Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325somoskovig
Köszi, jó lett!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
érkezett Gartrell Johnson.

jó lenne ha végre valahol lehetőséget is kapna.Höri
A redskins futóját is berántotta a saints Bush sérüléséről valami infó!

error
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Megnéztem a Saints - SF 49 meccset...szerintem lesz keresnivalónk vasárnap...jó lenne elkapni őket.. :cool:Keano
Az a baj hogy nem a Dome-ban lesz a meccs!!!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Megnéztem a Saints - SF 49 meccset...szerintem lesz keresnivalónk vasárnap...jó lenne elkapni őket.. :cool:


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Gartrell Johnson.

jó lenne ha végre valahol lehetőséget is kapna.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
így kilőve a wildcat és ő jó opció volt az elkapásoknál is, nagy hiányzó lesz 😕Buga
majd Weems vagy Smith odaáll. 😊
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jay Glazer: Another tough season-ender. I'm reporting Falcons RB Jerious Norwood has a torn ACL and will be placed on IR todayadam8
ejj, ez gáz...a Turner-Snelling kombó még így is csinos, de ha egyikük megsérül, akkor már komolyabb gondok lehetnek. Antone Smith bizonyíthat akkor, és esetleg Dimitri Nance jöhet még szóba a PS-ról.shawnka
így kilőve a wildcat és ő jó opció volt az elkapásoknál is, nagy hiányzó lesz 😕

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Jay Glazer: Another tough season-ender. I'm reporting Falcons RB Jerious Norwood has a torn ACL and will be placed on IR todayadam8
ejj, ez gáz...a Turner-Snelling kombó még így is csinos, de ha egyikük megsérül, akkor már komolyabb gondok lehetnek. Antone Smith bizonyíthat akkor, és esetleg Dimitri Nance jöhet még szóba a PS-ról.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jay Glazer: Another tough season-ender. I'm reporting Falcons RB Jerious Norwood has a torn ACL and will be placed on IR today

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Name Position Injury Practice Status Game Status
Dominique Franks CB Not Injury Related Did Not Participate In Practice --
Michael Jenkins WR Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Erik Coleman S Knee Did Not Participate In Practice Questionable
Tyson Clabo T Ankle Full Participation in Practice Probable
Joe Hawley C Hip Full Participation in Practice Probable
Christopher Owens CB Knee Full Participation in Practice Probable
Dunta Robinson CB Ankle Full Participation in Practice Probable
Brian Williams CB Hamstring Full Participation in Practice Probable
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
norwood mellőzésének okáról tudtok vmit , mert én nem értem... ?peach
A meccs elején vmi returnnél kapott egy durva hitet állítólag így ink nem erőltették


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
titta bódogság van most , de azért ez a meccs csalóka... várható volt h a cards. nem lesz idén vmi erős , de egyenesen ku*va gyengék voltak...persze azért a győzelmet , pláne nem az ilyen arányút nem kell magyarázni...szóval messze menő következtetéseket nem szabad levonni...

franks int.jének nagyon örülök , akár csak moore jó játékának. írtam is eredménykövetőbe h kicsit túl volt pörögve , de összességében jó volt amit csinált , pláne h tényleg ez volt az első kezdő meccse... colmean tud egy stabil közép szintet és ennyi , moore igazi playmeker lesz (remélem).
wheaterspoon is egy állat szerencsére.

a nagy játékokat meg előbb utóbb elkerüljük , jerrynek még össze kell szoknia babineux-vel és nem lesz ebből gond...

ryan most sem volt az a hú de fasza , de szerencsére nem is kellett , önbizalomnövelőnek jó volt ez a meccs...

norwood mellőzésének okáról tudtok vmit , mert én nem értem... ?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
fú, de nagy W! mikor az eredménykövetőbe írtam, h sima lesz ez a meccs, akkor mégsem írtam hülyeséget. 😊 Tim TD-je bosszantó, mert már a második alkalommal tömörült össze szarul a D. ezek a nagy játékok, jobb csapatok ellen, nagyon rosszul jöhetnek (akárcsak a Pitts ellen).
Moore impresszív volt élete első (kezdő)meccsén. jó páros lehetnek DeCouddal.
Bakeren most is volt egy csomó zászló, amit nem igazán értek tőle.
szerencse, hogy Snelling nagy napja volt ez így nem volt szükség Turnerre, pedig ha lehet, ő még betegebben játszott. jó volt most nagyon a fal.
Spoon bizonyul eddig a tacklegyárunknak és a sack is szép volt. eddig ő is jó nagyon.

még sok ilyen győzelmet! 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas W!!!!!!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Féljen a Saints!!shawnka
Eddig gondolta senki, hogy simán elsétálunk W-vel. Ettől függetlenül a mostani Cards és a Saints nem egy kategória 😊Gyurma Pappa
A Steelers/Cards kombót együtt véve mondtam 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Féljen a Saints!!shawnka
Eddig gondolta senki, hogy simán elsétálunk W-vel. Ettől függetlenül a mostani Cards és a Saints nem egy kategória 😊

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Zseniálisan játszott ma este a csapat! Pittsburgh ellen is érződött, hogy van itt valami, de ott még sajnos nem jött ki a lépés. Mostantól viszont ilyen meccseket várok a hátralévő szezonban, csak kerüljenek el a sérülések minket. Turner valószínűleg jön vissza jövő héten. Féljen a Saints!!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Hát erre én sem számítottam...😊


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
nem számítók könnyű meccsre... ti hogy vagytok vele??Sugar602
gyere eredménykövetőbe.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem számítók könnyű meccsre... ti hogy vagytok vele??
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
sztem senki nem varta ryan kizárólag ryan nyakába a vereséget...

a játék hívást én sem értettem...kb 2szer próbáltunk meg oldalra futni , 1-1szer norwood és turner. az h elfáradjon a steelers front sevenje esélytelen volt , mivel folyamatosan rotálnak. szóval nem értettem h miért csak középen erölködünk futással....

a troy int. a klasszis megmozdulás mellett , azért bőven a hülyeség számlájára volt írható , mivel azt a white-nak 10 yard körüli passz ki jobb oldalra c. playt kb 10-15ször adtuk el a meccsen , várható volt h előbb utóbb kifigyeli és ez lesz a vége...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
Én sem jelenteném ki ilyen határozottan, hogy Ryanen ment el ez a meccs, nagyon kemény ez a PIT defense, DL és secondary szinten is.
Nekem sokkal inkább szemet szúrt a túl konzervatív játékhívások sora. Jól látható volt, hogy Turner nem fogja kifárasztani azt a védőfalat, (mint más esetekben szokott történni) mégis erőltettük a 0-1-2 yardos középső futásokat, semmi screen, semmi bootleg, egyáltalán, semmi meglepőt nem húztunk.
Minden évben azon megy a feszengés, hogy most aztán Ryan megkapja a teljes playbookot, nem csak a zanzásított változatot, és akkor indul majd a parádé, és közben kb. 6 féle játékot hívnak egy teljes meccs alatt.

Amúgy ennek ellenére majdnem meglett a meccs, a DEF teljesítménye az utolsó momentumtól eltekintve elég tetszetős volt.
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nem kéne Ryan nyakába varni szvsz. én a meccsen azt láttam, hogy nagyon jó lefogták az elkapókat plusz a Pit szokásához híven állandó nyomás alatt tartotta Matty-t, ez a Heinz Field...
Az int se teljesen Ryan hibája hanem inkább Pola nagy érdeme... Max a redzone-ban mikor kétszer átdobta Roddy felett ott hibázott. Az már inkább nagyobb baj hogy nem tudtunk futni, sztem nem jó playekkel készültünk. Dixon-t jobban kellett volna siettetni, nagyon sokszor oda se tudtunk érni... könnyű lett volna hibára kényszeríteni.
Run D tetszett nagyon ha még ehhez Babineaux visszatér nem lesz gond! Spoon jól játszott, nagy fegyver lesz ő a TE-k ellen.
Dunta balfasz volt néha, főleg mikor engedte felálni Ward-ot...
Partiban voltunk idegenben a Steelers ellen! nincs ezzel baj 😊

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
amikor azt mondom h ryan az egyik leggönyébb teljesítményét nyomta nem a statokra gondolok... egyszerűen a kiélezett szituációkban , amikor kellett volna egy kis extra az nagyon nem volt meg...nem ezt szoktuk meg hálistennek tőle. mondjuk vszínű javulni fog , és persze nem is varnám az ő nyakába , de ha csak a közepeset hozta volna annak amit tud akkor meg lett volna sztem a meccs. pár kiélezett 3rd down , vagy a red zone meg lett volna egy tavalyi v tavaly előtt mattyvel. amit meg az első negyedben művelt az egyenesen grossmani magasságokban járt... ezzel együtt a 2 év alatt talán ez az első (max 2.) alkalom h az ő személyét is benne érzem a vereségben , és azért így a pohár mégis félig teli van.

a másik aki abszolút betlit fogott az baker. nah őt tuti soha nem láttam még ennyire szarnak. mind a 2 sack róla jött , plusz nyomott harrisonra v 2-3 sima holdingot 😕

igaz az is benne volt , h tudtuk h a steelers futni fog , mégis a futás elleni védekezés egészen rendbe volt. oké benéztünk egy 50 yardos td-t , meg 2-3 10 yard körüli futást maddenholtol , de ettől az egy nagy hibától függetlenül ez a része egész okés volt.

a secondary passz elleni védekezése mint olyan továbbra sem létezik. lehet ezt csak arra fogni h a steelers keményen futott , de DIXON!!! kb. 5ször engedett 20 ( + , - x yard) hosszabb passzt és azt mindegyiket benéztük. ezt 22 passzból sikerült felmutatni. elég gyalázat , ha ebben továbbra sem javulunk gázok lesznek...

lofton szokás szerint állat volt , és wheaterspoon is egész reménytelinek tűnt..

mindennel együtt , azért egy bomba erős steelers D ellen játszottunk , és első meccsnek a heinz fielden egyáltalán nem volt ez rossz teljesítmény , szóval a jövőre nézve a magam részéről mindenképpen bizakodó vagyok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...