Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
a phanters-giants-lions hármasból, sztem nem 3 zakóval fogunk kijönni.... ill. egyetértek, a panthers nem fog oda-vissza pofozni sztem sem. am. is erősnek tűnnek, de ha camen kijön a másodéves fóbia simán lehetnek idén is negatívak.. ( bár nemhiszem)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
előzetes esélylatolgatás volt 😊
a változtatás jogát fenntartom 😉

aztán majd a 17. héten utólag előre megmondom, hogy mennyi lesz a mérlegünk 😀

u.i.: amikor először ránéztem a meccseinkre eljutottam úgy 8-0-ig, aztán rájöttem, hogy bilibe lóg a kezem és igyekeztem inkább kicsit realistábban hozzáállni

a Panthers nem fog elverni minket kétszer.shawnka
De nem is lesz konferenciagyőztes 😊kaszo
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
a Panthers nem fog elverni minket kétszer.shawnka
De nem is lesz konferenciagyőztes 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
a Panthers nem fog elverni minket kétszer.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
na kérem szépen, megszületett az én tippem az alapszakaszra
szerintem meg fogtok lepődni, de jelenleg én ezt tartom valószínűnek
nem spoilerezek, a korábbi bejegyzés utolsó részében, a jósoldában mindenre választ kaptok:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/18/itt_a_2012-es_tancrenddeadmike
Ha a ránk vonatkozó része bejön egy tálca sörre a vendégem vagy 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
na kérem szépen, megszületett az én tippem az alapszakaszra
szerintem meg fogtok lepődni, de jelenleg én ezt tartom valószínűnek
nem spoilerezek, a korábbi bejegyzés utolsó részében, a jósoldában mindenre választ kaptok:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/18/itt_a_2012-es_tancrenddeadmike
Idézet az ellenünk írt jóslatból: "Talán annyi szerencse van a dologban, hogy éppen a szünetről térünk vissza, így az esetleges sérültek összekaparhatják magukat."

Picit elszomorításként:
Reid bye után még nem vagy csak nagyon rég vesztett meccset reméljük ez idén sem szakad meg 😛

Bocs a jósolda részt csak később olvastam azzal egyet értsek ez alapján 😉
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
na kérem szépen, megszületett az én tippem az alapszakaszra
szerintem meg fogtok lepődni, de jelenleg én ezt tartom valószínűnek
nem spoilerezek, a korábbi bejegyzés utolsó részében, a jósoldában mindenre választ kaptok:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/18/itt_a_2012-es_tancrend
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mai érdekesség: Dimitroff 32 játékost draftolt idáig, 10 konferenciából. Ebben a 10-ben nincs benne a Big10.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
a live247 és a mystreams ugyanaz 😊 előbb amcsi, utóbbi európai szervereket használ
deadmike
sosem hívtam úgy 😛
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
a live247 és a mystreams ugyanaz 😊 előbb amcsi, utóbbi európai szervereket használ

óóó, pedig már kezdtem örülni, hogy lemaradtam valamiről

egyébként nem tudom, hogy te hol szoktad nézni (illetve hát a többieknek is szól) azokat a meccseket, amit nem a sport tv ad, de szívesen adok egy tuti tippet:
mystreams.tv
bár fizetős, de fél évre 8-10e ft között van (árfolyamtól függően). minden egyes nfl meccset (és még sok-sok más sport és egyéb dolgot is közvetítenek) full hd minőségben (és a gyengébb sávszéllel rendelkezők kedvéért sd minőségben is) adnak.

a délutáni alatt a 4 órától kezdődőeket értettem 😛
szóval azok közül kapnak két opciót, aztán a szerkesztőségben eldöntik, hogy melyiket adják. bár tavaly volt a kékgecin szavazás, hogy Giants@Skins vagy Panthers@Cards legyen képernyőn az első héten. kettőt találhatsz melyik nyert..shawnka
deadmike
csak a firtsrowsports, mert ingyen van, és még a nézhető kategóriában 😀
vagy Deny live247-ével, csak erről ő ne tudjon 😛shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
óóó, pedig már kezdtem örülni, hogy lemaradtam valamiről

egyébként nem tudom, hogy te hol szoktad nézni (illetve hát a többieknek is szól) azokat a meccseket, amit nem a sport tv ad, de szívesen adok egy tuti tippet:
mystreams.tv
bár fizetős, de fél évre 8-10e ft között van (árfolyamtól függően). minden egyes nfl meccset (és még sok-sok más sport és egyéb dolgot is közvetítenek) full hd minőségben (és a gyengébb sávszéllel rendelkezők kedvéért sd minőségben is) adnak.

hmm, csak hogy jól értem-e:
az egész szezonban az összes délutáni meccs közöl (1pm?) kettőt majd adhatnak
valami rémlik nekem is, de talán az egyik majd a thxgiving lesz (talán már tavaly is így volt)
teljesen sötétben tapogatózom...
deadmike
a délutáni alatt a 4 órától kezdődőeket értettem 😛
szóval azok közül kapnak két opciót, aztán a szerkesztőségben eldöntik, hogy melyiket adják. bár tavaly volt a kékgecin szavazás, hogy Giants@Skins vagy Panthers@Cards legyen képernyőn az első héten. kettőt találhatsz melyik nyert..shawnka
deadmike
csak a firtsrowsports, mert ingyen van, és még a nézhető kategóriában 😀
vagy Deny live247-ével, csak erről ő ne tudjon 😛
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/18/itt_a_2012-es_tancrend

végre-végre, megszületett!!! de még csak félig ám! 😀

van benne sok-sok érdekesség, de a mérlegre vonatkozó tippemet csak holnap fedem fel (jó kis cliffhanger mi?) 😉
azért ez ne tartson vissza titeket az olvasástól, egy szuszra különben is elég hosszú lenne 😊
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
óóó, pedig már kezdtem örülni, hogy lemaradtam valamiről

egyébként nem tudom, hogy te hol szoktad nézni (illetve hát a többieknek is szól) azokat a meccseket, amit nem a sport tv ad, de szívesen adok egy tuti tippet:
mystreams.tv
bár fizetős, de fél évre 8-10e ft között van (árfolyamtól függően). minden egyes nfl meccset (és még sok-sok más sport és egyéb dolgot is közvetítenek) full hd minőségben (és a gyengébb sávszéllel rendelkezők kedvéért sd minőségben is) adnak.

hmm, csak hogy jól értem-e:
az egész szezonban az összes délutáni meccs közöl (1pm?) kettőt majd adhatnak
valami rémlik nekem is, de talán az egyik majd a thxgiving lesz (talán már tavaly is így volt)
teljesen sötétben tapogatózom...
deadmike
a délutáni alatt a 4 órától kezdődőeket értettem 😛
szóval azok közül kapnak két opciót, aztán a szerkesztőségben eldöntik, hogy melyiket adják. bár tavaly volt a kékgecin szavazás, hogy Giants@Skins vagy Panthers@Cards legyen képernyőn az első héten. kettőt találhatsz melyik nyert..shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hmm, csak hogy jól értem-e:
az egész szezonban az összes délutáni meccs közöl (1pm?) kettőt majd adhatnak
valami rémlik nekem is, de talán az egyik majd a thxgiving lesz (talán már tavaly is így volt)
teljesen sötétben tapogatózom...
deadmike
a délutáni alatt a 4 órától kezdődőeket értettem 😛
szóval azok közül kapnak két opciót, aztán a szerkesztőségben eldöntik, hogy melyiket adják. bár tavaly volt a kékgecin szavazás, hogy Giants@Skins vagy Panthers@Cards legyen képernyőn az első héten. kettőt találhatsz melyik nyert..
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
hmm, csak hogy jól értem-e:
az egész szezonban az összes délutáni meccs közöl (1pm?) kettőt majd adhatnak
valami rémlik nekem is, de talán az egyik majd a thxgiving lesz (talán már tavaly is így volt)
teljesen sötétben tapogatózom...

mondjuk amúgy nem lenne rossz, ha adnának 1pm-es meccseket is, de hát bilibe lóg a kezem 😀
deadmike
ha jól emlékszem olyan csomagjuk van, amiben a délutáni meccsek közül kettőt ajánlanak ki nekik.shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mondjuk amúgy nem lenne rossz, ha adnának 1pm-es meccseket is, de hát bilibe lóg a kezem 😀
deadmike
ha jól emlékszem olyan csomagjuk van, amiben a délutáni meccsek közül kettőt ajánlanak ki nekik.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
hát igen, méltatlanul hanyagolva vagyunk 😕
persze ez a legkevésbé a sport tv hibája, mint sem azoké akik összerakják a schedule-t
mondjuk amúgy nem lenne rossz, ha adnának 1pm-es meccseket is, de hát bilibe lóg a kezem 😀

Falcons meccset csak eredeti kommentárral!!! 😉
Majd beizzítom a fasza kis full-hd streamet, nincs is annál jobb. 😀
deadmike
nyilván, csak amikor Falcons meccs van a SportTV-ben a Pats-Steelers-NFC East áradatban, az kuriózum.shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Falcons meccset csak eredeti kommentárral!!! 😉
Majd beizzítom a fasza kis full-hd streamet, nincs is annál jobb. 😀
deadmike
nyilván, csak amikor Falcons meccs van a SportTV-ben a Pats-Steelers-NFC East áradatban, az kuriózum.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Falcons meccset csak eredeti kommentárral!!! 😉
Majd beizzítom a fasza kis full-hd streamet, nincs is annál jobb. 😀

A Night Football időpontoktól eltekintve csak egy SportTV-s időpontunk van, mondjuk ott a 3. héten a mi meccsünk tűnik a legjobbnak a 4 közül, talán azt kapják. Többi héten meg legalább végzünk a streammel addigra 😀kaszo
csak nehogy hosszabbítás legyen, és lemaradjunk róla holmi spanyol soccercsörte miatt.shawnka
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
gondolom senkit nem vitt el a szívgörcs amiatt, mert nem írtam posztot 😊

igyekszem még a mai nap kirakni egy részletes elemzést a menetrendről (csak az a fránya munka ne lenne, az veszi el az ember idejét a hobbijától)

az írását már elkezdtem, szóval előbb-utóbb csak lesz belőle valami... 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
A Night Football időpontoktól eltekintve csak egy SportTV-s időpontunk van, mondjuk ott a 3. héten a mi meccsünk tűnik a legjobbnak a 4 közül, talán azt kapják. Többi héten meg legalább végzünk a streammel addigra 😀kaszo
csak nehogy hosszabbítás legyen, és lemaradjunk róla holmi spanyol soccercsörte miatt.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
A Night Football időpontoktól eltekintve csak egy SportTV-s időpontunk van, mondjuk ott a 3. héten a mi meccsünk tűnik a legjobbnak a 4 közül, talán azt kapják. Többi héten meg legalább végzünk a streammel addigra 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Elvileg MNF lesz, az ESPN adja a brand keretein belül. Ez olyan lesz, mint amikor a Thursday Night Football címszó alatt adott meccset az NFL Network szombaton.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
2 MNF game 😊 2004 óta vagyok Falcons drukker de nem láttam még ilyet 😀 +1 TNF game és 1 SNF game 😊Buga
csak 1-et játszunk.

Monday Night Football: Broncos
Saturday Night Football: Lions
Sunday Night Football: Cowboys
Thursday Night Football: Saintsshawnka
igazad van, csak megzavart, hogy az nfl.com-on az MNF-ek közé tették a Lions meccset 😊
http://www.nfl.com/schedules/2012/MNFBuga
igen, mert hivatalosan az lenne. csak szenteste inkább nem rendeznek MNF-t.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
2 MNF game 😊 2004 óta vagyok Falcons drukker de nem láttam még ilyet 😀 +1 TNF game és 1 SNF game 😊Buga
csak 1-et játszunk.

Monday Night Football: Broncos
Saturday Night Football: Lions
Sunday Night Football: Cowboys
Thursday Night Football: Saintsshawnka
igazad van, csak megzavart, hogy az nfl.com-on az MNF-ek közé tették a Lions meccset 😊
http://www.nfl.com/schedules/2012/MNF