Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Srácok! Nem trollkodni jöttem, tudom, hogy baromi csalódottak vagytok, ettől függetlenül Urak voltatok az eredménykövetőben, és ezt szeretném megköszönni! Sok sikert a továbbiakban!

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A védelem jó volt. Cody megsérült de ő felépül, csak leesett nagy sisakja dübörögve és a szemöldöke felrepedt ahogy láttam. A szomorúbb sérülésről nem tudok mit mondani.
Pollard király volt.

Nehéz jót mondani a támadókról. Szereztek TD-t (a Jax nem) és egy jó Torrey elkapás volt, ő is sérült lett ettől. Ennyi jut szembe.ulpianus
Vissza is tért a hegy a végére, meg is állította MoJót 3. kísérletre, neki nem lesz baja, reméljük Reedé sem súlyos

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélhetőleg az O kibalfaszkodta magát a szezon hátralévő részére. Kíváncsi leszek a sajtótájékoztatón Harbs hogy magyarázza meg az onside kick-et.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A védelem jó volt. Cody megsérült de ő felépül, csak leesett nagy sisakja dübörögve és a szemöldöke felrepedt ahogy láttam. A szomorúbb sérülésről nem tudok mit mondani.
Pollard király volt.

Nehéz jót mondani a támadókról. Szereztek TD-t (a Jax nem) és egy jó Torrey elkapás volt, ő is sérült lett ettől. Ennyi jut szembe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
félelmetes volt ez a meccs..... az OL-ra és a reciverekre egyszerűen nem találok szavakat..... Flacco csak simán szar volt, de az O többi része valami elképesztő volt.......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
öszt találtam nektek mándélynájtra, még nem tudom mit jelent pöttyösen 😛


A fal nekem fal marad

Cseresznye ajkam ridegül tőlem,
vak koldusok ballagnak át a túlsó partra.
Zsebükben a szétosztott kincsestérképem
és néhány érem, mi a múltat takarja.

Inas fák, olyanok, mint cingár fiúk,
gyökerüknek nincs esélye nyúlni.
Álmos kandellábeleknél párducinges sziúk
a békepipába fogják a végső csikket szórni...

Ezt a rengeteg betont nehéz elvinni,
a földről elkívánkozó tornyok nem mások.
Az ember vágyai melyekbe meg kell dögleni;
Hát itt vagyok, öljetek, dzsidások!

Ez a fal nekem úgyis fal marad.
És némaságig gyalázva a válaszútnál,
örökké fialó törvényeivel egy siserehad
majd elnevez, beoszt , és majd ultimál.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A csoportunk nagyon nyomul, Browns és Steelers győzelem eddig a hétvége termése, egy ilyen meccset kötelező behúzni.

Go Ravens!
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Hajnalban meccs!!!Collapo
Már nem kicsit várom 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szintén no offense, de a jaguár párducfajta, a latin neve "panthera onca" 😀 😉 N-Drew
Éreztem én, hogy beleszaladok még ebbe a mondatba, nah, hát ez van, kémia sose volt az erősségem 😂 😂
Amúgy jah, kiskocsi jó 😊 (nyugodtan érthető szó szerint és átvitt értelemben is...) csak még hiányzik valami... remélem nem ellenünk szeditek össze...

Hajnalban meccs!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
ezt a kiskocsi dumát nem vágom :/Húsrágó
No offense: Jaguar
Amolyan szokás már nálam... becenév az ellennek... vasalósok, patriarkák, etc... 😊
Párducicák meg már vannak, ráadásul a jaguár nem párduc 😀Collapo
oohhh vazz, nehez esett le 😂 😂 😂 elnézést!Húsrágó
Szintén no offense, de a jaguár párducfajta, a latin neve "panthera onca" 😀 😉

Amellett, hogy a kedvenc autómárkám a "kiskocsi" 😀 , mit vártok egy olyan franchise-tól, ahol a kinti főedzőnek (neki van is egy), meg a hazai beatwriter-nek is a Mercedes a kedvenc autója... mondjuk akad egy a pályán is nálunk, bár tavaly jobban ment, viszont az igazsághoz hozzátartozik, hogy idei szezonkezdet előtt megtörték, ráadásul a nem túl hozzáértő szakik elállították a gyújtást... jinx 😛

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
ezt a kiskocsi dumát nem vágom :/Húsrágó
No offense: Jaguar
Amolyan szokás már nálam... becenév az ellennek... vasalósok, patriarkák, etc... 😊
Párducicák meg már vannak, ráadásul a jaguár nem párduc 😀Collapo
oohhh vazz, nehez esett le 😂 😂 😂 elnézést!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ezt a kiskocsi dumát nem vágom :/Húsrágó
No offense: Jaguar
Amolyan szokás már nálam... becenév az ellennek... vasalósok, patriarkák, etc... 😊
Párducicák meg már vannak, ráadásul a jaguár nem párduc 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Előbb a MNF, utána otthon kéne nyerni aztán jöhet a nagy meccs a PIT ellen. Fredo
Félre ne érts, két kemény meccsnek nézünk elébe, két frusztrált csapat ellen... nem lesz könnyű, be kell
húzni, de Grubbs, Evans, sőt még Jimmy is ráér, hogy a vasalósok ellen épüljön fel, de addigra 100%-osan...
ennyit akartam csak írni.

Amúgy GAMEDAY van, szóval remélem nyerünk a kiskocsik ellen... 😊

MNF mostanában nem nekünk szokott kedvezni, jó lenne megszabadulni ettől az 'átoktól' is...Collapo
ezt a kiskocsi dumát nem vágom :/
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Előbb a MNF, utána otthon kéne nyerni aztán jöhet a nagy meccs a PIT ellen. Fredo
Félre ne érts, két kemény meccsnek nézünk elébe, két frusztrált csapat ellen... nem lesz könnyű, be kell
húzni, de Grubbs, Evans, sőt még Jimmy is ráér, hogy a vasalósok ellen épüljön fel, de addigra 100%-osan...
ennyit akartam csak írni.

Amúgy GAMEDAY van, szóval remélem nyerünk a kiskocsik ellen... 😊

MNF mostanában nem nekünk szokott kedvezni, jó lenne megszabadulni ettől az 'átoktól' is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Fredo 205
Jimmy Smith probable, Grubbs és Evans out.vassadi
Végül is ráér mindegyik játékos teljesen felépülni,nem létfontosságú a visszatérésük.
Grubbs lesz fontos 2 hét múlva a rangadóra.kátrány
November 6-ra legyen mindenki 100%-os, lehet kicsit sokat kívánok, de kecsöpföldén nyerni kell 😀Collapo
Előbb a MNF, utána otthon kéne nyerni aztán jöhet a nagy meccs a PIT ellen. Már alig várom. Azért jó ez az nfl mert ahogy telik a szezon egyre keményebb izgalmasabb.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jimmy Smith probable, Grubbs és Evans out.vassadi
Végül is ráér mindegyik játékos teljesen felépülni,nem létfontosságú a visszatérésük.
Grubbs lesz fontos 2 hét múlva a rangadóra.kátrány
November 6-ra legyen mindenki 100%-os, lehet kicsit sokat kívánok, de kecsöpföldén nyerni kell 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
valszeg a Jags elleni meccs nem sokat változtat ezen.

Total Defense (YPG)
1. Cincinnati Bengals 278.5
2. Pittsburgh Steelers 279.0
3. Baltimore Ravens 286.2
4. Cleveland Browns 291.0Joey Tribbiani
Az AFC North laza!!! 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
valszeg a Jags elleni meccs nem sokat változtat ezen.

Total Defense (YPG)
1. Cincinnati Bengals 278.5
2. Pittsburgh Steelers 279.0
3. Baltimore Ravens 286.2
4. Cleveland Browns 291.0

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jimmy Smith probable, Grubbs és Evans out.vassadi
Végül is ráér mindegyik játékos teljesen felépülni,nem létfontosságú a visszatérésük.
Grubbs lesz fontos 2 hét múlva a rangadóra.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jimmy Smith probable, Grubbs és Evans out.vassadi
Végül is ráér mindegyik játékos teljesen felépülni,nem létfontosságú a visszatérésük.
Grubbs lesz fontos 2 hét múlva a rangadóra.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt egy jó cikk Reedről és Polamaluról. Milyen szerepük van/volt a modern védelmi sémákban.
http://www.grantland.com/story/_/id/7124536/how-troy-polamalu-ed-reed-changed-nfl-defenses
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Jimmy Smith probable, Grubbs és Evans out.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mondjuk egy ilyennél elég komoly gerincsérülései is lehetnének az embernekWyatt
pont azt néztem,hogy még a megcélzandó pontot is kinézhette,annyira tisztán mehetett.
Én a lapocka táját láttam,hogy a kézmozdulatát is befolyásolhassa,de ez a végeredmény szempontjából mindegy és akár gerinc is lehetett.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk egy ilyennél elég komoly gerincsérülései is lehetnének az embernek

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
OUT: Allen, Ellerbe
DNP: Evans, Grubbs, Johnson
LP: Carr, JSmith, Zibi

Flacco kemény csávó, 4sack, 7ütés után aszongya, hétfőn úgy keltem, hogy minden rendben 😀Collapo
Gabbert meg nem szólt egy mukkot se, pedig őt meg 5ször sackelte a Steelers vasárnap 6 QB hit mellett...

Akit érdekel, megvan mi lesz az MNF intro kedd hajnalban:
MJD és Ray Rice egy rövid 'Sports Science' különkiadásban fog szerepelni
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/21/2505828/ravens-vs-jaguars-monday-night-intoiktriad
Flacco nem kapott olyan torpedótámadás-robbanás-szerű sacket
http://www.youtube.com/watch?v=yCa0eYB12Jo
természetesen nem lebecsülve semmilyen sack testi fájdalmát.
A tesztoszteron beszélt belőle 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related