Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
féltek ,ugye? 😂
vagy örültök,hogy veszekedésekkel lesz (lenne)terhelve az öltöző?
😊 😊kátrány
eddig mindenhol szétberhelte az öltözőt, nem éremlitek ezt
félelem nincs bennem
én azt szeretem, ha erős ellenfeleket lapítgatunk, nem himlővel fertőzötteket 😉sutianap
nálunk és Buffaloban nem.Amadeus91
egyszer megnéznék egy CP visszaemlékezést


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
.............szabadíts meg a gonosztól, ÉS NE VÍGY MINKET A KÍSÉRTÉSBE................sutianap
féltek ,ugye? 😂
vagy örültök,hogy veszekedésekkel lesz (lenne)terhelve az öltöző?
😊 😊kátrány
eddig mindenhol szétberhelte az öltözőt, nem éremlitek ezt
félelem nincs bennem
én azt szeretem, ha erős ellenfeleket lapítgatunk, nem himlővel fertőzötteket 😉sutianap
nálunk és Buffaloban nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
"Surely some of this is that patented Drew Rosenhaus bravado. Still, there are definitely a few teams that could use a boost at wide receiver -- Tennessee and Baltimore come to mind immediately -- and with the trade deadline come and gone, Owens may be the only possible upgrade available."

nfl.comAmadeus91
.............szabadíts meg a gonosztól, ÉS NE VÍGY MINKET A KÍSÉRTÉSBE................sutianap
féltek ,ugye? 😂
vagy örültök,hogy veszekedésekkel lesz (lenne)terhelve az öltöző?
😊 😊kátrány
eddig mindenhol szétberhelte az öltözőt, nem éremlitek ezt
félelem nincs bennem
én azt szeretem, ha erős ellenfeleket lapítgatunk, nem himlővel fertőzötteket 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Dosst én nagyon stabil játékosnak tartom,őbenne benne van a nagy játék lehetősége.kátrány
Nos igen, csak én még nem nagyon láttam a pályán... bár ha őszinte akarok lenni, akkor nem is kerestem, nekem ő kiment a fejemből
Reed-ben és Williamsben is benne van a lehetőség.kátrány
Úgy gondolom, hogy Boldin, Evans, TSmith, Dreed, LWill és Doss elég mély gárda... van rövid, hosszú célpont. Ráadásul ne felejtsük el a TE-ket... Dicky-vel már most van chemistry, Pite pedig majd belejön... az ő játékát még nem szokta meg Joe... volt is pár hiba köztük a tekik ellen is...
Owens,bármekkora klasszis,csak az egyensúlyt borítaná fel,ami most úgy látszik megvan.kátrány
Nagyon igaz... az elkapóink jól elvannak egymás mellett... kiegészítik egymást, depthet is adnak... szájhős most nem nagyon kell... a cél, hogy Joe kapjon időt a dobásra, s akkor ezek a srácok pusztíthatnak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"Surely some of this is that patented Drew Rosenhaus bravado. Still, there are definitely a few teams that could use a boost at wide receiver -- Tennessee and Baltimore come to mind immediately -- and with the trade deadline come and gone, Owens may be the only possible upgrade available."

nfl.comAmadeus91
.............szabadíts meg a gonosztól, ÉS NE VÍGY MINKET A KÍSÉRTÉSBE................sutianap
féltek ,ugye? 😂
vagy örültök,hogy veszekedésekkel lesz (lenne)terhelve az öltöző?
😊 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez mondjuk nem teljesen világos, van Boldin, jön vissza Evans, igen meggyőző az újonc TorreySmith és jön vissza az ST-ben is erős DavReed, nem hiszem, hogy hisztigyár TO kellene nekünk...
Most gyengélkedett a támadás, mióta Grubbs pihent... remélem ha ő is visszajön, Joe keze se remeg többet... ha ő legalább 60%-os, akkor sok gondunk nem szokott lenni, alatta annál több...Collapo
Ennek nincs realitása.
Anno Ozzy szóban megegyezett Owenssel,hogy jön Bmore-ba.Utána ment Philadelhiába,a szóbeli egyezségre fittyet hányva.
Azzal Ozz noteszéből kiírta magát,tavaly,mikor volt realitása egy klasszis elkapó igazolásának,akkor sem jött,ment Buffulóba.Nem is nagy pénzért.
Most nincs realitása,ha Grubbs és Evans visszatér sokkal hatékonyabbak leszünk.
Boldin slot , Torrey és Evans szélre,Joe erős karjával.Szerintem ez egy nagyon ütős kombináció lesz.
Dosst én nagyon stabil játékosnak tartom,őbenne benne van a nagy játék lehetősége.Az előszezon meccseken olyan nyakatekert módon kapta el a rosszabbnál rosszabb passzokat,hogy öröm volt nézni.Csak az ő helye a Q helye és Boldin ő tényleg 1.WR és offensive player.Ez látszott a Texans ellen,ahogy nyugtatta Gurode-ot az 1.negyedben.
Reed-ben és Williamsben is benne van a lehetőség.
Owens,bármekkora klasszis,csak az egyensúlyt borítaná fel,ami most úgy látszik megvan.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
"Surely some of this is that patented Drew Rosenhaus bravado. Still, there are definitely a few teams that could use a boost at wide receiver -- Tennessee and Baltimore come to mind immediately -- and with the trade deadline come and gone, Owens may be the only possible upgrade available."

nfl.comAmadeus91
.............szabadíts meg a gonosztól, ÉS NE VÍGY MINKET A KÍSÉRTÉSBE................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez mondjuk nem teljesen világos, van Boldin, jön vissza Evans, igen meggyőző az újonc TorreySmith és jön vissza az ST-ben is erős DavReed, nem hiszem, hogy hisztigyár TO kellene nekünk...
Most gyengélkedett a támadás, mióta Grubbs pihent... remélem ha ő is visszajön, Joe keze se remeg többet... ha ő legalább 60%-os, akkor sok gondunk nem szokott lenni, alatta annál több...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
"Surely some of this is that patented Drew Rosenhaus bravado. Still, there are definitely a few teams that could use a boost at wide receiver -- Tennessee and Baltimore come to mind immediately -- and with the trade deadline come and gone, Owens may be the only possible upgrade available."

nfl.com

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Értékes W, kellett, mert a Steelers, és a Bengals ismét nyerte ebben a körben, és még a Brownsnak is van esélye...

4-1, a D hozta magát, viszont volt 2 turnover, Flacco 305 yard. RZ-ben megáll a tudomány, ez nem jó. :/

No mindegy, vezetjük a csoportot, jövőhéten Jaguars, azt illik hozni.Vrijbloed
Azért Flacco rossz játékához én hozzátenném, hogy az O-fal sokszor kb semmi segítséget sem adott neki..... Az első félidőben a passzok kb 80%-ában odaértek hozzá és kapott egyet, ez nem túl biztató.....Phoseidon
Ne nagyon szépítsük, az OLünkön átrohantak, esélyünk se volt megfogni őket... ráadásul sokszor középen és szélen egyszerre, nem is volt esély kimozogni... Gurode játéka nekem továbbra sem tetszik, de minden T-nket körbefutották, lerázták... ez így kevés. Flacco végre 50% fölött dobott, de látszott, hogy több esélyünk van. Futni viszont csak akkor tudtunk, amikor már csak alig volt idő... (sémaváltást látta valaki, középre futottunk, ha ez az 😊), Rice továbbra is jó, TE összhang viszont alig van. Boldin végre naygot játszott, TSmith is ügyes volt, de lehetett volna ez simább, ha több ideje van Joenak.
Redzone inefficiency borzalmas... pedig az ilyen közeli TD-hez ugye futó, vagy TE játék dukál... nyertünk és ez a lényeg, de még korántsem mienk a csoport, nagyon kemény idén a bejutás a PO-ba.
Amúgy ezen a meccsen nem mi voltunk rosszak, a Tekik voltak annyira jók, hogy sérülések ide-oda nyomták az ipart... nem sokon múlt...

De hogy jót is mondjak, a D szépen nyomott 4sack, 2fumbli, Pernahajder Mekfi játéka nagyon-nagyon tetszik... JJ, Pollard is jól nyomta, és a cornerek is egész szépen helytálltak... Gorrer ügyesnek tűnt, bár sokat nem csinált...

Reméljük örömjáték lesz a kiskocsik ellen jövőhéten, de nem mehetünk ki úgy, h zsebben van. Ott kell összecsiszolni magunkat a vasalósok ellen...
W és ez a lényeg.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Értékes W, kellett, mert a Steelers, és a Bengals ismét nyerte ebben a körben, és még a Brownsnak is van esélye...

4-1, a D hozta magát, viszont volt 2 turnover, Flacco 305 yard. RZ-ben megáll a tudomány, ez nem jó. :/

No mindegy, vezetjük a csoportot, jövőhéten Jaguars, azt illik hozni.Vrijbloed
Azért Flacco rossz játékához én hozzátenném, hogy az O-fal sokszor kb semmi segítséget sem adott neki..... Az első félidőben a passzok kb 80%-ában odaértek hozzá és kapott egyet, ez nem túl biztató.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Értékes W, kellett, mert a Steelers, és a Bengals ismét nyerte ebben a körben, és még a Brownsnak is van esélye...

4-1, a D hozta magát, viszont volt 2 turnover, Flacco 305 yard. RZ-ben megáll a tudomány, ez nem jó. :/

No mindegy, vezetjük a csoportot, jövőhéten Jaguars, azt illik hozni.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Galád áruló lett.. a héten már írta a tekik rovatában...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hahó! 😊

22:05-től a Texans ellen nyomjuk, ezta dja amőgy a sport2 is, kíváncsi leszek. 😊 😛

A csoport szoros, a Steelers simán vezet a Jaguars ellen, és a Cincy is vezet a Colts ellen. Nyernünk kell, mert nagyon jönnek mögöttünk, nagyon kemény lesz innen még a Wild Card is.
A D-től várom azt, amit tudnak, az O-tól nyilván félek egy kicsit, nem is tudom mire számítsak. Remélem jobb lesz az O, mint a Jets ellen. Mondjuk azt nemigen lehet alulmúlni. 😂 😊

No mindegy, GO RAVENS!

U.i.: Bondi kolléga ma kinek szurkol? 😛
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah, nézegettem Joe statjait... hát 79.9 rate, 49,3% accuracy... 8 sack 3 int 4 fumbli 7 td...
az van, hogy ha neki megy, akkor rombolunk, ha neki nem, akkor a D# hozza, vagy nem a meccset...
jó lenne egy kiegyensúlyozott - lehetőleg jó - teljesítményt látni tőle... mondjuk 60% acc már jó lenne.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... help is needed!

Nah, szóval 4 évente játszunk uazzal a csoporttal, de az, hogy hol játszunk (itthon/idegenben) az hogy dől el?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tudtommal még nem biztos,mind Jimmy,mind Grubbs érez még fájdalmat,talán a legvalószínűbb Evans.
Nagyon kíváncsi vagyok rájuk,de végül is nem kell elkapkodni,inkább gyógyuljanak meg teljesen.kátrány
Én is csak ez alapján írtam amit... reméljük tudnak játszani, és jól is fognak játszani... modnjuk ha sérültek, inkább pihenjenek még, de jó lenne újra egészségesen, pályán látni őket..

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
2016ig lesznek meccsek Londonban, vajon lesz köztük Ravens meccs?

JSmith, Grubbs, Carr, Evans is visszatér.

Mase a Houstonnál.Collapo
Tudtommal még nem biztos,mind Jimmy,mind Grubbs érez még fájdalmat,talán a legvalószínűbb Evans.
Nagyon kíváncsi vagyok rájuk,de végül is nem kell elkapkodni,inkább gyógyuljanak meg teljesen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
yeah, 11 győzelem, a második legjobb WinDivisionsutianap
e kérdésben rendkívül tárgyilagosan gondolkodok,jobb szeretném,ha mind a Steelers,mind a Bengals neve mögött kevesebb győzelem lenne... 😛 és winmutatót csak mi tornáznánkkátrány
ez inkább teljesen elfogult vélemény, én aszittem te más vagy, valahogy.. hüp-hüp 😛 😛 😛 😛 😂 😂sutianap
😂 😂 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
2016ig lesznek meccsek Londonban, vajon lesz köztük Ravens meccs?

JSmith, Grubbs, Carr, Evans is visszatér.

Mase a Houstonnál.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
yeah, 11 győzelem, a második legjobb WinDivisionsutianap
e kérdésben rendkívül tárgyilagosan gondolkodok,jobb szeretném,ha mind a Steelers,mind a Bengals neve mögött kevesebb győzelem lenne... 😛 és winmutatót csak mi tornáznánkkátrány
ez inkább teljesen elfogult vélemény, én aszittem te más vagy, valahogy.. hüp-hüp 😛 😛 😛 😛 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
yeah, 11 győzelem, a második legjobb WinDivisionsutianap
e kérdésben rendkívül tárgyilagosan gondolkodok,jobb szeretném,ha mind a Steelers,mind a Bengals neve mögött kevesebb győzelem lenne... 😛 és winmutatót csak mi tornáznánk


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
yeah, 11 győzelem, a második legjobb WinDivision


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért elég kemény eddig a csoport... senki sincs 0.5 alatt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ma Steelers és Bengals győzelem, szóval idén is marha szoros lesz a divizió...

Ravens 3-1, Steelers 3-2, Bengals 3-2, Browns 2-2

AFC North, én így szeretlek! 😂