Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
semennyivel sem voltunk rosszabbak mint ők,Ryan egész meccsen jól játszott azon az INT-en ment el a meccs sajnos.majd jövő héten..Kenny
nemtudom te melyik meccset nézted , v hány falcons meccset láttál az utolsó 2 évben , de ryan nemsok meccsen volt még ennyire gyenge , mint a main...

ezzel együtt kezdésnek jó volt ez...peach
nem akartam én beírni, "munkaköri kötelességem" elég sok Falcons meccset nézni, a többi csoportellenféllel együtt... Ryan nfl karrierje egyik leggyengébb meccsét játszotta, amit én láttam tőle, teljesen tanácstalan volt nagyon sokszor, látszott rajta, hogy nem igazán érzi jól magát... az INT csak betetőzése volt ennek...

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne aggódjatok, jó ez a Falcons O, de a Steelers D nagyon jó, főleg futás ellen, s így ti is egydimenzióssá váltatok.

Szoros meccs volt, de ennyivel szvsz jobbak voltunk.

Grat, szvsz PO határán lesztek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
semennyivel sem voltunk rosszabbak mint ők,Ryan egész meccsen jól játszott azon az INT-en ment el a meccs sajnos.majd jövő héten..Kenny
nemtudom te melyik meccset nézted , v hány falcons meccset láttál az utolsó 2 évben , de ryan nemsok meccsen volt még ennyire gyenge , mint a main...

ezzel együtt kezdésnek jó volt ez...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na hát ennyi volt mára....sajnálom!!!

nem jobb csapat a Steelers, és ez h a Heinz Fielden így helytáltunk ez azért tisztes

Biermann már többet csinált mint Anderson valaha is fog itt...Roddy 13 elkapás egyéni csúcs 111yds-re volt elég,igazából nem naon volt senki aki felnőtt volna mellé...

Grat a Steelersnek!!!M_ViCk
BigBen azért ebből többet hozott volna ki, de természetesen ez nem csökkenti a tisztes helytállás tényét. Ezt a Mendenhall futást viszont nagyon benézte a D...
De jövő héten lehet javítani. 😉SmAsH
de nem volt BigBen.... 😉 Mendenhall meg egy állat volt egész meccsen ezzel csak koronázta a teljesítményét!!

Grat még1x!!

na de majd jövőhéten....

GO FALCONS!!!
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
semennyivel sem voltunk rosszabbak mint ők,Ryan egész meccsen jól játszott azon az INT-en ment el a meccs sajnos.majd jövő héten..

több mint 13 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Na hát ennyi volt mára....sajnálom!!!

nem jobb csapat a Steelers, és ez h a Heinz Fielden így helytáltunk ez azért tisztes

Biermann már többet csinált mint Anderson valaha is fog itt...Roddy 13 elkapás egyéni csúcs 111yds-re volt elég,igazából nem naon volt senki aki felnőtt volna mellé...

Grat a Steelersnek!!!M_ViCk
BigBen azért ebből többet hozott volna ki, de természetesen ez nem csökkenti a tisztes helytállás tényét. Ezt a Mendenhall futást viszont nagyon benézte a D...
De jövő héten lehet javítani. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na hát ennyi volt mára....sajnálom!!!

nem jobb csapat a Steelers, és ez h a Heinz Fielden így helytáltunk ez azért tisztes

Biermann már többet csinált mint Anderson valaha is fog itt...Roddy 13 elkapás egyéni csúcs 111yds-re volt elég,igazából nem naon volt senki aki felnőtt volna mellé...

Grat a Steelersnek!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Falcons nemrég bejelentett 3 változást ellenünk. Harry Douglas a sérült Michael Jenkins helyén, a rookie Sean Weatherspoon kezd Stephen Nicholas helyett és Kroy Biermann 3.5 sackel a preseasonban Jamaal Anderson helyén. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végre meccs nap van! 😀 erre vártam 9 hónapja!

http://sportsillustrated.cnn.com/fantasy/football/nfl/player_projections/2010/01/falcons.steelers.html
ennek örülnék!😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
robi megelőzött a válasszal , biermann egy állat. tavaly is kurva jó volt amikor pályán volt , idén még jobb lesz... mindenesetre én kiemelkedő szezont várok tőle. mondjuk andersont kiszorítani sajnon nem nagy cucc , szóval ez semmi képpen sem mértékadó. 100 yardot valószínű burner egyedül nem fog futni sajna. arra számítok h burner és snelling középen daralája és fárasztja a pitss D-t , így majd norwood több carriet kap és oldal fogunk rongyolni futásban.peach
legyen igazad...remélem Biermann télleg ott lesz!!!

ma este minden kiderül!!!!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
robi megelőzött a válasszal , biermann egy állat. tavaly is kurva jó volt amikor pályán volt , idén még jobb lesz... mindenesetre én kiemelkedő szezont várok tőle. mondjuk andersont kiszorítani sajnon nem nagy cucc , szóval ez semmi képpen sem mértékadó. 100 yardot valószínű burner egyedül nem fog futni sajna. arra számítok h burner és snelling középen daralája és fárasztja a pitss D-t , így majd norwood több carriet kap és oldal fogunk rongyolni futásban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Csináltam egy tippjátékot a topicunkba a meccsünkről, ott kiderül kinek van igaza 😉 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem valószínű, hogy az idény elején bárki is 100 yardot fut ellenünk. 😉 Szvsz 60 yardnak örüljetek, min t majom a farkának. 😊Soldados
De futhatnak ellenünk 100 yardot, de már írtam hogy 😀 50 próbálkozás, 2.0s átlag 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem valószínű, hogy az idény elején bárki is 100 yardot fut ellenünk. 😉 Szvsz 60 yardnak örüljetek, min t majom a farkának. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha Turner fut 100+-t és Ryan pick nélkül lehozza a meccset, akkor biztos a Falcons siker. Én igazából Weatherspoon teljesítményére vagyok kíváncsi, na meg Duntára 😀Vian
Persze, Turner 2.0as átlaggal 50 futásból, Ryan meg 2/25 és 15 yard, pick nélkül 😀
Amúgy szerintem jók leszünk, Mendenhalltól én viszont várok egy 4.3 körüli átlagot és legalább 100 yardot 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha Turner fut 100+-t és Ryan pick nélkül lehozza a meccset, akkor biztos a Falcons siker. Én igazából Weatherspoon teljesítményére vagyok kíváncsi, na meg Duntára 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Off-ot félre téve, kulcs kérdés lesz mennyire tudjuk megvédeni Dixont
Biermann vs. Flo Adams :/
Abraham vs. Starks,

illetve Turnert mennyire sikerül középütt megfogni az ILB-inknek és inkább szélre kényszeríteni.
Utóbbival nem lesz gond sztem, azonban a T vs. DE párharcoknál meg fogunk izzadni.Chrisdol
remélem Abraham visszanyeri tavaly előtti formáját...Biermann-Anderson duótól pedig semmi kiemelkedőt nem várok...
na majd meglátjuk...M_ViCk
M_Vick, kimaradtak a preseason meccsek 😊 ? Biermann egy állat! Bombaformában van, gyártotta a sackeket szépen. Simán kinyomta a kezdőből Andersont. Én tőle sokkal jobban tartok, mint Abrahamtől, aki elég rozsdásnak tűnik. Az oldalt váltó Flo amúgy sem érzi még igazán a jobb oldalt. Ez a párharc meleg lesz. Jerry és Essex párharcától is kiver a víz (nem csak Jerry miatt...), de ott majd Pouncey besegít, mert Lewis-t meg kell fognia egy-egyben Kemo-nak (Babinő eltiltása jól jött nekünk, nem mondom).
A korai vezetésről szóló teóriák pedig megfodíthatóak: ha mi szerzünk vezetést, akkor Roddy és Gonzo (és más senki) nem fog megverni minket. Turner és a futójáték pedig veszélyes, de azért csak top3-as run D van nálunk...

A Steelers OL-Falcons DL párharctól eltekintve én nem sok vesztes matchupot látok nálunk. A hazai pálya is mellettünk szól. Nem igazán értem, h a bukiknál miért a Falcons az esélyesebb, de ez legyen a fogadóirodák baja 😊 .
Ha DD nem xarja tele a gatyáját, akkor meglesz a meccs, ha igen, akkor is, csak neccesen 😊 .
Az én tippem 23-13-as Steelers win.Robilluma
Azért a receiving corpsunk ellen se lesz könnyű dolgotok, bár nekünk se a tiétekkel 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Off-ot félre téve, kulcs kérdés lesz mennyire tudjuk megvédeni Dixont
Biermann vs. Flo Adams :/
Abraham vs. Starks,

illetve Turnert mennyire sikerül középütt megfogni az ILB-inknek és inkább szélre kényszeríteni.
Utóbbival nem lesz gond sztem, azonban a T vs. DE párharcoknál meg fogunk izzadni.Chrisdol
remélem Abraham visszanyeri tavaly előtti formáját...Biermann-Anderson duótól pedig semmi kiemelkedőt nem várok...
na majd meglátjuk...M_ViCk
M_Vick, kimaradtak a preseason meccsek 😊 ? Biermann egy állat! Bombaformában van, gyártotta a sackeket szépen. Simán kinyomta a kezdőből Andersont. Én tőle sokkal jobban tartok, mint Abrahamtől, aki elég rozsdásnak tűnik. Az oldalt váltó Flo amúgy sem érzi még igazán a jobb oldalt. Ez a párharc meleg lesz. Jerry és Essex párharcától is kiver a víz (nem csak Jerry miatt...), de ott majd Pouncey besegít, mert Lewis-t meg kell fognia egy-egyben Kemo-nak (Babinő eltiltása jól jött nekünk, nem mondom).
A korai vezetésről szóló teóriák pedig megfodíthatóak: ha mi szerzünk vezetést, akkor Roddy és Gonzo (és más senki) nem fog megverni minket. Turner és a futójáték pedig veszélyes, de azért csak top3-as run D van nálunk...

A Steelers OL-Falcons DL párharctól eltekintve én nem sok vesztes matchupot látok nálunk. A hazai pálya is mellettünk szól. Nem igazán értem, h a bukiknál miért a Falcons az esélyesebb, de ez legyen a fogadóirodák baja 😊 .
Ha DD nem xarja tele a gatyáját, akkor meglesz a meccs, ha igen, akkor is, csak neccesen 😊 .
Az én tippem 23-13-as Steelers win.Robilluma
vágom vágom h Biermann mit művelt 😀 nem maradt ki,bár meccsünket nem láttam csak box scoreokat(igaz a statisztika nem minden)!!!Abraham nagy kedvencem én azért várok tőle mindig kiemelkedőt 😀 igaz rozsdás volt de a pre-season az csak pre-season,éés igaz ami igaz Biermann állatkodott, de akkor is kétségem van felőle zsír éles meccsen(DE ne legyen igazam)!!!

A bukiknál Burger kiesése miatt vagyunk mi az esélyesebbek gondolom...
Tippem: 23-21 IDE Bryant uccsó másodpercekbeli FG-jével...
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Off-ot félre téve, kulcs kérdés lesz mennyire tudjuk megvédeni Dixont
Biermann vs. Flo Adams :/
Abraham vs. Starks,

illetve Turnert mennyire sikerül középütt megfogni az ILB-inknek és inkább szélre kényszeríteni.
Utóbbival nem lesz gond sztem, azonban a T vs. DE párharcoknál meg fogunk izzadni.Chrisdol
remélem Abraham visszanyeri tavaly előtti formáját...Biermann-Anderson duótól pedig semmi kiemelkedőt nem várok...
na majd meglátjuk...M_ViCk
M_Vick, kimaradtak a preseason meccsek 😊 ? Biermann egy állat! Bombaformában van, gyártotta a sackeket szépen. Simán kinyomta a kezdőből Andersont. Én tőle sokkal jobban tartok, mint Abrahamtől, aki elég rozsdásnak tűnik. Az oldalt váltó Flo amúgy sem érzi még igazán a jobb oldalt. Ez a párharc meleg lesz. Jerry és Essex párharcától is kiver a víz (nem csak Jerry miatt...), de ott majd Pouncey besegít, mert Lewis-t meg kell fognia egy-egyben Kemo-nak (Babinő eltiltása jól jött nekünk, nem mondom).
A korai vezetésről szóló teóriák pedig megfodíthatóak: ha mi szerzünk vezetést, akkor Roddy és Gonzo (és más senki) nem fog megverni minket. Turner és a futójáték pedig veszélyes, de azért csak top3-as run D van nálunk...

A Steelers OL-Falcons DL párharctól eltekintve én nem sok vesztes matchupot látok nálunk. A hazai pálya is mellettünk szól. Nem igazán értem, h a bukiknál miért a Falcons az esélyesebb, de ez legyen a fogadóirodák baja 😊 .
Ha DD nem xarja tele a gatyáját, akkor meglesz a meccs, ha igen, akkor is, csak neccesen 😊 .
Az én tippem 23-13-as Steelers win.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Off-ot félre téve, kulcs kérdés lesz mennyire tudjuk megvédeni Dixont
Biermann vs. Flo Adams :/
Abraham vs. Starks,

illetve Turnert mennyire sikerül középütt megfogni az ILB-inknek és inkább szélre kényszeríteni.

Utóbbival nem lesz gond sztem, azonban a T vs. DE párharcoknál meg fogunk izzadni.Chrisdol
remélem Abraham visszanyeri tavaly előtti formáját...Biermann-Anderson duótól pedig semmi kiemelkedőt nem várok...

na majd meglátjuk...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Off-ot félre téve, kulcs kérdés lesz mennyire tudjuk megvédeni Dixont
Biermann vs. Flo Adams :/
Abraham vs. Starks,

illetve Turnert mennyire sikerül középütt megfogni az ILB-inknek és inkább szélre kényszeríteni.

Utóbbival nem lesz gond sztem, azonban a T vs. DE párharcoknál meg fogunk izzadni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"When Michael Turner has at least 22 carries, his teams are 13-1. ... Atlanta's Roddy White is the only receiver in franchise history with 80-plus catches and 1,000-plus yards in three consecutive seasons. "

Turner lesz a kulcs....

"... The Steelers have won seven straight season-openers -- the longest streak in the NFL. ... Pittsburgh is 16-3 when Troy Polamalu has an interception."

Ryan nem dob INT-t szóval ez nem érdekes... 😛M_ViCk
Abban azért biztos vagyok h Woodley és Harrison Urak megpróbálják majd "rávenni" Ryant, h ugyan próbáljon már meg hamarabb szabadulni attól a csúnya labdától! 😛
Ekkor ott lesz Troy, aki ismét 100%-os a térdével, és tárt karokkal fogja várni Matti ajándék lasztiját....

"Watching film of falcons O.. must sack matt ryan"
7:23 PM Sep 4th via Facebook-
a la Lamarr Woddley 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"When Michael Turner has at least 22 carries, his teams are 13-1. ... Atlanta's Roddy White is the only receiver in franchise history with 80-plus catches and 1,000-plus yards in three consecutive seasons. "

Turner lesz a kulcs....

"... The Steelers have won seven straight season-openers -- the longest streak in the NFL. ... Pittsburgh is 16-3 when Troy Polamalu has an interception."

Ryan nem dob INT-t szóval ez nem érdekes... 😛
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont!Kenny
Burger hiányában meg is van rá az esélyünk,de pokoli nehéz lesz a Heinz Fielden, és Dixon-t se szeretném leírni...sőt ha nem ellenünk nyomná akkor még szorítanék is neki Oregon-os múltja miatt!!!!
Peria Jerry játékára pedig éles szituban baromi kíváncsi leszek...sok remény van a srácba...M_ViCk
Az elején meg kellene szerezni a vezetést, mert utána már többet kellene passzolniuk ami ugye kevésbé megy nekik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó lenne győzelemmel kezdeni a szezont!Kenny
Burger hiányában meg is van rá az esélyünk,de pokoli nehéz lesz a Heinz Fielden, és Dixon-t se szeretném leírni...sőt ha nem ellenünk nyomná akkor még szorítanék is neki Oregon-os múltja miatt!!!!
Peria Jerry játékára pedig éles szituban baromi kíváncsi leszek...sok remény van a srácba...