Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Duzzogva elfogadom h elment Lofton ha elhozzuk Hawthorne-t 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
legyen úgy 😊 még arra is gondoltam, hogy valamiféle ellenszenv alakult ki közte és a csapat között a tárgyalások során és azért választotta a Szenteket, de ez is csak spekuláció 😊Buga
Én arra gondoltam, hogy esetleg Nolannal van/volt valami konfliktusa. Nem hiszem, hogy annyi pénzt adtunk, amit ti nem tudtatok volna megadni.

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kaptunk egy compensatory picket, 249. helyen.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Állítólag. 😊Buga
talán Loftonnak hiszel
http://www.790thezone.com/instantreplay/Episodes.aspx?PID=2446
az interjú közepén beszél erről, de érdemes végighallgatni az elejétől, kap pár nehéz kérdést.atapapa
Pontosan azt mondja, hogy bizony kapott nagyobb ajánlatot, de olyan csapatot akart, ahol van esélye SB-t nyerni. És ugye itt egyértelműen nem arra gondolt, hogy Atlantában nem lett volna rá esélye, szóval mivel a pletykák szerint csak a TB érdeklődött... okos srác ez 😊Gyurma Pappa
legyen úgy 😊 még arra is gondoltam, hogy valamiféle ellenszenv alakult ki közte és a csapat között a tárgyalások során és azért választotta a Szenteket, de ez is csak spekuláció 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Állítólag a miénknél kapott egy nagyobb ajánlatot is, nem csak a pénz döntött nálaatapapa
Állítólag. 😊Buga
talán Loftonnak hiszel
http://www.790thezone.com/instantreplay/Episodes.aspx?PID=2446
az interjú közepén beszél erről, de érdemes végighallgatni az elejétől, kap pár nehéz kérdést.atapapa
Pontosan azt mondja, hogy bizony kapott nagyobb ajánlatot, de olyan csapatot akart, ahol van esélye SB-t nyerni. És ugye itt egyértelműen nem arra gondolt, hogy Atlantában nem lett volna rá esélye, szóval mivel a pletykák szerint csak a TB érdeklődött... okos srác ez 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Állítólag a miénknél kapott egy nagyobb ajánlatot is, nem csak a pénz döntött nálaatapapa
Állítólag. 😊Buga
talán Loftonnak hiszel
http://www.790thezone.com/instantreplay/Episodes.aspx?PID=2446
az interjú közepén beszél erről, de érdemes végighallgatni az elejétől, kap pár nehéz kérdést.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Van egy 7. körös comp pickünk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Állítólag a miénknél kapott egy nagyobb ajánlatot is, nem csak a pénz döntött nálaatapapa
Állítólag. 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Állítólag a miénknél kapott egy nagyobb ajánlatot is, nem csak a pénz döntött nála

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
arra lennék kivi, mi mennyit ajánlhattunk és mennyit a saints...? :/peach
egyelőre jó lenne tudni, hogy mennyi a szerződés... de szerintem a nfl tulajok találkozójának végéig nem fogjuk megtudni, Loomis is ott van

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
arra lennék kivi, mi mennyit ajánlhattunk és mennyit a saints...? :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Azt valószínűleg nem tudjuk meg soha, hogy a Tampa mennyit ajánlott, de azt nem hiszem hogy ne a pénz lett volna az elsődleges nála, véleményem szerint a legfontosabb, hogy megszedje magát a rookie szerződése után, ami ugye elég kevés volt.Buga
+1. megérdemel egy rendes szerződést, de azért menjen a fenébe, hogy pont a Saints-hez ment.

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Azt valószínűleg nem tudjuk meg soha, hogy a Tampa mennyit ajánlott, de azt nem hiszem hogy ne a pénz lett volna az elsődleges nála, véleményem szerint a legfontosabb, hogy megszedje magát a rookie szerződése után, ami ugye elég kevés volt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
nem figyelt az se csapatot, se káoszt csak a pénzt 😊Buga
akkor Tampába megy...Gyurma Pappa
Ti mennyit adtatok neki? és a Tampa mennyit akart?Buga
azt nem tudom, de tampában van kb. 20 misi a capben, nálunk 4 misi... Nicks is Tampát választotta, pedig szépen kapott volna, feltételezem, hogy Tampa Loftonnak is többet kínált.. sokat elmond, hogy már a TB ajánlatával a táskájában érkezett New Orleansba, kizárt, hogy többet ajánlottunk, mint a Tampa... ma-holnap kiderül majd a szerződés

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
lol, ez jó volt. Akkora káosz van, hogy Lofton is inkább idejött játszani. 😊Gyurma Pappa
nem figyelt az se csapatot, se káoszt csak a pénzt 😊Buga
akkor Tampába megy...Gyurma Pappa
Ti mennyit adtatok neki? és a Tampa mennyit akart?

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
azért a jelenlegi káosznál nagyobbat teremteni NO-ban meglehetősen nehéz lenne 😀

deadmike
lol, ez jó volt. Akkora káosz van, hogy Lofton is inkább idejött játszani. 😊Gyurma Pappa
nem figyelt az se csapatot, se káoszt csak a pénzt 😊Buga
akkor Tampába megy...

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
azért a jelenlegi káosznál nagyobbat teremteni NO-ban meglehetősen nehéz lenne 😀

hát, csak nem lepett meg minket... van hátha 2ős ügynökként küldtük át NO-ba, hogy bomlassza a rendet 😀 😀peach
deadmike
lol, ez jó volt. Akkora káosz van, hogy Lofton is inkább idejött játszani. 😊Gyurma Pappa
nem figyelt az se csapatot, se káoszt csak a pénzt 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
azért a jelenlegi káosznál nagyobbat teremteni NO-ban meglehetősen nehéz lenne 😀

hát, csak nem lepett meg minket... van hátha 2ős ügynökként küldtük át NO-ba, hogy bomlassza a rendet 😀 😀peach
deadmike
lol, ez jó volt. Akkora káosz van, hogy Lofton is inkább idejött játszani. 😊

Van egy cikk, ahol leírják: ha csak 75%-ot hoz a csapat a tavalyhoz képest, akkor is bajban van azért a liga védelmeinek nagy része. Csak mondom: Carmicheal Jr. hívta a playeket ellenetek Atlantában is, ahol bírói segítség nélkül (nem én mondtam, Zsoca írta le először itt is meg az eredménykövetőben is), soha nem jöttök vissza a meccsbe 😊

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
azért a jelenlegi káosznál nagyobbat teremteni NO-ban meglehetősen nehéz lenne 😀

hát, csak nem lepett meg minket... van hátha 2ős ügynökként küldtük át NO-ba, hogy bomlassza a rendet 😀 😀peach
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
hát, csak nem lepett meg minket... van hátha 2ős ügynökként küldtük át NO-ba, hogy bomlassza a rendet 😀 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez ilyen formában azért nagyon nem fasza, nah mind1 in Nolan we trust...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
lofton --> saints 5 évre

nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyi pénzért...deadmike
😕 😕 😕
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
lofton --> saints 5 évre

nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyi pénzért...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
rettentően utálom a gondolatot, hogy lofton saints mezben feszít 😛
peach
Kezd el megszokni 😊

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
+1 😊

simán benne van a pakliban, hogy én vagyok műveletlen, de nemsok olyan TE ugrik be, aki rookieként akkorát villantott volna az elmúlt x évben...peach
ha nem is az első évben futnak be, de érdemes draftolni TE-t.
oké. nem egy, hanem két év kellett, de nézd meg, hogy mit művel egy Hernandez, egy Gronkowski, egy Graham vagy akár Pettigrew, aki már az első évében sem volt szar. valójában a tavalyi TE felhozatal volt csupán fos.

teljesen reális ide is draftolni. nem mély a wr corp és pont hogy egy év azért nem árt egy tightend-nek(ahogy a példák is mutatják). ez olyan, hogy Julio nagy eséllyel jobb lesz idén, mint tavaly volt.

előre kell gondolkodni. megjegyzem, hogy az RB téma pont nem ilyen. minden évben hemzsegnek a jobbnál-jobb FA-k a piacon, akik már bizonyítottak. RB-t a legnagyobb lutri igazolni (kivéve, ha egy Michael Bush-ról van szó, vagy egy LaGarette Blountról van szó).

de bevagyok basszívvvaZsoca