Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
rush
Rk Team G Pts/GTotPtsAtt Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
19 Baltimore 6 25.8 155 156 26.0 642 4.1 107.0 4 53 25 16.0 5 1 4
14 Baltimore 16 22.3 357 487 30.4 1,831 3.8 114.4 11 50 97 19.9 7 1 6
pass
Rk Team GPts/GTotPts Comp Att Pct Att/GYds Avg Yds/G TD Int 1st 1st%Lng 20+ 40+ Sck Rate
17 Baltimore 6 25.8 155 110 211 52.135.2 1,340 6.7 223.3 8 5 70 33.2 74T 17 5 13 76.2
20 Baltimore 16 22.3 357 308 491 62.7 30.7 3,335 7.4 208.4 25 10 175 35.6 67 40 7 40 93.6sutianap
ööö, ez a stat honnan van, mert nekem kicsit kevéssé olvasható.... egyéni szoc, de akkor is 😀
Linket tudsz adni? vagy összevadásztad több táblából?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Suggs nyilatkozata a meccs után:

"I don't really know what the game plan was but when i have a pro bowl running back and i see that he is not getting his touches, i'm going to feel a certain type of way about it. He wants the ball and i think that we should feed him! Ray Rice is a phenominal player and you gotta use your phenominal players. I gotta question how many catches Q had. We got guys on this team that can do some great things. We gotta use those guys....it's that simple!"

Röviden az iránt érdeklődik, hogy a liga egyik legjobb RB-je vs a liga egyik legrosszabb rush D-je párharcnak miért az lett a vége, hogy 38-szor passzoltunk és csak 12-szer futottunk.

Ugyanő twitteren: Wow.............. FUCKIN WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Its not that we lost,.. its how we lost!!!!!

Jogos.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
rush
Rk Team G Pts/GTotPtsAtt Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM
19 Baltimore 6 25.8 155 156 26.0 642 4.1 107.0 4 53 25 16.0 5 1 4
14 Baltimore 16 22.3 357 487 30.4 1,831 3.8 114.4 11 50 97 19.9 7 1 6
pass
Rk Team GPts/GTotPts Comp Att Pct Att/GYds Avg Yds/G TD Int 1st 1st%Lng 20+ 40+ Sck Rate
17 Baltimore 6 25.8 155 110 211 52.135.2 1,340 6.7 223.3 8 5 70 33.2 74T 17 5 13 76.2
20 Baltimore 16 22.3 357 308 491 62.7 30.7 3,335 7.4 208.4 25 10 175 35.6 67 40 7 40 93.6


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már a Titans elleni meccs után sem értettem, hogy miért vagyunk PR-ben másodikok. Szánalom volt tegnap az O sajnos, nem is tudok mit mondani. 😕 Három negyed után 0 pont, elképesztő...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, kicsit túlhype-oltuk önmagunkat (NO MERCY meg hasonló kijelentésekkel), de ez, ha még időben jött a pofon, akkor nem baj... meglátjuk. Nagyon nincs még lefutva a szezon.Collapo
Nincs, de már két pofont is kaptunk, és mégis, harmadjára is előálltunk egy ilyen produkcióval. Felforgatott támadósor ide vagy oda, lassan a szezon felénél járunk, jó lenne már látni egy kis konzisztenciát.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[Egyértelmű, hogy annyi volt az offensive game plan a mai napra, hogy "1-5-ös csapat, úgyis nyerünk". CalasTyphon
Igen, kicsit túlhype-oltuk önmagunkat (NO MERCY meg hasonló kijelentésekkel), de ez, ha még időben jött a pofon, akkor nem baj... meglátjuk. Nagyon nincs még lefutva a szezon.

Kemény lesz. 14-2 :cool:CalasTyphon
Ámen! 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kell, hogy valaki jól elpicsázza a támadókat, úgy atyailag...Collapo
Nem fogja senki, ahogy tavaly, meg azelőtt sem. Kiábrándító volt nézni, hogy miután másról sem volt szó az offseason-ben, mint hogy így meg úgy jelennek meg a vezéregyéniségek a támadóknál, még a 3. negyedben is ott tartottunk, hogy Rice egymagában a fogvédőjét rágcsálja az oldalvonalnál, Flacco a szokásos "hol vagyok, mi történik" tekintettel bámul maga elé, Boldin meg a bírókkal veszekszik.

Amúgy az O egyik komoly problémája továbbra is Flacco 52.1%-os "pontossága" és 76-os ratingje... a másik a fal... a harmadik a redzone inefficiency...Collapo
Meg a WR-ek, meg az OC, meg a third down efficiency. Egyértelmű, hogy annyi volt az offensive game plan a mai napra, hogy "1-5-ös csapat, úgyis nyerünk". 12 futás a teljes RB gárdától, nevetséges. A WR sor meg hurka, Smith és Laquan Williams kevés, hiába nyomják őket annyira az edzők. De legalább látnám, hogy épül az a chemistry köztük és Flacco között, amiről pár hete beszéltünk...

És én még az egyik Cincy meccset jelöltem be trap game-nek... A Cards-ot ütni kell, utána meg jöhet a Vasas. Kemény lesz. 14-2 :cool:
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amúgy az O egyik komoly problémája továbbra is Flacco 52.1%-os "pontossága" és 76-os ratingje... a másik a fal... a harmadik a redzone inefficiency... jó sokat kellene még fejlődni, közepes O kell legalább a top5 védelem mellé, hogy igazán legyen esély PO-ra, adj-isten SB-re.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???Collapo
Legkésőbb már januárban el kellett volna zavarni. Akkor azt mondták, hogy Harboughval lett beszélve, tartsa rövid pórázon, és HC-ként igenis figyeljen oda jobban az O-ra, hogy minden rendben menjen... itt addig komoly eredmény nem lesz, amíg Cameron az OC. A védelem 3.5 yard/futás és 100 passzolt yard alatt tart egy kilátástalan támadósort, és a támadók nem tudják "megnyerni" a meccset? És egy addig bizonytalan széken ülő OC még nem mondott le? Nah...DoM
Ezt én is nagyon adom, már az idei szezont se vele kelett volna kezdeni, de most feltette az i-re a pontot. :/s.gergo
Idén, a lock-out miatt nem nagyon volt "lehetőség" lecserélni, de azt én is elismerem, hogy az öreg igenis tud töketlenkedni... a kérdés, hogy ki lenne alkalmas erre a posztra...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.DoM
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???Collapo
Legkésőbb már januárban el kellett volna zavarni. Akkor azt mondták, hogy Harboughval lett beszélve, tartsa rövid pórázon, és HC-ként igenis figyeljen oda jobban az O-ra, hogy minden rendben menjen... itt addig komoly eredmény nem lesz, amíg Cameron az OC. A védelem 3.5 yard/futás és 100 passzolt yard alatt tart egy kilátástalan támadósort, és a támadók nem tudják "megnyerni" a meccset? És egy addig bizonytalan széken ülő OC még nem mondott le? Nah...DoM
Ezt én is nagyon adom, már az idei szezont se vele kelett volna kezdeni, de most feltette az i-re a pontot. :/
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.DoM
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???Collapo
Legkésőbb már januárban el kellett volna zavarni. Akkor azt mondták, hogy Harboughval lett beszélve, tartsa rövid pórázon, és HC-ként igenis figyeljen oda jobban az O-ra, hogy minden rendben menjen... itt addig komoly eredmény nem lesz, amíg Cameron az OC. A védelem 3.5 yard/futás és 100 passzolt yard alatt tart egy kilátástalan támadósort, és a támadók nem tudják "megnyerni" a meccset? És egy addig bizonytalan széken ülő OC még nem mondott le? Nah...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.DoM
Egyértelműen komoly probléma... kirugni nem feltétlenül kell, de ahogy állítólag múlthéten
sikerült "adjust"-álni a futójátékot, most nem???

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A momentum még mindig nálatok van Coll, mivel rommá vertetek minket az első héten, erre még lehet építeni. A meccselőny tűnt el.kishaszi
Meglátjuk....
OFF: Jéé, azon kevesek közé tartozol, aki "érti" a név megközelítőleges jelentését... legalábbis úgy gondolom 😀
ON: Igen, de csak akkor a mienk a momentum, ha nálatok is nyerünk, különben, ha jól tévedek a körbeverések miatt,
Tintánok és Kiskocsik, a tiebreaker a tietek, nem?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ray Rice 8 futás ---> Fire Cam Cameron.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A momentum még mindig nálatok van Coll, mivel rommá vertetek minket az első héten, erre még lehet építeni. A meccselőny tűnt el.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szánalmas volt tegnap/ma a csapat, persze mindenki úgy játszik ahogy az ellenfél hagyja... a saját
focinkban vertek meg minket, futással... szomorú vagyok, mert így hiába vertük meg a vasalósokat,
már nem a mienk a momentum... grat a kiskocsiknak, ezt meg is írom nekik... Ők megtettek mindent
ami a győzelmükhöz kellett... leginkább, megfogtak minket... korábban tévedtem, kell Grubbs, és kell,
hogy valaki jól elpicsázza a támadókat, úgy atyailag...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Srácok! Nem trollkodni jöttem, tudom, hogy baromi csalódottak vagytok, ettől függetlenül Urak voltatok az eredménykövetőben, és ezt szeretném megköszönni! Sok sikert a továbbiakban!

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A védelem jó volt. Cody megsérült de ő felépül, csak leesett nagy sisakja dübörögve és a szemöldöke felrepedt ahogy láttam. A szomorúbb sérülésről nem tudok mit mondani.
Pollard király volt.

Nehéz jót mondani a támadókról. Szereztek TD-t (a Jax nem) és egy jó Torrey elkapás volt, ő is sérült lett ettől. Ennyi jut szembe.ulpianus
Vissza is tért a hegy a végére, meg is állította MoJót 3. kísérletre, neki nem lesz baja, reméljük Reedé sem súlyos

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélhetőleg az O kibalfaszkodta magát a szezon hátralévő részére. Kíváncsi leszek a sajtótájékoztatón Harbs hogy magyarázza meg az onside kick-et.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A védelem jó volt. Cody megsérült de ő felépül, csak leesett nagy sisakja dübörögve és a szemöldöke felrepedt ahogy láttam. A szomorúbb sérülésről nem tudok mit mondani.
Pollard király volt.

Nehéz jót mondani a támadókról. Szereztek TD-t (a Jax nem) és egy jó Torrey elkapás volt, ő is sérült lett ettől. Ennyi jut szembe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
félelmetes volt ez a meccs..... az OL-ra és a reciverekre egyszerűen nem találok szavakat..... Flacco csak simán szar volt, de az O többi része valami elképesztő volt.......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
öszt találtam nektek mándélynájtra, még nem tudom mit jelent pöttyösen 😛


A fal nekem fal marad

Cseresznye ajkam ridegül tőlem,
vak koldusok ballagnak át a túlsó partra.
Zsebükben a szétosztott kincsestérképem
és néhány érem, mi a múltat takarja.

Inas fák, olyanok, mint cingár fiúk,
gyökerüknek nincs esélye nyúlni.
Álmos kandellábeleknél párducinges sziúk
a békepipába fogják a végső csikket szórni...

Ezt a rengeteg betont nehéz elvinni,
a földről elkívánkozó tornyok nem mások.
Az ember vágyai melyekbe meg kell dögleni;
Hát itt vagyok, öljetek, dzsidások!

Ez a fal nekem úgyis fal marad.
És némaságig gyalázva a válaszútnál,
örökké fialó törvényeivel egy siserehad
majd elnevez, beoszt , és majd ultimál.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A csoportunk nagyon nyomul, Browns és Steelers győzelem eddig a hétvége termése, egy ilyen meccset kötelező behúzni.

Go Ravens!
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Hajnalban meccs!!!Collapo
Már nem kicsit várom 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szintén no offense, de a jaguár párducfajta, a latin neve "panthera onca" 😀 😉 N-Drew
Éreztem én, hogy beleszaladok még ebbe a mondatba, nah, hát ez van, kémia sose volt az erősségem 😂 😂
Amúgy jah, kiskocsi jó 😊 (nyugodtan érthető szó szerint és átvitt értelemben is...) csak még hiányzik valami... remélem nem ellenünk szeditek össze...

Hajnalban meccs!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!