Baltimore Ravens

46 feliratkozó

2 hónapja
gedam 5 818
pq jól bomlaszt a vasas edzőtáborban. vansz a ravens…
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
A Maddenbe Vorhees lett a második legerősebb ember.
Remélem a pályán is fogjuk látni és a térde nem fog vacakolni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Höri szezonbeharangozója a Ravensről.

 youtu.be/31FI-KeHzuY?si=uGCO6eKSL3iiKQm1

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
azért a héterkedés szintjét jól mutatja, hogy lj esetleges szerződtetésén kb fél évig ment a polémia, hogy mekkora hülye a ravens, ha ennek az embernek nagy pénzt ad és egy agyonra sérült tua és egy noname, asztalra semmit le nem tévő játékos óriás szerződését mindenki tudomásul veszi. aztán még jön prescott is majd.
a qb poszt jelenleg válságban van sztem és annyira kevés a kezdő kaliber, hogy ilyen love-okat muszáj megfizetni, mert mögötte nincs mezőny. ezért nem értettem a csapatokat, hogy nem törik magukat lj-ért, de ilyen embereket meg megfizetnek? innen a távolból ez egy ostobaságnak tűnik.
gedam
Nem az agyon fizetés volt a vita tárgya (emlékeim szerint legalábbis), hanem az, hogy full garantált, gyakorlatilag szinte a végéig nem lehet belőle kiszállni. Ez érthető probléma, tekintve LJ stílusát és azt, hogy Wilson, Cam Newton stb. meddig bírták (kb. 8 évig), és LJ a hetedik évét kezdi.

Ettől még persze a vita bizonyos szempontból értelmetlen, hiszen mégis mit csinálhatna a csapat? Van egy irányítója aki ha egészséges és jól mennek a dolgok top5 a ligában, vele a csapat SB-re is esélyes lehet. Ne hosszabbítson és húzzon be egy újoncot megint az első kör végén? (Erőltetve, hiszen muszáj lenne draftolni valakit.) Nem alternatíva. Azzal, hogy LJ 6 éve bevált, a kérdés és a pálya eldőlt. Ezt kell járni, pont.
peterk2005 udvari bolond
Engem leginkább a viselkedése zavart a szerződése előtt voltak fura sérülései, igazából mára már lényegtelen ez számomra mert a szerződéssel visszatért sőt szintet lépett Lamar és aki látta a tavalyi szezont és ebben kételkedik, az nézze újra.
Valamelyik Höri szezonbeharangozóba hangzottak el számok, hogy fal mögött hány %-ban sérül meg valaki ha kijön belőle és ha fut, legnagyobb %-ba simán a fal mögött sérülnek meg a QB-k. Lehet pont Richardson miatt a Coltsnál volt ez, de erre már nem emlékszem pontosan.
Cam Newton sosem óvta magát ellenben LJ-vel akit vagy nem lehet elkapni és kilép vagy többnyire lemeny előtte. Wilsont nem tudom mi ette meg de nálam szemre ő teljesen kiégett.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 691 — The only discipline that lasts, is self discipline
azért a héterkedés szintjét jól mutatja, hogy lj esetleges szerződtetésén kb fél évig ment a polémia, hogy mekkora hülye a ravens, ha ennek az embernek nagy pénzt ad és egy agyonra sérült tua és egy noname, asztalra semmit le nem tévő játékos óriás szerződését mindenki tudomásul veszi. aztán még jön prescott is majd.
a qb poszt jelenleg válságban van sztem és annyira kevés a kezdő kaliber, hogy ilyen love-okat muszáj megfizetni, mert mögötte nincs mezőny. ezért nem értettem a csapatokat, hogy nem törik magukat lj-ért, de ilyen embereket meg megfizetnek? innen a távolból ez egy ostobaságnak tűnik.
gedam
Nem az agyon fizetés volt a vita tárgya (emlékeim szerint legalábbis), hanem az, hogy full garantált, gyakorlatilag szinte a végéig nem lehet belőle kiszállni. Ez érthető probléma, tekintve LJ stílusát és azt, hogy Wilson, Cam Newton stb. meddig bírták (kb. 8 évig), és LJ a hetedik évét kezdi.

Ettől még persze a vita bizonyos szempontból értelmetlen, hiszen mégis mit csinálhatna a csapat? Van egy irányítója aki ha egészséges és jól mennek a dolgok top5 a ligában, vele a csapat SB-re is esélyes lehet. Ne hosszabbítson és húzzon be egy újoncot megint az első kör végén? (Erőltetve, hiszen muszáj lenne draftolni valakit.) Nem alternatíva. Azzal, hogy LJ 6 éve bevált, a kérdés és a pálya eldőlt. Ezt kell járni, pont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 499 — maci faszán vitézkötés
A ligaban dolgozok szerint Lamar top 4.

4. Lamar Jackson, Baltimore Ravens
Legjobb értékelés: 2 | Legrosszabb értékelés: 5


A haterek pofaja lapos. Ennyi.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 134
azért a héterkedés szintjét jól mutatja, hogy lj esetleges szerződtetésén kb fél évig ment a polémia, hogy mekkora hülye a ravens, ha ennek az embernek nagy pénzt ad és egy agyonra sérült tua és egy noname, asztalra semmit le nem tévő játékos óriás szerződését mindenki tudomásul veszi. aztán még jön prescott is majd.
a qb poszt jelenleg válságban van sztem és annyira kevés a kezdő kaliber, hogy ilyen love-okat muszáj megfizetni, mert mögötte nincs mezőny. ezért nem értettem a csapatokat, hogy nem törik magukat lj-ért, de ilyen embereket meg megfizetnek? innen a távolból ez egy ostobaságnak tűnik.
gedam
Egyszeru szamomra. A tulajok osszezartak mert nem akartak full garit adni. Ez nem LJ ellen szolt. Szerintem minden mas erv orult gyenge.
2 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 853 — Browns GM
a qb poszt jelenleg válságban van sztem és annyira kevés a kezdő kaliber
gedam
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?
Gyuri34

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
2 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 602
azért a héterkedés szintjét jól mutatja, hogy lj esetleges szerződtetésén kb fél évig ment a polémia, hogy mekkora hülye a ravens, ha ennek az embernek nagy pénzt ad és egy agyonra sérült tua és egy noname, asztalra semmit le nem tévő játékos óriás szerződését mindenki tudomásul veszi. aztán még jön prescott is majd.
a qb poszt jelenleg válságban van sztem és annyira kevés a kezdő kaliber, hogy ilyen love-okat muszáj megfizetni, mert mögötte nincs mezőny. ezért nem értettem a csapatokat, hogy nem törik magukat lj-ért, de ilyen embereket meg megfizetnek? innen a távolból ez egy ostobaságnak tűnik.
gedam
Melyik részről ment a haterkedés? Szurkolói részről? Mert ott Love meg Tua szerződésére is megy a szájhúzás jelenleg. Szakértőknél Lamar szerintem elég régóta nagy kedvenc, a tavalyi éve után meg főleg, mindenhol top4-5 QB kb.

Egyébként Love az év második felében a liga legjobb QB-ja volt kb, mentek egy kört vele a PO-ban és ha kicsit nagyobb tapasztalatuk lett volna valszeg megfogták volna a Friscot is. Szerintem is sok amit kapott (ahogy Tua esetében is ez a helyzet) de ahogy mondtad annyira fontos lett a pozíció és annyira kevés értelmes játékos van hogy a csapatok foggal körömmel kapaszkodnak kb mindenkibe aki tud kettőt egymás után pontosan passzolni
2 hónapja
gedam 5 818
azért a héterkedés szintjét jól mutatja, hogy lj esetleges szerződtetésén kb fél évig ment a polémia, hogy mekkora hülye a ravens, ha ennek az embernek nagy pénzt ad és egy agyonra sérült tua és egy noname, asztalra semmit le nem tévő játékos óriás szerződését mindenki tudomásul veszi. aztán még jön prescott is majd.
a qb poszt jelenleg válságban van sztem és annyira kevés a kezdő kaliber, hogy ilyen love-okat muszáj megfizetni, mert mögötte nincs mezőny. ezért nem értettem a csapatokat, hogy nem törik magukat lj-ért, de ilyen embereket meg megfizetnek? innen a távolból ez egy ostobaságnak tűnik.

Szerkesztette: gedam
2 hónapja
gedam 5 818
love és tua szerződése után egyre jobban néz ki a megfázós szerződése. egyébként folyamatosan tévednek a cikkírok, hogy ez meg az a legjobban kereső irányító. az minaddig lj marad, amíg az ő kontraktjához képest vki nem kap kb. legalább 15-20%-al nagyobb kontraktot, mer ugye az ügynöki díj

Szerkesztette: gedam
2 hónapja
rkstzz Baltimore Ravens 337 — justinblackmonpohara
Stone 2 év 14 milla, Jackson 1 év 1,5.
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
A Ravens-type move: Two-time Pro-Bowl safety Eddie Jackson reached agreement today with Baltimore on a one-year deal, per sources. A safety with six defensive TDs for the Bears now will bring his talents to Baltimore.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 499 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Henry finished the season Top 5 in PFF pass blocking grade and Top 10 in efficiency rate when blocking.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 015
A család elmondásából kiindulva (peacefully at home) talán beteg volt már egy ideje.
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Lehet tudni mi történt?

RIP

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 692 — Kinek mit intézett a kormánya
Ó, basszameg, RIP
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Sok örömöt okoztál, nem tudom felfogni.
Rest in peace

IMG-6739

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 040
Ravens Super Bowl standout Jacoby Jones has died at the age of 40, per ESPN’s Jamison Hensley.
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Új alternatív helmetünk van

IMG-6625

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
For the first time since its debut, we're coming to Hard Knocks 😈

Hard Knocks goes behind the scenes of an entire NFL division for the first time ever.

#HardKnocks In-Season with the AFC North premieres December 3 on Max!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
4 hónapja
no Baltimore Ravens 7 134
Mar irtam hogy szinte biztos fog jonni S, mert fel kell szabaditani Hamit. Es jo dolog es hasznos meg minden, de amikor egy adott keretbol kell gazdalkodni akkor en nem latom hogy a secondary ami nalunk agyonra van turbozva ( ami magaban jo ) hogy osszeegyezheto az OL-el. Az egyik egy mely szinte minden kihivasnak megfelelo, oriasi taktikai tarhazzal a masiknal legrosszabb de sajnos el is hiheto hogy negy darab kuka lesz a kezdo otosben. Azert nem valoszinu ez az eset, de....

Persze az O-ben is jobb a helyzet osszesegeben mint LJ rookie evei alatt ( kiveve 19 ), de meg mindig ugy tunik hogy LJ klasszisara, a futasra ( bar mar nem taktikailag hanem a passzjatek miatt es most Henry-re epitve, mert maga a futasunk gyengult ) es a D-re van alapozva. Es ez allando. A D az mindig hangsulyosabb mint az O, LJ ellenere. Es en elhiszem a szezon kezdeteig, de eddig is elhittem es hol OL nem volt hol celpontok nem voltak es most megint oriasi kerdojel van az OL-el.

De a legnagyobb pozitivum Henry mert megold(HAT)ja Monken futas problemajat meg akar akkor is ha az OL szar lesz futasban.
no
én azt látom, hogy azokon a területeken, ahol szenvedünk, meg akarják javítani a problémát. sztem henry elsősorban a red zone szenvedésünkre adott hárbó féle válasz. nem is red zone szenvedés ez, inkább ha 5yardon belül van a csapat a gólvonaltól, ott szenved. 2019-ben pedig pont ott nyert mvp-t lamar. régi szerelem lehet ez, régi, sztem már nem aktuális elképzelés mentén. nekem nagy bajom henryvel, hogy egydimenziós, passzjátéknál bevonhatatlan. esetleg blokkolhat, amire szükség is lesz a falat látva de a goal line küszködésünket ő nem fogja megoldani, nálam egy kicsit luxus igazolás. mezőnyben eddig is haladtunk, amikor még van területe lj-nek feltalálja magát.
gedam
Ahol szenvedunk es meg akarjak oldani az biztos ugy van. De legtobbszor lassu es foleg imabol all. Az elkapo kerdes es az OL kerdes is ilyen es iden megint. El kell donteni mivel akarunk nyerni es eddig es az idei FO tevekenyseg alapjan az a D.

Henry luxus es nem is. Igazi Matyas kiraly mesebe illoen. Ha GR kapta volna akkor az luxus lett volna olyan mint most a sec., de legalabb azzal akartunk volna nyerni amit tultoltunk. Hiaba nem szeretem az ilyen tultoltest. Most Monken alatt Henry akire van bizva hogy oldja meg akkor is ha szarabb a fal/ ha tudja az ellenfel hogy futas jon. Tudunk mi haladni, de megsem az egyertelmu futasszituknal tavaly minden egyes alkalommal belealltunk a foldbe. Henry ezt megoldhatja. Es ez oriasi elony lenne. De Monken azert jott hogy a passzjatekot tokelyre tegyuk. Erre jobb elkapokkal most egy personnel problemat is az ellenfel D nyakara akasztunk Henry jelenletevel. De a nagy celok a passzon fognak mulni ahhoz meg gyakorlas/LJ/OL/elkapok kellenek. Henry oriasi segitseget ad taktikailag, de egyszeruen TMonkennek kell a 2. evere viritani. A D nem fog nyerni.

Henry vs egy igazan diszno OL jatekos nehez lenne valasztanom Monken-nek. Henry vs barmelyik D jatekos ezen az aron viszont kerdes nelkul Henry. Foleg ha a Titan formaja megmaradt es nem fog most elsorvadni.
4 hónapja
gedam 5 818
Mar irtam hogy szinte biztos fog jonni S, mert fel kell szabaditani Hamit. Es jo dolog es hasznos meg minden, de amikor egy adott keretbol kell gazdalkodni akkor en nem latom hogy a secondary ami nalunk agyonra van turbozva ( ami magaban jo ) hogy osszeegyezheto az OL-el. Az egyik egy mely szinte minden kihivasnak megfelelo, oriasi taktikai tarhazzal a masiknal legrosszabb de sajnos el is hiheto hogy negy darab kuka lesz a kezdo otosben. Azert nem valoszinu ez az eset, de....

Persze az O-ben is jobb a helyzet osszesegeben mint LJ rookie evei alatt ( kiveve 19 ), de meg mindig ugy tunik hogy LJ klasszisara, a futasra ( bar mar nem taktikailag hanem a passzjatek miatt es most Henry-re epitve, mert maga a futasunk gyengult ) es a D-re van alapozva. Es ez allando. A D az mindig hangsulyosabb mint az O, LJ ellenere. Es en elhiszem a szezon kezdeteig, de eddig is elhittem es hol OL nem volt hol celpontok nem voltak es most megint oriasi kerdojel van az OL-el.

De a legnagyobb pozitivum Henry mert megold(HAT)ja Monken futas problemajat meg akar akkor is ha az OL szar lesz futasban.
no
én azt látom, hogy azokon a területeken, ahol szenvedünk, meg akarják javítani a problémát. sztem henry elsősorban a red zone szenvedésünkre adott hárbó féle válasz. nem is red zone szenvedés ez, inkább ha 5yardon belül van a csapat a gólvonaltól, ott szenved. 2019-ben pedig pont ott nyert mvp-t lamar. régi szerelem lehet ez, régi, sztem már nem aktuális elképzelés mentén. nekem nagy bajom henryvel, hogy egydimenziós, passzjátéknál bevonhatatlan. esetleg blokkolhat, amire szükség is lesz a falat látva de a goal line küszködésünket ő nem fogja megoldani, nálam egy kicsit luxus igazolás. mezőnyben eddig is haladtunk, amikor még van területe lj-nek feltalálja magát.
4 hónapja
no Baltimore Ravens 7 134
Mar irtam hogy szinte biztos fog jonni S, mert fel kell szabaditani Hamit. Es jo dolog es hasznos meg minden, de amikor egy adott keretbol kell gazdalkodni akkor en nem latom hogy a secondary ami nalunk agyonra van turbozva ( ami magaban jo ) hogy osszeegyezheto az OL-el. Az egyik egy mely szinte minden kihivasnak megfelelo, oriasi taktikai tarhazzal a masiknal legrosszabb de sajnos el is hiheto hogy negy darab kuka lesz a kezdo otosben. Azert nem valoszinu ez az eset, de....

Persze az O-ben is jobb a helyzet osszesegeben mint LJ rookie evei alatt ( kiveve 19 ), de meg mindig ugy tunik hogy LJ klasszisara, a futasra ( bar mar nem taktikailag hanem a passzjatek miatt es most Henry-re epitve, mert maga a futasunk gyengult ) es a D-re van alapozva. Es ez allando. A D az mindig hangsulyosabb mint az O, LJ ellenere. Es en elhiszem a szezon kezdeteig, de eddig is elhittem es hol OL nem volt hol celpontok nem voltak es most megint oriasi kerdojel van az OL-el.

De a legnagyobb pozitivum Henry mert megold(HAT)ja Monken futas problemajat meg akar akkor is ha az OL szar lesz futasban.