Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
hááát, azért én nem vagyok nyugodt ettől az akciótervtől... néha nagyot tudunk balfaszkodni, viszont, egy újabb nagy hete lehet Rice-nak... remélem futtatjuk, mint strici a qurvákat...Collapo
Grubbs visszatértével olyan sokat javult a fal teljesítménye,ami Joe játékára nagy hatással van,hogy én bizakodó vagyok.
Főleg,hogy a Joe-Evans összjátékának kohézióját még nem látjuk,ami a preseason-ben annyira jellemző volt.
Vannak még tartalékaink,akár az O részéről,akár a D részéről.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hááát, azért én nem vagyok nyugodt ettől az akciótervtől... néha nagyot tudunk balfaszkodni, viszont, egy újabb nagy hete lehet Rice-nak... remélem futtatjuk, mint strici a qurvákat...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://patriots.hu/a-szetloves-szabalyai/

Mindez magyarul. csak a megfelelő szaksajtót kell olvasni 😊lucas
akkor jól írtam, mert abból indultunk ki, hogy mindenki megnyeri a meccseit ( amire áment kell mondanom 😊 )
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
http://patriots.hu/a-szetloves-szabalyai/

Mindez magyarul. csak a megfelelő szaksajtót kell olvasni 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Köszi a válaszokat, így már érthető(bb). Lényeg a lényeg, hogy húzzuk is be mostantól a meccseket, hogy érdemben legyen miről beszélni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Régóta olvasgatom a fórumot, de csak nem rég regisztráltam magam. Olvasgattam, hogy Playoff-ról, AFC North Title-ről és Super Bowl-esélyről beszélünk sok helyen. Playoff-ot az eremények alakulása alapján 99%-ra vehetjük. Én személy szerint úgy voltam vele, hogy SB-ról, sőt még a Divízió címről is kár beszélni, amíg nem vagyunk túl a 49ers meccsen. Kítűnő erőfelmérő volt, hogy hol is áll valójában a csapat. (Tényleg csak átmeneti megindás volt a 3 vereség?!) Nekem bizonyítottak. Mégis félve tekintettem a Browns meccs elé. Ismét bizonyítottak - bár itt is akadtak kisebb hibák, amik még orvoslásra szorulnak. Igazából ez nem erőfelmérő meccs volt, sokkal inkább egy lökést adhat a csapatnak: igenis, ki bírtak lépni az árnyékukból, nagy meccs után nem vesztettek kis csapat ellen. Hiába van még hátra viszonylag sok meccsünk, ez már nem tényleges erőfelmérés lesz. Nem Steelers vagy 49ers kaliberű csapatok ellen játszunk. Mindezek ellenére meccsek lesznek, amiket be kell húzni! Az igazi megmérettetés a Playoff lesz, amire viszont bizonyítottak nekem a fiúk: bármilyen kemény ellenfél ellen tudunk küzdeni! Bízni kell bennük! 😊

A Playoff és a későbbi menetelés (esetleg Super Bowl) szempontjából sem elhanyagolható hányadik helyen leszünk kiemelve. Ugye olyan szempontból ez nem gond, ha behúzzuk a további meccseket, mert a Steelers ebben az esetben mögöttünk lesz - AFC North Title. Viszont a végig hazai pálya nagyon nem mindegy! És itt szeretném megkérdezni (mert külömböző honlapokon külömböző információkhoz jutok): Hogy is állunk valójában?

NFL.com szerint 3. kiemeltek vagyunk: http://www.urimage.net/images/wgC4k.png és http://www.urimage.net/images/P6cNz.png
CBSSports.com szerint 2. kiemeltek: http://www.urimage.net/images/vnxOe.png
ESPN szerint is 2. kiemeltek: http://www.urimage.net/images/ptJU.png "Wins tie break over Houston based on head-to-head win percentage."

Igazából ezt nem értem... Ha ez az indoklás igaz, akkor NFL.com-on miért nem második kiemeltek vagyunk? Meg Houston miért lenne csak harmadik, ha 9-3 (4-0 DIV) és (7-2 CONF) eredménye van? Patriots 9-3 (3-1 DIV) és (7-2 CONF).
Hozzánk pedig ezt írja NFL.com: "The Ravens have a chance to win out and grab the No. 1 seed. Certainly their schedule indicates it's possible." Szóval tegyük fel, hogy mindhárom csapat megnyeri az összes hátralevő meccsét, akkor mi leszünk #1 Seed team? Mi alapján? :oFlacco5
Attól függ 2 vagy 3 holtverseny lesz.
A kettős holtversenyt nyerjük mindkettő ellen.
A hármasnál nem játszik, hogy megvertük a texanst,mert a pats nem játszott velük. Akkor az afc mérleg a következő, és ha mindenki megnyeri a hátralevőket, akkor az is egál lesz. Akkor jön, hogy ki vert meg "jobb" csapatokat, és ezt csak a végén tudjuk meg.

sztem
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sziasztok! Régóta olvasgatom a fórumot, de csak nem rég regisztráltam magam. Olvasgattam, hogy Playoff-ról, AFC North Title-ről és Super Bowl-esélyről beszélünk sok helyen. Playoff-ot az eremények alakulása alapján 99%-ra vehetjük. Én személy szerint úgy voltam vele, hogy SB-ról, sőt még a Divízió címről is kár beszélni, amíg nem vagyunk túl a 49ers meccsen. Kítűnő erőfelmérő volt, hogy hol is áll valójában a csapat. (Tényleg csak átmeneti megindás volt a 3 vereség?!) Nekem bizonyítottak. Mégis félve tekintettem a Browns meccs elé. Ismét bizonyítottak - bár itt is akadtak kisebb hibák, amik még orvoslásra szorulnak. Igazából ez nem erőfelmérő meccs volt, sokkal inkább egy lökést adhat a csapatnak: igenis, ki bírtak lépni az árnyékukból, nagy meccs után nem vesztettek kis csapat ellen. Hiába van még hátra viszonylag sok meccsünk, ez már nem tényleges erőfelmérés lesz. Nem Steelers vagy 49ers kaliberű csapatok ellen játszunk. Mindezek ellenére meccsek lesznek, amiket be kell húzni! Az igazi megmérettetés a Playoff lesz, amire viszont bizonyítottak nekem a fiúk: bármilyen kemény ellenfél ellen tudunk küzdeni! Bízni kell bennük! 😊

A Playoff és a későbbi menetelés (esetleg Super Bowl) szempontjából sem elhanyagolható hányadik helyen leszünk kiemelve. Ugye olyan szempontból ez nem gond, ha behúzzuk a további meccseket, mert a Steelers ebben az esetben mögöttünk lesz - AFC North Title. Viszont a végig hazai pálya nagyon nem mindegy! És itt szeretném megkérdezni (mert külömböző honlapokon külömböző információkhoz jutok): Hogy is állunk valójában?

NFL.com szerint 3. kiemeltek vagyunk: http://www.urimage.net/images/wgC4k.png és http://www.urimage.net/images/P6cNz.png
CBSSports.com szerint 2. kiemeltek: http://www.urimage.net/images/vnxOe.png
ESPN szerint is 2. kiemeltek: http://www.urimage.net/images/ptJU.png "Wins tie break over Houston based on head-to-head win percentage."

Igazából ezt nem értem... Ha ez az indoklás igaz, akkor NFL.com-on miért nem második kiemeltek vagyunk? Meg Houston miért lenne csak harmadik, ha 9-3 (4-0 DIV) és (7-2 CONF) eredménye van? Patriots 9-3 (3-1 DIV) és (7-2 CONF).
Hozzánk pedig ezt írja NFL.com: "The Ravens have a chance to win out and grab the No. 1 seed. Certainly their schedule indicates it's possible." Szóval tegyük fel, hogy mindhárom csapat megnyeri az összes hátralevő meccsét, akkor mi leszünk #1 Seed team? Mi alapján? :oFlacco5
Hármas holtverseny esetén először egyet kiejtenek, ez itt a Texans, mert kikapott tőletek. (Az egymás ellen eredmény az első tie braker.) A maradék kettőből pillanatnyilag a Pats előzi a Ravens-t. (Divízión kívüli ellenfeleknél nem szempont a csoportmérleg!) Ha mindhárom csapat nyeri a hátralévő meccseit, akkor "csak" annyi fog változni, hogy a közös ellenfelek ellen a Ravens-nek lesz jobb mérlege (A Pats kikapott a Steelers-től!, az összes előtte lévő tie braker-ben egyezni fog a két csapat mutatója), Ti lesztek az 1. kiemeltek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
NFL Play offs Wiki

ESPN PO Machine


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv és hozott Isten, meg a két lábad...
NFL.com bugos... Tekik ellen és div-conf mutatót figyelembe véve sztem is az egymás elleni eredmény a nyerő,
a patriarkák meg nos, az már egy ravaszabb kérdés, de úgyis van, aki ezt jobban tudja nálam, a lényeg, hogy ha
minden meccset behúzunk, az no1 seed :cool:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sziasztok! Régóta olvasgatom a fórumot, de csak nem rég regisztráltam magam. Olvasgattam, hogy Playoff-ról, AFC North Title-ről és Super Bowl-esélyről beszélünk sok helyen. Playoff-ot az eremények alakulása alapján 99%-ra vehetjük. Én személy szerint úgy voltam vele, hogy SB-ról, sőt még a Divízió címről is kár beszélni, amíg nem vagyunk túl a 49ers meccsen. Kítűnő erőfelmérő volt, hogy hol is áll valójában a csapat. (Tényleg csak átmeneti megindás volt a 3 vereség?!) Nekem bizonyítottak. Mégis félve tekintettem a Browns meccs elé. Ismét bizonyítottak - bár itt is akadtak kisebb hibák, amik még orvoslásra szorulnak. Igazából ez nem erőfelmérő meccs volt, sokkal inkább egy lökést adhat a csapatnak: igenis, ki bírtak lépni az árnyékukból, nagy meccs után nem vesztettek kis csapat ellen. Hiába van még hátra viszonylag sok meccsünk, ez már nem tényleges erőfelmérés lesz. Nem Steelers vagy 49ers kaliberű csapatok ellen játszunk. Mindezek ellenére meccsek lesznek, amiket be kell húzni! Az igazi megmérettetés a Playoff lesz, amire viszont bizonyítottak nekem a fiúk: bármilyen kemény ellenfél ellen tudunk küzdeni! Bízni kell bennük! 😊

A Playoff és a későbbi menetelés (esetleg Super Bowl) szempontjából sem elhanyagolható hányadik helyen leszünk kiemelve. Ugye olyan szempontból ez nem gond, ha behúzzuk a további meccseket, mert a Steelers ebben az esetben mögöttünk lesz - AFC North Title. Viszont a végig hazai pálya nagyon nem mindegy! És itt szeretném megkérdezni (mert külömböző honlapokon külömböző információkhoz jutok): Hogy is állunk valójában?

NFL.com szerint 3. kiemeltek vagyunk: http://www.urimage.net/images/wgC4k.png és http://www.urimage.net/images/P6cNz.png
CBSSports.com szerint 2. kiemeltek: http://www.urimage.net/images/vnxOe.png
ESPN szerint is 2. kiemeltek: http://www.urimage.net/images/ptJU.png "Wins tie break over Houston based on head-to-head win percentage."

Igazából ezt nem értem... Ha ez az indoklás igaz, akkor NFL.com-on miért nem második kiemeltek vagyunk? Meg Houston miért lenne csak harmadik, ha 9-3 (4-0 DIV) és (7-2 CONF) eredménye van? Patriots 9-3 (3-1 DIV) és (7-2 CONF).
Hozzánk pedig ezt írja NFL.com: "The Ravens have a chance to win out and grab the No. 1 seed. Certainly their schedule indicates it's possible." Szóval tegyük fel, hogy mindhárom csapat megnyeri az összes hátralevő meccsét, akkor mi leszünk #1 Seed team? Mi alapján? :o
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sergio K.-ről amúgy tudni valamit?

Inaktívak:Ray Lewis, LaQuan Williams, Chykie Brown, Sergio Kindle, Chris Carr, Tandon Doss, Anthony Allen.kátrány
br
Egészséges,csak a posztján Suggs és JJ a két kezdő,a csere Kruger jól játszik,már 4,5 sackje van,több hit-je ,hurry-ja és folyamatosan a LOS mögött van,több sackje kulcsszituációban volt,jól játszik,ezért inaktív Sergio folyamatosan.
Lehet,hogy az egészségének sem árt,ha még pihen.kátrány
köszi, remélem tényleg a pihentetés miatt.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Csak nehogy majd az "Öcsi" kaparja ki a gesztenyéteket Friszkóban 😉 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Simább lett, mint gondoltam, picit tartottam a Brownstól.

9-3, 9-3, ááájjjjj, de szoros megint... 😂 Az egymás elleniben ugye mi vagyunk a jobbak, hozni kell a meccseket, és akkor nem lesz gond. Ilyen "egyszerű". 😂
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A srácok szépen futottak, a fal csinálta a lyukat, ez volt a kulcs, köszi Joey, kellett ez nagyon, mert amíg a vasalósok nem botlanak egyet, addig nagyon éles a csoport.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
grat., nagyon sima volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sergio K.-ről amúgy tudni valamit?

Inaktívak:Ray Lewis, LaQuan Williams, Chykie Brown, Sergio Kindle, Chris Carr, Tandon Doss, Anthony Allen.kátrány
br
Egészséges,csak a posztján Suggs és JJ a két kezdő,a csere Kruger jól játszik,már 4,5 sackje van,több hit-je ,hurry-ja és folyamatosan a LOS mögött van,több sackje kulcsszituációban volt,jól játszik,ezért inaktív Sergio folyamatosan.
Lehet,hogy az egészségének sem árt,ha még pihen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sergio K.-ről amúgy tudni valamit?

Inaktívak:Ray Lewis, LaQuan Williams, Chykie Brown, Sergio Kindle, Chris Carr, Tandon Doss, Anthony Allen.kátrány
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Inaktívak:Ray Lewis, LaQuan Williams, Chykie Brown, Sergio Kindle, Chris Carr, Tandon Doss, Anthony Allen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én is. 😊 A Steelers nyerni fog, sokkal simábban hozzák a Bengals elleni meccset, mint amire számítani lehetett sajnos. Ha csoportot akarunk nyerni, verni kell a Clevelandet. Egy Baltimore-Cleveland meccs mindig kemény és szikrázó összecsapás, oda kell figyelni, mert a Bengalst is nagyon meglepték a múlt héten... Pass D-ben elsők a ligában, nem árt erre is odafigyelni.

Tartani kell a csoport első helyét. Mert aki itt nyeri a csoportot, az 1. vagy 2. kiemelt lesz nagy valószínűséggel, míg a 2. csak 5. vagy 6. Nagy a tét.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon kíváncsi leszek,hogy fogunk szerepelni.Nagyon bizakodó vagyok,mert Grubbs visszatértével a fal teljesítménye jelentősen javult.A csapat rapszodikus teljesítménye is re,élem a múlté.
Egyébként az elmúlt 2 meccsen,amikor Ray hiányzott,a DL teljesítménye jelentősen megnőtt,mintha Ngata magasabb sebességbe kapcsolt volna,azzal,hogy a vezér a pálya szélén áll.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sizzle az AFC DPOW, valamint érdekes, hogy bár a csapat vezeti a RZ scoringot, goal-to-go helyzetben csak 25. :rolleyes:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szeptemberben csak 1 csapat volt a pályán sajna,az nem értékmérő se nektek,se nekünk.Blitzburgh
Értem én és nem is froclizni akartalak... nagyon 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
a hollókat idén most láttam elsőre SB szinten/persze inkább a D-t..😊) /Blitzburgh
Azért ez már legalább a második... ha már kiemelted a D-t... tudom, jó lenne törölni a fejetekből, de első hét? 😛 😀
Amúgy meg azt néztem, hogy bár a nagyfőnőköknek volt esélye, azért kézben volt az a meccs Nektek is...
Színesek meg remélem csak cincin ellen voltak ilyen jók... ellenünk már lehetnek újra fáradtak 😊 Bár sajnos kétlem...Collapo
Törölni jó lenne,persze,de arra gondoltam,hogy most 2 csapat volt a pályán,és a frisco kutyakemény dió mindenkinek/nekünk is az lesz,főleg ha a mai formát hozzuk/.

Szeptemberben csak 1 csapat volt a pályán sajna,az nem értékmérő se nektek,se nekünk.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez kizárt. 😊
Vrijbloed
Tudom én, de reménykedni csak lehet, nem? 😀 😂 😀
Amúgy egy jó kis csontzenének újra örülnék... ha nem sérülünk bele... nagyonCollapo
Persze, azt mindig lehet. Hátha rosszabb napot fognak majd ki, tompábbak lesznek, vagy ilyesmi.
Csontzene tuti lesz, de azt mi bírjuk. 😊 Meg tartani kell a csoporton belüli eddigi 100%-os teljesítményt. Mindenesetre figyeljünk oda, mert a Cincyt nagyon meglepték az elején, 10 pont előnyben voltak, aztán leeresztettek a 2. félidőben.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez kizárt. 😊
Vrijbloed
Tudom én, de reménykedni csak lehet, nem? 😀 😂 😀
Amúgy egy jó kis csontzenének újra örülnék... ha nem sérülünk bele... nagyon

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!