Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valahogyan mégis megfordítottuk -21-ről, köszönhetően ismét Rice-nak.Vrijbloed
Na, ma Flacco is remek volt.. egyre jobban érzi a tight endjeit.. Boldin meg pláne hihetetlen szuper.

Hatalmas veszteség lenne Rice, de adjuk meg a királynak, ami az övé - ma jó volt a Sólyom 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Gyilkos csoport, 5-2-vel állunk, meg a Steelers-Bengals duó is...Vrijbloed
Mi 6-2-vel. 😉
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez a 2. negyed. Ha feledni tudnám...

Valahogyan mégis megfordítottuk -21-ről, köszönhetően ismét Rice-nak. Félek, hogy mi lesz akkor a komplett O-val, ha megsérül esetleg... Így is marha fontos győzelem, mert a Steelers és a Bengals is nyert. Gyilkos csoport, 5-2-vel állunk, meg a Steelers-Bengals duó is...

Az kemény, hogy itt a Browns 3-4-el labdába sem rúghat egy esetleges Wild Card helynek, de az NFC Westet vezetnék a 3-4-es mérlegükkel, ha kivennénk onnan a Friscót.

Amilyen gyenge az O, és nyomul a Bengals, a divizió meccseken dől majd el szerintem. És nem vagyok nyugodt...
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
mert Harbough-on kívül nem hiszem,hogy bárki is hinne benne.kátrány
Már ő se nagyon... Sizzle mellé állt a nyilatkozatában, miszerint több Rice kell az O# részéről...
ergo, "srácok, mi lenne ha nem csak védelmünk lenne, hanem a támadók is értelemmel tennék a dolgukat"?Collapo
Hát,nem tudom,felkészületlen volt Harbs is,egyáltalán nem tudott változást lehelni a halott offense-be.
2006-ban szórványosan,2007-től kezdve majd minden meccset láttam,a 2007,az egy f*s év volt,akkor szétestünk szakszerűen,2006,az maga volt a gyönyörűség,az ejakulációba Manning ugyan beletaposott,sáros csizmájával,de akkor brutál csapatunk volt,amire büszkék lehetünk.
2008-tól kezdve volt néhány gáz meccsünk,a Bengals elleniek vagy egyik másik Steelers,amik eszembe jutnak,de ami nagy ereje a Harbough csapatnak,az a felkészültség,hogy egy 0-ás csapatot sem néz le,hanem úgy készül,mintha az aktuális bajnokkal meccselnénk.
A 2008-as Steelers az évtized egyik legjobb védelme volt,de ott sem volt ilyen szintű tanácstalanság.Ott legalább brusztoltak a fiúk és elég volt,amire elég volt.
De az akarat az megkérdőjelezhetetlen volt.
Meglátjuk,annyiból jobb lett volna egy 0-ás meccs,hogy a nagyobb égés változást generálna.

Hétvégén javíthatunk,a Cards ellen,ott is volt Raven Heap,meg sem fogjuk ismerni vörös szerkóban.

A védelem legalább brutál,feltűnt a közvetítés alatt is,de az operatőrnek és a rendezőnek is Ray Lewis arckifejezése a 3.vagy 4. negyedes elbénázott támadás után.Az összefoglalóban is benne van.
Meglepődnék,ha nem csapatértekezleten nem szónokolt volna,csak úgy 4 fal között a hétfő este lehetséges konklúziójáról.
Vagy konklúzióiról.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
mert Harbough-on kívül nem hiszem,hogy bárki is hinne benne.kátrány
Már ő se nagyon... Sizzle mellé állt a nyilatkozatában, miszerint több Rice kell az O# részéről...
ergo, "srácok, mi lenne ha nem csak védelmünk lenne, hanem a támadók is értelemmel tennék a dolgukat"?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most Flacco lecserélésével többet vesztenénk,mint nyernénk,ha nyernénk egyáltalán bármit is .
Az részletkérdés,hogy alternatívája sincs.
Abba beletörődtem,hogy nem top QB,még idény elején reménykedtem,hogy mutat valami kiemelkedőt ,ami nem a szélsőséges teljesítmény. 😛
Döntögeti a negatív klubcsúcsokat,ami a franchise offensive történelmét ismerve nem kis teljesítmény 😛 😂 .
De én normálisan felépített game plan-nel bízok benne,hogy tud olyan teljesítményt hozni ,hogy a D magas labdáját le tudja csapni .

A Cameron maradása mellett semmi nem szól.
Hiányolom ,hogy Suggs nagy száján kívül nem hallani kritikus szavakat a Offense felkészítésével és teljesítményével kapcsolatban.
Nálam a hülyeség egyik szinonimája amikor az 1990-ben bajnok Újpest kispadjáról felállították Varga Istvánt,hogy nem elég látványos a játék az Újpest hagyományaihoz méltatlan.
Ez ide viszont nem érvényes,Cameron már 1000x bizonyította alkalmatlanságát.

Bizalmi válság alakulhat ki, - ha még nincs itt ?! - mert Harbough-on kívül nem hiszem,hogy bárki is hinne benne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Teljesen egyetértünk.. szerintem homály meccse olyan sok nem volt mondjuk, de igencsak szélsőséges a srác még mindig.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
-Öfiben pont azt taglalták mekkora marhaság volt az onside kick, mondván egy ilyen védelemben, mint a Ravensé bízni kell!, hagyni kellett volna támadni az ellent és gyorsan visszaszerezni a laszit...

Cameron takarodjon - se Flaccoból nem tudta kihozni ami benne van (mert én továbbra is hiszem/látom, hogy bőven több és jobb mint Boller), Riceból dettó nem..

HOgy Böllérnél klasszisokkal jobb Flakon, az nem kétség. Azt megítélni nem tudom, hogy mit hozott ki belőle CC, de viszont lehet, hogy többet vársz tőle, mint ami. Lehet a Ravens franchise QB-ja, akire lehet építeni, de úgy, hogy nem nyerőember teljesítmény az elvárás. Erős keze van Joenak, de ez alatt a pár év alatt számomra úgy tűnt, hogy 1-1 jó/kiugró teljesítmény
mellett több a homály, fogalmatlan alakítás.


legveszélyesebb WR-ünkre (igen, Torrey) háromszor dobtunk a meccsen.. pedig ez Flacco egyik erőssége(?) is szvsz, a mélységi labda. Torrey és Dickson miatt úgy érzem, lehet még fényes a jövő, és Flaccótól nem szabad megszabadulni.


Lásd előbb, szerintem se Joe a bibi, viszont nem is kéne azt hinni, hogy ő a messiás.


A defensünk továbbra is TOP 3-as


Adom-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na megnéztem a második félidőt.

Az offense kap egy kettes alát az uccsó 5 perc miatt (tragikus OL munka, Cundiff azanyád... egy dolog kihagyni, de egy másik szögletzászlót rúgni, te kretén - ha az ott bemegy, akkor 10-9-cel mehettünk volna a végén, és nem kell onside kick, egyebek), Torrey nagyon állat volt, baromi jók a kezei is, Dickson, Rice dícsérhető még.. bár utóbbinak nem sok lapot osztottunk ma. Lehet hogy többet kellett volna őket játszatni.
Leachben kicsit csalódtam, a blokkolása átlag alatti volt tegnap.

Cameron takarodjon - se Flaccoból nem tudta kihozni ami benne van (mert én továbbra is hiszem/látom, hogy bőven több és jobb mint Boller), Riceból dettó nem.. trükkös playek pl hol vannak? Állítólag erről volt híres.
Rice-ot nem futtatjunk, a legveszélyesebb WR-ünkre (igen, Torrey) háromszor dobtunk a meccsen.. pedig ez Flacco egyik erőssége(?) is szvsz, a mélységi labda. Torrey és Dickson miatt úgy érzem, lehet még fényes a jövő, és Flaccótól nem szabad megszabadulni.

A defensünk továbbra is TOP 3-as (a JAX-é amúgy szvsz nem, de az is igen erős ligaszinten.. és ma nagyon haraptak, Smith v. Mincey pl kb élete meccsét hozta), de a maira csak egy 4/5-öt kap - zavart a sok lecsúszott tackle.. mégha MoJo-ról van is szó. A 100 yard baromira mindegy, ha 30 futásból hozza valaki, nem igazán izgat annyira.
Special team ügyes, de az, hogy 3 FG ment be inchekre a blokkoló kéztől.... nagyon idegelt már a végén.


Nem baj, kaptunk egy pofont idejekorán, az AFC Northot kell nagyjából végigverni (5-1 már elég lenne), és akkor PO biztosan megvan.. a mai meccs után ugyanis föladtam azt a titkolt álmomat, hogy megszerezzük a kiemelt két hely valamelyikét.. igazából a 3-6. közötti meg mindegy, ez a csapat a korábbi években idegenben is menetelt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem be kellene látni, hogy Flacco nem franchise/sztár QB, hanem egy jobbféle game manager QB, s ennek megfelelően felépíteni a csapatot, s a gameplaneket. Ugyanis Flaccóval lehet SB-t nyerni, csak ahhoz más szemléletű csapatfelépítés és gameplanek kellenek.

(No offense 😉, de én így látom)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
én Flacco-t azért még nem váltanám le, de Cameron-t mindenképp el kellene küldenünk most már.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most tudtam csak megnézni a meccset, sajnos ez az O teljesítmény eléggé 0 volt.
Én nem vagyok benne biztos, hogy Flacco lehetne a jövő, mert nem rossz a mutatói alapján, meg tényleg vannak jó meccsei, de néha meg akkora homály amit csinál, hogy az hihetetlen. Én a következő évre lehet hogy inkább egy új kordinátort keresnék, mert kik jöhetnének szóba a drafton QB közül? Tannehill vagy Griffin, ha kijön egyáltalán?

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
.kátrány
Ennél 'szebben' nem is lehet beszélni a tegnapi/mai meccsről és a csapatnál kialakult helyzetről.
Ráadásul súlyosbító körülmény, hogy a D# öregjei odateszik magukat ,lenne esély egy PO-ra,
titkon még egy gyűrűre is, aztán megint nem csinál semmit az O#, sőt, ha lehet még annál is
kevesebbet.
Mégegyszer mondom, most jobb volt a Jags, a győzelem az ő érdemük, de faszok voltunk rendesen.
Maximálisan egyetértek Veled Kátrány...
Komolyan gondolkozni kellene, hogy Joe-ból ki akarunk-e hozni többet - akkor arra lépni - vagy nem.
Egy évben nagyon nehéz klasszis LB-t, S-t és QB is hozni... hogy több posztról (pl egy elszakadni képes
WR-ről) már ne is beszéljünk. Rice és a D# kiemelhető, mint jópont, de idén sajnos már Cundiff se
rugdos 50 felett pontot, Scobee meg 54-ről különösebb gond és erőlködés nélkül... ez miért van?
Cundiff továbbra is jó, félre ne értsük, de az ellenfél legalább 35yardos vonaláig azért illene elérni...
Komolyan 50%-os "pontosság" van a csapatban passzra, ha meg igen, akkor miért nem futtattjuk Rice-t?

Sok a kérdés, remélem lesz válasz rá... idén a saját dolgunkat nehezítjük, miután 1. héten megvolt a
vasalós gárda... miért jó ez? Ehh... szomorkodás vanik.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez az MNF elég szánalmasra sikeredett.Nem akarom dramatizálni,de én még ilyet nem láttam,hogy egy PO aspiráns csapat,bármilyen védelem ellen csak a 3.negyedben legyen meg az első 1st downja.
Ez egy teljesen felkészítetlen csapat volt,felkészületlen edzővel,edzőkkel(?).
Nem az a baj,hogy megleptek minket a védekezésünkkel,hanem,hogy semmilyen választ nem adtunk a fellépő nehézségekre.
Mind az OL,mind az O többi része csak nézett,mint a "szarvas a reflektorba".
Ha Flacco még sokáig a kezdő QB-nk lesz,az a nemértem nézése a kabarékba is bekerül. NFL berkekben már így is élcelődés tárgya,a Ravens szurkolók -eddig!!!-még kicsit röhögtek rajta,de ez a hajnal,ami idő szerint este ez már nem volt vicces.

Nálam dramaturgiailag most jött el Cameron felállítása.
Néhány dologra kíváncsi voltam,köztük arra,ha nem egy pedagógus alkat foglalkozik Flacco-val,akkor Joe mire lesz képes?Eddig Hue Jackson és Zorn voltak a QB coachok,akik mögé el lehetett bújni,mint egy engedékeny szülő mögé,aki tompítja a csemetéjére , a világ felől nehezedő nyomást.
Most egy arrogáns f*sz a coacha,van akinek ez bejön,a főnök felől jövő nyomás,hogy a" k*rva anyád akkor is tudom,te f*sz" szemléletből kijön valami,de már kezdek ebben sem igazán hinni.
Az idény során Joe jó volt a Steelers és a Rams ellen,közepes a Texans ellen és kritikán aluli a Titans,Jets és Jags ellen.De ennél talán még a 4 interception is jobb,mint ez a teljes tanácstalanság.
Nem gondoltam,hogy lehozzuk az idényt 15-1-el és mindig 30-kevésre győzünk,de ilyen semmire nem számítottam.
Tényleg úgy tűnt a képernyőről,hogy nem voltak felkészülve és nem tudtak váltani,mikor arra szükség lett volna.Már tavaly is azt gondoltam,hogy jobb lett volna Bulgert megbízni,kezdőként,csak abba nincs beleírva a jövő, hogy még 10 évig itt a QB-nk és,mint egy kertecskét gondozgatjuk,szüretelünk,befőzünk,hogy folyamatosan legyen lekvár a stelázsin.
És megéri dolgozni rajta.
Most,mintha mindenki rálegyintett volna a Jagsre , - a D nem ők odatették magukat,nagyon keményen - hogy úgyis összehozunk 2-3 TD-t és FG-t,hogy aztán egy kontinensnyi ország szeme láttára parádézzunk.
A parádéból égés lett ,ide szaglik a kojt,mint vidéken,ahol minden vackot eltüzelnek ősszel,ami nyáron összegyűlt,a petpalacktól a száradt tehénsz*rig ,annak megfelelő szag bázissal.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Idősebb Colossutianap

szinte
Coll apókishaszi
stimm

nem bonyolult 😀 Eccerűen idősebb és magasabb vagyok azoknál, akiktől kaptam, azt rajtam ragadt...Collapo
végigböngészhetnénk, nekem legszimpatikusabb a Holleanyó férje lenne 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Idősebb Colossutianap

szinte
Coll apókishaszi
stimm

nem bonyolult 😀 Eccerűen idősebb és magasabb vagyok azoknál, akiktől kaptam, azt rajtam ragadt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nemtom, Collapo egy perui helység, azt vágom, mivel Cuzco,,, (hmm, Kuszkó...)kishaszi
OFF: Nem, akkor Te sem találtad ki, de mindegy is 😀
ON: majd novemberben lerendezzük ezt a tiebreaker dolgot 😊Collapo
Nem, nem is gondolkoztam rajta😀 Nekem elsőre simán Coll apó😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Colonel Lapo?
Idősebb Colos?
Collaporáns?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nemtom, Collapo egy perui helység, azt vágom, mivel Cuzco,,, (hmm, Kuszkó...)kishaszi
OFF: Nem, akkor Te sem találtad ki, de mindegy is 😀
ON: majd novemberben lerendezzük ezt a tiebreaker dolgot 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A momentum még mindig nálatok van Coll, mivel rommá vertetek minket az első héten, erre még lehet építeni. A meccselőny tűnt el.kishaszi
Meglátjuk....
OFF: Jéé, azon kevesek közé tartozol, aki "érti" a név megközelítőleges jelentését... legalábbis úgy gondolom 😀
ON: Igen, de csak akkor a mienk a momentum, ha nálatok is nyerünk, különben, ha jól tévedek a körbeverések miatt,
Tintánok és Kiskocsik, a tiebreaker a tietek, nem?Collapo
Jah igen, abban erőnyerők vagyunk-

Nemtom, Collapo egy perui helység, azt vágom, mivel Cuzco,,, (hmm, Kuszkó...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hát egészen konkrétan pont TOP10es rushD, first% ugyanannyi, mint tik, nagyjátékban is TOP5 - mivan?

én nem hiszek ebben a mi vertük meg magunkat márháságban, sorrysutianap
Nem mi vertük meg magunkat... ezt írtam is... mi csak szarok voltunk.
Ez a meccs róluk szólt, még akkor is, ha nem csináltak TD-t. A védelmünk jó, de a támadásunk megölték... a baj az, hogy nem csak ők tudták ezt megtenni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
hát egészen konkrétan pont TOP10es rushD, first% ugyanannyi, mint tik, nagyjátékban is TOP5 - mivan?

én nem hiszek ebben a mi vertük meg magunkat márháságban, sorry


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
rush
Rk Team G Pts/GTotPtsAtt Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
19 Baltimore 6 25.8 155 156 26.0 642 4.1 107.0 4 53 25 16.0 5 1 4
14 Baltimore 16 22.3 357 487 30.4 1,831 3.8 114.4 11 50 97 19.9 7 1 6
pass
Rk Team GPts/GTotPts Comp Att Pct Att/GYds Avg Yds/G TD Int 1st 1st%Lng 20+ 40+ Sck Rate
17 Baltimore 6 25.8 155 110 211 52.135.2 1,340 6.7 223.3 8 5 70 33.2 74T 17 5 13 76.2
20 Baltimore 16 22.3 357 308 491 62.7 30.7 3,335 7.4 208.4 25 10 175 35.6 67 40 7 40 93.6sutianap
ööö, ez a stat honnan van, mert nekem kicsit kevéssé olvasható.... egyéni szoc, de akkor is 😀
Linket tudsz adni? vagy összevadásztad több táblából?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Suggs nyilatkozata a meccs után:

"I don't really know what the game plan was but when i have a pro bowl running back and i see that he is not getting his touches, i'm going to feel a certain type of way about it. He wants the ball and i think that we should feed him! Ray Rice is a phenominal player and you gotta use your phenominal players. I gotta question how many catches Q had. We got guys on this team that can do some great things. We gotta use those guys....it's that simple!"

Röviden az iránt érdeklődik, hogy a liga egyik legjobb RB-je vs a liga egyik legrosszabb rush D-je párharcnak miért az lett a vége, hogy 38-szor passzoltunk és csak 12-szer futottunk.

Ugyanő twitteren: Wow.............. FUCKIN WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Its not that we lost,.. its how we lost!!!!!

Jogos.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
rush
Rk Team G Pts/GTotPtsAtt Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
19 Baltimore 6 25.8 155 156 26.0 642 4.1 107.0 4 53 25 16.0 5 1 4
14 Baltimore 16 22.3 357 487 30.4 1,831 3.8 114.4 11 50 97 19.9 7 1 6
pass
Rk Team GPts/GTotPts Comp Att Pct Att/GYds Avg Yds/G TD Int 1st 1st%Lng 20+ 40+ Sck Rate
17 Baltimore 6 25.8 155 110 211 52.135.2 1,340 6.7 223.3 8 5 70 33.2 74T 17 5 13 76.2
20 Baltimore 16 22.3 357 308 491 62.7 30.7 3,335 7.4 208.4 25 10 175 35.6 67 40 7 40 93.6


Aki nem hiszi, annak utánajárnak