280 — Omar's Coming Yo!
The Atlanta Falcons today announced that they have re-signed defensive end Kroy Biermann. The terms of the contract were not disclosed.

Az én kedvencem viszont marad 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 255 — a new hope (again)
nah loftonnak sanyi, várható volt h mindenkit nem sikerül megtartani, csak rohadtul utálom h pont ő neki kell mennie... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
még nem ismertek a Tatupu szerződés részletei, így lehet, hogy Loftonhoz képest aprópénzért szereztük meg. Innentől viszont 99,99%, hogy Lofton megy a lecsóba. 😕 Utálom, mikor az egyik kedvencemet "elzavarják". Reméljük nem a Bucs-ban köt ki, mert velük hozták szóba többször is.deadmike
HA, nagyon HA:
- Vilma cut (ha el lesz tiltva, hosszabb távra, akkor szerintem 95%, hogy cut)
- Nicks & Colston másfelé
- akkor akár Saintshez is jöhet (már ha akar egy botrány csapathoz jönni), de mindenképp lehet hogy ráugrik Loomis (ahogy Ti is lehet hogy ráugrotok Nicksre)

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Tatupu a legnagyobb király! Örülök, hogy csapatot talált magának, meg fogok nézni pár Falcons meccset idén. 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
2 év 5,75 m a szerződés. Várhható volt h nem fér be mindenki újra a capbe, ezek Lofton lesz az áldozat...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
még nem ismertek a Tatupu szerződés részletei, így lehet, hogy Loftonhoz képest aprópénzért szereztük meg. Innentől viszont 99,99%, hogy Lofton megy a lecsóba. 😕 Utálom, mikor az egyik kedvencemet "elzavarják". Reméljük nem a Bucs-ban köt ki, mert velük hozták szóba többször is.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
The move to sign Tatupu opens the door for Curtis Lofton to leave the team. Lofton, a second round pick in 2008, has been the team’s starting middle linebacker for the last four years. Falcons new defensive coordinator Mike Nolan competed against Tatupu in the NFC West, when he was the head coach of the San Francisco 49ers. He will compete with second-year man Akeem Dent for the starting spot.shawnka
nem értem miért kellett ezt csinálni..Kenny
de nehogy már Dentet jobbnak tartsa Loftonnál :rolleyes:
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 280 — Omar's Coming Yo!
The move to sign Tatupu opens the door for Curtis Lofton to leave the team. Lofton, a second round pick in 2008, has been the team’s starting middle linebacker for the last four years. Falcons new defensive coordinator Mike Nolan competed against Tatupu in the NFC West, when he was the head coach of the San Francisco 49ers. He will compete with second-year man Akeem Dent for the starting spot.shawnka
nem értem miért kellett ezt csinálni..

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
The move to sign Tatupu opens the door for Curtis Lofton to leave the team. Lofton, a second round pick in 2008, has been the team’s starting middle linebacker for the last four years. Falcons new defensive coordinator Mike Nolan competed against Tatupu in the NFC West, when he was the head coach of the San Francisco 49ers. He will compete with second-year man Akeem Dent for the starting spot.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hmmm... ez így most érdekes...Gyurma Pappa
a védelem egyetlen stabil részét basszuk éppen tönkre...király!!Zsoca
leginkább az érdekes, hogy mit tudott neki adni a Falcons, amit a Saints nem... Vilma mögött sincs igaz depth, Dunbar tök király, de azért nem egy szint Tatuval. bár kitudja...Gyurma Pappa
kezdő helyet
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
áhh Lofton....meg így Tatupu minek?Zsoca
hmmm... ez így most érdekes...Gyurma Pappa
a védelem egyetlen stabil részét basszuk éppen tönkre...király!!Zsoca
leginkább az érdekes, hogy mit tudott neki adni a Falcons, amit a Saints nem... Vilma mögött sincs igaz depth, Dunbar tök király, de azért nem egy szint Tatuval. bár kitudja...

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
nem feltétlen jelenti ez azt, hogy Loftonról lemondtunk. a depth gyakorlatilag nulla mögötte, Lofa pedig nem hiszem, hogy túlzottan sok helyet lefoglalna a capben.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Adam Schefter
Falcons reached agreement with former Seahawks Pro Bowl LB Lofa TatupuHabi
áhh Lofton....meg így Tatupu minek?Zsoca
hmmm... ez így most érdekes...Gyurma Pappa
a védelem egyetlen stabil részét basszuk éppen tönkre...király!!

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter
Falcons reached agreement with former Seahawks Pro Bowl LB Lofa TatupuHabi
áhh Lofton....meg így Tatupu minek?Zsoca
hmmm... ez így most érdekes...

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Adam Schefter
Falcons reached agreement with former Seahawks Pro Bowl LB Lofa TatupuHabi
áhh Lofton....meg így Tatupu minek?

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Adam Schefter
Falcons reached agreement with former Seahawks Pro Bowl LB Lofa Tatupu


JT Daniels fan