Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha a saints is meglesz otthon, akkor már én is elhiszem, hogy SB esélyes.Ez a két húzós meccs van hátra.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
Én azt mondom hogyha behúzzuk a hétvégi meccset,akkor megérett a csapat arra,hogy SB-t játszon.
Lehet korai kicsit kijelenteni,de én ezt érzem.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Cid én vagyok, csak meguntam azt a nevet 😀 😀 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1710

NFC South heti körkép - kicsit másképp

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Én úgy gondolom, hogy Turner lesz az X-factor, ha mennek a futások akkor nagy bajok nem lesznek, sőt még egy Grimes INT-et is érzek a levegőben. Bár szvsz, Bryant utolsó mp-es FG-vel nyerünk 30-27-re ! 😊

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Azt azért kijelenthetjük, hogy kellemes meglepetés a csapat... Remélem marad is.

Ha visszanézzük az idény elején ki mit mondott és tippelt:

idézetek:

peach: "a szezon első fele valóban keményebbnek tűnik legrosszabb esetben lehet akár 0-3 is" "9-7 el necces a WC , nah meg ha uccsó WC helyen jutsz be , nemnagyon tudsz gyenge csapatot kapni szvsz.
am. ennél bőven jobb lesz a mutatónk!"

szasza0725: "Én 11-5-öt várok, csoportgyőzelemmel." "Szerintem 2-1 lesz az első három meccsen. A Saintstől kikapunk(sajnos)"

Cid:"Én reménykedem egy 10-6ban"

berger90: "Én az első 3 meccset 0-3-mal számoltam, viszont a végére 9-7"

FViktor93: válasz szaszának "Huh big_smile Ez aztán az optimista hozzáállás úgy, hogy ott a Bajnok tongue"

empty taxi:"10-6-ot mondanék így 1. blikkre jövő évre"

Tehát senki nem számított ilyen jó kezdésre.

A hétvégén remélem a cowboys is előhúz valamit a cowboykalapból mert az nekünk jól jönne remélem nem egy L lesz.
És hát bízzunk a revans jó játékában is.
A GB ellen mire számítotok, hogy fogjuk túlélni. Mondhatnám hogy 1 TD előnnyel kezdünk a Dome varázsa. 😀
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
méghozzá mennyire simán....a sec akkor már teljesen mélyponton volt és a pick-ek is elmaradtak. Kolb-nak az egy hatalmas lehetőség volt, amivel meglepő módon akkor élt is. 3 héttel ezelőtt is el tudtam volna képzelni, h visszavágó a PO-ban (természetesen hazai pályán). most végképp, csak a hazai pályában nem vagyok biztos. ha Vick így folytatja, akkor simán kijelenthető, hogy az NFC két legesélyesebb csapatáról van szó.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
pedig lehet, hogy a PO-ban még összefutunk! és akkor tuti visszavágunk! 😛 egyébként ha nem a Falcons nyeri a SB akkor az Eagles nyerje! imádom őket! Vick, McCoy, Maclin, Jackson brutál...Sugar602
Hát ha az 54-s világbajnokságot nézzük a németekkel kapcsolatban akkor valóban nekünk rossz érzéseink lehetnek (ugye a csoportban 8-3 nekünk aztán a VB döntőben 3-2 oda) bár mint kiderült ez nekik is csak doppinggal sikerült lehet nektek is csak így lenne esélyetek 😉dande
És azt azért tedd hozzá hogy a félidőben 0-2 vezettünk így lett a vége 3-2
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
pedig lehet, hogy a PO-ban még összefutunk! és akkor tuti visszavágunk! 😛 egyébként ha nem a Falcons nyeri a SB akkor az Eagles nyerje! imádom őket! Vick, McCoy, Maclin, Jackson brutál...Sugar602
Hát ha az 54-s világbajnokságot nézzük a németekkel kapcsolatban akkor valóban nekünk rossz érzéseink lehetnek (ugye a csoportban 8-3 nekünk aztán a VB döntőben 3-2 oda) bár mint kiderült ez nekik is csak doppinggal sikerült lehet nektek is csak így lenne esélyetek 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
pedig lehet, hogy a PO-ban még összefutunk! és akkor tuti visszavágunk! 😛 egyébként ha nem a Falcons nyeri a SB akkor az Eagles nyerje! imádom őket! Vick, McCoy, Maclin, Jackson brutál...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-kopp

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
amióta Falcons szurkoló vagyok nem éreztem így magam. jövő héten jön hozzánk az idén SB-ra esélyesnek tartott GB, akik ugyan döcögősen kezdték az idényt, de rendesen kezdenek belejönni. egyértelműen elit csapat. mi Falcons szurkolók pedig nyugodtak lehetünk, mert igazából mi vagyunk az esélyesebbek. egyenlőre én még csak ismerkedek az érzéssel, hogy nem vagyunk messze attól, hogy mi legyünk a legjobbak. mikor lement a Matty éra alatt az első szezon, nyilván mindenki látta, hogy ez egyszer valósággá válhat. most az. durva. hajrá!!!

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...Sugar602
Lehet beleírt a statokban szépen, csendben ! 😀

Egyébként bízzunk benne, hogy ilyen halkan hoz majd 100+ yardot a GB ellen is. Bár Hawk , Mattews kemények lesznek, de majd kiderül, vagy beborul.

Lényeg, hogy 8-2, ami az én elvárásaimat eddig felülmúlja.

Moore újabb pick, Grimes 3 DFL, mi lesz még itt ? 😀adyno12
Rodgers 450 yard 3 TD (Nálam van Fantasyben 😀)empty taxi
Nálam is! 😊
Ha már Brees nem volt bent 7re....

Falcons???? Nem is értelek... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mondjuk ha gyorsan és hatékonyan odaérnénk Rodgers-hez...az sokat segitene... 😊

Azonban " féljenek ők " a Dome - Ryan - White - Turner négyes azért számít valamit... :cool:Keano
Én is azt szeretném h nyerjen a Falcons... meg azt h nyerjek fantasyben 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Mondjuk ha gyorsan és hatékonyan odaérnénk Rodgers-hez...az sokat segitene... 😊

Azonban " féljenek ők " a Dome - Ryan - White - Turner négyes azért számít valamit... :cool:


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...Sugar602
Lehet beleírt a statokban szépen, csendben ! 😀

Egyébként bízzunk benne, hogy ilyen halkan hoz majd 100+ yardot a GB ellen is. Bár Hawk , Mattews kemények lesznek, de majd kiderül, vagy beborul.

Lényeg, hogy 8-2, ami az én elvárásaimat eddig felülmúlja.

Moore újabb pick, Grimes 3 DFL, mi lesz még itt ? 😀adyno12
Rodgers 450 yard 3 TD (Nálam van Fantasyben 😀)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...Sugar602
Lehet beleírt a statokban szépen, csendben ! 😀

Egyébként bízzunk benne, hogy ilyen halkan hoz majd 100+ yardot a GB ellen is. Bár Hawk , Mattews kemények lesznek, de majd kiderül, vagy beborul.

Lényeg, hogy 8-2, ami az én elvárásaimat eddig felülmúlja.

Moore újabb pick, Grimes 3 DFL, mi lesz még itt ? 😀

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
(Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...
Sugar602
akkor nem én vagyok a hülye... néztem a meccseteket mert a miénk elég gyorsan unalmassá vált, és én is ezen gondolkodtam, hogy hol kaparta össze ezt a sok yardot 😊

naaagyon kíváncsi leszek a GB ellen, kivételesen szurkolok a GB-nek 😀

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
ettől ne féljél ,mert így lesz
a kérdés h hány turnovert bírunk csinálni és mire megyünk velük....
8-2 😀 , nagyon pofásan néz ki....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát megint csak nyertünk! smile én annyira nem voltam elkápráztatva a játéktól... szerintem a futások nem nagyon mentek, legalábbis meccs közben végig ezt éreztem (Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...

Bryant előtt tényleg le a kalappal 4/4! mehet a ProBowlra! smile DE négyszer nem tudtunk TD-t csinálni, ami szerintem elég gáz...

Dunta még mindig iszonyat láma!!
megmondom őszintén be vagyok szarva, hogy Rodgers szétdobál minket!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Durván jó lesz a Packers elleni meccsetek. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Playbookot a félidők elején az öltözőben hagytuk, de aztán valami munkatárs kihozta szépen, és gond nélkül lehoztuk a meccset, egész pofás kis játékkal 😊

Matt Ryan finished the game 26-39 for 253 yards and 2 TDs & 0 INTs for a 101.7 QB Rating
Roddy White 9 receives and 83 yards
Matt Bryant with 4/4 field goals (longest was 42) XPs 2/2

after Week 11: Falcons 8-2, Saints 7-3, Bucs 7-3 and Panthers 1-9.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kos-verős szép napot mindenkinek!

Jön valaki jövő héten a közös meccsnézésre? Én tuti ott leszek.berger90
ott voltam az előzőn is, ha nem jön közbe semmi, akkor most is ott leszek. nagyon jó hangulat volt, érdemes jönni! 😊
rams ellen egy kellemes, önbizalomnövelő játékot várok, bár ahogy ismerem magunkat az utolsó perc kezdetén még st. louis büszke fiai fognak vezetni 😀shawnka
Bánom is én, ha a végén nyerünk...

Mindig jövőre
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Zsidók ősatyja játszik?