Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A "Harbowl." 😂Vrijbloed
Ha azt is sikerülne hozni... hát maradjunk annyiban, hogy jó lenne 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Védelem jó volt, én elégedett voltam a D-vel, néha-néha benyelt a secondary nagyobb playeket, de azoktól eltekintve viszonylag rendben volt, bár a 24 pont nálunk már soknak számít. Kellett így az O is, hogy ne kapjunk ki. A 31 szerzett pont se megszokott tőlünk. 😂

Rice nagyon élt, a középső futások nem működtek, nem is értettem, hogy minek küldjük be őt abba a darálóba, féltem, hogy megsérül. De azért ott is tudott futni, de inkább a külső futások.

Asszem az első támadásunk alatt volt, hogy Yandán úgy ment Atkins, mintha ott se lett volna. Azon kívül szépen felpörgött.

Flacco pickjét leszámítva tényleg jól dobált, ültek a passzai.

Negatívum, hogy nagy előnyről tettük izgalmassá a végét, ez nem tetszett, nem szabad felhúzni így az ellenfelet. Az öreg meg egyértelműen hiányzott középről, nagyon sokszor későn értünk oda, egy ütemmel később.

Fontos meccset nyertünk meg 3-0 a csoporton belüli mérleg. Jöhet a TNF, A "Harbowl." 😂
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Win... lehetett volna másképp is, de win... és ez jó...
Ki hogy látta a meccset? Nekem tetszett a "régi-új-gameplan" Rice fut...
és sikerült megtalálni az elkapókat is...
Joe pickje borzalom volt de azt leszámítva okésan játszott... Yanda meccs
közbe összeszedte magát, nem sok gond volt most sztem...

Jah és a védelem kitett magáért... JMclain végre jól játszott... még sok ilyet.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
SB contender, jah.Mikey
A Colts-ot kivéve ez még az összes csapatra igaz jelenleg 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
SB contender, jah.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem kell aggódni, a jó csapatokat elverjük, a gyengéktől szopunk csak... és ugye a Bengals szurkerek azt mondták, mennyire jó a csapatuk, nem? 😉Igor
Ilyen szempontból ha bekerülnk a PO-ba, nincs félnivalónk. 😊 😂
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Itt az ideje hogy Reed bácsi villantson a rookie ellen.. nem láttunk még tőle elég picket az idén.
Ray pihenje ki magát, a meccs úgyis igazából a mi OL-Cincy DL-en fog eldőlni.

Nem kell aggódni, a jó csapatokat elverjük, a gyengéktől szopunk csak... és ugye a Bengals szurkerek azt mondták, mennyire jó a csapatuk, nem? 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Már kétszer bekopogott 😛 😀
Nehéz mustwin típusú meccs, most meglátjuk mire vagyunk elegek, e nélkül komoly gond is lehet. szóval hajrá-hajrá... Eredménykövetőre fel 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 568 — 毎日何かを学ぶ
Hát igen, Ő is azon játékosok egyike aki bekopoghatna a Heinz fieldre.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Halotti'N'Gatya, Őszentségére konkrétan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 568 — 毎日何かを学ぶ
A bengáli tigrisek urára Sandokánra gondolsz? Ne vegyétek támadásnak kedves Ravens fanok. Azt, hogy Lewis nem játszik sajnálom, mert egy általam igen nagyra becsült játékosról beszélünk aki, ha nem ellenünk játszik akkor minden megmozdulása élmény.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
niccs valami egység ahuva letolhatnám magam, s nyugodt szívvel bíztathatnám Őszentségét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 568 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként ESPN vagy a Game Pass a családtól függ 😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 568 — 毎日何かを学ぶ
ott hun 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
hun nézitek, csibészek?sutianap
Ami engem illet, csak a második félidőre érek majd valószínűleg haza, de azt valami streamen. 😂
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
hun nézitek, csibészek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagyon nyugodt vagyok.

Pedig a szezon eddigi legfontosabb meccse jön. Még egyszer nem játszunk olyan rosszul, mint a Seattle, vagy a Jacksonville ellen. Kemény, hamisítatlan AFC North-os fizikális meccs lesz, és 3 ponttal nyerünk. 😛

2 sorsdöntő meccs jön, de ha választanom kéne, akkor inkább a mait nyerjük meg.

GO RAVENS!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A legjobbkor, ugyanakkor nem várható el, hogy ilyen korban minden meccsen a rendelkezésünkre álljon. Most 2 marha fontos meccs jön a Bengals és a 49ers ellen. De legalább mind a kettő hazai pályán. Ha mindkét meccset megnyerjük, akkor azt mondom, hogy ez csapat esélyes idén bármire. Még az 1-1-sem katasztrófa, akkor már inkább a Bengalst verjük meg nyilván.
0-2-nél még a Wild Card hely is komoly veszélyben lehet...

Sorsdöntő 2 meccs jön, főleg így az öreg nélkül.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.carrollcountytimes.com/blogs/sports/ravens/ravens-ray-lewis-out-with-toe-injury/article_953bcafc-11a5-11e1-8efa-001cc4c002e0.html#.TsZ-uz3RQv1

Most ugrik a majom a vízbe...
A kutyafáját,de sztem már az elmúlt két meccsen fájdalom csillapítóval játszott,mert látszott kicsit a mozgásán.Csak hiába Raylewis,akkor is 36 éves.
Meglátjuk,inkább a neheze az lesz,hogy hány meccset kell kihagynia,Grubbs 6-ot ,reméljük,neki nem kell ennyit.
Mindenesetre érdekes lesz,kivel fogjuk pótolni,talán megérne egy próbát ,ha JJ-t bemozgatnánk középre.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
nem szeretek írni, de még most is nehezen kapok levegőt ( ez lehet a nátha).
Engem az nem zavar, hogy végig küzdeni kell a po-ért, de sok minden igen.
támadásban- nem futottunk, sok idő volt dobni de nem voltak igazán sikeresek,
def- kontakt után túl sokszor plusz yardok (legyen ML zsenije, de..), a nagy nyomást sem éreztem.
st- Itt elveszíteni egy összecsapást. Bc 50+ csak végső esetben, DR-t meg a második után nem engedtem volna fel.
összeségében, JH az 1-2 évében ( lehet 3 ) nem kaptunk ki negatív csapattól, persze meg kell szakadni a sorozatnak.br
Egyetértek,a legjobb támadó játékosunk,Rice cs 5x kapott labdát,Ricky Williams 3x...
Bár azt mondanám ,hogy tartalékolunk a téli,futás alapú játékra.
Az ST teljesítmény ,ami nagyon durva visszaesést mutat az elmúlt évekhez képest.Már 2 return TD-t kaptunk és a visszahordott yard tekintetéven még siralmasabb.Az egyéni hiba,hogy Reed elejtette a labdát,de mindkétszer belerongyolt a tömegbe ,ami nem tudom,hogy egyéni döntés vagy stratégia volt.A magam részéről az egész spec.team edzői stábot hibásnak tartom.

A D nem teljesíthet egy hosszú idényen keresztül csúcsformában,most kicsit visszaesett a teljesítményük,de biztos vagyok benne,hogy kinyílik a pofonláda megint.Az egész csapat kicsit fásultan mozgott,ez betudható a múlt heti nagyobb igénybevételnek ,a hosszú utazásnak...
A Titans vereség benne volt a pakliban, a Jax meccs fáj nekem igazán,ott az O rettenet béna volt,a Seahawks nem nyert volna,ha nincs a 3 RZ labdavesztésünk,- ami semmit nem von le az érdemeikből - van olyan,hogy semmi nem úgy jön össze,ahogy szeretnéd.Vereségre voltunk "ítéltetve".
Ami a 'hawks meccs fájdalma,az Lynch teljesítménye,mindig jó volt 3-4 yardra,ami a brutál D-Line-unknak fricska.Ngatát mindig duplázzák,itt a másik 3 Cody-McKinney-Redding 3-ast tudták egy az egyben blokkolni folyamatosan.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem szeretek írni, de még most is nehezen kapok levegőt ( ez lehet a nátha).
Engem az nem zavar, hogy végig küzdeni kell a po-ért, de sok minden igen.
támadásban- nem futottunk, sok idő volt dobni de nem voltak igazán sikeresek,
def- kontakt után túl sokszor plusz yardok (legyen ML zsenije, de..), a nagy nyomást sem éreztem.
st- Itt elveszíteni egy összecsapást. Bc 50+ csak végső esetben, DR-t meg a második után nem engedtem volna fel.
összeségében, JH az 1-2 évében ( lehet 3 ) nem kaptunk ki negatív csapattól, persze meg kell szakadni a sorozatnak.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kérdezem: ugye Haribó azt a fonalat követi, hogy a csoport megnyerése a csoport megverésén alpszik, nem csak azon hogy ütjük a vasat 😛
sutianap
Merem remélni:

Only when you have soared through the morning skies on wings of flame can you understand the Hawk. Only when you have fallen screaming upon those who know they are already dead can you understand the Banshee. Only when you have annihilated those who would oppose you can you truly understand the power of the Dragon. And only one who has travelled but ultimately turned away from each of these paths can understand the Autarch.


a többire később 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
leteccettek ülni nagyon a tölgyfalombba, talán csak nem valami brutálisra teccenek készülni?
most jól megnéztem magamnak a spórszájenszbe a Daltonék fiát, émmondom ez a CemmelJani a májusegynégybő 😉

kérdezem: ugye Haribó azt a fonalat követi, hogy a csoport megnyerése a csoport megverésén alpszik, nem csak azon hogy ütjük a vasat 😛

Változni akartam, hogy jobb legyek,
lámpással kerestem, hogyan tovább,
lennék fenyők fensége, szűzi virág,
s éjjel alhatnék, akár a gyerek.

Eltelnék büszkeséggel, mondanák: ez ő,
a világon párom nem akadna.
Szépség, a törvényt aki maga szabja,
s kutatnák, bennem mi a vonzerő.

Milyen jó! Milyen jó! Milyen jó!
S ha meggondolom: jaj, mekkora vétek!
Nem cserélt senki, nem állt kötélnek,
vagyok változatlan szürke földlakó.

hümm?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A magam nevében beszélek,bár nem lettem megszólítva.
Akit kedvelsz és bírod a véleményét,attól nem jó hallani ,ha számodra fontos dolgot(itt csapatot) ,identitást(?) leszólja,ennyi,mezei érzékenység,semmi komoly.kátrány
Srácok!
ha gondoljátok majd a Ravens topicban beszéljük meg, hogy melyek voltak az eljtett megjegyzéseim.

Amúgy Titeket kivétel nélkül kedvellek!

Üdv HHelmut Zimmer
Srácok, különös tekintettel Doktor Úrra, Igorra!

A tegnapi eredménykövetéssel kapcsolatos eszmecserét szeretném”rendezni”. Szerintem a legjobb, ha most tesszük ezt meg, mert szerintem nem lépem át a korrektség határát a Ravens-sel kapcsolatban.

Én azt hiszem, hogy a 4-5 éves Nfl.hu- Bowl.hu életutam alatt elég világosan álláspont képviseltem azzal kapcsolatban, hogy nagyon szeretem a Steelerst, annak ellenére, hogy nem számítok ortodox rajongónak.
Van csapat, amelyet tényleg nagyon utálok, de ez nem a Ravens! Nem a szívem közepe, de becsülöm a Ravenst! Hozzáteszem, volt idő, amikor kifejezetten nem kedveltem a csapat játékát. Ez a korszak viszont Harb, és Cameron érkezésével lezárult. Akkor sem a Ravenst utáltam, hanem, hogy sírt a labda a meccseken!

Nem tudom Igor mire gondolhatott, igyekszem megadnia tiszteletet mind a szurkolóknak, mind a csapatnak. Azért is furcsa ez, mert minden Bowl.hu- Ravens szurkolót kedvelek, kivétel nélkül. Én köztudottan konfliktuskerülő vagyok, illetve, ahhoz nagyon messzire kell menni, hogy beszólogassak. Nagyon fel lehet bosszantani azzal, hogyha valakit tök véletlenül megverünk, akkor jön a „magunkat vertük meg” kezdetű hősi eposz. Ezek nem Ti vagytok! Szóval semmi személyes nincs abban, ha véletlenül oda szólok. A Steelers topicos „nagy Steelers –Ravens” megfejtéseket nem szeretem már, de csak mert kb. annyira aktuálisak időnként, mint az, amikor Johnny Rotten, 2011-es interjúja attól szól, hogy Margaret Thatcher kurva anyját…”
Amire Dr Úr utalt, azt én nagyon megértem. Nekem is borzasztóan rosszul esik, amikor szapulják –az amúgy is igen harmatos- kedvenceimet. Ráadásul én a Billst kifejezetten azért választottam, mert állatorvosi ló, már egy évtizede! Szóval, miután megértem, ezért, ha ilyen volt, elnézést kérek, bár én nem emlékszem ilyenre!

Ha erre gondoltok, minden szavát vállalom!
Annyira rühellem, amikor olyan ősellenségek meccseiből akarunk hosszútávú következtetést levonni a szezonra, akik évente 2x legalább megütköznek, és pontosan tudják azokat a kicsi know howkat, amelyeket a másik 28 csapat nem. Igen a Hollók kisöpörték a Steelerst idén, de AKÁRKI ellen irtózatosan be tudnak gyászolni. Szerintem öregebb divizión kívüli fanokat megkérdezitek, hogy egy wcard meccsen kit látnának szívesebben a Ravenst, vagy a Steelerst, nem az ugrana be nekik, hogy ja idén a Ravens 2x verte a Steelerst.
Mondjuk én Mike Zimmer fan vagyok, kár, sokkal jobban szeretném őket látni a PO-ban, mint a Ravenst. De ha a Bengals bejutna a PO-ba, akkor jönne a klasszik "hanging on in quiet desperation is the Cincy way". De mindegy is Pats-Jets, Ravens Steelers páros lesz bent ”

Steelers Topic, 7 297

Üdv, remélem nincs harag! Ha a meccsről is akartok beszélni, akkor szívesen!Helmut Zimmer
Szia,Helmut!
Ez tényleg tisztán személyes jellegű,ugyanis nagyon szeretem a véleményed,mind NFL,mind világi értelemben.
Sőt,tovább megyek,(virtuális 😊 ) emberileg is nagyra becsüllek,intelligens,érdeklődő,sokoldalúnak tartalak,akitől érdekel,mit gondol,bármiről is legyen szó.
Semmi rosszat nem mondtál,egyéni szuverén jogod,mit gondolsz,kiről és miről.Csak az a néhány mondat,mintha kést forgattak volna meg bennem...
Pár embertől zavar ,Sutianap-tól ,Soldi -tól értelemszerűen ez nem esik rosszul 😀 és JJ -től sem szeretnék hasonlót olvasni.
Ez pusztán érzékenykedés,semmi sértődés,
Üdv,Kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 208 — én ezt meguntam
Igor,

Ugye ez nem komoly?!Helmut Zimmer
A magam nevében beszélek,bár nem lettem megszólítva.
Akit kedvelsz és bírod a véleményét,attól nem jó hallani ,ha számodra fontos dolgot(itt csapatot) ,identitást(?) leszólja,ennyi,mezei érzékenység,semmi komoly.kátrány
Srácok!
ha gondoljátok majd a Ravens topicban beszéljük meg, hogy melyek voltak az eljtett megjegyzéseim.

Amúgy Titeket kivétel nélkül kedvellek!

Üdv HHelmut Zimmer
Srácok, különös tekintettel Doktor Úrra, Igorra!

A tegnapi eredménykövetéssel kapcsolatos eszmecserét szeretném”rendezni”. Szerintem a legjobb, ha most tesszük ezt meg, mert szerintem nem lépem át a korrektség határát a Ravens-sel kapcsolatban.

Én azt hiszem, hogy a 4-5 éves Nfl.hu- Bowl.hu életutam alatt elég világosan álláspont képviseltem azzal kapcsolatban, hogy nagyon szeretem a Steelerst, annak ellenére, hogy nem számítok ortodox rajongónak.
Van csapat, amelyet tényleg nagyon utálok, de ez nem a Ravens! Nem a szívem közepe, de becsülöm a Ravenst! Hozzáteszem, volt idő, amikor kifejezetten nem kedveltem a csapat játékát. Ez a korszak viszont Harb, és Cameron érkezésével lezárult. Akkor sem a Ravenst utáltam, hanem, hogy sírt a labda a meccseken!

Nem tudom Igor mire gondolhatott, igyekszem megadnia tiszteletet mind a szurkolóknak, mind a csapatnak. Azért is furcsa ez, mert minden Bowl.hu- Ravens szurkolót kedvelek, kivétel nélkül. Én köztudottan konfliktuskerülő vagyok, illetve, ahhoz nagyon messzire kell menni, hogy beszólogassak. Nagyon fel lehet bosszantani azzal, hogyha valakit tök véletlenül megverünk, akkor jön a „magunkat vertük meg” kezdetű hősi eposz. Ezek nem Ti vagytok! Szóval semmi személyes nincs abban, ha véletlenül oda szólok. A Steelers topicos „nagy Steelers –Ravens” megfejtéseket nem szeretem már, de csak mert kb. annyira aktuálisak időnként, mint az, amikor Johnny Rotten, 2011-es interjúja attól szól, hogy Margaret Thatcher kurva anyját…”
Amire Dr Úr utalt, azt én nagyon megértem. Nekem is borzasztóan rosszul esik, amikor szapulják –az amúgy is igen harmatos- kedvenceimet. Ráadásul én a Billst kifejezetten azért választottam, mert állatorvosi ló, már egy évtizede! Szóval, miután megértem, ezért, ha ilyen volt, elnézést kérek, bár én nem emlékszem ilyenre!

Ha erre gondoltok, minden szavát vállalom!
Annyira rühellem, amikor olyan ősellenségek meccseiből akarunk hosszútávú következtetést levonni a szezonra, akik évente 2x legalább megütköznek, és pontosan tudják azokat a kicsi know howkat, amelyeket a másik 28 csapat nem. Igen a Hollók kisöpörték a Steelerst idén, de AKÁRKI ellen irtózatosan be tudnak gyászolni. Szerintem öregebb divizión kívüli fanokat megkérdezitek, hogy egy wcard meccsen kit látnának szívesebben a Ravenst, vagy a Steelerst, nem az ugrana be nekik, hogy ja idén a Ravens 2x verte a Steelerst.
Mondjuk én Mike Zimmer fan vagyok, kár, sokkal jobban szeretném őket látni a PO-ban, mint a Ravenst. De ha a Bengals bejutna a PO-ba, akkor jönne a klasszik "hanging on in quiet desperation is the Cincy way". De mindegy is Pats-Jets, Ravens Steelers páros lesz bent ”

Steelers Topic, 7 297

Üdv, remélem nincs harag! Ha a meccsről is akartok beszélni, akkor szívesen!