Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez az MNF elég szánalmasra sikeredett.Nem akarom dramatizálni,de én még ilyet nem láttam,hogy egy PO aspiráns csapat,bármilyen védelem ellen csak a 3.negyedben legyen meg az első 1st downja.
Ez egy teljesen felkészítetlen csapat volt,felkészületlen edzővel,edzőkkel(?).
Nem az a baj,hogy megleptek minket a védekezésünkkel,hanem,hogy semmilyen választ nem adtunk a fellépő nehézségekre.
Mind az OL,mind az O többi része csak nézett,mint a "szarvas a reflektorba".
Ha Flacco még sokáig a kezdő QB-nk lesz,az a nemértem nézése a kabarékba is bekerül. NFL berkekben már így is élcelődés tárgya,a Ravens szurkolók -eddig!!!-még kicsit röhögtek rajta,de ez a hajnal,ami idő szerint este ez már nem volt vicces.

Nálam dramaturgiailag most jött el Cameron felállítása.
Néhány dologra kíváncsi voltam,köztük arra,ha nem egy pedagógus alkat foglalkozik Flacco-val,akkor Joe mire lesz képes?Eddig Hue Jackson és Zorn voltak a QB coachok,akik mögé el lehetett bújni,mint egy engedékeny szülő mögé,aki tompítja a csemetéjére , a világ felől nehezedő nyomást.
Most egy arrogáns f*sz a coacha,van akinek ez bejön,a főnök felől jövő nyomás,hogy a" k*rva anyád akkor is tudom,te f*sz" szemléletből kijön valami,de már kezdek ebben sem igazán hinni.
Az idény során Joe jó volt a Steelers és a Rams ellen,közepes a Texans ellen és kritikán aluli a Titans,Jets és Jags ellen.De ennél talán még a 4 interception is jobb,mint ez a teljes tanácstalanság.
Nem gondoltam,hogy lehozzuk az idényt 15-1-el és mindig 30-kevésre győzünk,de ilyen semmire nem számítottam.
Tényleg úgy tűnt a képernyőről,hogy nem voltak felkészülve és nem tudtak váltani,mikor arra szükség lett volna.Már tavaly is azt gondoltam,hogy jobb lett volna Bulgert megbízni,kezdőként,csak abba nincs beleírva a jövő, hogy még 10 évig itt a QB-nk és,mint egy kertecskét gondozgatjuk,szüretelünk,befőzünk,hogy folyamatosan legyen lekvár a stelázsin.
És megéri dolgozni rajta.
Most,mintha mindenki rálegyintett volna a Jagsre , - a D nem ők odatették magukat,nagyon keményen - hogy úgyis összehozunk 2-3 TD-t és FG-t,hogy aztán egy kontinensnyi ország szeme láttára parádézzunk.
A parádéból égés lett ,ide szaglik a kojt,mint vidéken,ahol minden vackot eltüzelnek ősszel,ami nyáron összegyűlt,a petpalacktól a száradt tehénsz*rig ,annak megfelelő szag bázissal.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Idősebb Colossutianap

szinte
Coll apókishaszi
stimm

nem bonyolult 😀 Eccerűen idősebb és magasabb vagyok azoknál, akiktől kaptam, azt rajtam ragadt...Collapo
végigböngészhetnénk, nekem legszimpatikusabb a Holleanyó férje lenne 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Idősebb Colossutianap

szinte
Coll apókishaszi
stimm

nem bonyolult 😀 Eccerűen idősebb és magasabb vagyok azoknál, akiktől kaptam, azt rajtam ragadt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nemtom, Collapo egy perui helység, azt vágom, mivel Cuzco,,, (hmm, Kuszkó...)kishaszi
OFF: Nem, akkor Te sem találtad ki, de mindegy is 😀
ON: majd novemberben lerendezzük ezt a tiebreaker dolgot 😊Collapo
Nem, nem is gondolkoztam rajta😀 Nekem elsőre simán Coll apó😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Colonel Lapo?
Idősebb Colos?
Collaporáns?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nemtom, Collapo egy perui helység, azt vágom, mivel Cuzco,,, (hmm, Kuszkó...)kishaszi
OFF: Nem, akkor Te sem találtad ki, de mindegy is 😀
ON: majd novemberben lerendezzük ezt a tiebreaker dolgot 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A momentum még mindig nálatok van Coll, mivel rommá vertetek minket az első héten, erre még lehet építeni. A meccselőny tűnt el.kishaszi
Meglátjuk....
OFF: Jéé, azon kevesek közé tartozol, aki "érti" a név megközelítőleges jelentését... legalábbis úgy gondolom 😀
ON: Igen, de csak akkor a mienk a momentum, ha nálatok is nyerünk, különben, ha jól tévedek a körbeverések miatt,
Tintánok és Kiskocsik, a tiebreaker a tietek, nem?Collapo
Jah igen, abban erőnyerők vagyunk-

Nemtom, Collapo egy perui helység, azt vágom, mivel Cuzco,,, (hmm, Kuszkó...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hát egészen konkrétan pont TOP10es rushD, first% ugyanannyi, mint tik, nagyjátékban is TOP5 - mivan?

én nem hiszek ebben a mi vertük meg magunkat márháságban, sorrysutianap
Nem mi vertük meg magunkat... ezt írtam is... mi csak szarok voltunk.
Ez a meccs róluk szólt, még akkor is, ha nem csináltak TD-t. A védelmünk jó, de a támadásunk megölték... a baj az, hogy nem csak ők tudták ezt megtenni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
hát egészen konkrétan pont TOP10es rushD, first% ugyanannyi, mint tik, nagyjátékban is TOP5 - mivan?

én nem hiszek ebben a mi vertük meg magunkat márháságban, sorry


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
rush
Rk Team G Pts/GTotPtsAtt Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
19 Baltimore 6 25.8 155 156 26.0 642 4.1 107.0 4 53 25 16.0 5 1 4
14 Baltimore 16 22.3 357 487 30.4 1,831 3.8 114.4 11 50 97 19.9 7 1 6
pass
Rk Team GPts/GTotPts Comp Att Pct Att/GYds Avg Yds/G TD Int 1st 1st%Lng 20+ 40+ Sck Rate
17 Baltimore 6 25.8 155 110 211 52.135.2 1,340 6.7 223.3 8 5 70 33.2 74T 17 5 13 76.2
20 Baltimore 16 22.3 357 308 491 62.7 30.7 3,335 7.4 208.4 25 10 175 35.6 67 40 7 40 93.6sutianap
ööö, ez a stat honnan van, mert nekem kicsit kevéssé olvasható.... egyéni szoc, de akkor is 😀
Linket tudsz adni? vagy összevadásztad több táblából?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Suggs nyilatkozata a meccs után:

"I don't really know what the game plan was but when i have a pro bowl running back and i see that he is not getting his touches, i'm going to feel a certain type of way about it. He wants the ball and i think that we should feed him! Ray Rice is a phenominal player and you gotta use your phenominal players. I gotta question how many catches Q had. We got guys on this team that can do some great things. We gotta use those guys....it's that simple!"

Röviden az iránt érdeklődik, hogy a liga egyik legjobb RB-je vs a liga egyik legrosszabb rush D-je párharcnak miért az lett a vége, hogy 38-szor passzoltunk és csak 12-szer futottunk.

Ugyanő twitteren: Wow.............. FUCKIN WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Its not that we lost,.. its how we lost!!!!!

Jogos.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
rush
Rk Team G Pts/GTotPtsAtt Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
19 Baltimore 6 25.8 155 156 26.0 642 4.1 107.0 4 53 25 16.0 5 1 4
14 Baltimore 16 22.3 357 487 30.4 1,831 3.8 114.4 11 50 97 19.9 7 1 6
pass
Rk Team GPts/GTotPts Comp Att Pct Att/GYds Avg Yds/G TD Int 1st 1st%Lng 20+ 40+ Sck Rate
17 Baltimore 6 25.8 155 110 211 52.135.2 1,340 6.7 223.3 8 5 70 33.2 74T 17 5 13 76.2
20 Baltimore 16 22.3 357 308 491 62.7 30.7 3,335 7.4 208.4 25 10 175 35.6 67 40 7 40 93.6


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már a Titans elleni meccs után sem értettem, hogy miért vagyunk PR-ben másodikok. Szánalom volt tegnap az O sajnos, nem is tudok mit mondani. 😕 Három negyed után 0 pont, elképesztő...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, kicsit túlhype-oltuk önmagunkat (NO MERCY meg hasonló kijelentésekkel), de ez, ha még időben jött a pofon, akkor nem baj... meglátjuk. Nagyon nincs még lefutva a szezon.Collapo
Nincs, de már két pofont is kaptunk, és mégis, harmadjára is előálltunk egy ilyen produkcióval. Felforgatott támadósor ide vagy oda, lassan a szezon felénél járunk, jó lenne már látni egy kis konzisztenciát.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[Egyértelmű, hogy annyi volt az offensive game plan a mai napra, hogy "1-5-ös csapat, úgyis nyerünk". CalasTyphon
Igen, kicsit túlhype-oltuk önmagunkat (NO MERCY meg hasonló kijelentésekkel), de ez, ha még időben jött a pofon, akkor nem baj... meglátjuk. Nagyon nincs még lefutva a szezon.

Kemény lesz. 14-2 :cool:CalasTyphon
Ámen! 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kell, hogy valaki jól elpicsázza a támadókat, úgy atyailag...Collapo
Nem fogja senki, ahogy tavaly, meg azelőtt sem. Kiábrándító volt nézni, hogy miután másról sem volt szó az offseason-ben, mint hogy így meg úgy jelennek meg a vezéregyéniségek a támadóknál, még a 3. negyedben is ott tartottunk, hogy Rice egymagában a fogvédőjét rágcsálja az oldalvonalnál, Flacco a szokásos "hol vagyok, mi történik" tekintettel bámul maga elé, Boldin meg a bírókkal veszekszik.

Amúgy az O egyik komoly problémája továbbra is Flacco 52.1%-os "pontossága" és 76-os ratingje... a másik a fal... a harmadik a redzone inefficiency...Collapo
Meg a WR-ek, meg az OC, meg a third down efficiency. Egyértelmű, hogy annyi volt az offensive game plan a mai napra, hogy "1-5-ös csapat, úgyis nyerünk". 12 futás a teljes RB gárdától, nevetséges. A WR sor meg hurka, Smith és Laquan Williams kevés, hiába nyomják őket annyira az edzők. De legalább látnám, hogy épül az a chemistry köztük és Flacco között, amiről pár hete beszéltünk...

És én még az egyik Cincy meccset jelöltem be trap game-nek... A Cards-ot ütni kell, utána meg jöhet a Vasas. Kemény lesz. 14-2 :cool:
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amúgy az O egyik komoly problémája továbbra is Flacco 52.1%-os "pontossága" és 76-os ratingje... a másik a fal... a harmadik a redzone inefficiency... jó sokat kellene még fejlődni, közepes O kell legalább a top5 védelem mellé, hogy igazán legyen esély PO-ra, adj-isten SB-re.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???Collapo
Legkésőbb már januárban el kellett volna zavarni. Akkor azt mondták, hogy Harboughval lett beszélve, tartsa rövid pórázon, és HC-ként igenis figyeljen oda jobban az O-ra, hogy minden rendben menjen... itt addig komoly eredmény nem lesz, amíg Cameron az OC. A védelem 3.5 yard/futás és 100 passzolt yard alatt tart egy kilátástalan támadósort, és a támadók nem tudják "megnyerni" a meccset? És egy addig bizonytalan széken ülő OC még nem mondott le? Nah...DoM
Ezt én is nagyon adom, már az idei szezont se vele kelett volna kezdeni, de most feltette az i-re a pontot. :/s.gergo
Idén, a lock-out miatt nem nagyon volt "lehetőség" lecserélni, de azt én is elismerem, hogy az öreg igenis tud töketlenkedni... a kérdés, hogy ki lenne alkalmas erre a posztra...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.DoM
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???Collapo
Legkésőbb már januárban el kellett volna zavarni. Akkor azt mondták, hogy Harboughval lett beszélve, tartsa rövid pórázon, és HC-ként igenis figyeljen oda jobban az O-ra, hogy minden rendben menjen... itt addig komoly eredmény nem lesz, amíg Cameron az OC. A védelem 3.5 yard/futás és 100 passzolt yard alatt tart egy kilátástalan támadósort, és a támadók nem tudják "megnyerni" a meccset? És egy addig bizonytalan széken ülő OC még nem mondott le? Nah...DoM
Ezt én is nagyon adom, már az idei szezont se vele kelett volna kezdeni, de most feltette az i-re a pontot. :/
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.DoM
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???Collapo
Legkésőbb már januárban el kellett volna zavarni. Akkor azt mondták, hogy Harboughval lett beszélve, tartsa rövid pórázon, és HC-ként igenis figyeljen oda jobban az O-ra, hogy minden rendben menjen... itt addig komoly eredmény nem lesz, amíg Cameron az OC. A védelem 3.5 yard/futás és 100 passzolt yard alatt tart egy kilátástalan támadósort, és a támadók nem tudják "megnyerni" a meccset? És egy addig bizonytalan széken ülő OC még nem mondott le? Nah...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.DoM
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A momentum még mindig nálatok van Coll, mivel rommá vertetek minket az első héten, erre még lehet építeni. A meccselőny tűnt el.kishaszi
Meglátjuk....
OFF: Jéé, azon kevesek közé tartozol, aki "érti" a név megközelítőleges jelentését... legalábbis úgy gondolom 😀
ON: Igen, de csak akkor a mienk a momentum, ha nálatok is nyerünk, különben, ha jól tévedek a körbeverések miatt,
Tintánok és Kiskocsik, a tiebreaker a tietek, nem?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A momentum még mindig nálatok van Coll, mivel rommá vertetek minket az első héten, erre még lehet építeni. A meccselőny tűnt el.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szánalmas volt tegnap/ma a csapat, persze mindenki úgy játszik ahogy az ellenfél hagyja... a saját
focinkban vertek meg minket, futással... szomorú vagyok, mert így hiába vertük meg a vasalósokat,
már nem a mienk a momentum... grat a kiskocsiknak, ezt meg is írom nekik... Ők megtettek mindent
ami a győzelmükhöz kellett... leginkább, megfogtak minket... korábban tévedtem, kell Grubbs, és kell,
hogy valaki jól elpicsázza a támadókat, úgy atyailag...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!