Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Kos-verős szép napot mindenkinek!

Jön valaki jövő héten a közös meccsnézésre? Én tuti ott leszek.berger90
ott voltam az előzőn is, ha nem jön közbe semmi, akkor most is ott leszek. nagyon jó hangulat volt, érdemes jönni! 😊
rams ellen egy kellemes, önbizalomnövelő játékot várok, bár ahogy ismerem magunkat az utolsó perc kezdetén még st. louis büszke fiai fognak vezetni 😀
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kos-verős szép napot mindenkinek!

Jön valaki jövő héten a közös meccsnézésre? Én tuti ott leszek.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
héj, jövő hét vasárnap közös meccsnézés van! és a Packers - Falcons meccset is adják, valakinek nincs kedve jönni??

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1688
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
milyen új mez?peach
2012-től a Nike lesz a főszponzor. Közben kiderült, hogy amik felkerültek a netre, azok szurkolók által készített látványtervek voltak 😀
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
milyen új mez?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
az új mez concept artja 😀shawnka
adja 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek


az új mez concept artja 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
példaként az Eagels elleni meccs ( villanyvezetéknek szált sólymok) rövidzárlat. Jellemezhetném úgy is a piros-feketék passzoltak a zöld-fehéreknek. :o
errorlacy6
annyira igyekszem kerülni a "szárnyalás", "felemelkedés" szavakat is a Falcons meg az Eagles-szel kapcsolatos hozzászólásokban, erre tessék 😀


Én még tartom magam a 11-5 eredményhez remélem jobb lesz.errorlacy6
Ezt én is elfogadnám a Falcons végeredményének, mert ebbe simán belefér a hazai vereség tőlünk 😉 (mondjuk ahhoz kell az is, hogy annak még legyel jelentősége)

Egyébként még egy mondat a FG-kről: a nfl.com láttam, hogy a Falcons ellenfelei 16 FG kísérletéből 8 ment be... megijesztitek a labdát valahogy 😀Gyurma Pappa
Ez egy Dome-csapat ellen igen csak LOL 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Curtis Lofton LB Knee Full Participation in Practice
Justin Peelle TE Groin Full Participation in Practice
John Abraham DE Groin Limited Participation in Practice
Sean Weatherspoon LB Knee Limited Participation in Practice

Gyógyulgatunk 😊 úgy néz ki Spoon is játékra fogható lesz a Rams ellen.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
példaként az Eagels elleni meccs ( villanyvezetéknek szált sólymok) rövidzárlat. Jellemezhetném úgy is a piros-feketék passzoltak a zöld-fehéreknek. :o
errorlacy6
annyira igyekszem kerülni a "szárnyalás", "felemelkedés" szavakat is a Falcons meg az Eagles-szel kapcsolatos hozzászólásokban, erre tessék 😀


Én még tartom magam a 11-5 eredményhez remélem jobb lesz.errorlacy6
Ezt én is elfogadnám a Falcons végeredményének, mert ebbe simán belefér a hazai vereség tőlünk 😉 (mondjuk ahhoz kell az is, hogy annak még legyel jelentősége)

Egyébként még egy mondat a FG-kről: a nfl.com láttam, hogy a Falcons ellenfelei 16 FG kísérletéből 8 ment be... megijesztitek a labdát valahogy 😀

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
pappa , hagyd már rá azt a fg-t , kicsit kezd uncsi lenni....a történelem könyvek csak azt fogják jegyezni h falcons W! 😛😀peach
fáj, na 😊Gyurma Pappa
Hát ezt látjuk is azóta....... 😂
Majdnem minden hozzászólásod ezzel kezdődik.

Csak a "ha ez lett volna" mindannyian tudjuk nem játszik a sportban.
Egyébként mi is mondhatnánk "HA" úgy játszunk mint a Hollók ellen akkor 14-2 és akkor megelőzünk mindenkit.
De ez butaság lenne, mert lesznek itt még izzadós meccsek, ki-ki alapon eldőlő W, amiből mi is rosszul jöhetünk ki, sőt szerintem mint amitől mindenki fél egy esetleges sérüléshullám komolyan átrendezheti a csapatokat, és példaként az Eagels elleni meccs ( villanyvezetéknek szált sólymok) rövidzárlat. Jellemezhetném úgy is a piros-feketék passzoltak a zöld-fehéreknek. :o

Én még tartom magam a 11-5 eredményhez remélem jobb lesz.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
pappa , hagyd már rá azt a fg-t , kicsit kezd uncsi lenni....a történelem könyvek csak azt fogják jegyezni h falcons W! 😛😀peach
fáj, na 😊

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
sztem a tampa már lendületből végigviszi a szezonz , ezzel együtt nyílván nem fognak beleszólni a csoportelsőségbe...kicsit még korai tippeldéset játszani , beüt egy sérüléshullám v valamelyik kulcsjátékos kiesik akár nálunk , akár a szenteknél , akár akárkinál az rendesen átírhatja a forgatókönyvet...
egyelőre sztem annyi dolgunk van h rohadtul öröljünk és reménykedjünk...

pappa , hagyd már rá azt a fg-t , kicsit kezd uncsi lenni....a történelem könyvek csak azt fogják jegyezni h falcons W! 😛😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mivel elég valószínű, hogy csoportdöntő lesz, ezért ne igyál mérget, hogy egyszerű lesz 😀

Egyébként furcsa belegondolni, de egy missed Hartley FG-vel vezetitek a NFC-t. Ha fordítva van, akkor is NFC South csapat lenne elől. Következtetés: az NFC South idén rohadt erős! Nem reklámozni akarom magamat, de írtam egy hosszabb hozzászólást a Saints topikban, kiemelten foglalkozva a két csapat idei párharcával.Gyurma Pappa
Most ugye nem magatokra gondoltál? Mert akkor elfelejtetted a Browns elleni meccseteket.berger90
Lol. Gondold már végig, hogy ha bemegy a Hartley FG, akkor Ti álltok 6-3mal és mi állunk 7-2-vel. Teljesen mind1, hogy a Browns ellen kikaptunk-e vagy sem ebből a szempontból.

Nem felejtettem el a Browns elleni meccsünket. Tavaly is tudott betlizni a csapat, 13-1-nél a TB ellen (akkor is kihagyott FG döntött, de mind1), akkor senkinek nem tűnt fel. Ha most minden meccsünket megnyerjük (amit akár meg is tud tenni a csapat, papírforma szerint csak a Ravens és a Falcons "kemény", és mindkét csapatot meg tudjuk verni, ha úgy játszunk, mint a Steelers vagy a TB ellen), akkor is 13-3-mal végzünk mint tavaly. Most a betli kijött az első felében az idénynek. Na bumm.

Lehet bármennyire rivalizálni, de azt mondani, hogy a Saints gyenge csapat, finoman vicces. A TB is erős, de eddig "jobb" csapatok ellen nem tudott még nyerni. A Pantherst hagyjuk, ott gyökeres változások előtt van a csapat. Ha az első három csapatot nézzük, mindegyik PO esélyes. Tehát a csoport erős. Nem értem a gondodat.Gyurma Pappa
A Browns elleni L-tokkal azt akartam kifejezni, hogy vannak elemi hibák, amiket elkövettek. Ahogy nálunk is, ld. Eagles ellen. Az meg tényleg kész tény, hogy ez a csoport valószínűleg a legerősebb és a legnyitottabb idén, még akkor is, ha Bucs nem tudott eddig komolyabb W-t behúzni, és ha felszívják magukat, akármire képesek (ld. ellenünk...).

És eszem ágában sincs gyengének nevezni a Saints-t, ezt a luxust egyetlen Falcons-drukker sem engedheti meg idén magának. Iszonyat lesz itt január elejéig, és ahogy olvastam, talán még az utolsó héten is lesz bőven haddelhadd, ami az eddigiek tükrében rohadtul valószínű.

A kérdés szerintem az, melyikünk hibázik, mikor és mekkorát. ha egyáltalán. És szerintem a Bucs ki fog pukkadni a végére, ezt egy középerős csapat nem tudja egész évben csinálni.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
A Szenteket kell megverni itthon mindenképpen 😊Buga
Mivel elég valószínű, hogy csoportdöntő lesz, ezért ne igyál mérget, hogy egyszerű lesz 😀

Egyébként furcsa belegondolni, de egy missed Hartley FG-vel vezetitek a NFC-t. Ha fordítva van, akkor is NFC South csapat lenne elől. Következtetés: az NFC South idén rohadt erős! Nem reklámozni akarom magamat, de írtam egy hosszabb hozzászólást a Saints topikban, kiemelten foglalkozva a két csapat idei párharcával.Gyurma Pappa
Most ugye nem magatokra gondoltál? Mert akkor elfelejtetted a Browns elleni meccseteket.berger90
Lol. Gondold már végig, hogy ha bemegy a Hartley FG, akkor Ti álltok 6-3mal és mi állunk 7-2-vel. Teljesen mind1, hogy a Browns ellen kikaptunk-e vagy sem ebből a szempontból.

Nem felejtettem el a Browns elleni meccsünket. Tavaly is tudott betlizni a csapat, 13-1-nél a TB ellen (akkor is kihagyott FG döntött, de mind1), akkor senkinek nem tűnt fel. Ha most minden meccsünket megnyerjük (amit akár meg is tud tenni a csapat, papírforma szerint csak a Ravens és a Falcons "kemény", és mindkét csapatot meg tudjuk verni, ha úgy játszunk, mint a Steelers vagy a TB ellen), akkor is 13-3-mal végzünk mint tavaly. Most a betli kijött az első felében az idénynek. Na bumm.

Lehet bármennyire rivalizálni, de azt mondani, hogy a Saints gyenge csapat, finoman vicces. A TB is erős, de eddig "jobb" csapatok ellen nem tudott még nyerni. A Pantherst hagyjuk, ott gyökeres változások előtt van a csapat. Ha az első három csapatot nézzük, mindegyik PO esélyes. Tehát a csoport erős. Nem értem a gondodat.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c05608/Sound-FX-Mike-Smith-miked-up
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A Szenteket kell megverni itthon mindenképpen 😊Buga
Mivel elég valószínű, hogy csoportdöntő lesz, ezért ne igyál mérget, hogy egyszerű lesz 😀

Egyébként furcsa belegondolni, de egy missed Hartley FG-vel vezetitek a NFC-t. Ha fordítva van, akkor is NFC South csapat lenne elől. Következtetés: az NFC South idén rohadt erős! Nem reklámozni akarom magamat, de írtam egy hosszabb hozzászólást a Saints topikban, kiemelten foglalkozva a két csapat idei párharcával.Gyurma Pappa
Most ugye nem magatokra gondoltál? Mert akkor elfelejtetted a Browns elleni meccseteket.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
A Szenteket kell megverni itthon mindenképpen 😊Buga
Mivel elég valószínű, hogy csoportdöntő lesz, ezért ne igyál mérget, hogy egyszerű lesz 😀

Egyébként furcsa belegondolni, de egy missed Hartley FG-vel vezetitek a NFC-t. Ha fordítva van, akkor is NFC South csapat lenne elől. Következtetés: az NFC South idén rohadt erős! Nem reklámozni akarom magamat, de írtam egy hosszabb hozzászólást a Saints topikban, kiemelten foglalkozva a két csapat idei párharcával.

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ahogy ti is én is széles vigyorral néztem Vicket kedden!!! Örülök neki hogy úgy néz ki sikerült neki visszakerülni a ligába, és ráadásul most nekünk is jól megy így nincs irígykedni valónk hogy már nincs itt. 😊
ESPN, CBS, NBC Power ranking elsők vagyunk a FOX-nál a második :cool:
Nem akarom elkiabálni de "könnyű" a sorsolásunk most már. Két kemény meccsünk lesz a GB és a NO ellen szerencsére mindkettő hazai pályán. Megyünk még Tampába is, nem mondanám hogy könnyű meccs lesz de sztem hozható.
Most Rams, nm hiszem hogy gond lesz lesz két meccs Panthers ellen elvileg az is W a Hawks meg a fene tudja, ők nem jók de bárkit megtudnak verni! 2 L még sztem benne lehet ebben a szezonban és akkor 12-4, azzal kibékülnék! A Szenteket kell megverni itthon mindenképpen 😊

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Szerintem még Vick zavarhat be Roddy MVP címébe... 😊
Azért örülök, hogy nem ellenünk parádézott így...azért az durva lett volna...

Azért a mi Mattynk se piskóta, íme az első passza Falcons mezben :

http://www.youtube.com/watch?v=0OBmsvevjhI


több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
egyszerűen imádom Vicket!Sugar602
án is, leszámítva hogy ezt nem nálunk csinálja. Nem mintha Mattyre panaszkodni kéne... 😀

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyszerűen imádom Vicket!
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Elvileg (ha jól tudom) wild card csapat nem lehet seed #2 és ugye ha 2 csapat jut be a playoffba ugyanabból a csopból akk az 1iknek szerepelnie kell a wild card weekenden.empty taxi
Persze hogy nem... annyira lelkesen számolgattam, hogy ezt az apróságot elfelejtettem... Pontosítva a mondandómat: lehet olyan eredmény, hogy mindenképp az NFC South nyertesé legyen a seed #1, és ez az utolsó héten dőljön el.Gyurma Pappa
az lenne még a durva, ha a South-ból 3-an is bejutnának a playoffba(mi, Saint, Bucs). 2007-ben jött ez össze az Eastben. most már a csoportnak is szurkolok.Zsoca
Igen, ez is lehetséges, de ehhez bizony az Eaglesnek csúnyát kell hasra esni, a Bears-szel együtt. Kicsi az esélye, szerintem a Bucs ki fog pukkadni. Holnapra, az Eagles meccs utánra tervezem publikálni a teóriámat 😀

(és ki nyerte a SB-ot az említett PO után, na melyik csoportból? 😊 )

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Elvileg (ha jól tudom) wild card csapat nem lehet seed #2 és ugye ha 2 csapat jut be a playoffba ugyanabból a csopból akk az 1iknek szerepelnie kell a wild card weekenden.empty taxi
Persze hogy nem... annyira lelkesen számolgattam, hogy ezt az apróságot elfelejtettem... Pontosítva a mondandómat: lehet olyan eredmény, hogy mindenképp az NFC South nyertesé legyen a seed #1, és ez az utolsó héten dőljön el.Gyurma Pappa
az lenne még a durva, ha a South-ból 3-an is bejutnának a playoffba(mi, Saint, Bucs). 2007-ben jött ez össze az Eastben. most már a csoportnak is szurkolok.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
kikapott a Giants, szóval mostmár egyedül vagyunk NFC #1 :cool: