Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Gratulálok, horzsolós kis meccs volt. a D még mindig brutál állatvaddisznó 😉 sok sikert a továbbiakra 😊

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Brutál D, 9 sack, megérdemelt győzelem. 😀 😂

Innen már nem kéne elbukni a csoportot, és akkor nem kéne wild card körben is játszani, bár az is jól szokott menni nekünk. 😊
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
mostmár csak az kéne, hogy a következő meccsen ne eresszünk le, mint eddig....Phoseidon
Igaz, a következő 4 meccset 4-0-al lenne jó hozni, de nem lesz egyszerű azért.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Jó kis meccs volt! 😊, a W-t behúztuk, a D nagyon jól ment, az O hozta amit kell, maximálisan elégedettek lehetünk szerintem 😊, mostmár csak az kéne, hogy a következő meccsen ne eresszünk le, mint eddig....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megvan a win, a d# pusztított, a Harból karcolt, de a mienk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Akkor nem ismersz!

Hox nem nyerhet már idén, a Ravens meg ne nyerjen, mert én a steelersnek szurkolok... Ha a steelers ellen buktok, az más
Ja Pít tedd sebességbe az agyad, mielőtt elindítod a szádat! 😉Helmut Zimmer
De ismerlek 😉 csak húztalak te dinnye.

Mint a 9ers topikban írtam, szerintem Joe a gyenge pontotok idén, valahogy inkonzisztensnek tűnik. Tényleg nem látom most hogy 20+ pontot termeljen bármelyik O, ezekkel a védelmekkel.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 208 — én ezt meguntam
Ezeket Pít minden nagypbb derbi előtt beteszi. Jó hír, hogy le szoktak gyászolni utána! 😀Helmut Zimmer
Pl. Cards?

Valami azt súgja Helm, hogy pezsgőt bontanál egy 9ers L után





:rolleyes:


Legyen egy horzsolós meccs, sérülés nélkül uraim! 😊petey
Akkor nem ismersz!

Hox nem nyerhet már idén, a Ravens meg ne nyerjen, mert én a steelersnek szurkolok... Ha a steelers ellen buktok, az más
Ja Pít tedd sebességbe az agyad, mielőtt elindítod a szádat! 😉
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Két jó D, mégis sok pont lesz szerintem. 😊 😛

Itthon csak be kéne ezt húzni...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
ennyi pont? szerintem marha nagy slugfest lesz :cool:petey
A 2007-es meccsen ugye 9-7-re nyertünk 😊 ezúttal 7-6 elég lesz, egy Ray Rice futott TD-vel, és akkor megszakad a nagy sorozatotok.

Bár sztem is kicsit több lesz.. mi elérjük a 20-at, ti viszont nem, ez lesz a különbség 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
ennyi pont? szerintem marha nagy slugfest lesz :cool:

több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Huhhh, kezdődhetne már. 😂

27-24-re nyerünk! GO RAVENS! 😊Vrijbloed
ámen 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Huhhh, kezdődhetne már. 😂

27-24-re nyerünk! GO RAVENS! 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Ezeket Pít minden nagypbb derbi előtt beteszi. Jó hír, hogy le szoktak gyászolni utána! 😀Helmut Zimmer
Pl. Cards?

Valami azt súgja Helm, hogy pezsgőt bontanál egy 9ers L után





:rolleyes:


Legyen egy horzsolós meccs, sérülés nélkül uraim! 😊

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ki fog kezet rázni kivel (Harbaugh féle híres brutál kézfogás 😀 )?
Nagy derbi lesz!diverdoc
Harbó-Harbóval 😊 seggerpacsistul, mindenestül

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Testvéri szeretetnél nincs gyilkosabb 😀
Ki fog kezet rázni kivel (Harbaugh féle híres brutál kézfogás 😀 )?
Nagy derbi lesz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 208 — én ezt meguntam
Ezeket Pít minden nagypbb derbi előtt beteszi. Jó hír, hogy le szoktak gyászolni utána! 😀
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan




😊




petey
😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár




😊





több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A mai mérkőzésre:

Nálunk:
DT - Art Jones - O
RB - Anthony Allen - Q
CB - Chriss Carr - Q
LB - Dannell Ellerbe - Q
LB - Ray Lewis - Q
S - Haruki Nakamura - P

Aktiváltuk LB Bynes és waiveltük G/T Mattisont

Náluk:
RB - Bruce Miller - D
WR - Michael Crabtree - P
CB - Chris Culliver - P
T - Anthony Davis - P
WR - Braylon Edwards - P
RB - Frank Gore - P

Sanszos, hogy egészségesebbek, vagy legalábbis annak látszanak, de ezért és a momentumért kell nyerni.
Nem lesz egyszerűCollapo
Főleg,hogy Ray és Ellerbe játéka is kérdéses. Most ILB van Jameel és Ayanbadajo.Jók mindketten,csak még egyikőjüknek sem kellett végigkoncentrálni egy egész idegtépő meccset.Márpedig a '49 futni fog és elnézve az elmúlt 2 meccs DL teljesítményét,nem lesz elég csak biztosítani az LB-knek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A mai mérkőzésre:

Nálunk:
DT - Art Jones - O
RB - Anthony Allen - Q
CB - Chriss Carr - Q
LB - Dannell Ellerbe - Q
LB - Ray Lewis - Q
S - Haruki Nakamura - P

Aktiváltuk LB Bynes és waiveltük G/T Mattisont

Náluk:
RB - Bruce Miller - D
WR - Michael Crabtree - P
CB - Chris Culliver - P
T - Anthony Davis - P
WR - Braylon Edwards - P
RB - Frank Gore - P

Sanszos, hogy egészségesebbek, vagy legalábbis annak látszanak, de ezért és a momentumért kell nyerni.
Nem lesz egyszerű

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
De az nagyon pozitív,hogy a fontos meccsekre fel tudja szívni magát,eddig ez elvétve jellemezte.kátrány
Rögtön meg is tehetjük a 69esek ellen. Nagy derbi lesz és ha azt behúzzuk újra mienk lehet a momentum. Mert a 69esek bárkit bármikor le tudnak mosni a pályáról... ájjj de jó lenne őket verni.
Ron Wintersék fújták tavaly a Falcons meccset,ahol az utolsó 2 percben botrányosan bíráskodtak,nekem most elégtétel volt,hogy a kupac aljára került,a fumblenél 😛 😀kátrány
Azt lestem, hogy kb a labdaszedő fiú is odafutott és ráugrott a kupacra 😂
Már-már én is azon voltam, hogy beszállok a kupacba és kiosztok pár véletlen, labdáért harcoló maflást a sporinak, de lehet nem futottam volna oda elég gyorsan...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem nem lehet csak Rice-ra építeni... nem csoda, hogy idén/mostanában nem megy neki annyira (más kérdés, hogy a Seattle és CIncy DL is elég masszív), de az hogy két ilyen remek TE-nk van, és van még Boldin/Torrey mellette, azt ki kell használni... nem sokkal egyszerűbb Rice-nak is ledumpolni 5-6 yard mélyre a screent, ha Torrey, Boldin és Dickson elvisz 3 embert 20 yard mélyre? (lásd a Boldin-TD ezen a meccsen)

Engem nem zavart a passhappy játék sem.. a Cards ellen visszajöttünk, a Seahox jobb D volt, ellenük nem.. de nem a passzjátékkal volt a baj, hanem a turnoverekkel.

Itt meg kis szerencsével (az 500 yard azért sok, mégha voltak turnoverek is), de remek támadójátékkal hoztunk egy ki-ki meccset. Újra lehet reménykedni a 2. helyben 😊Igor
Torrey-ról nem gondoltam ,hogy ilyen szinten beválik,ha Evans visszajön,Q-val és a 2 TE-el lehet passzjátékot építeni.
Engem sem zavar,ha megy,de a végén nagyon zavart,hogy nem tudjuk megtartani a labdát.Ami főleg a 4.negyedben a védelmünket kikészíti.A fáradságot pedig göngyölítik maguk előtt,mert,ha nem jön össze,akkor perceket tud pihenni a D.
Flaccot pedig frenchise QB-nak gondolom,de nem látom,hogy olyan szinten tud 60 percen keresztül koncentrálni,amit megkövetel a passhappy O.
De az nagyon pozitív,hogy a fontos meccsekre fel tudja szívni magát,eddig ez elvétve jellemezte.
A tegnapi egy jó csapat ellen egy szép győzelem,a végén szerencsével ,hogy az a TD Gresham-tól úgy sikerült ahogy.

Ron Wintersék fújták tavaly a Falcons meccset,ahol az utolsó 2 percben botrányosan bíráskodtak,nekem most elégtétel volt,hogy a kupac aljára került,a fumblenél 😛 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem nem lehet csak Rice-ra építeni... nem csoda, hogy idén/mostanában nem megy neki annyira (más kérdés, hogy a Seattle és CIncy DL is elég masszív), de az hogy két ilyen remek TE-nk van, és van még Boldin/Torrey mellette, azt ki kell használni... nem sokkal egyszerűbb Rice-nak is ledumpolni 5-6 yard mélyre a screent, ha Torrey, Boldin és Dickson elvisz 3 embert 20 yard mélyre? (lásd a Boldin-TD ezen a meccsen)

Engem nem zavart a passhappy játék sem.. a Cards ellen visszajöttünk, a Seahox jobb D volt, ellenük nem.. de nem a passzjátékkal volt a baj, hanem a turnoverekkel.

Itt meg kis szerencsével (az 500 yard azért sok, mégha voltak turnoverek is), de remek támadójátékkal hoztunk egy ki-ki meccset. Újra lehet reménykedni a 2. helyben 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát az előző 3 meccsen volt TE játék, vizipacsírták ellen nem is jött be... Rice kell, nyomja, de télleg kb egy meccsen 2 célpontot lát Joe... ebben még javulhat...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Koch - majd ötszáz y, döntő tényező
hát mi is beszlopáltunk tőletek a hazai meccs végin 92y-t, de eeez nagyon rezgett - színtiszta magunkat láttam, az O nem tudja pörgetni az órát, sőt tartani sem a labdát, a ligaelit D meg annyit tud, hogy futkározik a downfelállásokhoz. Mindezt két bitang nagy kérdőjellel, a Gresham TD, meg a bíróra pattant labda (a zebra hátán volt a bogyó a másik oldalról meg csak a kis Vörös meg még egy pajtija volt ott) - no nem is ez a lényeg, hanem emlékezzetek majd szavamra, hogy az ilyen meccsdöntő nüanszok hosszútávon kiegyenlítődnek.
Rizs - le a kalappal, Taréj is nagy fegyver, sőt - az, hogy Falkó csőlátő vagy nemtom mi - egyszerűen nem fér neki bele több játszópajti - hogy csak a kis Rizst keresi folyamatosan ( az offenz pléjek nagyrésze az övé) a két nagyembert meg nincs a radaron Pista? Dikszon? szóval imádkoznék mindennap, hogy nehogy Rizzsel legyen valami, mer az lesz az összeomlás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak