Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Osi esetében egy 2. köröst emlegetnek és a felmerülő csapatok sorához csatlakoztunk mi is!!!errorlacy6
és mi szükség van rá?
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Osi esetében egy 2. köröst emlegetnek és a felmerülő csapatok sorához csatlakoztunk mi is!!!
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Tony Gonzalez: "This kid Julio Jones is the real deal. He's the best incoming receiver I've ever played with. Come to think of it, it's not even close."gsn
ez Tony szájából nem kis szó, bár azt úgy se mondaná hogy egy szar 😀

több mint 12 éve
gsn 3 548
Tony Gonzalez: "This kid Julio Jones is the real deal. He's the best incoming receiver I've ever played with. Come to think of it, it's not even close."

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
A hír jó is meg nem is:

Matt Ryan singled out rookie Jacquizz Rodgers as a player who has caught his eye so far in Falcons camp.
"His knowledge of protections is really good," said Ryan. "He's gonna be the third-down back for us." Despite being a fifth-round rookie with no offseason, Rodgers will be thrust into a prominent role. Michael Turner adds nothing in the passing game, and the Falcons don't appear to be interested in retaining free agent Jason Snelling. Rodgers will be draftable in PPR leagues.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Eddig jól állunk Snellingre nem tart igényt a Giants és a Rams is lemondott a szerződtetéséről, remélem összejön a marasztalása.
Agnonetól elköszöntünk.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Umenyiora egy 2.körért elérhető lenne, mi a véleményetek?aztec
legalább jövőre sem lenne meg az 1., 2. és 4. körös pick. sorminta 😀shawnka
Viszont Abrahamnak meglenne a jövő évi pótlása az LB sor rendezve S rendben CB lehetne hozni mert ebben a részlegben még mindig nem bízok (remélem rám cáfolnak) WR megoldott O fal megoldott MICE /csak marad?/ 😀 😀 😀 RB bizom benne Snellinget tudják marasztalni egy kis apróért és jövő évi nagy talánya lesz Gonzo TE helyettesítése.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Umenyiora egy 2.körért elérhető lenne, mi a véleményetek?aztec
legalább jövőre sem lenne meg az 1., 2. és 4. körös pick. sorminta 😀
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Umenyiora egy 2.körért elérhető lenne, mi a véleményetek?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
relatíve sztem snelling nállunk is másodhegedűs ha turner egészséges... mondjuk sztem is nagyon meg kéne tartani. turner ugye adott, quizz megoldja a norwood féle dolgokat és akkor még nagyon kell a snelling féle bálna is, hogy burner is tehermentesítve legyen + a sérülés kockázata mindig adott 😕

én erre számítottam, hogy a 3 FA O falemberünk közül kettőt fogunk megtartani, ez rendben is van, jhonson megoldja majd...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Kéne egy RB kétségtelen, mert Quizznél meccsenként jó ha 12 labadacipelést elbír. Blalock meg király, Mike Johnson meg remélem megoldja az RG posztot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát így hogy Turnert műtötték és majd ezután fog eldőlni hogy hogy szuperál Snelling Rams /Giants/ irányba mutat, Norwood sajna nincs a sérülékenysége miatt nagy becsben nem tudom ki fog futásban jeleskedni jelen körülmények között. Én Snelling maradásáért harcolnék foggal körömmel. Rams-nél is szerintem másodhegedűs lesz. Kár lenne elmennie. :o
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Megegyeztünk Justin Blalock-kal. Az OL-ből csak Dahl-t vesztettük el hálistennek.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
The Atlanta Falcons today announced that they have signed tackle Tyson Clabo to a five-year contract, kicker Matt Bryant to a four-year contract. Defensive tackle Vance Walker, wide receiver Eric Weems, and quarterback John Parker Wilson all signed their one-year tenders.

Bryant marad hálistennek

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
ha kicsit nagyobb nyomást tudunk rakni az ellen irányítójára akkor nem kell ide Asante 😊

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
hát nem tudom. akik komolyan gondolják a a bajnoki címet, azok rendesen betáraznak most cornerekből. A Philly-nek LB-kell. Nicholas + valami pick, de én akár Lofton-t is beáldoznám. megbízható játékos, de ezt sokan tudják hozni. na meg a Nicholas, Spoon, Peterson trió sem hangzik rosszul. csak akkor kell még valaki.
Moore és DeCoud stabil nálam.
Grimes meg megérdemelten lett probowler, de azért várjuk meg, hogy nem-e egy one year wonderről van az esetében szó.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
én is szídtam elég sokat, de gyak grimes tavaly a semmiből kivágott egy pb szezont, az egyik legjobb corner volt a ligában, szal elég nagy hülyeség volna ép most kivágni... 😛

sztem asantera most semmi szükség, ha választanom kellene akkor egy másik jó és megbízható te kelle gonzo mögé, mert peele nem az igazi. és már sajna gonzo sem :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Tavaly Grimesra sokkal többet dobáltak mint Duntára mégis ugyanannyit ekéztük őket. Grimes egy playmaker CB sokat kockáztat, emiatt vannak hibái is, viszont egyáltalán nem fogalmatlan, Asante kb. ugyanez csak drágább.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kérdés hogy mit tudnánk adni érte 😊kaszo
az még nagyobb kérdés, hogy Robinson megaszerződése és a lassan új és szintén vaskos szerződésre ácsingózó Grimes mellett miből fizetnétek meg.atapapa
Grimest vaskosan küldeném el, nagyon felkapták nagy kedvenc egy két delikvensnél de ha jobban megnézzük akkor egy bohóc a muksó. 5INT-ből 2 látványos volt de az egész idényben szopatta mindenki néha azt sem tudta hol van.
Cserealapnak jó lenne majd. 😀errorlacy6
hááát nekem nagyon bejött tavaly, nemhiába volt pro bowler. nálam az egyik legjobb cb volt tavaly
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
kérdés hogy mit tudnánk adni érte 😊kaszo
az még nagyobb kérdés, hogy Robinson megaszerződése és a lassan új és szintén vaskos szerződésre ácsingózó Grimes mellett miből fizetnétek meg.atapapa
Grimest vaskosan küldeném el, nagyon felkapták nagy kedvenc egy két delikvensnél de ha jobban megnézzük akkor egy bohóc a muksó. 5INT-ből 2 látványos volt de az egész idényben szopatta mindenki néha azt sem tudta hol van.
Cserealapnak jó lenne majd.
errorlacy6
23 PD-t csinált tavaly, ami a 2. legtöbb volt az egész ligában. Tényleg jó cserealap lenne.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
hozzuk el Asanté-t. legyen még több turnoverünk.jóazZsoca
kérdés hogy mit tudnánk adni érte 😊kaszo
az még nagyobb kérdés, hogy Robinson megaszerződése és a lassan új és szintén vaskos szerződésre ácsingózó Grimes mellett miből fizetnétek meg.atapapa
Grimest vaskosan küldeném el, nagyon felkapták nagy kedvenc egy két delikvensnél de ha jobban megnézzük akkor egy bohóc a muksó. 5INT-ből 2 látványos volt de az egész idényben szopatta mindenki néha azt sem tudta hol van.
Cserealapnak jó lenne majd. 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
hozzuk el Asanté-t. legyen még több turnoverünk.jóazZsoca
kérdés hogy mit tudnánk adni érte 😊kaszo
az még nagyobb kérdés, hogy Robinson megaszerződése és a lassan új és szintén vaskos szerződésre ácsingózó Grimes mellett miből fizetnétek meg.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hozzuk el Asanté-t. legyen még több turnoverünk.jóazZsoca
kérdés hogy mit tudnánk adni érte 😊kaszo
sztem Lofton-ért a tiétek 😀 😛
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
hozzuk el Asanté-t. legyen még több turnoverünk.jóazZsoca
kérdés hogy mit tudnánk adni érte 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
hozzuk el Asanté-t. legyen még több turnoverünk.jóaz
Dahl elengedése nagyon agyfelbaszó...
Jenkins meg már beleszürkült ebbe a csapatba. hiányozni fognak a villanós meccsei, de remélhetőleg jobb lesz Julio 2. ill. Douglas 3. célpontnak.