Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek!

Mint Ravens szimpatizáns a tegnap esti események között egy dolog nem tiszta számomra (az hogy "megvakult az Offense" és nem is világosodott meg a meccs végéig az más tészta).
Naszóval az OT-vége felé: NE a saját tizenvalahányon. Punt egészen a R 19-ig. Offense megint semmi, punt a NE 36ig. Akárhogy nézem ez 20 yard minusz. Nehéz megítélni, de kábé a meccsbe került...Fredo
Mesko honfitársunknak elsült a lába 😀 + hagyták lepattanni amivel szintén nyertek x yardot. Azzal mindenesetre egyetértünk hogy a Ravens hozhatta volna a meccset és azzal is hogy a Pats védőbrigádja nagyon nagyot játszott főleg futás ellen, emiatt megérdemelték a győzelmet!!!
több mint 13 éve
Fredo 205
Üdv mindenkinek!

Mint Ravens szimpatizáns a tegnap esti események között egy dolog nem tiszta számomra (az hogy "megvakult az Offense" és nem is világosodott meg a meccs végéig az más tészta).
Naszóval az OT-vége felé: NE a saját tizenvalahányon. Punt egészen a R 19-ig. Offense megint semmi, punt a NE 36ig. Akárhogy nézem ez 20 yard minusz. Nehéz megítélni, de kábé a meccsbe került...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó time management mellett elég lett volna kevesebb pont... csak hát nem haladtunk, úgy meg
se pont, se idő nincs...

és ezalatt most csak az utsó negyedet, meg az OT-t értem...Collapo
szvsz nem vezettetek annyival sosem, hogy már csak a time managementre kelljen koncentrálni (ugye közte 10 volt a legnagyobb különbség, azt meg már sokszor láttuk, hogy ennyit akár másodpercek alatt el lehet tüntetni egy gyors TD-punt az ellenfélnél-FG párossal, tehát szvsz egyértelmű volt, hogy pontokra kell hajtanotok.

Szerintem inkább azért erőltethették a futójátékot, mert a Ravens sem hitte el, hogy 4 negyeden át képesek leszünk azt megállítani, abban reménykedtek, hogy előbb utóbb csak összeomlik/elfárad a rush d#-ünk (amire egyébként szerintem is sokkal nagyobb esély volt, mint arra, hogy végigbírják).
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jó time management mellett elég lett volna kevesebb pont... csak hát nem haladtunk, úgy meg
se pont, se idő nincs...

és ezalatt most csak az utsó negyedet, meg az OT-t értem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"... kellett a time management... "

Ha megnyugtató előnyt akarsz, nem az órával kell küzdened elsősorban... :cool:
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Erre a II. negyedtől elkezdtek középen dobálni (lásd a nagyon csúnya Vödör szerelés)
deepsilver
Ezt a részét én sem értettem... a szélpassz ment sokáig.. és nem is tudtatok vele mit kezdeni, ráadásul ehhez igazán
jó játékosaink is vannak... (Mason több ilyen játékot mutatott be a CB-n, előző meccsen még Boldin is tudta)

meg futni mikor már az I negyed végére látszott, hogy valamilyen csoda folytán a mi D-nk rendre megállította a futásaitokat még olyan mezőny pozícióban ahonnan puntolni kellett....(ez számomra a tegnapi meccs legnagyobb up-ja.... 😊 )
deepsilver
Na ezt már értem... kellett a time management... legalábbis kellett volna, ha jöttek volna továbbra is a passzok és nem negatív statot hozunk... igazából ha nem hisszük el 20-10nél, hogy ez már zsebben van, hanem még küzdünk,
nem lett volna esélye a hazafiaknak... de hát ez van.

Amennyiben ti 4/4-en át mást sem csináltok, mint a széleket bombázzátok, sztem megint egy megalázó vereségbe kergettek bennünket a Foxboroban!
deepsilver
Lehet, majd a PO-ban kipróbáljuk 😊😛

Minden esetre gratula nektek! 😊 :cool:
deepsilver
thx, Nektek is a W-hez... sajnos már sokadjára... komolyan mondom, két mumusunk van, Ti meg a Colts... bloááá

"küzdeni, darálni kell 200-10nél is. Ez alap..."
Emlékezz vissza, mikor talán két éve a Pats a Redskins ellen betermelt ötven akárhány pontot, mert BB nem engedte leállni az O-t.... 😉
deepsilver
Igaz, ami igaz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"már lent volt a WR könyöke"

Meg a térde, meg még kb a fél csávó, az nem volt fumbli

A meccsről meg csak annyit, hogy nem szabad 20-10nél
elhinnie az O-nak, hogy a D-nk mindig csak 17- pontot kap.
küzdeni, darálni kell 200-10nél is. Ez alap...
Grat a Pats-nek megérdemelték a küzdés miatt. amúgy nem
volt igazán szép meccs, de legalább izgi volt és nagy csata...Collapo
Én pats szurkolóként azt mondom, hogy a gyalázatos o play hívásotokkal vertétek "szarrá" (20-10-ről sztem az!) magatokat!
Az első negyedben konkrétan 15-20 yardonként/dobás haladtatok a széleken a két újonc CB-kön átgázolva....! :rolleyes:
Erre a II. negyedtől elkezdtek középen dobálni (lásd a nagyon csúnya Vödör szerelés), meg futni mikor már az I negyed végére látszott, hogy valamilyen csoda folytán a mi D-nk rendre megállította a futásaitokat még olyan mezőny pozícióban ahonnan puntolni kellett....(ez számomra a tegnapi meccs legnagyobb up-ja.... 😊 )
Amennyiben ti 4/4-en át mást sem csináltok, mint a széleket bombázzátok, sztem megint egy megalázó vereségbe kergettek bennünket a Foxboroban!
Minden esetre gratula nektek! 😊 :cool:

"küzdeni, darálni kell 200-10nél is. Ez alap..."
Emlékezz vissza, mikor talán két éve a Pats a Redskins ellen betermelt ötven akárhány pontot, mert BB nem engedte leállni az O-t.... 😉
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
szerintem nem volt ez rossz meccs... leszámítva, hogy a negyedik negyedben és az OT-ban megvertük saját magunkat... Ed Reed visszajött és mostantól jönnek az INT-ök is szebb számmal, nem lesz itt gond 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"már lent volt a WR könyöke"

Meg a térde, meg még kb a fél csávó, az nem volt fumbli

A meccsről meg csak annyit, hogy nem szabad 20-10nél
elhinnie az O-nak, hogy a D-nk mindig csak 17- pontot kap.
küzdeni, darálni kell 200-10nél is. Ez alap...
Grat a Pats-nek megérdemelték a küzdés miatt. amúgy nem
volt igazán szép meccs, de legalább izgi volt és nagy csata...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt kérdezném hátha ti tudtok rá magyarázatot, hogy volt egy Pats TD elött amikor szerintem elkapta a receiver amiböl labdát szerzett a Ravens a saját 1-esen hogy azt miért nem adták meg? Megmondom őszintén hogy bár elfogult vagyok (nagyon nem szeretem a Pats-et), de ennyire hazai pályás meccset régen láttam. Drukkolok a Ravensnek hogy sokáig jussanak, ezt be kellett volna huzni! Alig volt értékelhető futás+azt hiszem lehet azt mondani hogy összességében nem játszott jol a Ravens.Inter101
Igen, tényleg elfogult vagy. Egy holding volt ami gyanús. Azon kívül nem hiszem,hogy lett volna más kérdéses ítélet.
Jó csapat a ravens. Otthon hoztuk össze a győzelmet felfokozott állapotban. Branch hazatért, itt volt az esély,hogy visszavágjunk a tavalyi PO-ért. Nagy kűzdelem volt. Tényleg jók vagytok. Po-ban remélem találkozunk.

szerk: Wyatt, reméljük a többi tipp is így jön be 😀undisputedly
Azt meg tudnád mondani hogy mi történt annál a bizonyos labdaszerzésnél? Ha láttad a meccset biztos emlékszel.Inter101
már lent volt a WR könyöke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt kérdezném hátha ti tudtok rá magyarázatot, hogy volt egy Pats TD elött amikor szerintem elkapta a receiver amiböl labdát szerzett a Ravens a saját 1-esen hogy azt miért nem adták meg? Megmondom őszintén hogy bár elfogult vagyok (nagyon nem szeretem a Pats-et), de ennyire hazai pályás meccset régen láttam. Drukkolok a Ravensnek hogy sokáig jussanak, ezt be kellett volna huzni! Alig volt értékelhető futás+azt hiszem lehet azt mondani hogy összességében nem játszott jol a Ravens.Inter101
Igen, tényleg elfogult vagy. Egy holding volt ami gyanús. Azon kívül nem hiszem,hogy lett volna más kérdéses ítélet.
Jó csapat a ravens. Otthon hoztuk össze a győzelmet felfokozott állapotban. Branch hazatért, itt volt az esély,hogy visszavágjunk a tavalyi PO-ért. Nagy kűzdelem volt. Tényleg jók vagytok. Po-ban remélem találkozunk.

szerk: Wyatt, reméljük a többi tipp is így jön be 😀undisputedly
Azt meg tudnád mondani hogy mi történt annál a bizonyos labdaszerzésnél? Ha láttad a meccset biztos emlékszel.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt kérdezném hátha ti tudtok rá magyarázatot, hogy volt egy Pats TD elött amikor szerintem elkapta a receiver amiböl labdát szerzett a Ravens a saját 1-esen hogy azt miért nem adták meg? Megmondom őszintén hogy bár elfogult vagyok (nagyon nem szeretem a Pats-et), de ennyire hazai pályás meccset régen láttam. Drukkolok a Ravensnek hogy sokáig jussanak, ezt be kellett volna huzni! Alig volt értékelhető futás+azt hiszem lehet azt mondani hogy összességében nem játszott jol a Ravens.Inter101
Igen, tényleg elfogult vagy. Egy holding volt ami gyanús. Azon kívül nem hiszem,hogy lett volna más kérdéses ítélet.
Jó csapat a ravens. Otthon hoztuk össze a győzelmet felfokozott állapotban. Branch hazatért, itt volt az esély,hogy visszavágjunk a tavalyi PO-ért. Nagy kűzdelem volt. Tényleg jók vagytok. Po-ban remélem találkozunk.

szerk: Wyatt, reméljük a többi tipp is így jön be 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt kérdezném hátha ti tudtok rá magyarázatot, hogy volt egy Pats TD elött amikor szerintem elkapta a receiver amiböl labdát szerzett a Ravens a saját 1-esen hogy azt miért nem adták meg? Megmondom őszintén hogy bár elfogult vagyok (nagyon nem szeretem a Pats-et), de ennyire hazai pályás meccset régen láttam. Drukkolok a Ravensnek hogy sokáig jussanak, ezt be kellett volna huzni! Alig volt értékelhető futás+azt hiszem lehet azt mondani hogy összességében nem játszott jol a Ravens.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 722 — Patriots és Kaposvári KK fan
Grat nektek a meccsért!
Jó csapat a Ravens ez nem is kérdés ma nekünk sikerült kiízzadni a győzelmet!!
Sok sikert a továbbiakban!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
grrr...
ez izé...
na majd máskor elemzek.. hátha tárgyilagosabb lesz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gameday! 😊 😀

Kíváncsi leszek, hogy a januári meccs mennyire maradt meg a Patsben. Szerintem vért isznak a meccs előtt, így minden csapatrészben jó teljesítmény kell a győzelemhez.

Ha Flaccónak van ideje, akkor szépen eldobálgat, és azért az OL-ünk szerintem megtudja majd Jo-et védeni a Pats DL-től. Annál is inkább, mivel a Pats secondary még fiatal, kissé tapasztalatlan, ezt ki kell használni. Főleg úgy, hogy ráadásul még ott a futójátékunk is. 😊

Megmondom őszintén, hogy győzelmet várok. Aki ismer, az tudja, hogy nem szoktam szinte semmilyen szinten nagyképűsködni, de most meglennék lepve, ha kikapnánk. Persze lehet, hogy alulmúljuk önmagunkat, meg a Pats ellen idegenben senki sem mehet biztosra, és ez így is van. De ha reálisan nézem, akkor azért most nekünk van több esélyünk a győzelemre ezt még az egyik Pats szurkoló ismerősöm is töredelmesen bevallotta. 😊Vrijbloed
Egyértelműen nektek áll a zászló, de mi kimegyünk oda, örömfocit adunk a javából, és egy utolsó másodperces FG-al fordítunk, Gostkowskit már-már Vinatieri magasságába emelve 😀undisputedly
lol 😀
azért grat nektek, jók voltatok 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gameday! 😊 😀

Kíváncsi leszek, hogy a januári meccs mennyire maradt meg a Patsben. Szerintem vért isznak a meccs előtt, így minden csapatrészben jó teljesítmény kell a győzelemhez.

Ha Flaccónak van ideje, akkor szépen eldobálgat, és azért az OL-ünk szerintem megtudja majd Jo-et védeni a Pats DL-től. Annál is inkább, mivel a Pats secondary még fiatal, kissé tapasztalatlan, ezt ki kell használni. Főleg úgy, hogy ráadásul még ott a futójátékunk is. 😊

Megmondom őszintén, hogy győzelmet várok. Aki ismer, az tudja, hogy nem szoktam szinte semmilyen szinten nagyképűsködni, de most meglennék lepve, ha kikapnánk. Persze lehet, hogy alulmúljuk önmagunkat, meg a Pats ellen idegenben senki sem mehet biztosra, és ez így is van. De ha reálisan nézem, akkor azért most nekünk van több esélyünk a győzelemre ezt még az egyik Pats szurkoló ismerősöm is töredelmesen bevallotta. 😊Vrijbloed
Egyértelműen nektek áll a zászló, de mi kimegyünk oda, örömfocit adunk a javából, és egy utolsó másodperces FG-al fordítunk, Gostkowskit már-már Vinatieri magasságába emelve 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday! 😊 😀

Kíváncsi leszek, hogy a januári meccs mennyire maradt meg a Patsben. Szerintem vért isznak a meccs előtt, így minden csapatrészben jó teljesítmény kell a győzelemhez.

Ha Flaccónak van ideje, akkor szépen eldobálgat, és azért az OL-ünk szerintem megtudja majd Jo-et védeni a Pats DL-től. Annál is inkább, mivel a Pats secondary még fiatal, kissé tapasztalatlan, ezt ki kell használni. Főleg úgy, hogy ráadásul még ott a futójátékunk is. 😊

Megmondom őszintén, hogy győzelmet várok. Aki ismer, az tudja, hogy nem szoktam szinte semmilyen szinten nagyképűsködni, de most meglennék lepve, ha kikapnánk. Persze lehet, hogy alulmúljuk önmagunkat, meg a Pats ellen idegenben senki sem mehet biztosra, és ez így is van. De ha reálisan nézem, akkor azért most nekünk van több esélyünk a győzelemre ezt még az egyik Pats szurkoló ismerősöm is töredelmesen bevallotta. 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/10/kindle_not_sitting_back.html


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ráadásul állítólag azután a bizonyos meccs után volt pár olyan dolog a Ravens játékosok által, ami eléggé kiverte a biztosítékot a játékosainknál, konkrétumot nem mondanak, de állítólag öltözőn belül mindenki tudja h miről van szó.
Danna
Gondolkodtam,hogy mi lehetett ,amiről hallgattak a játékosaitok,de megtörtént,mint egy erőszak... 😕 van,de hallgat róla minden érintett.
A Pats meccs után kezdődött a vesszőfutásunk a bírókkal.Minden kétes szituációt befújtak nekünk,nem mondom,hogy mindig érdemtelenül,de sokszor egyoldalúan.
Az a bizonyos eset is kiverte a biztosítékot,mikor Brady reklamálására dobták rá Suggsra a zászlót,még egy gúnyos animáció is készült az esetről,biztos láttátok.

Talán a frusztrációjukat kiadták néhányan és beszóltak a Pats játékosoknak,nem túl sportszerűen.
Nekem egyik kedvenc meccsem,úgy anblokk,olyan klasszikusokkal,mint az athéni vizilabda döntő a szerbek ellen.
Nekem a Reign In Blood érzés volt,ami azt jelent,hogy ezt a trash metal alapművet a Slayer megírta 33,ennyimennyi percre,bevonultak a stúdióba és 30 perc alá mentek mire elkészültek,olyan intenzíven vették fel az albumot 😀 .
Mindig kíváncsi voltam milyen lehet az,és jó... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
1. én aztán igazán tisztelem a múltat. 😉
2. megmaradt, csak azt is látom, hogy ez már nem az a csapat. Ez egy teljesen új Pats, semmi köze a 2000-es évek dinasztiájához, azon csapat vezérei Bradyt leszámítva, már nincsenek.Soldados
Azt a múltat tiszteled,ami már történelem,ami már nem befolyásol a jelenre.A Pats a Belichick-Brady párossal még a jelen része,mert együtt nyertek sokat és még mindig együtt vannak.Két zseniális szakember és játékos,akik tökét még mindig teljesítmény elkapni...
Én többet látok bele a múlt által a jelen csapatába,mint te.
Ez részben tudáskülönbség,részben,hogy én nem tudom-nehezen- elhinni,hogy esélyesebbek vagyunk a Gillette-ben,mint a házigazda.
Ez az ütés,ami tudatalatt bennem maradt.kátrány
Így már értem. 😊

Sztem azt felejted el, hogy a7 év alatt 4 SB, 3 bajnoki címet nem Brady és BB nyerte, hanem egy csapat, amelynek rengeteg alappillére van. Legalábbis egy ilyen elitcsapatnak tényleg egységenként 5-6 alappillére van. Ez nincs meg már a jelenlegi Patsben, de a Ravensben igen.Soldados
Ebben igazad van,csak mint szimbólum ott van a BB-Brady páros,oké,hogy kell az 5-6 egyéniség és csapatjáték,de akkor is egy sikeres csapatot szimbolizál a jelenlétük,sok nagy győzelemmel.
Ami,ha valakire hatással van(mint én)többet lát bele,mint akire nem(mint te).


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem a múltat tisztelik,hanem a jelent értékelik.
Bennem megmaradt,bennük nem.kátrány
1. én aztán igazán tisztelem a múltat. 😉
2. megmaradt, csak azt is látom, hogy ez már nem az a csapat. Ez egy teljesen új Pats, semmi köze a 2000-es évek dinasztiájához, azon csapat vezérei Bradyt leszámítva, már nincsenek.Soldados
Azt a múltat tiszteled,ami már történelem,ami már nem befolyásol a jelenre.A Pats a Belichick-Brady párossal még a jelen része,mert együtt nyertek sokat és még mindig együtt vannak.Két zseniális szakember és játékos,akik tökét még mindig teljesítmény elkapni...
Én többet látok bele a múlt által a jelen csapatába,mint te.
Ez részben tudáskülönbség,részben,hogy én nem tudom-nehezen- elhinni,hogy esélyesebbek vagyunk a Gillette-ben,mint a házigazda.
Ez az ütés,ami tudatalatt bennem maradt.kátrány
Így már értem. 😊

Sztem azt felejted el, hogy a7 év alatt 4 SB, 3 bajnoki címet nem Brady és BB nyerte, hanem egy csapat, amelynek rengeteg alappillére van. Legalábbis egy ilyen elitcsapatnak tényleg egységenként 5-6 alappillére van. Ez nincs meg már a jelenlegi Patsben, de a Ravensben igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes h felhozod Harrisont példának, ő sem egyből lett nagy playa ha emlékeim nem csalnak. Ezek a srácok nagyon fiatalok még, 1-2 év és sztem kialakulhat bennük is a vezértípus. Sztem nagyon kevés az a játékos ma a ligában, aki rögtön első 1-2 évében vezérré vált, már csak azért is, mert tudjuk h azért megvan a hierarchia egy csapaton belül. Szerintem egy vezéralkat a tapasztalattal és az ezáltal jött sikerekkel, magabiztossággal alakul ki. Ehhez meg idő kell.
Nekem ilyen szempontból tetszik a csapat, én látom Spikes-ban is és DMC-ben is a lehetőséget. És akkor még ott van a jövő évi draft, ahol tényleg nagyon sok pickünk van és ha megszületne a rookie-k fizetését szabályozó megállapodás, tuti h mindet el is lőnnénk. De ez itt nagyon off. Át lehet rakni nyugodtan a mi topicunkba. 😊Danna
Még itt is kapom a mínuszokat, mert negatív véleményt írok Patsről, ott kapnék vagy 20-at mondatonként. 😂

De komolyra fordítva. Harrison nem egyből lett sztár, hosszú évek kellettek neki. Igen ám, de senki nem is hallott róla, pályára sem került. Amikor viszont pályára került, azonnal kiderült, hogy vezéralkat és playmaker. Az első kezdő évében Pro Bowler lett. Ez adottság, ezt nem lehet tanulni, vagy vezér vagy, vagy nem vagy az. A fent említett játékosok szinte mindegyikéről szinte azonnal kiderült, hogy micsoda klasszisok, én ezt nem látom a Pats fiataljaiban, amíg ilyen Guytonok kezdő ILB-k lehetnek, túl vérmes reményeket én nem táplálnék. És ezt elmondhatnám az OLB-kre (passrush hiánya) és aCB-kre is... Upside van, de mint írtam, sztem nem ennyi, hogy ebből meghatározó csapat legyen.

Ha tévedtem, majd fejemre olvashatod. De ez a Pats jelenleg jobbféle középcsapat az én szememben, azaz PO-határon van, képes egy-egy bravúrra, de kiegyensúlyozott jó teljesítményre nem.Soldados
Témától eltérve kicsit,Harrisonnak a hozzáállásával lehetett gond,mert ti is és mi is kiraktuk 1x,sajnos nálatok ragadt meg másodjára,dehát evvan.Míg a Rexy 3-4-ét játszottuk addig Suggs hasonló színvonalat hozott.kátrány
Olvastam róla egy cikket, amely erről szólt. Nem a hozzáállásával volt baj kifejezetten. Egész egyszerűen nem látta át, nem értette a játékot. Utált coverage-be menni, nem fogta fel azon játékok lényegét, és ezáltal használhatatlan is volt benne. Talán annyi róható fel a hozzáállására, hogy mivel utálta, nem is szerette, ő a QB-ra akart menni, mert azt gondolta, neki, mint passrushernek ennyi a dolga és kész. (Hát ugye nem egy agytröszt). Nem találta helyét a pályán, amikor nem a QB-ra küldték. Aztán csak sikerült átlépnie saját korlátait, megérteni a játékokat és megtanulni coverbe menni. Az eredményt ismerjük.


Amúgy ti egyszer, mi háromszor vágtuk ki. 😊 És már abba akarta hagyni a karrierjét, amikor Haggans sérülése miatt ismét leigazoltuk, akkor sikerült rosteren ragadnia, mert kényszerből pályára került és bizonyított.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem a múltat tisztelik,hanem a jelent értékelik.
Bennem megmaradt,bennük nem.kátrány
1. én aztán igazán tisztelem a múltat. 😉
2. megmaradt, csak azt is látom, hogy ez már nem az a csapat. Ez egy teljesen új Pats, semmi köze a 2000-es évek dinasztiájához, azon csapat vezérei Bradyt leszámítva, már nincsenek.Soldados
Azt a múltat tiszteled,ami már történelem,ami már nem befolyásol a jelenre.A Pats a Belichick-Brady párossal még a jelen része,mert együtt nyertek sokat és még mindig együtt vannak.Két zseniális szakember és játékos,akik tökét még mindig teljesítmény elkapni...
Én többet látok bele a múlt által a jelen csapatába,mint te.
Ez részben tudáskülönbség,részben,hogy én nem tudom-nehezen- elhinni,hogy esélyesebbek vagyunk a Gillette-ben,mint a házigazda.
Ez az ütés,ami tudatalatt bennem maradt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem a korral van baj, hanem a tehetséget nem látom. Nem azt mondom, hogy szar játékosok alkotják jelenleg a Patset, hanem azt, hogy nincs köztük vezéregyéniség vagy meccsdöntő faktorral bíró játékos. Tehát nincs Ed Reed, Troy Polamalu, James Harrison, Ray Lewis, Mason, Boldin, Ward, Rice, Mendenhall, Timmons, Woodley, Ngata, Hampton, Aaron Smith.... Van egy megbízható Mayo és egy valóban igen tehetségesnek tűnő Chung, plusz Wilfork, a védelem kb ennyi, az ilyen Ninkovich, Guyton playákat hagyjuk, támadóknál meg Brady és Welker. Én nem látom az X-faktort a játékosaitokban, nem látom az új vezéreket, amilyen Rodney, BigSey, Bruschi és Vrbel volt egykoron. Még egy Dillont se látok.

De ne érts félre, biztos tehetségesek ezek a játékosok, de az EDDIG LÁTOTTAK ALAPJÁN nem annyira, hogy egy bajnokcsapat formálódjon. Én legalábbis ezt a potenciált jelenleg nem látom ebben az újjáformálódó csapatban. Upside-ja van sztem is, de nem ekkora. Pl olvastam a topikotokban, hogy egyesek kicsit felháborodtak a No name Defense elnevezésen az nfl.com címlapján, pedig sztem például eszméletlen találó volt. Ez jelenleg egy jól működő cspat komolyabb vezérek nélkül. Kb 5 klasszist látok a csapatban, s ez kevés a merészebb tervekhez sztem.Soldados
Érdekes h felhozod Harrisont példának, ő sem egyből lett nagy playa ha emlékeim nem csalnak. Ezek a srácok nagyon fiatalok még, 1-2 év és sztem kialakulhat bennük is a vezértípus. Sztem nagyon kevés az a játékos ma a ligában, aki rögtön első 1-2 évében vezérré vált, már csak azért is, mert tudjuk h azért megvan a hierarchia egy csapaton belül. Szerintem egy vezéralkat a tapasztalattal és az ezáltal jött sikerekkel, magabiztossággal alakul ki. Ehhez meg idő kell.
Nekem ilyen szempontból tetszik a csapat, én látom Spikes-ban is és DMC-ben is a lehetőséget. És akkor még ott van a jövő évi draft, ahol tényleg nagyon sok pickünk van és ha megszületne a rookie-k fizetését szabályozó megállapodás, tuti h mindet el is lőnnénk. De ez itt nagyon off. Át lehet rakni nyugodtan a mi topicunkba. 😊Danna
Még itt is kapom a mínuszokat, mert negatív véleményt írok Patsről, ott kapnék vagy 20-at mondatonként. 😂

De komolyra fordítva. Harrison nem egyből lett sztár, hosszú évek kellettek neki. Igen ám, de senki nem is hallott róla, pályára sem került. Amikor viszont pályára került, azonnal kiderült, hogy vezéralkat és playmaker. Az első kezdő évében Pro Bowler lett. Ez adottság, ezt nem lehet tanulni, vagy vezér vagy, vagy nem vagy az. A fent említett játékosok szinte mindegyikéről szinte azonnal kiderült, hogy micsoda klasszisok, én ezt nem látom a Pats fiataljaiban, amíg ilyen Guytonok kezdő ILB-k lehetnek, túl vérmes reményeket én nem táplálnék. És ezt elmondhatnám az OLB-kre (passrush hiánya) és aCB-kre is... Upside van, de mint írtam, sztem nem ennyi, hogy ebből meghatározó csapat legyen.

Ha tévedtem, majd fejemre olvashatod. De ez a Pats jelenleg jobbféle középcsapat az én szememben, azaz PO-határon van, képes egy-egy bravúrra, de kiegyensúlyozott jó teljesítményre nem.Soldados
Témától eltérve kicsit,Harrisonnak a hozzáállásával lehetett gond,mert ti is és mi is kiraktuk 1x,sajnos nálatok ragadt meg másodjára,dehát evvan.Míg a Rexy 3-4-ét játszottuk addig Suggs hasonló színvonalat hozott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related