Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Azért azt sem hiszem, hogy nagyon megvan a böjtötök idén. Ugyanúgy jó csapat maradtatok, csak egy-két dolgot rendbe kell hoznotok, és mehet minden a régiben.
De ha mondjuk kikapunk tőletek az NFC döntőben, és megint összekerültök Peyton Köcsög Manning-gel, megint nektek fogok szurkolni bajtársiasan, azt most írásba adom. 😀berger90
bármelyikőtök aláírta volna a 7-2-t a 10. hétre, és szerintem ha NFC döntőt kell játszanunk, akkor se sírunk majd 😊

egyébként számolgattam: elnézve a két csapat, a Giants, a GB menetrendjét (azért őket írom, mert reálisan ez az négy csapat esélyes seed #1-ra, hiába áll jól a TB, meg a Bears, meg van matek esélye másoknak is, alapvetően ezeknek a csapatoknak van reális esélye), elég jó esélye van egy olyan kimenetnek, ha a papírformák 1-2 meccses eltéréssel teljesülnek, hogy az utolsó hét fog dönteni a seed #1-ról. elég érdekes lenne (bár elég kicsi esély van rá), ha az NFC első két helyezettje a Falcons és a Saints lenne, mert ebben az esetben ugye a döntőig nem is találkozhatunk 😊Gyurma Pappa
Elvileg (ha jól tudom) wild card csapat nem lehet seed #2 és ugye ha 2 csapat jut be a playoffba ugyanabból a csopból akk az 1iknek szerepelnie kell a wild card weekenden.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Azért azt sem hiszem, hogy nagyon megvan a böjtötök idén. Ugyanúgy jó csapat maradtatok, csak egy-két dolgot rendbe kell hoznotok, és mehet minden a régiben.
De ha mondjuk kikapunk tőletek az NFC döntőben, és megint összekerültök Peyton Köcsög Manning-gel, megint nektek fogok szurkolni bajtársiasan, azt most írásba adom. 😀berger90
bármelyikőtök aláírta volna a 7-2-t a 10. hétre, és szerintem ha NFC döntőt kell játszanunk, akkor se sírunk majd 😊

egyébként számolgattam: elnézve a két csapat, a Giants, a GB menetrendjét (azért őket írom, mert reálisan ez az négy csapat esélyes seed #1-ra, hiába áll jól a TB, meg a Bears, meg van matek esélye másoknak is, alapvetően ezeknek a csapatoknak van reális esélye), elég jó esélye van egy olyan kimenetnek, ha a papírformák 1-2 meccses eltéréssel teljesülnek, hogy az utolsó hét fog dönteni a seed #1-ról. elég érdekes lenne (bár elég kicsi esély van rá), ha az NFC első két helyezettje a Falcons és a Saints lenne, mert ebben az esetben ugye a döntőig nem is találkozhatunk 😊

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Snelling egy állat 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
pappa azt meg egy szenttől nem is várjuk h ne mindent a szerencsére fogjon , mégha van is valami igazság alapja... 😛 😂peach
Ennyi. Tavaly pont én mondtam a Miami ellen meccs után, hogy nem kell eldőlni, alapvetően szarjátékkal, és mákkal tudtunk nyerni (tavaly nekünk volt ugye INT -> Fumble -> TD a Skins ellen, amihez szintén vastag mák kellett), úgyhogy még meg lehet a böjtje. Meg lett. Igaz csak idén, de meg lett 😀 Mi is élveztük, Ti is élvezzétek. Ennyit mondtam 😊Gyurma Pappa
Azért azt sem hiszem, hogy nagyon megvan a böjtötök idén. Ugyanúgy jó csapat maradtatok, csak egy-két dolgot rendbe kell hoznotok, és mehet minden a régiben.
De ha mondjuk kikapunk tőletek az NFC döntőben, és megint összekerültök Peyton Köcsög Manning-gel, megint nektek fogok szurkolni bajtársiasan, azt most írásba adom. 😀

Mindig jövőre
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gratula jó játszott a Falcons. Sajna én is csak az összefoglalót tudtam megnézni eddig de most megy ESPN America-án úgyhogy figyelem tovább a meccset sajna csak felvételről.
Nekem minden NFL meccs ajándék.
Az utolsó negyed elég parázsra sikerült. Izgalmas a végjáték mindig. Sosem szabad otthagyni egy meccset sem a félidőnél pl.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon tetszett most az Atlanta játéka, egyre jobban egyben van ez a társaság és Ryan is fantasztikus lesz, nagyon játszott most is!! Szezon előtt csodálkoztam, hogy tehették sokan a Saints elé, de mostmár nem tartom elképzelhetetlennek a csoportban.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
😀 Azért ez most elég bagoly mondja verébnek..., bocsánat, sólyomnak, hogy nagyfejű eset.

Csak soroljuk, MIN ellen mák win, 49ers ellen mák win, CAR ellen mák win, ebből ugye az 1. és a 3. hazai mezőn. Ha mindhárom vagy kettő bukó, akkor megnézhetné a nagy bajnok, hogy miként alakult volna a szezonja.
adyno12
Szóltam én egy szót is, hogy nem így volt? De akkor nézzük már meg, ha a nincs az INT-ből fumble, nincs a kihagyott Hartley FG, nincs a browns balfaszsága, akkor hogy alakul a nagy trónkövetelő szezonja. Felesleges fröcsögnöd, annyit mondtam, hogy élvezzétek. Nem állítottam sem nem igazat.

Ja igen: a szőlő meg megértem, hogy savanyú, a 18-1-ből az egy a bajnok ellen van, nincs mit szégyellni, és majd 27-én sem hiszem hogy másképp lesz... 😀Gyurma Pappa
a 18-1 a Ryan statisztikája és ő még nem kapott ki tőletek otthon... 😛 akkor Redman irányított 😊 Ő csak a Denvertől kapott ki 2007-benBuga
Ja igen. Ezt nem értettem. Akkor tévedtem.

Nem baj. Valamikor mindent el kell kezdeni 😊

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
😀 Azért ez most elég bagoly mondja verébnek..., bocsánat, sólyomnak, hogy nagyfejű eset.

Csak soroljuk, MIN ellen mák win, 49ers ellen mák win, CAR ellen mák win, ebből ugye az 1. és a 3. hazai mezőn. Ha mindhárom vagy kettő bukó, akkor megnézhetné a nagy bajnok, hogy miként alakult volna a szezonja.
adyno12
Szóltam én egy szót is, hogy nem így volt? De akkor nézzük már meg, ha a nincs az INT-ből fumble, nincs a kihagyott Hartley FG, nincs a browns balfaszsága, akkor hogy alakul a nagy trónkövetelő szezonja. Felesleges fröcsögnöd, annyit mondtam, hogy élvezzétek. Nem állítottam sem nem igazat.

Ja igen: a szőlő meg megértem, hogy savanyú, a 18-1-ből az egy a bajnok ellen van, nincs mit szégyellni, és majd 27-én sem hiszem hogy másképp lesz... 😀Gyurma Pappa
a 18-1 az Ryan statisztikája és ő még nem kapott ki tőletek otthon... 😛 akkor Redman irányított 😊 Ő csak a Denvertől kapott ki 2008-ban

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
pappa azt meg egy szenttől nem is várjuk h ne mindent a szerencsére fogjon , mégha van is valami igazság alapja... 😛 😂peach
Ennyi. Tavaly pont én mondtam a Miami ellen meccs után, hogy nem kell eldőlni, alapvetően szarjátékkal, és mákkal tudtunk nyerni (tavaly nekünk volt ugye INT -> Fumble -> TD a Skins ellen, amihez szintén vastag mák kellett), úgyhogy még meg lehet a böjtje. Meg lett. Igaz csak idén, de meg lett 😀 Mi is élveztük, Ti is élvezzétek. Ennyit mondtam 😊

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
azért az nem pite , hogy az eddigi 9 meccsünkből 7 ilyen szoros volt és abból 6-ot be is húztunk...ez van , idén hetente 3 agyvérzés falcons drukkernek lenni 😀
white-ra gyak. nincsenek szavak. mondjuk tegnap többet droppolt mint eddig az egész szezonban összesen...ryan naggyon jó volt tegnap. idén talán a legjobbját hozta...mondjuk így is volt pár totál homály kísérlete , de nagyon egyben volt fejben , nem hiába szerelmesedett bele ricsi. az a durva , hogy úgy bírt kíváló teljesítményt nyújtani h a futójátékunk 0 volt.
az első félidőben a passz elleni védekezés életjeleket mutatt , ez mindeképpen több mint bíztató a szezon második felére fordulva...abraham szintén idei legjobbját hozta , jó volt a pass rush és most még a special team sem bénázott.
grimes-on sikerült majdnem elbukni a meccset , 2 td-t csináltak róla , meg kb 5-6 10+ os passzt , rendre 3rd downokat.... katasztrófa. ha duntára is játszottak volna tuti kikapunk😀 kéne CB! douglas nagy csalódás , amilyen jó volt a rookie éve , olyan szar az idei...nemtudom h a tavalyi sérülés van még benne , vagy nem sikerült normálisan felépülnie , de amit eddig idén csinál az gyenguszka sajna 😕

a végén white TD-je előtt nem volt OPI csak simán összefutottak a hülye holló meg összesett kapásból...jenkins elkapása is jó volt sztem , igaz h csak az ujjai hegyével , de koordinálta a labdát és birtokolta is.

jah , ha csak valami katasztrófa nem történik roddy white nálam MVP!

pappa azt meg egy szenttől nem is várjuk h ne mindent a szerencsére fogjon , mégha van is valami igazság alapja... 😛 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
😀 Azért ez most elég bagoly mondja verébnek..., bocsánat, sólyomnak, hogy nagyfejű eset.

Csak soroljuk, MIN ellen mák win, 49ers ellen mák win, CAR ellen mák win, ebből ugye az 1. és a 3. hazai mezőn. Ha mindhárom vagy kettő bukó, akkor megnézhetné a nagy bajnok, hogy miként alakult volna a szezonja.
adyno12
Szóltam én egy szót is, hogy nem így volt? De akkor nézzük már meg, ha a nincs az INT-ből fumble, nincs a kihagyott Hartley FG, nincs a browns balfaszsága, akkor hogy alakul a nagy trónkövetelő szezonja. Felesleges fröcsögnöd, annyit mondtam, hogy élvezzétek. Nem állítottam sem nem igazat.

Ja igen: a szőlő meg megértem, hogy savanyú, a 18-1-ből az egy a bajnok ellen van, nincs mit szégyellni, és majd 27-én sem hiszem hogy másképp lesz... 😀

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Great Win !

A baba miatt sajna nem nézhettem élőben a meccset - micsoda lelki trauma lett volna egy 1 hetes babának ordíbálásra ébredni hajnalban 😛 - de most megnéztem felvételről...egy élmény volt... :cool:

A mákról annyit - frázis de igaz - : Jó csapatnak van szerencséje...és ez a Falcons bizony jó csapat... 😀


több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
RODDY-RODDY

Csak ennyit tudok mondani,valószinűleg az alapszakasz MVP-jét tisztelhetjük benne.
Hogy tudunk csak ilyen meccseket játszani?!Bár amig nyerjük addig jó.
GO FALCONS!Kenny
Lol. Ha bedobják rá a jogos PI-t, akkor meg lehetne szidni.

Idén nagy szerencséje van a Falconsnak, ezen ne is gondolkodjatok. Élvezzétek, amíg tart 😊Gyurma Pappa
😀 Azért ez most elég bagoly mondja verébnek..., bocsánat, sólyomnak, hogy nagyfejű eset.

Csak soroljuk, MIN ellen mák win, 49ers ellen mák win, CAR ellen mák win, ebből ugye az 1. és a 3. hazai mezőn. Ha mindhárom vagy kettő bukó, akkor megnézhetné a nagy bajnok, hogy miként alakult volna a szezonja.

White esete meg elég 50-50-es szitu. Így is jogos, ha meg flag akkor sem szólhattunk volna semmit. Ennyi...

Ettől még a karácsonyi hangulatot remélem csak emelni fogják a srácok dec. 27-én. 😊

GO FALCONS !

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
RODDY-RODDY

Csak ennyit tudok mondani,valószinűleg az alapszakasz MVP-jét tisztelhetjük benne.
Hogy tudunk csak ilyen meccseket játszani?!Bár amig nyerjük addig jó.
GO FALCONS!Kenny
Lol. Ha bedobják rá a jogos PI-t, akkor meg lehetne szidni.

Idén nagy szerencséje van a Falconsnak, ezen ne is gondolkodjatok. Élvezzétek, amíg tart 😊

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Van benne valami..., de ki az aki nem hibázik?? Volt dropja Gonzonak, Douglasnek... Roddy sokat tett azért, hogy ott tartsunk ahol most. Elég csak a 49ers elleni kiharcolt fumble-jére gondolni.
Én is remélem, hogy alapszakasz MVP lesz!

Egyébként Grimes a pickje ellenére megint nem volt valami jó, Boldin és Mason is hülyét csinált belőle a TD-jük előtt.

Ryan előtt le a kalappal, 11. meccset eldöntő drive-ját csinálta meg.

FALCONS!!!!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
RODDY-RODDY

Csak ennyit tudok mondani,valószinűleg az alapszakasz MVP-jét tisztelhetjük benne.
Hogy tudunk csak ilyen meccseket játszani?!Bár amig nyerjük addig jó.
GO FALCONS!Kenny
Ha nem lett volna az utolsó passz, most ő lenne a negatív hős, gondolok itt arra, milyen csúnyán ejtette el a labdát kétszer is az utolsó drive-ban! 😛
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
RODDY-RODDY

Csak ennyit tudok mondani,valószinűleg az alapszakasz MVP-jét tisztelhetjük benne.
Hogy tudunk csak ilyen meccseket játszani?!Bár amig nyerjük addig jó.
GO FALCONS!

több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gratulálok a győzelemhez srácok!!! Nekünk is nagyon jól jött,mint Steelers szurkolók!!!!😊

" class="embed">
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Gratula a győzelemhez, nagyon bíztam most az Atlantában, hogy megfogja a Ravens-t.
Nagyon örülök neki mint Steelers drukker 😀 😀.

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Felkeltem...álmos voltam... 13-0, felébredtem,... 20-21, még jobban felébredtem... 26-21!!! Már jól indult a nap! Majdnem 1,5 órával előbb elindultam melóba, mint kellett volna, annyira lendületbe jöttem! 😀

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

Most néztem meg az összefoglalót...
Ezek után szerintem kimondható hogy aki GD -be jön az L megy haza!!!

White= SUPERMAN
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Győzeleeeeeem!

7-2, ez egyre szebb!

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Mi baráti társaságban mindig szoktunk fogadni év elején, hogy ki nyeri a SB-t.
Mindenkinek egyrészt fut a saját csapata (mindenki másnak drukkol), másrészt lehet választani egyet a "maradékból".
Én idén az Atlantát választottám - pedig bent volt még a Saints, a Jets, a Ravens, a Colts is -, mivel úgy érzem idén érik be Ryan, áll össze a támadórészleg, és a védelem se gyenge. 2010 lehet a Falcons éve.
Szóval ma este, és egész idényben is, hajrá Sólymok!
(Meg se álljatok a Patriots elleni Super Bowlig 😊 )

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Előétel gyanánt..😊 :
http://www.nfl.com/videos/nfl-countdowns/09000d5d81bff98a/Top-five-Falcons-moments-at-home?module=HP_cp2


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
http://espn.go.com/nfl/picksSugar602
Ryan 17-1-ét a Georgia Dome-ban eléggé figyelmen kívül hagyták 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...