Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"It’s great to get winning season," Falcons coach Mike Smith said. "But our expectations and our goals are a lot higher than that. We want to keep them internally, but we are progressing on our journey to where we want to be as a football team.
"In December that’s when the games become very important."

jól mondja az öreg! 😊
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 364 — Omar's Coming Yo!
9-2!!!!
De jó látni nfl.com-on a playoff picture cimű bejegyzést.csak maradjon is igy😊

több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Nagyon boldog vagyok!
Vick utolsó éve óta szurkolok a Falcons-nak(addig nem tudtam mi az).
Ilyen csapatot rég nem látott Atlantában senki. (sztem.)
Bármi lesz ebből az idényből ..... az érzés, hogy bármi lehet!!! 😀 Az nagyszerű! 😀

GO FALCONS!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
9-2 nincs mit magyarázni pláne nem a győzelmet , de...
engem baromira idegeített a play hívás. gyak. csak a se*g hülyék nem tudták az esetek 90%ban h mi fog következni... nem is tudtunk menni úgy előre mint ahogy megszoktuk. ravens ellen ment a passzjáték , erre most orrvérzésig futottunk... ami nem baj, de nagyon átlátszó volt. akárcsak a safety blitzek , de ezt már írta fentebb vki. sztem mákunk volt , mert a GB is szarul játszott.

jó meccs volt , de a színvonal nekem gyengébb volt mint amit vártam...

a SB necces , de sztem meglehet... attól függ h a védelem milyen napot fog ki. ha az ihletetebbet mint a ravens ellen az első félidőben akkor komolyan lehet rajta agyalni , mert az O az biztos h elég jó a SB-ra.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Huhh kemény meccs volt a tegnapi, bár kicsit jobb playcalling-gal talán simább lett volna. Némi kis jó tanács:
O#:
- 3rd & shortra az 1. félidőben erős pass rush ellen ne empty backfield-del álljunk fel...
- Látszott h a Packers D-nek gondjai vannak Gonzo levédésével, lehetett volna kicsit többet erőltetni
D#:
- Ha én látom a snap előtt, h Moore blitzre fog menni akk valószínűleg egy NFL QB is...
- Grimes teljesítménye nagyon ingadozó, lehet ha nem lenne pályán minden down-nál az hasznosabb lenne a csapatnak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Passz ellen nagyon sebezhető a csapat 😕 és sajnos nem szedtünk picket.Bár a fumbli se rossz 😀aztec
főleg a gólvonalon! 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Passz ellen nagyon sebezhető a csapat 😕 és sajnos nem szedtünk picket.Bár a fumbli se rossz 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
héééé Falcons-Bucs jövő héten a Sport2-n! 😊Sugar602
ideje volt nem csak "kötelező" meccset közvetíteni tőlünk 😊shawnka
úgy néz ki , h kikap a Tampa, úgyh borzasztóan fontos meccs lesz nekik. jó meccs lesz nagyon.

én vártam ezt a győzelmet. fura meccs volt fura játékvezetői ítéletekkel, rohadt sok zászlóval. rangadó hangulata volt szoros végjátékkal. szerencsére a liga egyik legjobb támadósora van itt, aminek köszönhetően ez is W. 😊 most is végig a kezünkben tartottuk a meccset. ez most azért simább volt, mint a Ravens ellen.

a SB-ról pedig lehet álmodozni, mert nagyon tud nyerni ez a csapat(pláne ha lenne egy erősebb védelmünk), de először mondjuk tényleg a seed1 legyen meg.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
héééé Falcons-Bucs jövő héten a Sport2-n! 😊Sugar602
ideje volt nem csak "kötelező" meccset közvetíteni tőlünk 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
héééé Falcons-Bucs jövő héten a Sport2-n! 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊shawnka
😊 télleg istentelen fontos nagy győzelem...de a SB-ről sztem még ne beszéljünk...naon rögös az út még odáig...

GO FALCONS!!!M_ViCk
a SB-ról szerintem is még korai beszélni! jó úton járunk az tuti, de még az alapszakaszban is lehetnek necces meccsek (Bucs, Saints) nem hogy a PO-ban! én az Eaglestől nagyon tartok, bár hazai pályán nem...! 😛 😊Sugar602
A mutatott játék, és a csapat egysége alapján bátorkodom megemlíteni. Nagyszerű lenne átélni azt, amit a Saints fanok tavaly 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 655
Gratula, kiegyenlített erők küzdelme volt. Nektek van futótok, nekünk nincs, ez döntő volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊shawnka
😊 télleg istentelen fontos nagy győzelem...de a SB-ről sztem még ne beszéljünk...naon rögös az út még odáig...

GO FALCONS!!!M_ViCk
a SB-ról szerintem is még korai beszélni! jó úton járunk az tuti, de még az alapszakaszban is lehetnek necces meccsek (Bucs, Saints) nem hogy a PO-ban! én az Eaglestől nagyon tartok, bár hazai pályán nem...! 😛 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊shawnka
😊 télleg istentelen fontos nagy győzelem...de a SB-ről sztem még ne beszéljünk...naon rögös az út még odáig...

GO FALCONS!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ááááá a szokásos uccsó másodpercig izgulós meccs, de megvan...9-2 :cool:


több mint 13 éve
KGB 79
Cid én vagyok, csak meguntam azt a nevet 😀 😀 😀aztec
lol. miért nem kérted meg az adminokat, hogy írják át a neved? 😀

GAMEDAY!!!!!
legnézősebb meccs
nagyon várom már a Roddy-Woodson párharcot. 😊 😊Zsoca
Azt várhatod, valószínűleg Tramon Williams lesz ráállítva
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
baker idén nincs élete formájában , kulcs kérdés lesz h matthewst meg bírjuk állítani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 364 — Omar's Coming Yo!
Sajnos nem látom a mai meccset.Majd letöltöm,mert ezt látni kell!
GO FALCONS!

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Hát a Dallas nem segített rajtunk, mindenféleképp be kell húzni a meccset.
Mondjuk a DC kezében volt a meccs a vége előtt 3 perccel, aztán a sec. szétszedte a NO O.
Ravensben bízhatunk most játszik a TB és a 14 week az NO-val remélhetőleg ott nem dől el a csoport elsőség így teljes gőzzel hajtanak majd. Hát ilyet még a PS-nek is kell szorítanom hogy jól szerepeljenek ki látott ilyen 😕 😂 :mad:errorlacy6
szerintem meglepetésre nyer a Tampa és robog tovább előre a csoport. 😊

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Cid én vagyok, csak meguntam azt a nevet 😀 😀 😀aztec
lol. miért nem kérted meg az adminokat, hogy írják át a neved? 😀

GAMEDAY!!!!!
legnézősebb meccs
nagyon várom már a Roddy-Woodson párharcot. 😊 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na akkor még egyszer, ki az aki tuti jön holnap közös meccsnézésre??
én úgy volt. hogy megyek, de ha nem jönnek atlantás pajtások nem megyek! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://sportsillustrated.cnn.com/behindthemic/#20101123_btm_boomer_GBAY_ATL

http://espn.go.com/nfl/picks
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Antone Smith 1 futás -3yrd és kidőlt a sorból... :/
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát a Dallas nem segített rajtunk, mindenféleképp be kell húzni a meccset.
Mondjuk a DC kezében volt a meccs a vége előtt 3 perccel, aztán a sec. szétszedte a NO O.
Ravensben bízhatunk most játszik a TB és a 14 week az NO-val remélhetőleg ott nem dől el a csoport elsőség így teljes gőzzel hajtanak majd. Hát ilyet még a PS-nek is kell szorítanom hogy jól szerepeljenek ki látott ilyen 😕 😂 :mad: