NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Valszeg ha jön Asante akk Dunta cut lesz szvsz.empty taxi
akkor benne lennék a buliban, szarabb úgysem lesz, bár megj. h mostani szezonban már nem volt olyan borzasztó, legalábbis nem volt kiemelkedően szar. 😀 ennyi pénzért még jó h ennek lehet örülni 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Valszeg ha jön Asante akk Dunta cut lesz szvsz.empty taxi
hát, ha jobb nem is lesz Duntánál, valószínűleg rosszabb se, de legalább olcsóbb.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Valszeg ha jön Asante akk Dunta cut lesz szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
meglepő és mulatságos h grimes aláírt, nem gondoltam volna. samuel safetynek viccnek is rossz. amúgy sem örülnék neki, kb egyre csak szarabb lesz, sztem sikerülne robbantani vele egy dunta 2.0-t.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
viszont Grimes maradásával ő tuti nem jön CB posztra
B verzió: pillanatokon belül bejelentik Asante érkezését és Grimes távozását (mindkettőt valami csereügylet formájában)


shawnka volt a gyorsreagálású egység

én pedig igyekeztem hasonló gyorsasággal megírni a cikket:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/24/a_falcons_gondolkozik_asante_samuel_megszerzesendeadmike
Asante és a safety poszt ki van csukva. Kerüli a kontaktot, nem tud biztosan szerelni. Sőt bizonytalanul se. 😀
Öngyilkosság lenne safety-ként játszatni.
Azonban CB-ként még 2 kiemelkedő év lehet benne.
Utóbbi 2-3 évben elit szinten játszik (a szereléseket leszámítva).Bébé
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
shawnka volt a gyorsreagálású egység

én pedig igyekeztem hasonló gyorsasággal megírni a cikket:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/24/a_falcons_gondolkozik_asante_samuel_megszerzesendeadmike
Asante és a safety poszt ki van csukva. Kerüli a kontaktot, nem tud biztosan szerelni. Sőt bizonytalanul se. 😀
Öngyilkosság lenne safety-ként játszatni.
Azonban CB-ként még 2 kiemelkedő év lehet benne.
Utóbbi 2-3 évben elit szinten játszik (a szereléseket leszámítva).
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
na b@zdmeg, felgyorsultak az események:

BREAKING! GRIMES ALÁÍRTA A FRANCHISE TENDERT!!!!
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
shawnka volt a gyorsreagálású egység

én pedig igyekeztem hasonló gyorsasággal megírni a cikket (amiben végülis elbuktam, de azért megpróbáltam):

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/24/a_falcons_gondolkozik_asante_samuel_megszerzesen



Tárgyalunk az Eaglesszel Asanteért.


The Falcons now are involved in discussions to trade for Eagles cornerback Asante Samuel, according to sources in Atlanta.shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Tárgyalunk az Eaglesszel Asanteért.


The Falcons now are involved in discussions to trade for Eagles cornerback Asante Samuel, according to sources in Atlanta.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
80-ról 90 főre bővítik az offseason rostereket! Ezt ma hajnalban hozták nyilvánosságra. A teljes hír olvasható a blogon.

A második írás, hogy Alge Crumpler fogja bejelenteni a draft második napján a Falcons két pickjét. Részletek a blogon.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Grimes szerződéséről talán jövő héten már megkezdődnek az érdemi tárgyalások a felek között:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/23/grimes_szerzodese_meg_mindig_sehol

Illetve az ezt követő bejegyzésben pedig olvashatjátok az offseason programot
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Winterswyk mióta TE, világ életében DE volt.
Legújabb visitorunk pedig Steven Baker OT East Carolina, 7. kör-UDFA project, 6-8 301, méret, gyorsaság, mobilitás, jó leader, ez mind mellette szól, a UNC ellen akár Coples akár Paige-Moss állt vele szemben megállta a helyét, spread offenseben játszott, hátsó körös projektként elfér.empty taxi
még egy baker nevű OT.... hát nemtudom, aki eddig volt az nem vált be 😀peach
ráadásul s. baker 😀 egyre rosszabbul hangzik
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Winterswyk mióta TE, világ életében DE volt.
Legújabb visitorunk pedig Steven Baker OT East Carolina, 7. kör-UDFA project, 6-8 301, méret, gyorsaság, mobilitás, jó leader, ez mind mellette szól, a UNC ellen akár Coples akár Paige-Moss állt vele szemben megállta a helyét, spread offenseben játszott, hátsó körös projektként elfér.empty taxi
még egy baker nevű OT.... hát nemtudom, aki eddig volt az nem vált be 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
amiről már eddig is tudtatok, ha olvastátok a fórumot:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/23/nem_a_hard_knocks-ra
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
azóta TE, amióta 2011-ben hozzánk került, mint undrafted rookie
valóban a Boise State-nél végig DE pozícióban játszott, kivétel az utolsó szezonjában
ekkor sérülések miatt, mint blokkoló TE került be az offensebe pár meccsre és a Falcons is erre a posztra szerezte meg
részletek alant, angolul:

http://blogs.ajc.com/atlanta-falcons-blog/2011/08/08/meet-the-rookies-te-ryan-winterswyk/


Winterswyk mióta TE, világ életében DE volt.
Legújabb visitorunk pedig Steven Baker OT East Carolina, 7. kör-UDFA project, 6-8 301, méret, gyorsaság, mobilitás, jó leader, ez mind mellette szól, a UNC ellen akár Coples akár Paige-Moss állt vele szemben megállta a helyét, spread offenseben játszott, hátsó körös projektként elfér.empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Winterswyk mióta TE, világ életében DE volt.
Legújabb visitorunk pedig Steven Baker OT East Carolina, 7. kör-UDFA project, 6-8 301, méret, gyorsaság, mobilitás, jó leader, ez mind mellette szól, a UNC ellen akár Coples akár Paige-Moss állt vele szemben megállta a helyét, spread offenseben játszott, hátsó körös projektként elfér.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
maratoni poszt:
az elmúlt évek draftjairól
arról, hogy mi várható most
Dimitroff hozzáállásáról
részletek a pár nappal ezelőtt vele készült interjúból

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/23/iden_kicsi_a_mozgasterunk_a_drafton
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
rég hallattam magamról, de rég került már szóba a draft és Fleener is
íme egy ekézős írás (én csak tolmácsolom):

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/23/ekezik_fleenert
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
CurtisLofton50: I have found out that New Orleans has some amazing food! I have to tell myself, self control self control Curtis-lol

hopp egy unfollowshawnka
Érdekes hogy ez a tweet ütötte ki nálad a biztosítékot, miközben egy nappal azelőtt ezt nyomta ki 😊
1 week of workouts in! Contrary to everyone's belief there is a great bunch of guys on this team!

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
CurtisLofton50: I have found out that New Orleans has some amazing food! I have to tell myself, self control self control Curtis-lol

hopp egy unfollowshawnka
gondolom, azóta is sír Lofton 😀

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
visszautasítottuk az HBO-t, nem mi leszünk a Hard Knocksban. Nem kell a figyelemelterelés.shawnka
😕 😕 😕
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
CurtisLofton50: I have found out that New Orleans has some amazing food! I have to tell myself, self control self control Curtis-lol

hopp egy unfollow
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
visszautasítottuk az HBO-t, nem mi leszünk a Hard Knocksban. Nem kell a figyelemelterelés.
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ray Easterling, az Atlanta Falcons egykori safety-je, (a '70-es évekbeli legendás Grits Blitz tagja), aki elsők között perelte az NFL-et és akit korábban demenciával diagnosztizáltak, tegnap öngyilkosságot követett el. Easterling 63 éves volt és csupán egyike azon volt játékosoknak, akik önkezükkel vetettek véget életüknek és akiknek tettét összefüggésbe hozták különféle "agybajokkal", amelyeket vélhetőleg focista karrierjük során szedtek össze.

- Terry Long (2005) - fagyállót ivott
- Andre Waters (2006) - főbe lőtte magát
- Shane Dronett (2009)- főbe lőtte magát
- Dave Duerson (2011) - szíven lőtte magát
- Ray Easterling (2012) - a részletek még nem ismertek

"After his playing days were over, Ray Easterling started to suffer the consequences of the years of bruising hits, his wife said. He suffered from depression and insomnia, and as his dementia progressed he lost the ability to focus, organize his thoughts and relate to people, she said.
...
He started showing signs of brain damage about 20 years ago.

He just wasn’t thinking right. You could tell that 20 years ago,” said [Greg] Brezina [korábbi csapattárs]. “He’d start talking to you about one topic, and then he’d end up in another topic and he wouldn’t know how he got there.”

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Még van egy változó, amivel én számolok és módosítja majd a mérleget. Tartsatok nyugodtan hülyének, de én hiszek a Madden-átokban. Szóval, ha Megatron lesz a boríton, akkor a Lionst verjük, 10-6 és wild card playoff. Viszont, ha Cam lesz a borítón, abban az esetben oda-vissza picsázzuk a Pantherst és még a közelében sem lesznek a csoportgyőzelemnek, nem hogy az NFC trónjára ülnének. Vagyis 11-5 és csopgyőzelemmel irány a Falconsnak a rájátszás. 😉