Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nagy győzelem volt ez is! a félidő után nem vártam ezt a látványos összeomlást, de a csapat megint megmutatta, hogy van tartása.
Matty most végre olyan volt, mint amilyennek lennie kéne mindig.
Roddyra az egész szezon alatt nehéz szavakat találni.
Turner is jó napot fogott ki. Szerintem kellett a lelkének ez a két TD.
Gonzo talán többször lehetne játékban.

Abraham már 6 sack-nél jár.
Vance Walker-t bedobtuk a mélyvízbe és sztem jól játszott kifejezetten, főleg futás ellen.

viszont, egyre aggasztóbb kezd lenni a passz elleni védekezésünk. ligautolsók szintjén nyomjuk és most INT sem jött. baj lesz itt, ha még Palmer is régi fényében játszik ellenünk. mondjuk Kolbász szárnyalása is vicc volt a múlt héten, szerencse hogy az O-t most nem nagyon lehetett megállítani.
Owens-t össze-vissza szopatta TO.


Most bye jön. nem mondom, hogy a legjobbkor, de akkor készüljünk rá most szépen a hazai meccsekre és rakjuk rendbe a sec-et, mert lassan egy CFL csapat is szétpasszolna minket..

este újra megnézem a meccset, hogy lássam újra, h igazából mennyire erős ez a csapat. 😊

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Emberek!
Vezetjük a konferenciát!
hacsak hétfőig is,de vezetjük.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát ha T.O. és C.O. beindul akkor nekünk:

K.O.!!!
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
várom már a meccset. Palmer szarrá fog minket szedni, mint mindenki más... 😀 kell is nekik a győzelem. nem vagyok egyenlőre túl optimista. én is csupán abban bízok, hogy itthon játszunk.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Holnap Bengals! Megint nem lesz egyszerű feladat a secondary részéről... jó lenne behúzni mert most 3 hazai meccs közben a bye. A Ravens ellen TNF lesz, a háromból a legnehezebb, még szerencse, hogy a Domeban. Dunta úgy néz ki nem játszik holnap.Buga
Otthon vmivel mindig jobban játszunk bízzunk ebben 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Holnap Bengals! Megint nem lesz egyszerű feladat a secondary részéről... jó lenne behúzni mert most 3 hazai meccs közben a bye. A Ravens ellen TNF lesz, a háromból a legnehezebb, még szerencse, hogy a Domeban. Dunta úgy néz ki nem játszik holnap.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Dunta 50 ezer bünti a szereléséért.

A futásunk sablonossá vált mindenki olvassa hogy mi következik. Az egész meccsen az volt az érzésem hogy a mi támadásainknál a ugyan azt a playbookot lapozgatja az eagels D-je!!! 😂 :mad: 😂 :mad: 😂 :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valahol örülök ennek a pofonnak , azt hiszem jókor jött , épp időben mielőtt elszálltunk volna...
már a frisco és a cleveland elleni meccsen is látszottak a bajok de azokat a meccseket sikerült skillből lehozni. az eagles jó csapat , ellenük már nem fért bele a gyenge játék...

eredménykövetőben is beszéltük h szarok a playhívások...az utóbbi 2 évben épp ez volt az egyik fő erősségünk h változatos , kiszámíthatatlan play callingunk volt.. az elmúlt meccseken ennek a csíráját sem láttuk... ahogy buga is írt : középen futás , vagy rövid átlagban kb. 5-6 yardos passzok. innen szegedről betudom lőni h nagyjából mi fog következni , hát akkor még azok az emberek akik ebben élnek és kicsivel okosabbak is mint én. vagy bárki közülünk...smithéknek is le kell ülnie elgondolkozni.

ryan meccsről meccsre romlik... ez volt az egyik leggyengébb meccse a falconsban , nagyobb baj h az 5 leggyengébb meccséből 3 az idén volt 6 találkozóból...a jövőre nézve ez nem vmi fasza.

az tudtuk h a passz elleni védekezésünk 0 , most az első félidőben még szét is futottak minket 😕

annak viszont örülök h úgy tűnik jenkins jó formában tért vissza , tetszett amit csinált sztem jól játszott.

gond természetesen nincsen , videózni és elemezni kell , és le kell vonni a meccsnek a tanulságait...peach
én is pont erre gondoltam, hogy talán jókor jött ez a bukta. már a 49ers és a Browns ellen is nagyon döcögős volt a játék. a jó csapatoktól pedig eddig idén sajnos kikaptunk (Steelers, Eagels)

teljesen egyetértek veletek (peach, Buga) szarok a play hívások, folyton középen erőltetjük a futásokat. és ami a leginkább idegesít az Ryan játéka! nem néz körül folyton kidobálja a labdákat... az agyam eldurran! és amivel még nagyon elégedetlen vagyok az a ST. szerintem ember emlékezet óta nem volt kickoff/punt returnünk, sose kezdhetjük a támadás valami jó mezőnypozícióból, stb.

MÁS! Chevis Jackson Jaguár lett!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
valahol örülök ennek a pofonnak , azt hiszem jókor jött , épp időben mielőtt elszálltunk volna...
már a frisco és a cleveland elleni meccsen is látszottak a bajok de azokat a meccseket sikerült skillből lehozni. az eagles jó csapat , ellenük már nem fért bele a gyenge játék...

eredménykövetőben is beszéltük h szarok a playhívások...az utóbbi 2 évben épp ez volt az egyik fő erősségünk h változatos , kiszámíthatatlan play callingunk volt.. az elmúlt meccseken ennek a csíráját sem láttuk... ahogy buga is írt : középen futás , vagy rövid átlagban kb. 5-6 yardos passzok. innen szegedről betudom lőni h nagyjából mi fog következni , hát akkor még azok az emberek akik ebben élnek és kicsivel okosabbak is mint én. vagy bárki közülünk...smithéknek is le kell ülnie elgondolkozni.

ryan meccsről meccsre romlik... ez volt az egyik leggyengébb meccse a falconsban , nagyobb baj h az 5 leggyengébb meccséből 3 az idén volt 6 találkozóból...a jövőre nézve ez nem vmi fasza.

az tudtuk h a passz elleni védekezésünk 0 , most az első félidőben még szét is futottak minket 😕

annak viszont örülök h úgy tűnik jenkins jó formában tért vissza , tetszett amit csinált sztem jól játszott.

gond természetesen nincsen , videózni és elemezni kell , és le kell vonni a meccsnek a tanulságait...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon remélem,hogy ilyen gyenge meccsünk még egy nem lesz,mert szerintem ez katasztrófa volt..Kenny
Fele ilyen gyengékkel is elégedett lennék 😉Gyurma Pappa
adom Én is...szörnyű volt a mutatott játék ,a secondary meg no comment...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Nagyon remélem,hogy ilyen gyenge meccsünk még egy nem lesz,mert szerintem ez katasztrófa volt..Kenny
Fele ilyen gyengékkel is elégedett lennék 😉

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Nagyon remélem,hogy ilyen gyenge meccsünk még egy nem lesz,mert szerintem ez katasztrófa volt..

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
bassza meg... ezekkel a támadókkal szarakodunk állandóan ilyen fos belső futásokkal amiből max 1-2 yard jön, meg 2yardos oldal passzokkal... de állandóan ezeket hívják :mad: és még mindig az a bajom hogy Ryan nem néz szét a pályán, Gonzonak sima TD-t lehetett volna adni meg a rengetek kihajigált labda.

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Szerintem sem muszáj,hogy nem vagyunk agyonsztárolva igy tudják szépen tenni a dolgukat a srácok és "surranópályán"(bár szerintem aki egy kicsit képben van az már nem intéz el minket egy kézlegyintéssel,mint a kedves magyar kommentátorok) megkérkezünk!Csak igy tovább.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
kifejezetten jó lett!! grat hozzá! 😉

annyi negatívum, hogy a statok csak úgy ömlenek. túlságosan is.Zsoca
Féltem, hogy sok lesz, csak ahogy kutakodtam, találtam valamit, és leírtam jegyzettömbbe, majd megint, és a sok dologból nem szűrtem ki minden felesleget. Pedig majdnem lefeleztem a kigyűjtött cuccokat, de majd alakul talán. Jövőre (amikor, mint 2 idei csoportgyőztes összefutunk 😀), már alakulni fog 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kifejezetten jó lett!! grat hozzá! 😉

annyi negatívum, hogy a statok csak úgy ömlenek. túlságosan is.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Meccs után is jó lesz a kedvem, nálam az idei áv úgy indult, hogy Kolb mutassa meg, hogy franchise irányító vállhat belőle. (persze, a jelenlegi helyzet nem ezt mutatja)
Egyébként nagy tévedéseim nincsenek Sólyom részről?deny79
Nekem nem tűnt fel semmi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meccs után is jó lesz a kedvem, nálam az idei áv úgy indult, hogy Kolb mutassa meg, hogy franchise irányító vállhat belőle. (persze, a jelenlegi helyzet nem ezt mutatja)
Egyébként nagy tévedéseim nincsenek Sólyom részről?
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Írtam egy beharangozót (főleg statisztikai szemmel) Eagles blogra, elsősorban Sas szemmel, de van benne Sólyom dicséret is. Eagles topicban azt javasolták, linkeljem be nektek is. Kérem véleményt itt, vagy ott a cikk alatt írjatok róla, ez az első ilyen jellegű munkám, és kiváncsi vagyok véleményekre, hogy megérné-e folytatnom. Illetve, ha van tévedésem, azt is írjátok meg. És a link: http://philly.blog.hu/2010/10/14/beharangozo_week_six_vs_falconsdeny79
Nagyon remek cikk, még sok ilyet!
(remélem, a meccs után is ilyen jó lesz a kedved...mi tudjuk, milyen szar egy vereség...) 😀

Mindig jövőre
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Írtam egy beharangozót (főleg statisztikai szemmel) Eagles blogra, elsősorban Sas szemmel, de van benne Sólyom dicséret is. Eagles topicban azt javasolták, linkeljem be nektek is. Kérem véleményt itt, vagy ott a cikk alatt írjatok róla, ez az első ilyen jellegű munkám, és kiváncsi vagyok véleményekre, hogy megérné-e folytatnom. Illetve, ha van tévedésem, azt is írjátok meg. És a link: http://philly.blog.hu/2010/10/14/beharangozo_week_six_vs_falconsdeny79
Teljesen korrekt! Grat!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Írtam egy beharangozót (főleg statisztikai szemmel) Eagles blogra, elsősorban Sas szemmel, de van benne Sólyom dicséret is. Eagles topicban azt javasolták, linkeljem be nektek is. Kérem véleményt itt, vagy ott a cikk alatt írjatok róla, ez az első ilyen jellegű munkám, és kiváncsi vagyok véleményekre, hogy megérné-e folytatnom. Illetve, ha van tévedésem, azt is írjátok meg. És a link: http://philly.blog.hu/2010/10/14/beharangozo_week_six_vs_falcons
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem nem kell a csapat köré a hype szezon közbe...
nézzen le mindenki, de jöjjenek a győzelmek... az jobb...
Őszintén szólva a Baltimore jelenlegi hypeolása se nagyon tetszik...
jobb lenne, ha nem lenne...

Ricsiék meg szerintem az van, hogy leragadnak néha annyinál, hogy
kik voltak mostanában bajnokok... a többit lesajnálják...
Néha a Ravens meccseknél is az az érzésem, csak azért nem sajnálnak
le teljesen, mert az elmúlt időben jó volt a védelem...

Összetett a liga... összetett elemzés kellene... meg a Magyar közvetítéseknél
én mondjuk szívesen néznék olyan meccset, amin nem a NO, NE, DAL, és társai
játszanak... szvsz engem érdekelne mondjuk olyan meccs is, hogy Raiders - x
bagy Bears - x vagy hasonlók... nem csak a "szokásos húúúmiylenemberek
vannak ebben a csapatban és egyébként is csak a qb a lényeg..."

kb ennyi... örülök a jó szerepléseteknek... remélem legkésőbb mi megállítunk
Titeket 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Erre már én is felfigyeltem, hogy idén Ricsi már kétszer is megkérdezte hogy lehet hogy a Falcons meglepetés csapat lesz? Olivér meg mindig mondja hogy, nem hinné mert ő már a szezon előtt is mondta hogy, számolni kell velünk...
A Saints meccs előtt is annyit mondott Ricsi hogy sima lesz és a Saints menetel tovább... Néha mintha nem lenne képben a teljes nfl-el...Buga
ezen én is teljesen megbotránkoztam. 😀 végülis csak most hozott először össze két pozitív szezont egymás után a franchise...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Injury Report:

Sean Weatherspoonnak térd sérülése van. tegnap még nem edzett és ma sem fog. de lehetséges, hogy vasárnap kezdő lesz! egyébként nem bánnám ha nem játszana és teljesen meggyógyulni a jövő heti Bengals (bye weekről jönnek) elleni meccsre. Stephen Nicholas egész jóó volt eddig idén!

Curtis Lofton térdproblémák Limited Practice. jó lenne ha teljesen egészséges lenne mert nagy feladatok várnak rá LeSean McCoy ellen.

John Abraham hátfájás Limited Practice. ő ma már elvileg rendesen fog edzeni.

Justin Peelle lágyék Limited Practice.

Michael Jenkins játszani fog az Eagles ellen. jól jön majd a magassága a RedZoneban!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
csinálhatunk akármit , soha az életbe nem leszünk hypolva 😕
peach
picit nekem is szarul esik, hogy eléggé underratedként van kezelve ez a franchise, pedig(nem elfogultságból mondom), az egyik legszerethetőbb csapat a ligában. nagyon egyben van ez a társaság, egyéniségekkel. sebaj, majd a SB után kíváncsi vagyok, hány új Falcons Fan lesz...sok 😀