Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a hollókat idén most láttam elsőre SB szinten/persze inkább a D-t..😊) /Blitzburgh
Azért ez már legalább a második... ha már kiemelted a D-t... tudom, jó lenne törölni a fejetekből, de első hét? 😛 😀
Amúgy meg azt néztem, hogy bár a nagyfőnőköknek volt esélye, azért kézben volt az a meccs Nektek is...
Színesek meg remélem csak cincin ellen voltak ilyen jók... ellenünk már lehetnek újra fáradtak 😊 Bár sajnos kétlem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Mindkét csapat nyert, nos kár, mert jó lett volna két botlás, ami valljuk meg cincinben simán benne volt, és még a nagyfőnököknek is volt esélyük egy füstös kis búcsúra... sebaj, akkor nyerünk minden meccset, ami hátra van 😀Collapo
Ígéretes volt a Browns, de a végén csak behúzta a Bengals. Én sima Steelers W-re számítottam, ehhez képest elég ergyán játszottak, az a 13 pont, azért az elég kevés tőlük.Vrijbloed
Igaz. Remélem is,hogy ez volt az utolsó szenvedő O produkció,és megtalálja a csapat a jobb formát decemberre.
Viszont a barnák kellemes meglepetés volt,a hollókat idén most láttam elsőre SB szinten/persze inkább a D-t..😊) /
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mindkét csapat nyert, nos kár, mert jó lett volna két botlás, ami valljuk meg cincinben simán benne volt, és még a nagyfőnököknek is volt esélyük egy füstös kis búcsúra... sebaj, akkor nyerünk minden meccset, ami hátra van 😀Collapo
Ígéretes volt a Browns, de a végén csak behúzta a Bengals. Én sima Steelers W-re számítottam, ehhez képest elég ergyán játszottak, az a 13 pont, azért az elég kevés tőlük.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mindkét csapat nyert, nos kár, mert jó lett volna két botlás, ami valljuk meg cincinben simán benne volt, és még a nagyfőnököknek is volt esélyük egy füstös kis búcsúra... sebaj, akkor nyerünk minden meccset, ami hátra van 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Cleveland 17-7-re vezet a Bengals ellen a félidőben. Erre nem számítottam. Ha valahogy megtartja ezt az előnyt a Browns, és a Steelers behúzza, akkor a Cincy már nem fog beérni minket.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Cincinnati csoportderbit vív a Cleveland ellen, a Steelers meg a Kansas ellen játszik. Igazából nem látok nagy esélyt botlásra, a Steelers valószínűleg simán hozza a meccsét, de a Browns 7-0-ra vezet a Bengals ellen, ott jól jönne egy meglepetés. 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gondolom nem köveztek meg, ha azt mondom egyre erősebben gondolom azt amit már a szezon előtt is, mégpedig, hogy SB-t fogtok játszani.
úgy érzem, hogy mi(Colts) hajszállal le fogunk maradni a PO-ról 😀😀

Úgy hogy innen a második kedvenc csapatomnak szurkolok idén. Szóval szárnyaljatok hollók! 😀dugo1993
Köszi!

Egyelőre ezt túlzásnak érzem. 2 marha fontos meccset nyertünk meg. Innen szégyen lenne, ha nem lenne PO. S talán innen meglesz az AFC első vagy második helye. Bér hozzászokott a csapat, hogy a Wild Card körben is teljesíteni kell. Bár nem mondom, jó lenne a Wild Card roundot kényelmesen nézni, és másokért "izgulni". 😊
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Gondolom nem köveztek meg, ha azt mondom egyre erősebben gondolom azt amit már a szezon előtt is, mégpedig, hogy SB-t fogtok játszani.
úgy érzem, hogy mi(Colts) hajszállal le fogunk maradni a PO-ról 😀😀

Úgy hogy innen a második kedvenc csapatomnak szurkolok idén. Szóval szárnyaljatok hollók! 😀

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula! Szenzációs volt a D#-etek. Brutal. Alex többet volt háton, mint lábon, amikor azon volt az életéért futott. 9 sac.
Sok sikert,

"Iron sharpens iron, my brother John is the sharpest knife I’ve encountered" Jim H.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok, horzsolós kis meccs volt. a D még mindig brutál állatvaddisznó 😉 sok sikert a továbbiakra 😊petey
Köszönjük! Nektek is, főleg a PO-ban! 😛Vrijbloed
hehhe... Superbowl XLVI = Harbowl II 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratulálok, horzsolós kis meccs volt. a D még mindig brutál állatvaddisznó 😉 sok sikert a továbbiakra 😊petey
Köszönjük! Nektek is, főleg a PO-ban! 😛
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Gratulálok, horzsolós kis meccs volt. a D még mindig brutál állatvaddisznó 😉 sok sikert a továbbiakra 😊

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Brutál D, 9 sack, megérdemelt győzelem. 😀 😂

Innen már nem kéne elbukni a csoportot, és akkor nem kéne wild card körben is játszani, bár az is jól szokott menni nekünk. 😊
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
mostmár csak az kéne, hogy a következő meccsen ne eresszünk le, mint eddig....Phoseidon
Igaz, a következő 4 meccset 4-0-al lenne jó hozni, de nem lesz egyszerű azért.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Jó kis meccs volt! 😊, a W-t behúztuk, a D nagyon jól ment, az O hozta amit kell, maximálisan elégedettek lehetünk szerintem 😊, mostmár csak az kéne, hogy a következő meccsen ne eresszünk le, mint eddig....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megvan a win, a d# pusztított, a Harból karcolt, de a mienk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Akkor nem ismersz!

Hox nem nyerhet már idén, a Ravens meg ne nyerjen, mert én a steelersnek szurkolok... Ha a steelers ellen buktok, az más
Ja Pít tedd sebességbe az agyad, mielőtt elindítod a szádat! 😉Helmut Zimmer
De ismerlek 😉 csak húztalak te dinnye.

Mint a 9ers topikban írtam, szerintem Joe a gyenge pontotok idén, valahogy inkonzisztensnek tűnik. Tényleg nem látom most hogy 20+ pontot termeljen bármelyik O, ezekkel a védelmekkel.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ezeket Pít minden nagypbb derbi előtt beteszi. Jó hír, hogy le szoktak gyászolni utána! 😀Helmut Zimmer
Pl. Cards?

Valami azt súgja Helm, hogy pezsgőt bontanál egy 9ers L után





:rolleyes:


Legyen egy horzsolós meccs, sérülés nélkül uraim! 😊petey
Akkor nem ismersz!

Hox nem nyerhet már idén, a Ravens meg ne nyerjen, mert én a steelersnek szurkolok... Ha a steelers ellen buktok, az más
Ja Pít tedd sebességbe az agyad, mielőtt elindítod a szádat! 😉
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Két jó D, mégis sok pont lesz szerintem. 😊 😛

Itthon csak be kéne ezt húzni...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ennyi pont? szerintem marha nagy slugfest lesz :cool:petey
A 2007-es meccsen ugye 9-7-re nyertünk 😊 ezúttal 7-6 elég lesz, egy Ray Rice futott TD-vel, és akkor megszakad a nagy sorozatotok.

Bár sztem is kicsit több lesz.. mi elérjük a 20-at, ti viszont nem, ez lesz a különbség 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ennyi pont? szerintem marha nagy slugfest lesz :cool:

több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Huhhh, kezdődhetne már. 😂

27-24-re nyerünk! GO RAVENS! 😊Vrijbloed
ámen 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Huhhh, kezdődhetne már. 😂

27-24-re nyerünk! GO RAVENS! 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Ezeket Pít minden nagypbb derbi előtt beteszi. Jó hír, hogy le szoktak gyászolni utána! 😀Helmut Zimmer
Pl. Cards?

Valami azt súgja Helm, hogy pezsgőt bontanál egy 9ers L után





:rolleyes:


Legyen egy horzsolós meccs, sérülés nélkül uraim! 😊

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ki fog kezet rázni kivel (Harbaugh féle híres brutál kézfogás 😀 )?
Nagy derbi lesz!diverdoc
Harbó-Harbóval 😊 seggerpacsistul, mindenestül

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!