Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Jacoby Jones sprained MCL... Meseszép. 4-6 hét kihagyás. Jöhet Mellette meg ugyebár Rainey mint visszahordó (oh wait). Pierce/Webb returner duónál azért eltudnék képzelni jobb opciót is.Blaise
P*csfej Safety még a csapatban van?? Hibázni egy dolog, de nehogy egy PROFI játékos, aki kis szaros kora óta űzi ezt a játékot ilyen hibát kövessen el... Minek is ide Omar Brown, hiába izzad vért már második éve, jön egy nímand, elveszi a helyét az 53-ból, leséríti a Pro Bowl visszahordónkat... Kap érte egy ejnye bejnyét és el van intézve a dolog.
Teljesen megértettem JJ-t, amikor pályáról lefelé jövet földhöz vágta a sisakját... Abszurd, amit műveltek vele 😐
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Asa Jackson visszahordhat ha lejár az eltiltás, addig meg ilyen Levine, Thompson viheti ezt... nem hiszem, hogy a jelenlegi helyezt mellett valóban Pierce/Webb hordana vissza...

Vagy hozunk még egy returnert...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ian Rapoport ‏@RapSheet
The #Ravens expect WR Jacoby Jones to miss some time with an MCL sprain after last night's collision on special teams, source says.

Azt mondják október végéig nem játszhat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jacoby Jones sprained MCL... Meseszép. 4-6 hét kihagyás. Jöhet Mellette meg ugyebár Rainey mint visszahordó (oh wait). Pierce/Webb returner duónál azért eltudnék képzelni jobb opciót is.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Hasonló szituáció volt akkor is.Az AFC döntőn azzal a klasszikus Polamalu fumbleval győztetek,hogy aztán az offseasonben fortyogjon a bosszúvágy és rommá vertük a Steelerst az idénynyitón.Annyi a különbség,hogy akkor a teljes 60 percet domináltuk,most az első félidőben egálban voltunk.
Ahogy a Broncos kikapott januárban...nekik is megvolt a motiváció a visszavágásra.kátrány
Ebben két hiba is van. 😊 Egyrészt az AFC-döntős győzelmünk (2008-as szezon) és az említett 7-35-ös meccs (2011) között még volt egy Divisional Roundos Steelers-siker a 2010-es szezon rájátszásában (amikor 7-21-es félidő után kapaszkodtunk vissza és nyertünk végül 31-24-re), az a bizonyos bosszú csak ezután következett, másrészt az AFC-döntőben nem Polamalu fumble-lel, hanem INT return TD-vel nyertünk, Troy ominózus forced fumble-je 2010-ben, a két csapat második alapszakasz-meccsén esett, lényegében azzal a győzelemmel húztuk be az AFC North-t.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A D-n kifogott a liga legjobb offense, de idő kell, hogy minden új darab becsiszolódjon a gépezetbe (voltak azért bizakodásra okot adó dolgok).Blaise
A fronttal nem lesz gond (bár azért a helyetekben szurkolnék, hogy Arthur Brown minél előbb all-down játékos legyen), a Suggs-Doom kettősből már ezen a meccsen is kaptunk ízelítőt, a secondary viszont már problémásabb. Webb nyilván nem, de mögötte a Jimmy Smith - Graham duó minden, csak nem életbiztosítás, Ihedigbo bármennyire is biztatóan játszott a preseasonben, szerintem nem kezdő safety kaliber, és bár Huff leigazolása nem volt rossz húzás, arról sem vagyok meggyőződve egyáltalán, hogy - játékban - upgrade lesz Reedhez képest, bármennyire is így akarják beállítani a helyzetet. Most leginkább abban lehet bízni, hogy az alapszakasz hátralévő részében a denverinél már csak gyengébb pass offense jöhet szembe.

Offense oldalon, meg a linemenek kapják össze magukat, mert a Broncosénál veretesebbek a csoport riválisaink D-jei és a pass prot és a futás blokkolás is elég esetleges volt.Blaise
A pass protectionnel, amíg mindenki egészséges volt, nem volt különösebb probléma, gyakorlatilag nulla pass rush-t generált a denveri front, Oher kiesése után omlott össze az egész. A helyére lépő Ricky Wagner újonc, tőle sokkal többet nem lehetett várni, még csak nem is a passzblokkolás a fő erénye, nem csoda, hogy az ő beállása után Miller nélkül is rendszeresen a backfieldre verekedték magukat a Broncos pass rusherei azon az oldalon. A run blocking viszont Oherrel is elég gyér volt, az már valóban aggasztó lehet.

A legnagyobb kérdőjel viszont - ahogy arra számítani is lehetett - az elkapósor, beleértve a tight endeket is. Torrey nem az a fajta első számú receiver, akire bármikor, bármilyen helyzetben számíthatsz (Boldin ugye ilyen volt), mögötte pedig eléggé kilátástalan a helyzet, Stokley ide vagy oda, főleg ha netán most még Jones is kiesik hosszabb-rövidebb időre. TE fronton talán még aggasztóbb a helyzet, Dickson közelében nincs Pitta színvonalának, Clark pedig néha egészen komikus dolgokat művelt. Arra gondolom kevesen számítottak, hogy a Broncos Bailey és - kezdetben - értékelhető pass rush nélkül is ennyire jó lesz passzvédekezésben (DRC shutdown módba kapcsolt, Chris Harris a liga talán legalulértékeltebb CB-je /játékosa?/, a linebackereik baromi jól covereznek, a safety-ktől pedig csak annyi kellett, hogy a PO-meccsel ellentétben a "seggükön üljenek" /a Moore-Ihenacho kettős azért 18 tackle-t kombinált/), de ez nem mentség a baltimore-i elkapók és tight endek számára. Marlon Brownban talán van némi fantázia, de egy undrafted rookie WR-től nem lehet azt várni, hogy majd hátára veszi az egységet. Flaccónak gyakorlatilag nincs megbízható short/mid-range célpontja, enélkül pedig elég nehéz lesz a Caldwell-féle offense-t eredményesen üzemeltetni.

Biztatásul csak annyit tudok még mondani, hogy két évvel ezelőtt mi is hasonlóan enerváltan kezdtünk ellenetek (7-35), aztán egész jól visszakapaszkodtunk, ehhez a produkcióhoz képest ti is csak javulni tudtok. Azért remélhetőleg nem annyira, hogy az PO-szereplést érjen. 😛

Ja, és legalább az Orioles nyert. 😉vassadi
Édes emlékek... 😊
Hasonló szituáció volt akkor is.Az AFC döntőn azzal a klasszikus Polamalu fumbleval győztetek,hogy aztán az offseasonben fortyogjon a bosszúvágy és rommá vertük a Steelerst az idénynyitón.Annyi a különbség,hogy akkor a teljes 60 percet domináltuk,most az első félidőben egálban voltunk.
Ahogy a Broncos kikapott januárban...nekik is megvolt a motiváció a visszavágásra.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
DB-ben igazából csak Webb volt a pályán, kétszer ment felé a labda és abból az egyik majdnem int lett. Smith és Graham igazán kiábrándítóvolt. Graham mintha ott se lett volna Smithnek meg egy jó megmozdulásra jutott két kínos játék. Ott kellene rendet vágni. Háf meg Idegbeteg meg lámpalázas volt ezt a statisztikát a cserepadon is összelehet szedni. Nem volt senki aki kicsit kilógott volna a védelemből és erőt adott volna a többieknek. Ilyenkor jött régen Ray és -5 megállított egy futást ettől mindenki ráébredt hogy milyen királyok és egyből ment a játék.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Huff, Elam és PS-ről kérem Brown-t 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Viszont hogy pozitívat is mondjak, a futást azért elég jól megfogtuk... 23 kísérlet 65 yard, nem vészes. Piha!Collapo
Igen, a front seven munkájával elégedettek lehettek, plusz amint a két Arthur, Brown és Jones teljesen egészséges lesz, ők még potenciális upgrade-et jelenthetnek; a secondary az aggasztó.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Oher esete, bár azt mondja nem vészes, azért nem volt szép:


Viszont hogy pozitívat is mondjak, a futást azért elég jól megfogtuk... 23 kísérlet 65 yard, nem vészes. Piha!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
én Elemmel mennék, ha sloppy az elején, ha nem...Collapo
én követlenül hálózatról, dugjátok a 220-ba 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A siettetés Őszentségével, Artúróval, Dumavilivel, és Szagmesterrel sokkal jobb lesz, ahogy már korábban elhangzott a baj az 5 yardon misstakli és onnan 10000 yard... erre kell figyelni, rendszeresen futottak túl a védők az elkapókon... ez javítható még hamar...

és ne felejtsük nem ez az első sorunk a LB vonalon... valamint lényegében most senki nem jászik a tavalyiakból ott... azért még szokniuk kell egymást....

Viszont sajnos az Ihedigbo irány nem a mienk... én Elammel mennék, ha sloppy az elején, ha nem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
De volt, kisebb ugyan, de abból jön vissza...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt eredménykövetőben felvetés, Arthur Brown 6 snapet kapott. Ez azért elég kiábrándító, ha nem volt sérülése

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A WR-k amíg láttam nem voltak elveszveBlaise
Én nem így látom. Marlon Brown inkább csak garbage time-ban villogott, Stokley képtelen volt elszakadni az őrzőjétől, Harris is róla szerezte az interceptiont, Jones sem tudott sokat hozzátenni, amíg pályán volt (az ő jelenléte miatt mondjuk fokozottabban kellett volna figyelniük a denveri DB-knek a hosszú passzokra, és így talán a rövid-közepes route-okat futó játékosoknak több területük lett volna), Torrey pedig összeszedett ugyan 92 yardot, de nála visszautalnék arra, amit az előző hozzászólásban írtam. Mindent elmond, hogy baltimore-i részről Rice zárta a meccset a legtöbb elkapással (8, bár ezekből csak 35 yardot tudott kihozni), aki bármennyire is jó ebben a tekintetben, nyilván nem egészséges dolog, ha ő viszi a prímet ebben a kategóriában.vassadi
Azt nem írtam, hogy szuper jók voltak, de az előzmények ismeretében nem volt vészes. Egy ilyen rémes futójátékkal nem lehet ennél többet várni. Amíg nem tudunk egy tisztességes futójátékot produkálni, addig ebből az állományból ennél többet nem is lehet kihozni. Nem is értem ezt az alig futunk, rengeteget passzolunk gameplant. Bárkinek is az ötlete volt, nem működött.
Stokleyt annyiban megvédeném, hogy vele szemben szinte végig Harris állt, aki elit slot corner, hogy nem tudott elszakadni az nem csak a saját gyengesége.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem is a támadás volt a fő gond. Nem volt csodás, de 27 szerzett pontnál többet én nem is vártam. Viszont, hogy 7 kapott passz TD, na ez nem kéne. Flakon offense nem erre van kitalálva, hogy 50+ pontot termeljen, Rice ha futott volna jól, akkor sem lehet ezt elvárni reálisan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A WR-k amíg láttam nem voltak elveszveBlaise
Én nem így látom. Marlon Brown inkább csak garbage time-ban villogott, Stokley képtelen volt elszakadni az őrzőjétől, Harris is róla szerezte az interceptiont, Jones sem tudott sokat hozzátenni, amíg pályán volt (az ő jelenléte miatt mondjuk fokozottabban kellett volna figyelniük a denveri DB-knek a hosszú passzokra, és így talán a rövid-közepes route-okat futó játékosoknak több területük lett volna), Torrey pedig összeszedett ugyan 92 yardot, de nála visszautalnék arra, amit az előző hozzászólásban írtam. Mindent elmond, hogy baltimore-i részről Rice zárta a meccset a legtöbb elkapással (8, bár ezekből csak 35 yardot tudott kihozni), aki bármennyire is jó ebben a tekintetben, nyilván nem egészséges dolog, ha ő viszi a prímet ebben a kategóriában.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
vassadi
Jimmytől félek én is de most Graham volt nagyon gyenge, viszont Manning és társai ellen nem csak ők lesznek megégetve. Jön még Rogers a 6. fordulóban meg majd a 16.-ban Brady. Mindkét meccs otthon, ráadásul addigra majd talán a chemistry is kialakul. Egyébként olyan lehengerlő passzjátékkal rendelkező csapattal a mostani állás szerint nem fogunk találkozni. Ebben bízhatunk, meg a javulásban.

Pass prottal az a bajom, hogy hiába amíg Oher volt addig jó volt, de a vonmiller mentesített denveri pass rush azért messze nem az a szint akikkel még találkozunk, ezért messzemenő következtetést nem vonnék le. Ehhez pedig még megy az elkapó helyzetünk... TE-jeink szörnyűek voltak. A WR-k amíg láttam nem voltak elveszve (a PO Q persze nagyon hiányzik), de ha konstans így tudunk futni akkor mindegy is, hogy milyenek lesznek önmagukhoz képest. A futójátékot mindenképpen össze kell kapni, mert anélkül nem dédelgethetünk PO álmokat.

| Az Oriolesnak meg kéz és lábtöréseket a továbbiakban |
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A D-n kifogott a liga legjobb offense, de idő kell, hogy minden új darab becsiszolódjon a gépezetbe (voltak azért bizakodásra okot adó dolgok).Blaise
A fronttal nem lesz gond (bár azért a helyetekben szurkolnék, hogy Arthur Brown minél előbb all-down játékos legyen), a Suggs-Doom kettősből már ezen a meccsen is kaptunk ízelítőt, a secondary viszont már problémásabb. Webb nyilván nem, de mögötte a Jimmy Smith - Graham duó minden, csak nem életbiztosítás, Ihedigbo bármennyire is biztatóan játszott a preseasonben, szerintem nem kezdő safety kaliber, és bár Huff leigazolása nem volt rossz húzás, arról sem vagyok meggyőződve egyáltalán, hogy - játékban - upgrade lesz Reedhez képest, bármennyire is így akarják beállítani a helyzetet. Most leginkább abban lehet bízni, hogy az alapszakasz hátralévő részében a denverinél már csak gyengébb pass offense jöhet szembe.

Offense oldalon, meg a linemenek kapják össze magukat, mert a Broncosénál veretesebbek a csoport riválisaink D-jei és a pass prot és a futás blokkolás is elég esetleges volt.Blaise
A pass protectionnel, amíg mindenki egészséges volt, nem volt különösebb probléma, gyakorlatilag nulla pass rush-t generált a denveri front, Oher kiesése után omlott össze az egész. A helyére lépő Ricky Wagner újonc, tőle sokkal többet nem lehetett várni, még csak nem is a passzblokkolás a fő erénye, nem csoda, hogy az ő beállása után Miller nélkül is rendszeresen a backfieldre verekedték magukat a Broncos pass rusherei azon az oldalon. A run blocking viszont Oherrel is elég gyér volt, az már valóban aggasztó lehet.

A legnagyobb kérdőjel viszont - ahogy arra számítani is lehetett - az elkapósor, beleértve a tight endeket is. Torrey nem az a fajta első számú receiver, akire bármikor, bármilyen helyzetben számíthatsz (Boldin ugye ilyen volt), mögötte pedig eléggé kilátástalan a helyzet, Stokley ide vagy oda, főleg ha netán most még Jones is kiesik hosszabb-rövidebb időre. TE fronton talán még aggasztóbb a helyzet, Dickson közelében nincs Pitta színvonalának, Clark pedig néha egészen komikus dolgokat művelt. Arra gondolom kevesen számítottak, hogy a Broncos Bailey és - kezdetben - értékelhető pass rush nélkül is ennyire jó lesz passzvédekezésben (DRC shutdown módba kapcsolt, Chris Harris a liga talán legalulértékeltebb CB-je /játékosa?/, a linebackereik baromi jól covereznek, a safety-ktől pedig csak annyi kellett, hogy a PO-meccsel ellentétben a "seggükön üljenek" /a Moore-Ihenacho kettős azért 18 tackle-t kombinált/), de ez nem mentség a baltimore-i elkapók és tight endek számára. Marlon Brownban talán van némi fantázia, de egy undrafted rookie WR-től nem lehet azt várni, hogy majd hátára veszi az egységet. Flaccónak gyakorlatilag nincs megbízható short/mid-range célpontja, enélkül pedig elég nehéz lesz a Caldwell-féle offense-t eredményesen üzemeltetni.

Biztatásul csak annyit tudok még mondani, hogy két évvel ezelőtt mi is hasonlóan enerváltan kezdtünk ellenetek (7-35), aztán egész jól visszakapaszkodtunk, ehhez a produkcióhoz képest ti is csak javulni tudtok. Azért remélhetőleg nem annyira, hogy az PO-szereplést érjen. 😛

Ja, és legalább az Orioles nyert. 😉
több mint 12 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
sajnalom, hogy kikaptatok, nagyon remeltem, hogy gyozni fogtok. a 3. negyedig birtam nezni, az idegtol nem lattam, hogy a peyton az 5 yardos passzai miatt sztar lett. pfej. pedig nagyon birtam, ahogy suggs parszor a foldbe taposta.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 12 éve
lucio 329
Véleményem szerint a tavalyi szezon utáni helyzet rendezésében elsősorban a D újjáépítésére törekedtünk. Ez a nevek alapján sikerült is – azonban a hajnali meccs alapján úgy tűnik, a szellemiséget (a lelkierőt)nem sikerült átmenteni. Korábban is voltak hibák, de a D-ben általában nem maradt benn semmilyen ütés, minden play-t mintha tiszta lappal játszottak volna, így elvétve zuhant össze a csapat. No, ebben a mentális erőt adó tekintetben nehéz lesz Lewist és Reed-et pótolni (bár ez még csak egy meccs). A secondarynk lebőgött. Ennek ellenére – tán abszurd, hiszen 49-et kapott – ez a D összeállhat, mert van anyag, amiből össze lehet állítani.
Az O-nál szerintem az volt a taktika, hogy abból főzünk, ami Flacco szerződése és a D újjáépítése után maradt – és hát ez elég vékonynak tűnik. Nincs egy jó, erős fizikumú igazi első számú elkapónk, az idehozott veteránok nem tűnnek erősítésnek. A püi helyzet alapján érthető, de valahogy mégis fura, hogy Flacconak nagy pénzt adtak, de igazi célpontoknak híján van. Ennek – és a korábban hatékony futójáték - ellenére mégis a passzt erőltettük. Itt vagy kinövi magát egy WR és egy TE, vagy szenvedős év lesz…
A hajnali meccsel kapcsolatban volt egy olyan érzésem, hogy kb olyan volt, mint az egész évünk lehet (remélem nem): próbáljuk meg, hátha sikerül, ha nem az se nagy baj, hiszen Denverben ki lehet kapni, különben is építkezünk, idén D, jövőre O, aztán jövőre vagy két év múlva irány a play off – nem volt meg az a koncentráció sem, ami kellett volna.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Igen, azt még nem számolhattuk, hogy Jakoby kiesik, plussz Oher, ez több mint nagy csapás ebben az állapotban. De ami felróható, hogy a futás össze se lett rakva, vaz.. ennek az O-nak a fénye Rizs-apó, tudom Flacon megkapta a fizetési-cetliét, de könyörgöm...... áhh. Clark ami elművelt, tehát - Waiting for Pista.
És a másikoldal meg úgy nyeli a TE játékot, mint kacsa a nokedlit, ez mégcsak nem is ementáli volt, hanem egy fekete lyuk, de az így világos, hogy ennél a Thomas gyereknél a csoportban egy csöppet lesznek csak jobb TE-k.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Gondoltam, hogy írok valami hosszút a meccs azon részéről amíg nem estünk szét, de töröltem. Inkább annyit írok, hogy ettől jobbak leszünk. A D-n kifogott a liga legjobb offense, de idő kell, hogy minden új darab becsiszolódjon a gépezetbe (voltak azért bizakodásra okot adó dolgok). A ST nem lesz ilyen szar még egyszer (remélem). Offense oldalon, meg a linemenek kapják össze magukat, mert a Broncosénál veretesebbek a csoport riválisaink D-jei és a pass prot és a futás blokkolás is elég esetleges volt.

A momentumok (Wellker elkapás/Punt blokk/Tharwick ST mutatványa) rohadtul alánk tettek, de nem emiatt kaptunk ki, inkább emiatt lett ennyire csúnya. Grat a Broncosnak innen is, megérdemelték a győzelmet, a jobb csapat nyert.
A sérültjeink meg épüljenek fel minél előbb.
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Super Bowl hangover, lesz ez jobb is ne aggódjatok.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem megbántva senkit ha nem is nagyjából ilyen különbséggel, de a végeredményt tekintve már januárban ennek kellett volna történni csak ott volt egy emocionális plusz ami megfordította a dolgot. Még van időtök visszarázódni, és akkor lehet esély a címvédésre. A 62 passzkísérlet tényleg durva.