Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Clabo tuti marad, trust meHöri
És tényleg


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clabo tuti marad, trust me

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ray Edwards 😊

szerk: Höri átbaszott mindenkit... 😀shawnka
nem baj az,Edwards overrated 😛
és a lényeg maradt,Cliff Matthews time! 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Ray Edwards 😊

szerk: Höri átbaszott mindenkit... 😀
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
The Atlanta Falcons today announced that they have signed kicker Matt Bosher, offensive lineman Andrew Jackson and defensive end Cliff Matthews to four-year contracts. The Falcons also signed kicker Jacob Harfman to a three-year contract.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Snelling a Rams felé kacsingat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Megegyeztünk Mike Peterson-nal. Újabb örömhír 😀shawnka
A Mester kedvence de már tavaly is nagyon lassú volt, gumibogyószörp nélkül én már az 53-ba sem vinném.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
WR P.J. Gore (Mars Hill College) -> mi kutatómunka lehetett ebben 😀

kb. mintha Gene Smith választotta volna 😛
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.atlantafalcons.com/2011/07/falcons-add-22-udfas/ lehet válogatni bőven 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Megegyeztünk Mike Peterson-nal. Újabb örömhír 😀
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát a D-ben olyan alap Lofton mint az O-nál MIce.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
kicsoda? lofton alap h nem, spoon szintén, nicholas maradt, max. peterson mardna aki nem kell a kutyának sem, vagy corey wire 😀 , szal erre esély nincs... max norwood ha kell nekik, mert mintha úgy emlékeznék h bradshaw ment a levesbe... :/peach
Nem esküdnék meg rá h Lofton mozdíthatatlan...empty taxi
hát ku*va szomorú lennék ha nem lenne az...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
kicsoda? lofton alap h nem, spoon szintén, nicholas maradt, max. peterson mardna aki nem kell a kutyának sem, vagy corey wire 😀 , szal erre esély nincs... max norwood ha kell nekik, mert mintha úgy emlékeznék h bradshaw ment a levesbe... :/peach
Nem esküdnék meg rá h Lofton mozdíthatatlan...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
kicsoda? lofton alap h nem, spoon szintén, nicholas maradt, max. peterson mardna aki nem kell a kutyának sem, vagy corey wire 😀 , szal erre esély nincs... max norwood ha kell nekik, mert mintha úgy emlékeznék h bradshaw ment a levesbe... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Van annyi jó LB-nk, Giantsnek meg kb. az 1-szem régi ismerősünk Boley 😊 és Umenyiora trade blockon ha jól tom... 😊
Nicholashoz: nála kb. biztos voltam h távozik, örülök h maradt, viszont OL-ből még senki se resign ez több, mint aggasztó :/empty taxi
nincs draftpick amit oda tudtok adni 😀 Julio elvitt mindent.
sztem Osi ékezése sansztalanbraxa88
LB to Osi lett volna az 5let, emellé a csomag mellé max egy 5 v. 6. körös cetli kell azokat meg még nem szórtuk el 😀empty taxi
LB?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Van annyi jó LB-nk, Giantsnek meg kb. az 1-szem régi ismerősünk Boley 😊 és Umenyiora trade blockon ha jól tom... 😊
Nicholashoz: nála kb. biztos voltam h távozik, örülök h maradt, viszont OL-ből még senki se resign ez több, mint aggasztó :/empty taxi
nincs draftpick amit oda tudtok adni 😀 Julio elvitt mindent.
sztem Osi ékezése sansztalanbraxa88
LB to Osi lett volna az 5let, emellé a csomag mellé max egy 5 v. 6. körös cetli kell azokat meg még nem szórtuk el 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Van annyi jó LB-nk, Giantsnek meg kb. az 1-szem régi ismerősünk Boley 😊 és Umenyiora trade blockon ha jól tom... 😊
Nicholashoz: nála kb. biztos voltam h távozik, örülök h maradt, viszont OL-ből még senki se resign ez több, mint aggasztó :/empty taxi
nincs draftpick amit oda tudtok adni 😀 Julio elvitt mindent.
sztem Osi ékezése sansztalan
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Van annyi jó LB-nk, Giantsnek meg kb. az 1-szem régi ismerősünk Boley 😊 és Umenyiora trade blockon ha jól tom... 😊
Nicholashoz: nála kb. biztos voltam h távozik, örülök h maradt, viszont OL-ből még senki se resign ez több, mint aggasztó :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Jason Babin-nek vagy Shaun Ellis-nek még örülnék DE posztra, elkél ott a help. Bár Cliff Matthews-tól sokat várok 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Stephen Nicholas LB aláírt egy 5 éves szerződést. Kell is ő ebbe a LB sorba, örülünk 😊shawnka
megelőztél 😛

örülök neki nagyon 😊 nyomultunk tán ray edwardsra, de drága péz lett volna így ráhagytuk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Stephen Nicholas LB aláírt egy 5 éves szerződést. Kell is ő ebbe a LB sorba, örülünk 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
A Devine hír kacsa volt, nem írt alá semmit. Még mindig szabadügynök.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
2 órája érkeznek a játékosok folyamatosan a Flowery Branch-ben lévő edzőközpontba. Jose Valdez jött elsőként, Matty másodikként, Dunta pedig 3. helyen érkezett. Utóbbi nem tudta a belépésre jogosító jelszavát, de szerencsére megmondták neki a barátságos őrök 😀

Jelenleg sajtótájékoztatók vannak, Coy Wire beszélt hosszabban arról, hogy mindenki nagyszerű formában van, szerencsére a srácok odafigyeltek magukra, és már nagyon várják a szezont. Perceken belül Ryan lesz a mikrofon mögött.

Matt nagyjából ugyanazokat mondja, mint Coy. Nagyon izgatott az új QB edzővel, Bob Bratkowski-val való munka miatt, és szerinte remekül együtt tudnak majd működni. A játékosok edzettek külön-külön a lockout alatt is, így Coach Smith már "készen" kapja meg a srácokat.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
azt olvastam vhol, hogy devine ua. a kategória mint quizz, szal ebből kiindulva nem vszínű h megragadna... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Mi is beindultunk az UDFA-k igazolásával:

Ryan Winterswyk (DE, Boise State) - ő egy kifejezetten jó választás, kemény és agilis srác, esélye van, hogy túlélje a TC-t és bekerüljön az 53-ba.

Noel Devine (RB, WVU) - Norwood kiesésével és egy over-the-top TC-pel szerintem sanszos a maradása.

Philip Sylvester (RB, Florida A&M) - arra a sorsra fog jutni, mint Nance tavaly.

Matt Hansen (LB, URI) - róla nem tudok nyilatkozni.