Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bryan McCann, CB kapott egy 2 éves szerződést.Deny
Ez jó,tavaly már itt töltött pár hetet és jó véleménnyel voltak róla az edzők.Annyi történt,hogy nem volt olyan jó ,mint a versenytársak.
A változatosság kedvéért Burgess-t cutoltuk már vagy huszadjára 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bryan McCann, CB kapott egy 2 éves szerződést.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Silva PS-en van, ha minden igaz.

Jogos, amit írsz (ha jól emlékszem egy punt-ot vitt vissza Ed, azt is fél gőzzel - ami pont egyel több volt, mint kellett volna) csak hát nem volt jó kint látni az egyik legfontosabb játékosunkat ilyen "feleslegesen", pláne amikor ennyire vékonyak vagyunk S poszton. Remélhetőleg Carr és Jimmy Smith visszajönnek a bye után, és akkor vissza lehet adni a returner feladatot Webb-nek.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ui: Azt viszont Harbs remélem sürgősen elfelejti, hogy Reed puntokat hordjon vissza... A 2. félidőben engem már ez zavart leginkább.CalasTyphon
Nem igazán van lehetősége elfelejteni... DReed sérült, Webb helyettesíti JSmittyt, Carrt és Foxyt, tehát vékony a CB poszt, Zibit sajnos elrontottuk ezen a téren - Ő a Notre Dame-ben ezt jól csinálta, most már nem... Pollard, kell Nakamura sérülése miatt, maradna a cserefutó Allen, meg LWill, meg ManaSilva (Ő most roosteren van?) csak hát gondolom, ha ők elkapják, akkor nincs aki blokkoljon nekik, Ed pedig csinált már ilyet, okos játékos, felesleges kockázatot nem nagyon vállal... szóval marad Ő... Talán a tekik ellen visszatérők miatt lesz váltás ott is...

S ha már szóbahoztam a byet, akkor vajon a héten melyik meccset nézzem?! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eh, azt hittem már írtam korábban is... Tehát akkor üdv mindenkinek, és köszönöm. 😊

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy én sem örülök neki, de ez benne volt a pakliban, ha ilyen kiforratlan, még nem összeszokott támadósorral mész neki az évnek - ez a meccs csak egy anomália volt az O részéről, ahol semmi nem jött össze. Van ez így. Be fog ez érni a szezon második felére, idén már nem fogjuk azt mondani decemberben is, hogy "na majd a jövő héten..." Ugyan nem hiszem, hogy konzisztensen 30+ pontokat fogunk szórni mindenkinek (külföldi fórumokat olvasgatva az az érzésem, hogy egy kissé elszálltak a rajongók az 1. és a 3. hét teljesítményét nézve...), de ettől még ez lesz a Harbaugh-éra legjobb támadósora, ami egy ilyen robbanékony, playmaker D-vel nagy dolgokra lehet elég.

Hogy honnan veszem mindezt? Megérzés. 😊

Ui: Azt viszont Harbs remélem sürgősen elfelejti, hogy Reed puntokat hordjon vissza... A 2. félidőben engem már ez zavart leginkább.
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Üdv Calas! 😊 jah, lesz ez még jobb is, ha a sérültek visszajönnek, de azért ennyire hullámzó teljesítményt az O-tól még így, sérülésekkel együtt se gondoltam volna...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szóval énCalasTyphon
Hozott isten, igen, valahogy így... csak azért fájó, hogy ennyire hektikus a támadósorunk... jobb lenne egy kicsit egyenletesebb teljesítmény...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csúnya W, de W. Ez első félidőben nagyon ideges voltam, aztán nem vettem többé komolyan a meccset, és úgy tulajdonképpen egész vicces volt. 😊

A D no comment, nálam a szezon legértékesebb embere díjat eddig Pagano kapja, amiért levette a pórázt a srácokról; a front7 pusztít (McPhee óriási steal), és még ezzel a papírvékony secondary-vel is 3 ponton tartottuk a pass happy Jets O-t - mondjuk az igaz, hogy ehhez ők is kellettek.
A O töketlenkedését nem fognám csak Flacco-ra, play hívásostul-mindenestül szar napja volt a komplett egységnek. A futás a 3. negyedet leszámítva végig akadozott, ahogy a pass protection is (Joe azért csinált egy-két szép menekülős play-t, bár továbbra is rossz nézni, ahogy fut); ha véletlenül volt ideje dobni, akkor a Jets coverage volt jó, ha meg volt üres ember, akkor vagy ő volt pontatlan, vagy az elkapók drop-oltak, mintha kötelező lenne - csak Dickson-nál 4 elejtett labdát számoltam.

Viszont mindez szvsz benne volt a pakliban. A skill pozíciók tele vannak másodéves játékosokkal (akik tavaly nem sok mindent csináltak), meg újoncokkal, egyértelmű volt, hogy lesznek ilyen meccsek, ahol még a tavalyinál is jobban fog akadozni a passzjáték, pláne ha Boldin-t leveszik a pályáról... Hát bejött, és örülök, hogy ilyen hamar jöttek elő ezek a gyermekbetegségek, és nem az alapszakasz hajrájában, vagy a PO-ban.

Szóval én nem aggódom a csapat miatt. A D már most horzsol, az O-ban pedig óriási potenciál van és ahogy egyre jobban összeszoknak a srácok (és visszatérnek a sérültek), úgy fog egyre olajozottabban működni a gépezet. A Texans jó teszt lesz 2 hét múlva.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mindenesetre a csoport eddig hozza magát.

Total defense: 1. Cincinnati, 2. Pittsburgh, 3. Baltimore, 9. Cleveland

Brutál.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A D-től, no meg az ST-től is le vagyok nyűgözve.

De ilyen O-val én nagyon nezezen tartom elképzelhetőnek, hogy akár AFC döntőt játszunk majd januárban.

Néztem: total offense-ben 14. a csapat, passzjátékban csak 18., futásban viszont 8.

Jaja, total defense-ben 3. a csapat, passz ellen 7., futás ellen 3.

Ez nagy különbség.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A O konkrétan (6) pontot csinált... ugye egy td... a többit a ST és a D... tehát 28at... ebből 18-at a D... 10et az ST... tehát, ha

összegezzük:
az ST = 1.66 O#
a D# = 2,8 ST
amiből D# = 3O#

De persze ezt így nem lehet számolni, mert az egyik nélkül nincs a másik... viszont tény, hogy D# >> O#


Más: nézte valaki rajtam kívül a statokat? Első három D# AFC North

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sajnos nem tudtam megnézni a meccset, majd leszedjük. Szigorúan az összefoglaló alapján: A D brutál, az O meg fogalmatlan. Brutális a defense, nagyon, nagyon sokat köszönhetünk nekik.

Igen, a D nyeri a bajnokságot, viszont az O a meccseket. Most is a D nyerte meg a meccset, de nem lesz ez mindig így.

Persze nagyon örülök a győzelemnek, mert a 34 pont, az 34, csak annak java részét nem az Offensünknek köszönhetjük...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jó lenne egy-két olyan meccs, amikor mindkét alakulat jól játszik... nem nagyon tudok ilyet... a vasalósok ellen is csak közepes O, jó D volt...
Amúgy igazad van, olyan, mintha egy sémával mennénk ki, és ha kielemeztek minket akkor megáll a tudomány.... ez pedig gáz, meg kéne tudni újulni... Rice továbbra is az O#... meg van néhány ember aki blokkol neki 😀 😀 😀 😛
Esetleg néha találunk valakit, aki azt mondja... megpróbálom, hátha nem csak Rice tud ilyet... akkor osztunk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Vagy,ha egy kreatívabb vagy bevállalósabb ,OC lenne Cameron helyett...kátrány
Ez a Cam kérdés igen érdekes... azért az Ő OC regnálásával meg Flaccoval is igen pozitív mérlegünk van... amíg az nem romlik le -reméljük nem fog- addig igazából nem kell Camhez nyúlni, vélekedik a FO. Viszont tény, hogy vannak kreatívabb és jobb OC-k is a nagyvilágban... csak ne lessük ki magunknak JMD-t... igazából csak valahogy jobb routokat (olyanokat amiket meg tudunk futni, jobban illik az adott playához) kellene találni és nem lenne gond... túl nagy a SB-ig.Collapo
Nekem leginkább a fogalmatlansággal van bajom,mikor nehezen meghatározható pillanatban az O teljesen használhatatlanná válik és semmi nem működik.
Ez alól Rice talán kivétel,mert ő az aki egyszemélyes offenzíva tud lenni.
Talán az ellen D kapcsol nagyobb fokozatra és ahhoz nem tudunk alkalmazkodni,de amikor a lendületünk elveszett nem is tudjuk visszaszerezni,a D tartja meccsben a csapatot.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vagy,ha egy kreatívabb vagy bevállalósabb ,OC lenne Cameron helyett...kátrány
Ez a Cam kérdés igen érdekes... azért az Ő OC regnálásával meg Flaccoval is igen pozitív mérlegünk van... amíg az nem romlik le -reméljük nem fog- addig igazából nem kell Camhez nyúlni, vélekedik a FO. Viszont tény, hogy vannak kreatívabb és jobb OC-k is a nagyvilágban... csak ne lessük ki magunknak JMD-t... igazából csak valahogy jobb routokat (olyanokat amiket meg tudunk futni, jobban illik az adott playához) kellene találni és nem lenne gond... túl nagy a SB-ig.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Rice... Ő az igazi kulcsjátékos... Flacco - sjanos a kritikusainak igaza van - inkább gamemanager... megválni tőle nem kell, de arányaiban Rice érdemli a nagyobb dohányt.Collapo
Igen,igazad van,viszont egy másik nézőpontja a dolognak,hogy az is értákes,ha egy stabil QB-d van,akivel úgy-ahogy működik a csapat,az O.Milyen QB pokoljárása van 1-1 csapatnak,ahhoz képest egész jó.
Vagy,ha egy kreatívabb vagy bevállalósabb ,OC lenne Cameron helyett...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rice... Ő az igazi kulcsjátékos... Flacco - sjanos a kritikusainak igaza van - inkább gamemanager... megválni tőle nem kell, de arányaiban Rice érdemli a nagyobb dohányt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Rémálom volt ez a meccs..... a W legalább megvan, de nagyon jó, hogy most jön a bye week mert bőven van mit rendbetenni.....Phoseidon
Hát nem tudom,lehet az én hibám,de "számon kérem" Flaccon mindig,hogy nem Brees .Borzalom az a tanácstalanság,amikor egy jobb D-vel kerül szembe.Ez részben a Cameron sara is.
Én azt nem tudom,mi történik velük pl most a 2. negyedben és utána.Addig működött,ne feledjük ,hogy egy nagyon jó D-val álltunk szembe,tele egyéniségekkel,viszont utána a teljes kóma.
Jövőre Flacconak és Rice-nak is szerződés hosszabbítás.Nagyon kíváncsi leszek,ki kapja a nagy zsozsót...
A D viszont az brutális.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát mit tagadjuk két hulladék O volt a pályán... és két remek D, most a mienk volt a jobb... grat a csapatnak, de ennél jobban kéne mennie... nem fog mindig beleférni, hogy 1ide, 1oda... ráadásul újra megvan a meccs előny... viszont bye után ki kéne csinálni a Tekiket... különben újra elvesztjük az előnyt... és sok esélyt már nem adhatunk a csoport riválisoknak... azért hepi vagyok a W miatt

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Sajnos nem tudtam nézni, most néztem meg az összefoglalüt, nagyon állat volt 😊

több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Rémálom volt ez a meccs..... a W legalább megvan, de nagyon jó, hogy most jön a bye week mert bőven van mit rendbetenni.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
SNF a Jets ellen. Kemény pass rush kell, hogy Sáncheznek esélye se legyen dobálni, mert, ha hagyjuk a passzjátékot, akkor azért a secondarynek nagy gondjai lesznek, főleg úgy, hogy vannak gondok hátul... Ettől tartok. Szoros győzelmet várok.

GO RAVENS!Vrijbloed
én a magam részéről bízok Sanchezben,hogy elb#ssza vagy nem lesz elég jó,hogy nyerjen.
és bízok a futójátékunkban is,a Raiders kimondhatatlanul sokat futott ellenük.kátrány
Igen, ebben azért én is bízom, de elsősorban a hitem a csapatban van. Az már csak eytra lenne, ha Sánchez gyengébb napot fogna ki. 😊
Raiders 3 kör után a legjobb futójátékkal bírt, bár mi sem vagyunk rosszak, így nyilván erre is alapozhatunk.

No meg kikapott a Steelers, amit én személy szerint nem vártam, szóval kell a meccselőny!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
SNF a Jets ellen. Kemény pass rush kell, hogy Sáncheznek esélye se legyen dobálni, mert, ha hagyjuk a passzjátékot, akkor azért a secondarynek nagy gondjai lesznek, főleg úgy, hogy vannak gondok hátul... Ettől tartok. Szoros győzelmet várok.

GO RAVENS!Vrijbloed
én a magam részéről bízok Sanchezben,hogy elb#ssza vagy nem lesz elég jó,hogy nyerjen.
és bízok a futójátékunkban is,a Raiders kimondhatatlanul sokat futott ellenük.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
SNF a Jets ellen. Kemény pass rush kell, hogy Sáncheznek esélye se legyen dobálni, mert, ha hagyjuk a passzjátékot, akkor azért a secondarynek nagy gondjai lesznek, főleg úgy, hogy vannak gondok hátul... Ettől tartok. Szoros győzelmet várok.

GO RAVENS!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jimmy Smith,elkezdte a bokaficam után az edzést.Még futni nem fut,de az egyéb gyakorlatokban részt vesz.A Bye week utáni hétre várják a visszatérését.Addig is hétvégén Jets,utána Texans.Ilyen sovány CB mélységgel hosszú estéje lesz a secundarynak.

Cantwell helyére,a PS-re leigazoltuk Rodney Bradley WR-t a Hawai egyetemről.Ez azt is jelenti,hogy a Taylor vállsérülése rendbe jött.WR fronton jól állunk,,a sleepereket keressük.kátrány
Houston meccs már bye után van, nem?Collapo
Jaja, a Jets után van a bye, addigra remélem, hogy Carr is 100-as lesz.Phoseidon
Elszámoltam 😊 😛 ,valóban.Akkor kicsit jobb.Addig mind Smith,mind Carr felépül.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related