Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Nagyon nagy mákunk volt, de W és ez elég is. Hibák voltak vannak és lesznek is csak nem mindegy hogy mekkorák. Most Fortuna mellénk állt és ez önbizalmat adhat bárki is legyen az ellenfél. Mindenesetre ha megnézitek nem csak a NO közép passzai de a speciális csapat hozta ezt a meccset nekik nagyon jól, ha nyernek nagyban köszönhették volna nekik.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
http://twitpic.com/2sckh4

Abraham a meccs utánshawnka
Nem rossz az a plexi!!! 😊
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
az O nagyon jó volt sztem is. a pitts ellen látott segg játékhívásokat sikerült elfelejteni , így haladt is a szekér becsülettel. azért némi hiányérzetem van , mert douglas egyelőre semmit nem csinált 3 meccs alatt...

a passz elleni védekezésünk továbbra is szar , bár mondjuk a liga egyik legjobb offenset 24 ponton tartani több mint bíztató , de azért a számok csalókák...gyak. minden középhosszú passzt beszopunk , erre kéne nagyon ráállni.

összességében nagyon szép W , aminek lökést kell h adjon a továbbiakra , ill. ideje volt már h a szerencse is mellénk szegődjön.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Tegnapi mérkőzést sajnos csak addig láttam amíg a 4. negyedben nekimentünk a Saints térfelén 4. kísérletnek.

Az én szubjektív véleményem, hogy az Offense jól működik, jók voltak a play hívások, valljuk meg azért elég ritka, hogy valaki 11 perces drive-ot vezet a Saints ellen. Úgy érzem, hogy azt a tézist el is lehet vetni, hogy azért nyertük meg a mérkőzés, mert fogták a kezünket a bírók. Az OL jól dolgozott és végre Burner is kezd belelendülni a játékba. Baker-nek ha jól számoltam megint volt 2 FS-ja. Defense is jó lesz ha így folytatják, mikor lendületbe jött volna a NO, pont akkor csináltak egy jó drive-ot. Grimes lehet megelégelte, hogy tavaly annyit szidtuk és már fel akar mutatni valamit. : ) Ryan újra remek formában játszik, Gonzo-ra pedig nem igazán találok szavakat, elképesztően pörgött. Saints-nél adott volt a lehetőség, kihagyták az FG-t, mi berúgtuk.
Sikerült megtalálnunk a NO D# gyenge pontját, mert az 1. , 2. fordulóban is a TE-n nyertek sok yardok az ellenfeleik.
Úgy érzem, hogy nagyon jó úton haladunk, csak kerüljenek el minket a sérülések.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
http://twitpic.com/2sckh4

Abraham a meccs után
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
tavaly sem múlott sokon a Saint ellen ill. a Pitts ellen sem. fura érzés, hogy nekünk volt most mázlink. nem is kicsi. ennek ellenére le a kalappal a csapat előtt. nagyot játszottunk. büszkék lehetünk az eddigi két idegenbéli meccsünkre.
az O nagyon egyben van. a D lehetne konzisztensebb és akkor nem kéne fosni az elit csapatok ellen sem. 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Ez most kellett a lelkemnek, fantasztikus meccset játszottak a fiúk. Az O nagyon jó, a D pedig egyre jobb futás és a rövid passzok ellen. Egyedül a hosszú átadásokkal kéne valamit kezdeni, de azzal sürgősen. Holnap Ryan mezben haladok suliba.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
Nagyon szép győzelem!!!!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.thefalcoholic.com/2010/9/25/1710508/four-critical-matchups-in-the-falcons-saints-game
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Félelmetes Snelling mekkora "sztár" lett, szinte mindenhol olvasni róla! az előző meccs meg a tavalyi pár meccs mikor beugrott nagy upgrade volt neki 😊 remélem kitart míg Burni felépül!!!

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
pláne , h ez eddig sem tartozott a kedvenc play hívásaink közé , most aztán meg végképp nem fog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325somoskovig
Köszi, jó lett!empty taxi
tényleg jó lett! grat hozzá!
szegény Norwood. hiányozni fognak a szélső futásai. :/

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325somoskovig
Köszi, jó lett!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
érkezett Gartrell Johnson.

jó lenne ha végre valahol lehetőséget is kapna.Höri
A redskins futóját is berántotta a saints Bush sérüléséről valami infó!

error
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Megnéztem a Saints - SF 49 meccset...szerintem lesz keresnivalónk vasárnap...jó lenne elkapni őket.. :cool:Keano
Az a baj hogy nem a Dome-ban lesz a meccs!!!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Megnéztem a Saints - SF 49 meccset...szerintem lesz keresnivalónk vasárnap...jó lenne elkapni őket.. :cool:


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Gartrell Johnson.

jó lenne ha végre valahol lehetőséget is kapna.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
így kilőve a wildcat és ő jó opció volt az elkapásoknál is, nagy hiányzó lesz 😕Buga
majd Weems vagy Smith odaáll. 😊
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jay Glazer: Another tough season-ender. I'm reporting Falcons RB Jerious Norwood has a torn ACL and will be placed on IR todayadam8
ejj, ez gáz...a Turner-Snelling kombó még így is csinos, de ha egyikük megsérül, akkor már komolyabb gondok lehetnek. Antone Smith bizonyíthat akkor, és esetleg Dimitri Nance jöhet még szóba a PS-ról.shawnka
így kilőve a wildcat és ő jó opció volt az elkapásoknál is, nagy hiányzó lesz 😕

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Jay Glazer: Another tough season-ender. I'm reporting Falcons RB Jerious Norwood has a torn ACL and will be placed on IR todayadam8
ejj, ez gáz...a Turner-Snelling kombó még így is csinos, de ha egyikük megsérül, akkor már komolyabb gondok lehetnek. Antone Smith bizonyíthat akkor, és esetleg Dimitri Nance jöhet még szóba a PS-ról.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jay Glazer: Another tough season-ender. I'm reporting Falcons RB Jerious Norwood has a torn ACL and will be placed on IR today

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Name Position Injury Practice Status Game Status
Dominique Franks CB Not Injury Related Did Not Participate In Practice --
Michael Jenkins WR Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Erik Coleman S Knee Did Not Participate In Practice Questionable
Tyson Clabo T Ankle Full Participation in Practice Probable
Joe Hawley C Hip Full Participation in Practice Probable
Christopher Owens CB Knee Full Participation in Practice Probable
Dunta Robinson CB Ankle Full Participation in Practice Probable
Brian Williams CB Hamstring Full Participation in Practice Probable
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
norwood mellőzésének okáról tudtok vmit , mert én nem értem... ?peach
A meccs elején vmi returnnél kapott egy durva hitet állítólag így ink nem erőltették


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
titta bódogság van most , de azért ez a meccs csalóka... várható volt h a cards. nem lesz idén vmi erős , de egyenesen ku*va gyengék voltak...persze azért a győzelmet , pláne nem az ilyen arányút nem kell magyarázni...szóval messze menő következtetéseket nem szabad levonni...

franks int.jének nagyon örülök , akár csak moore jó játékának. írtam is eredménykövetőbe h kicsit túl volt pörögve , de összességében jó volt amit csinált , pláne h tényleg ez volt az első kezdő meccse... colmean tud egy stabil közép szintet és ennyi , moore igazi playmeker lesz (remélem).
wheaterspoon is egy állat szerencsére.

a nagy játékokat meg előbb utóbb elkerüljük , jerrynek még össze kell szoknia babineux-vel és nem lesz ebből gond...

ryan most sem volt az a hú de fasza , de szerencsére nem is kellett , önbizalomnövelőnek jó volt ez a meccs...

norwood mellőzésének okáról tudtok vmit , mert én nem értem... ?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...