Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem, nagyjából értelmes OL teljesítmény mellett ő képes ilyen számokra, csak hát nem mindig van megfelelő ideje, hogy ki is játssza ezt magából. Meg sokszor van gond az elkapók elszakadóképességével, bár talán most Boldin és Torrey jól megoldja a feladatát, s így nagyobb esély van a TE-kre is dobni, mintha kicsit változnának a routok, befuthatóbbak, bedobhatóbbak... ennyit számít. Szerintem.Collapo
Hát azért nem egy akkora tragédia az a fal szerintem, nem elit, de nem is szemétdomb. Főleg, hogy filmsztárokat is fel tud mutatni. Szerintem inkább a koncentrációhoz lehet talán köze, egy derbire jobban föl tudja szívni magát, mint egy sima meccsre, ahol 1-1 lazaságot megengedhet, míg a Kohászok ellen rögtön kapja egy kis hanyagságért a büntetést.

Csak úgy pletyka szintjén, ha hozzánk (Colts) tényleg Luck érkezik végül a Draftról, és Manning is fölépülne, és netalántán a zseni GM cserére adja a fejét, mondván a jövőre kell gondolni, bevállalnátok a PM-et arra a 3 évre mondjuk? Vele persze simán SB esély lenne, csak ugye a fizetések......flzoli
Három éve az egész draftunk és az első két gyerekemet odaadtam volna PM-ért (és akkor tuti lett volna gyűrűnk az elmúlt években) - mostmár van franchise QB... a lehető legrosszabb időpont lenne, teljesen esélytelen.

A Kohászok ellen pocsék volt a falunk amúgy (meglepő módon nem is annyira az OT-k, gyakran a közepe is).. de nem baj, legyen ez a mélypontjuk idén.Igor
Drafton és a holtszezonban a prioritás a fal lesz,a többi nagyjából és részleteiben rendben van.
Egyébként fogalmam sincs,hogy lenne egy holtidényen belül jobb falunk,most is jó játékosok alkotják,elvileg rátermett edzővel,mégis néha igencsak megbicsaklik.

Arra nézve sincs ötletem,hogy tudunk,mind Rice,mind Flacco orra elé versenyképes szerződést tolni.De ez a jövő zenéje.

Nem emlékszek olyan meccsre,ahol Joe egy top védelem ellen ilyen jó teljesítményt nyújtott volna,a szeptember 11-es idevágót nem számítva.
Nagyon tetszett és egy ilyen kiszenvedett győzelem és utolsó ,feszültségekkel terhes percek győzelme kohéziós erő is lehet,összekovácsolhatja a csapatot.Most végre az O húzta ki a D-t a csávából.
Nagyon szép győzelem volt .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A kezdő OL nem rossz amúgy, Birk, Grubbs, Yanda remekül is meg tudja oldani a dolgát, azért az OT-k felé néha ki-ki kell nézni, s ha oda kettőzni kell, akkor jöhet a középső omladozás, félre ne értse senki, az OL nem szar, de még lehet rajta javítani. amúgy most nem tudok ennél az egységnél inkonzisztensebbet a csapatban, s az eredmény ezen látszik is. Viszont a lényeg, hogy ha jó napjuk van, Flacco tud nagy számokat, ha nem, nem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem, nagyjából értelmes OL teljesítmény mellett ő képes ilyen számokra, csak hát nem mindig van megfelelő ideje, hogy ki is játssza ezt magából. Meg sokszor van gond az elkapók elszakadóképességével, bár talán most Boldin és Torrey jól megoldja a feladatát, s így nagyobb esély van a TE-kre is dobni, mintha kicsit változnának a routok, befuthatóbbak, bedobhatóbbak... ennyit számít. Szerintem.Collapo
Hát azért nem egy akkora tragédia az a fal szerintem, nem elit, de nem is szemétdomb. Főleg, hogy filmsztárokat is fel tud mutatni. Szerintem inkább a koncentrációhoz lehet talán köze, egy derbire jobban föl tudja szívni magát, mint egy sima meccsre, ahol 1-1 lazaságot megengedhet, míg a Kohászok ellen rögtön kapja egy kis hanyagságért a büntetést.

Csak úgy pletyka szintjén, ha hozzánk (Colts) tényleg Luck érkezik végül a Draftról, és Manning is fölépülne, és netalántán a zseni GM cserére adja a fejét, mondván a jövőre kell gondolni, bevállalnátok a PM-et arra a 3 évre mondjuk? Vele persze simán SB esély lenne, csak ugye a fizetések......flzoli
Három éve az egész draftunk és az első két gyerekemet odaadtam volna PM-ért (és akkor tuti lett volna gyűrűnk az elmúlt években) - mostmár van franchise QB... a lehető legrosszabb időpont lenne, teljesen esélytelen.

A Kohászok ellen pocsék volt a falunk amúgy (meglepő módon nem is annyira az OT-k, gyakran a közepe is).. de nem baj, legyen ez a mélypontjuk idén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem, nagyjából értelmes OL teljesítmény mellett ő képes ilyen számokra, csak hát nem mindig van megfelelő ideje, hogy ki is játssza ezt magából. Meg sokszor van gond az elkapók elszakadóképességével, bár talán most Boldin és Torrey jól megoldja a feladatát, s így nagyobb esély van a TE-kre is dobni, mintha kicsit változnának a routok, befuthatóbbak, bedobhatóbbak... ennyit számít. Szerintem.Collapo
Hát azért nem egy akkora tragédia az a fal szerintem, nem elit, de nem is szemétdomb. Főleg, hogy filmsztárokat is fel tud mutatni. Szerintem inkább a koncentrációhoz lehet talán köze, egy derbire jobban föl tudja szívni magát, mint egy sima meccsre, ahol 1-1 lazaságot megengedhet, míg a Kohászok ellen rögtön kapja egy kis hanyagságért a büntetést.

Csak úgy pletyka szintjén, ha hozzánk (Colts) tényleg Luck érkezik végül a Draftról, és Manning is fölépülne, és netalántán a zseni GM cserére adja a fejét, mondván a jövőre kell gondolni, bevállalnátok a PM-et arra a 3 évre mondjuk? Vele persze simán SB esély lenne, csak ugye a fizetések......

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem, nagyjából értelmes OL teljesítmény mellett ő képes ilyen számokra, csak hát nem mindig van megfelelő ideje, hogy ki is játssza ezt magából. Meg sokszor van gond az elkapók elszakadóképességével, bár talán most Boldin és Torrey jól megoldja a feladatát, s így nagyobb esély van a TE-kre is dobni, mintha kicsit változnának a routok, befuthatóbbak, bedobhatóbbak... ennyit számít. Szerintem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Flacco-val mi történt ezen a derbin, egész évben erre a meccsre tartalékolt és altatott? 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, ezt még linkelem, jót vigyorogtam ma rajta 😊
http://www.cbssports.com/nfl/story/16017653/unflappable-flacco-shrugs-off-drops-pulls-out-crucial-victory

Az első három bekezdés, és ez nagyon vicces 😀

"After Flacco's fourth-down pass came a short completion to tight end Ed Dickson, then the drop in the end zone by Smith. This was the second ball Smith dropped on the night, the first coming in the second quarter on an out pattern that hit Smith, who wears No. 82, between the "8" and the "2." Had Flacco been throwing a lawn dart, it would have pierced Smith's sternum. It might have killed him.

Flacco? He didn't even look angrily at Smith. Flacco never looks angrily at anyone. He looks sleepy, like he can't be bothered or doesn't even care, although that's obviously not the case. But it is how it looks, and like I said, it's spooky."

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy win a hazai pálya szempontjából, értékelés:

- Flacco: ötös, sőt csillagos ötös. Gyakorlatilag hibátlan volt, lejátszotta Big Bent a pályáról, és lejátszotta az egész Pitts defense-t a pályáról (14 3rd down completion a Steelers D ellen? Not bad.. 😉)
- OL: jóindulatú hármas a viszonylag tiszta uccsó drive miatt, bár az sem volt 100% (runblockingban megették őket, pass blockingban is voltak gondok)
- RB-k: négyes (volt ott ugyebár egy nagy play az elején, amit valamiért visszafújtak, khm), de azért a YAC-et bőven hozta mindkét futó így is.
- WR-ek: háromnegyed.. két drop az utolsó fél percben ritkán fér bele, most megúsztuk.

- front seven: csalódást keltő kétharmad, ezt is főleg Suggs bravúrpickjének köszönhetik.. nagyon jól lefogta a pass rusht a Pitts OL, és sajna Mendi elég jól futott is, csomó 5-8 yardos futása volt.. ezt is ki kéne elemezni majd. Viszont Krugerből lehet még valami..
- secondary: négyes, Cary Williams kifejezetten jó volt, nagyon jól leszedtük Wallacet (az a TD akkora lol pillanat volt, nem tudtam sírjak v. nevessek. Big Bennek fingja nem volt a pálya bal oldaláról, csöppet meglepődött, hogy Wallace robbant be oda Brown elé... általában az ilyeneket szokta Ed pickelni 😕), egyedül Brownnal voltak gondok.. de Big Bennek 4-5 másodpercei voltak, szóval nem biztos, hogy csak a secondary sara.

Speciel team - nem rossz, az egy missed kick belefér, mert bement az 50+ yardos.
Edzői stáb: zavart, hogy nem mentünk neki a 4th&goalnak... ezt leszámítva tökéletesen lehozták a meccset. Tudunk normálisan challengelni, végre tudjuk normálisan felhasználni az időkéréseket (láttad Billick, hogy kell ezt?!! 😛), úgy hogy marad a végére kulcsszitura is.

Közepes védelemmel és támadófallal, és egy krva jó irányítói teljesítménnyel megnyertünk egy szoros meccset, amit a jobb csapat nyert meg.

Nem örülök neki, hogy a Pittsburgh szurkerek egy része rögtön a bíróra fogja és sír, mégha ez abszolút nem meglepő/tipikus/megszokhattuk már - de ez nem illik a rivalizálás jellegéhez. Különösen akkor nem ha
- az elmúlt évtizedben az esetek kb. 70-80%-ában az ő javukra tévedtek a sporik, közte kulcsfontosságú SB pillanatokban is például
- a meccs legnagyobb/pontokat jelentő tévedését épp ellenünk követték el a sporik - ha egy 76 yardos futással nyitunk, rögtön egy nagy gyomrossal kezd a Pittsburgh, és teljesen más meccsről van szó. (Nekem már a Pats-elleni PO meccs derengett a fejemben.) Amúgy sztem a Ray-féle hit, és a Dickson catch volt még olyan, ahol jogosan moroghatnak a Pöccbörgiek.. de ezek együttesen nem voltak akkora hatással a meccsre, mint az első penalty.
- és legfőképp persze, nem is a penaltyken ment el a meccs, amely így is a kezükben volt.

Nem megyek át oda, remélem aki olvassa a miénket, az tudja nyugodtan, higgadtan értelmezni.. kapja magát picit össze a Vasas csapat, hozzák le ők is a kötelezőket, és várjuk őket az AFC Championship meccsre Baltimore-ba őket.. ez illene a rivalizáláshoz ugyanis.

UFF.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért elképesztő, hogy a Jacksonville-től kikap a csapat, de a Steelerst meg megverik!Béczkó
a 0-16 felé agresszíven törő májámi emlőshalacskák is nekünk köszönhették, h nem sikerült a tervezett 0-16...
segítünk, hogy senki ne érezze magát megalázva a ligában 😀
Amúgy a kiskocsik azon a meccsen mindenben jobbak voltak... szal az nem volt meglepő... illetve az volt a meccs
előtt, de utána nem...
Viszont ha hazai PO-t szeretnénk, sokat nem illene már botlani és még kemény meccsek vannak előttünk.. pl bengák, 69esek

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Azért elképesztő, hogy a Jacksonville-től kikap a csapat, de a Steelerst meg megverik!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Most szorosabb meccsen nyerünk... 😉Igor
Da Powa of Da HipnoToad!!! Yesss... W, értékelés máskor, Te meg egy látnok vagy 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most szorosabb meccsen nyerünk... 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Höööj, senki? 2:20-tól elverjük a vasalósokat. Ha lesz elfogadható OL, akkor nyerünk. Ha átengedünk mindenkit, akkor biztos, hogy nem. Csontzenére fel!Vrijbloed
Én leszek éjjel 😊, egyetértek, igazából a OL-on múlik a meccs, ha kitartanak és adnak időt, akkor sztem Flacco le tudja managelni a meccset (persze ha a futás is megy, ami megint ugye a falon múlik). Ha nem, akkor max a D-ben bízhatunk, de enyhén szólva nem hiszem, hogy megint szereznénk 7 labdát, mint a múltkor... Mindegy, marha jó meccs lesz az eredménytől függetlenül 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Höööj, senki? 2:20-tól elverjük a vasalósokat. Ha lesz elfogadható OL, akkor nyerünk. Ha átengedünk mindenkit, akkor biztos, hogy nem. Csontzenére fel!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
asztírták a bleedblakken hogy dubtfulsutianap
Ez még a pénteki injury report előttről való. Azóta kicsit változott a helyzet: Ngata probable, vagyis játszani fog, Woodley out, viszont Harrison kezdő lesz.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
asztírták a bleedblakken hogy dubtful
http://bleedblackandgold.com/blog/2011/11/04/woodley-and-ngata-doubtful-for-rivalry-week/
Őszentsége Halotti Ing-Gatya Minden Ofalak Rombolója Az Elrettentő Világmindenség Megnyilvánulása - a teljes nevezéktana, bocs de néha rövidítem


Niccs bocsánat, Nicss kegyelem 😉
http://www.marionmille.com/dotclear/index.php?post/2010/05/13/Herman-Hitsch


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Őszentsége jáccik vagy nem jáccik?sutianap
😀 szeretem a szójátékaidat.
Igen,játszik,a Cards elleni kisebb sérülésből felépült,tegnap már edzett.
Pouncey nemezis -e ott lesz a pályán és Ben úgy fogja érezni magát,belülről és kívülről mint :

http://kepfeltoltes.hu/view/111105/megkis_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

...mint,Szent Antal,nem szentségében. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Őszentsége, XVI. Benedek Pápa játszik... legalábbis, mikor legutóbb hallottam róla, volt playstationje... konkrétabban kire gondol Kedves Uram?
Ngata probable, Grubbs questionable... most másról nem tudok, lehet bővíteni, aki tudja... remélem nem tudja, de tudom, hogy tudja... ehh... bonyolult lett. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Őszentsége jáccik vagy nem jáccik?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezt mondom én is. Jó OL kell, és akkor Joe villantja hosszabb távon is, amit tud, és akkor azért nincs gáz. Ha átengedünk mindenkit, akkor meg végül is bárki lehetne Joe helyén, a menekülés az menekülés... Szerintem nyerünk, ha az alap D mellett tartós jó OL munka lesz.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A kétkedés CC Catchben tényleg jogos... Joe hozta amit a második félidőben kellett...
amúgy úgy vélem, hogy a 2. negyedben a labdaeladások voltak gázosak...
Ha jól emlékszem ott volt a fumbli és az int is.
Ezeket leszámítva szép lassan bedaráltuk az pintyőkéket... de ez a vasalósok ellen
kecsöpföldén kevés lesz...
Ezt most kibrusztolták... Grubbs mikor jön vissza, Vele sokkal stabilabb a fal, mint Gurodedal.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valahogyan mégis megfordítottuk -21-ről, köszönhetően ismét Rice-nak.Vrijbloed
Na, ma Flacco is remek volt.. egyre jobban érzi a tight endjeit.. Boldin meg pláne hihetetlen szuper.

Hatalmas veszteség lenne Rice, de adjuk meg a királynak, ami az övé - ma jó volt a Sólyom 😉Igor
Ez igaz, enélkül ki is kaptunk volna. De a 2. negyed az bennem marad még egy darabig... 😂 :/
Egy dolgoban biztos vagyok: A Steelers ellen ez kevés lesz. Ott a jó alap D mellett végig jó OL munka kell majd, hogy Joe-nak esélye legyen jól játszania. Nem mellesleg akkor lesz a szülinapom, szóval ajánlom, hogy jók legyenek. 😂 😊Vrijbloed
Szerintem ez egy nagyon szép győzelem volt.Nagy hátrányból fordítottunk,az OL is összekapta magát a 2. félidőre,Joe is többet dobált shutgun -bol,ami komfortos neki.
Boldin nagyon jó volt és az a az utolsó perces Flacco -Torrey Smith összjáték az a jövőbe vetett hitemet erősíti.
Elnézve a csapatot,1. számú prioritás az OL feljavítása,Flacco akkor teljesít,ha van ideje és nem csak a menekülésre koncentrál.Ne rohanjunk előre,csak most különösen tisztán látszott a két félidő különbözőségeit lávna,mikor nem tudják megvédeni,akkor bitang gyenge a teljesítménye.
Cameronban még mindig nem bízok...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Valahogyan mégis megfordítottuk -21-ről, köszönhetően ismét Rice-nak.Vrijbloed
Na, ma Flacco is remek volt.. egyre jobban érzi a tight endjeit.. Boldin meg pláne hihetetlen szuper.

Hatalmas veszteség lenne Rice, de adjuk meg a királynak, ami az övé - ma jó volt a Sólyom 😉Igor
Ez igaz, enélkül ki is kaptunk volna. De a 2. negyed az bennem marad még egy darabig... 😂 :/
Egy dolgoban biztos vagyok: A Steelers ellen ez kevés lesz. Ott a jó alap D mellett végig jó OL munka kell majd, hogy Joe-nak esélye legyen jól játszania. Nem mellesleg akkor lesz a szülinapom, szóval ajánlom, hogy jók legyenek. 😂 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valahogyan mégis megfordítottuk -21-ről, köszönhetően ismét Rice-nak.Vrijbloed
Na, ma Flacco is remek volt.. egyre jobban érzi a tight endjeit.. Boldin meg pláne hihetetlen szuper.Igor
Én megemlíteném még az O-fal teljesítményét is, a no huddle alatt a legtöbbször szépen megvédték Flacco-tPhoseidon
Az elég vegyes volt azért.. no mindegy, behúztuk a győzelmet, ez a fő.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Valahogyan mégis megfordítottuk -21-ről, köszönhetően ismét Rice-nak.Vrijbloed
Na, ma Flacco is remek volt.. egyre jobban érzi a tight endjeit.. Boldin meg pláne hihetetlen szuper.Igor
Én megemlíteném még az O-fal teljesítményét is, a no huddle alatt a legtöbbször szépen megvédték Flacco-t

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett