Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 12 éve
csak annyi kérdőjellel van előrébb a Porcelángyár hollóházán, hogy itt összevan rakva a futás, de ha Rizst megfogják, márpedig most itt az esély, akkor kopaszodnak a kócsok.......sutianapEzen azért hosszan elmélkedhetnénk, de egy tuti, több érv van amellett, hogy nekünk van kevesebb bajunk mint nektek. Ha szerinted, csak a futójáték a difi lelked rajta, de azon kívül, hogy Ben jobb mint Joe és Lebeau a legjobb D koordinátor más olyan különbség ami a Steelers felé tolná a kacsacsőrt szerintem nincs. Ez pedig kevesebb mint ami mellettünk szól/ellenetek szól.
több mint 12 éve
ezt forgassadd idén, mivel te is tudod, hogy csak jót akarok nektek 😉erre varrjál gombócot 😀sutianapDicsőség vagy halál!!!
19-0 vagy 0-16!!! 😀Collapo

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
csak annyi kérdőjellel van előrébb a Porcelángyár hollóházán, hogy itt összevan rakva a futás, de ha Rizst megfogják, márpedig most itt az esély, akkor kopaszodnak a kócsok.......

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
erre varrjál gombócot 😀sutianapDicsőség vagy halál!!!
19-0 vagy 0-16!!! 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Ez a számolás egészen addig jó amíg az X/Y/Z értékeket specifikusan nem számosítjuk. 😀hm... levezetem:vegyük Anakint X-nek, Pistát X2-nek,
6-7 eredetileg, AFCNorthos 10... ennél kisebbet kérek, de 1 < 10, szóval átgondolva legyen a Ravens a rangsor 1. helyén 😀 😀
De lásd, hogy rendes vagyok, a vasas is túl magas számot kapott... lehetnek 2-ak... 😛Collapo
Luizt Y-nak, Krügert Y2-nek, Ellenbét Y3-nak,
Rídet Z-nek, Polárt Z2-nek
Passz - tehát nézzük mibűl is élt Taréj és Jákob, igen X-ből és X2-ből, már be is köszöntött a szegénység
Lánybekker - Lehet Dümervil állat akkor is három Y-t kell bepótolnia, bár a Varázsdadába bízok, Szag kapitányba annyira nem, de ott középen biza befüstöl
Szekondáré - az biza szopornyicás harapós kutya
aszondom bármi lehet csoporton belül egytől négyig, ez pontosan arra elegendő hogy >6
erre varrjál gombócot 😀sutianap
Krüger értékét Szag kapitány határozta meg, ha volt kapitány akkor Y2 ért valamit, ha nem akkor jelentősen zuhant az árfolyama. Önmagában tehát Y2 nem takar olyan komoly értéket, amit Dümervil, ne tudna bőségesen ellensúlyozni és elhomályosítani.
Luiz értékét már nehezebb meghatározni, mert a pályán már nem hozott annyit, ami az egekbe emelné az értékét. A kérdés a pályán kívüli teljesítménye, amit viszont nehéz mérni. Minden esetre egy egészséges Kovács Daryl itt is ápgréd lehet a pályán, főleg akkor ha hozzátesszük, hogy leginkább a TE-k levédekezésével akadt Luiznak gondja márpedig Kovács és Barna is kiváló coverben. Nyitott kérdés tehát a lídersíp maradt.
[A futójáték elleni teljesítményét a Y/Y3 alanynak nem vizsgálom, mert a Dline gyengesége jelentősen rontotta a helyzetüket. Ezen fal esetében pedig komoly teljesítmény javulás prognosztizálható]
Ellenbé ugyan jó évet futott, ellenben semmi extrát nem teljesített, csak egy közepes D-ből kicsit kiemelkedett. Nem hiszem, hogy Y3 elvesztése akkora léked ütne a hollóD-n, hogy az ne tudjon szárnyrakelni, főleg ha a toldozás foldozás jól sikerál.
A Z értékeknél ismét optimista vagyok (lehet a lila napszemcsi miatt), de Z1 hébe hóba még egészséges is tudott lenni tavaly | többnyire nem | , ezért inkább nyomta non-kontakt módban a meccseken, ami régi önmagától messzire elmaradó teljesítményt eredményezett. Z2 ugyan nagy kedvenc és futás ellen azért éreztette a jelenlétét, de a Sírásó+Elem duó semmivel sem tud kevesebbet mint Polár.
Sajnos Anakin és Pista esetében az optimizmusom kicsit megcsappan - ezért ugorjuk is át ezt a topikot. 😀. Azonban a kedvező világnézetem, nem borul be annyira, hogy a vasipari dógozókat - akiknél a kérdőjelek lebírkózása nálunk is komolyabb problémát jelent - a holló sereg elé tegyem.
több mint 12 éve
hm... levezetem:vegyük Anakint X-nek, Pistát X2-nek,
6-7 eredetileg, AFCNorthos 10... ennél kisebbet kérek, de 1 < 10, szóval átgondolva legyen a Ravens a rangsor 1. helyén 😀 😀
De lásd, hogy rendes vagyok, a vasas is túl magas számot kapott... lehetnek 2-ak... 😛Collapo
Luizt Y-nak, Krügert Y2-nek, Ellenbét Y3-nak,
Rídet Z-nek, Polárt Z2-nek
Passz - tehát nézzük mibűl is élt Taréj és Jákob, igen X-ből és X2-ből, már be is köszöntött a szegénység
Lánybekker - Lehet Dümervil állat akkor is három Y-t kell bepótolnia, bár a Varázsdadába bízok, Szag kapitányba annyira nem, de ott középen biza befüstöl
Szekondáré - az biza szopornyicás harapós kutya
aszondom bármi lehet csoporton belül egytől négyig, ez pontosan arra elegendő hogy >6
erre varrjál gombócot 😀

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
hm... levezetem:6-7 eredetileg, AFCNorthos 10... ennél kisebbet kérek, de 1 < 10, szóval átgondolva legyen a Ravens a rangsor 1. helyén 😀 😀
De lásd, hogy rendes vagyok, a vasas is túl magas számot kapott... lehetnek 2-ak... 😛

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
gondold át........Igen, én alacsonyabbra írnám azt a számot... 1, max 2 😛 😀Collapojó lett, s a schedule miatt még az értékelés is reális... no nem az AFC North-os szalagosoké, mert ők elfogultak 😛 😀Collaposzóva szerinted is magas?sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Igen, én alacsonyabbra írnám azt a számot... 1, max 2 😛 😀jó lett, s a schedule miatt még az értékelés is reális... no nem az AFC North-os szalagosoké, mert ők elfogultak 😛 😀Collaposzóva szerinted is magas?sutianap

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
jó lett, s a schedule miatt még az értékelés is reális... no nem az AFC North-os szalagosoké, mert ők elfogultak 😛 😀Collaposzóva szerinted is magas?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
jó lett, s a schedule miatt még az értékelés is reális... no nem az AFC North-os szalagosoké, mert ők elfogultak 😛 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
több mint 12 éve
elegáns és még időt is nyertek az újoncoknak, hogy lássák mire képesek...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
@Ravens Moving McClain to PUP and Lewis-Moore to Non-Football Injury now puts the Ravens under the 75-man roster limit before today's deadline.
több mint 12 éve
Rainey még bizonyíthat Allen ellen az 53-ra, azt nyíltnak vélem.Doss meg azért már szagolt puskaport, itt inkább a M.Brown féle vonalat érzem inkább PS irányban... hogy kit lehet még kidobni a kettőhöz...
van 3 center (Stephens), még van elég sok LB (Copeland), Takli (Devey, Gaines, Unga), azért van még kiből válogatni... mielőtt az amúgy is kérdőjeles WR corpot hullatnánk... szvsz 😊

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
WR-ek közül lesz szerintem még áldozat. Most Doss/Thompson és L. Williams van a cuthoz legközelebb.Thompson sérült, könnyen lehet IR kerül
Blaise
Doss szerintem marad, ha Rainey-t kirakjuk
több mint 12 éve
Nem tudom a PS szabályokat de Carr ott volt tavaly, idén visszakerülhet oda?BlaiseIgen ő PS-be rakható.
Nagy meglepetések nem voltak cut ügyben.
több mint 12 éve
No akkor az első cut hullám le is szaladt. Még két áldozat azért lesz, hogy lefogyjunk 75-reRB-k közül Maradt Carter Allen és Rainey. Nem hiszem, hogy kettő maradni fog közülük. Én Raineyre voksolnék, hogy marad.
WR-ek közül lesz szerintem még áldozat. Most Doss/Thompson és L. Williams van a cuthoz legközelebb.
TE Shianconak szerintem egyenes útja lesz Miamiba, Furstenburgnak a PS-be és Bajema marad szerintem mint blokkoló TE, mert Clark abban nem túl jó, Dicksonnak meg pihennie is kell.
OL A kező 5ön és a három tutinak tűnő cserén (Reid/Wagner/Shipley) kívül McClainnek van a legnagyobb esélye, hogy elcsípjen egy helyet [amúgy sincs elég azonos nevű játékosunk 😀] Jensen IR
DL On bubble-re írják DeAngelo Tysont, de meglepődnék ha nem férne fel a rosterre
LB On bubble Carr és Hamilton. Hamilton IR került. Nem tudom a PS szabályokat de Carr ott volt tavaly, idén visszakerülhet oda? McClellan egészen jó volt ILB-ben ott most így simán megvagyunk. Nem hiszem, hogy kellene 5 ILB a rosterre
DB On bubble-re írták Lee-t/Levigne.t/Anthony-t/ O. Brown-t. Brown meglepő lenne ha nem férne be az 53-ba. Lee kivágás is kicsit meglepő, ezek szerint bíznak Anthonyban.
több mint 12 éve
@mzenitz 40m The Ravens also announced that they've signed QB Dayne Crist. Tyrod Taylor suffered a concussion vs. CAR and likely won't play Thursday
több mint 12 éve
Baltimore Ravens @Ravens 45 perc#Ravens cut TE Shiancoe, WR Streeter, RB Berry, WR Carter, G Cornell, LB Hall, G Harewood, T Mims, DB Lee, DE Pericak, Sheppard, LB Williams
Aaron Wilson @RavensInsider 51 perc
Ravens have also cut cornerback Moe Lee
Kris Jones @RavenManiac 38 perc
The #Ravens also placed OLB Adrian Hamilton on IR with a wrist injury.
Baltimore Ravens @Ravens 40 mp
#Ravens are now down to 77 players. Must cut two more before Tuesday at 4 p.m. | rvns.co/c9
több mint 12 éve
KO-nak brutál gyenge napja volt, de miatta nem aggódnék jó lesz, már bizonyítottaBaltimoreDefenseAmennyire visszaemlékszem, amíg Yanda bent volt (3 drive), addig nem volt gond vele. Aztán Yanda helyére bejött Reid és meghótt a fal.
több mint 12 éve
@ProFootballTalk 11m Tommy Streeter's tenure in Baltimore ends without playing in a single regular-season game wp.me/p14QSB-9fDcjah, sajnálom szurkoltam neki, de teljesen homály volt.... nagyon nyersen érkezett, projekt játékosnak, nem jött be előtte egy jó szezonja volt a Canes-ban.
Ez is várható voltpuffin
több mint 12 éve
@ProFootballTalk 11m Tommy Streeter's tenure in Baltimore ends without playing in a single regular-season game wp.me/p14QSB-9fDcEz is várható volt
több mint 12 éve
Tegnapi meccsről:BlaiseSztem a 2. IC-ben Joe is benne volt vastagon, mielőtt dobta a labdát Kuechly már Shiancoe előtt állt.
KO-nak brutál gyenge napja volt, de miatta nem aggódnék jó lesz, már bizonyította, Gradkowski-nak is segítenie kellett, de nem számottevően. Plusz azért ez a Carolina fal nagyon kemény.
Brown és Stokley óriási +.
D# oldalon nagyon egyben vagyunk, Smith-re ha utazol, ha nem szar volt, ahogy eddigi mindegyik pre meccsén…nem túl bíztató.
Lassan beindul(t) a cut szezon:várható volt nem annyira sikerült neki a pozíció váltás.
Bryan Hall @BryanHall95 30 perc
It's been real Baltimore. Thanks for all the memories! Y'all will always have a spot I'm my heart. #Respect
Bryan Hall-t kivágtuk. Kicsit sajnálom, bár nem tudtunk volna semmiképpen sem helyet szorítani neki. Sok sikert bárhol is köt ki.
Jelenleg így 88 emberünk van ezt kell levinni 75-reBlaise
több mint 12 éve
Lassan beindul(t) a cut szezon:Bryan Hall @BryanHall95 30 perc
It's been real Baltimore. Thanks for all the memories! Y'all will always have a spot I'm my heart. #Respect
Bryan Hall-t kivágtuk. Kicsit sajnálom, bár nem tudtunk volna semmiképpen sem helyet szorítani neki. Sok sikert bárhol is köt ki.
Jelenleg így 88 emberünk van ezt kell levinni 75-re
