Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szvsz kevesebb az esélye a picknek most, az erőltetett deep passzok nélkül.
Ha jön az egyensúly a támadójátékban akkor jók vagyunk pár pontra.
A védelem a kérdés a mi oldalunkon. Chung kifoghat egy jó napot, hiszen remek formában van. McC a snapek 100%-ában pályán van, nem érdemtelenül.
Mayo hozhat konzisztens teljesítményt, Spikes-al együtt, és a többi fiatal srácunk is hozzáadhat a közöshöz.
Special Teamről nem is beszélve 😊
Ennek a mérkőzésnek mi vagyunk az egyetlen ismeretlen tényezője.Nagyarányú Ravens sikertől kezdve 14+ pontos Pats sikerig bármi benne van.
Ami biztos,hogy ti vagytok az esélyesek.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Úgy vélem, hogy ez a meccs akkor nyerhető meg, ha:

O:
- a fal hozza azt, amit a vasalósok ellen mutatott...
- Rice, legalább 130yardot fut...
- Flacco nem túl agyonpasszoltatva, de hoz legalább 230-250yardot és legalább 2TD-t a nem túl acélos Pats passD-n

D:
- Ha a fal hozza a szokásost... Ngata legalább 1 sack...
- Ha a secondary végre halászik legalább egy, inkább két labdát... Brady 270- yard
- LB-k megfogják a futást 60- yard és azért emellett legalább hoznak egy-két sacket...
- DE NEM MEGYÜNK ŐRÜLT BLITZRE

ST:
- Cundiff hazáig rúgja őket is, mint a többi visszahordó ászt...


Na ezek nem lesznek egyszerűek...

Lehet hogy elment Moss, de ezzel sztem jobban jártak...
Mert Branch is elég jó, de most nem tudjuk, hogy melyik két embert kell fogni igazán....
Jó Welker az egyik, de a többi játékszere is jó TB-nek... különösen a TE-k

Remélt eredmény 27-24 ide...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hangolódjunk kicsit rá a meccsre...
Ki mire számít, mit vár a Pats ellen?Collapo
Nehéz kérdés,mert tele van zsenivel,kezdve Belichick-el és zseniális játékossak a Pats,akik bármikor villannak és eldöntik a meccset.Sztem,azzal,hogy Branch visszatért erősödtek,biztos vagyok,hogy pár nap után összeszoktak és a régi közös mozdulatok előjöttek,Welker is itt lesz a PO meccshez képest.

Mellettünk szól,hogy a rush-védelmük nem erősödött érdemben,Rice pedig ismét formába lendült.
Passz ellen erősebbek lettünk.
Suggs ,Ngata jó formában,Brady komfortérzete nem lesz ideális. 😊

Minimális Ravens győzelmet várok,mert sztem nem tudnak reagálni Rice-ra és Boldinra.Szerintem egyiket sem tudják majd tartani.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyre jobban érik bennem a gondolat,hogy igenis SB esélyes ebben a szezonban a csapat.

Jelenleg nem sok csapatot tudok kiemelni aki jobb lenne,ha nem lesz komoly sérülés akkor meg lehet az újabb gyűrű...Janek
Jelen pillanatban a Steelers, SanDiego (nem erősségük a kezdés),Jets is egy kalapban van veletek 😊
És ez csak az AFC címért.
Túloldalon az NFC eastből még bármi lehet szerintem, majd az aktuális hotrunner szerepét eldönti fortuna.
Vrijbloed utolsó sora a bölcsek köve 😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hangolódjunk kicsit rá a meccsre...
Ki mire számít, mit vár a Pats ellen?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Annyira nem szeretek előre szaladni a dolgoknak, főleg ha NFL-ről van szó. 😊
A 4-1 az nagyon szép, de van mit még javulni, erre pedig remek lehetőség, hogy hétvégén a Pats ellen játszunk.
Még csak 5 kör ment le, szerintem sokkal jobban is tud ez a csapat játszani, remélem szépen fokozatosan melegednek bele a srácok, és pont a PO-ra lesznek csúcsformában.
Egyre inkább úgy látszik (azért még menjen le 3-4 kör), hogy a csoportgyőzelemért a Steelersszel fogunk versenyezni, jó lenne 2006 után ismét megnyerni az AFC Northot. Mindenképpen az az első lépcsőfok egy esetleges SB, de inkább egy AFC döntő elé...

Sajnos én sem tudom megállni, hogy ne kalandozzanak el errefelé a gondolataim... 😊
Csak az ilyenek jaaaj, de veszélyesek, aztán mindig jön a jó öreg pofára esés.

Alázattal, hittel, szívvel, lépésről-lépésre. Ez a kulcs.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyre jobban érik bennem a gondolat,hogy igenis SB esélyes ebben a szezonban a csapat.

Jelenleg nem sok csapatot tudok kiemelni aki jobb lenne,ha nem lesz komoly sérülés akkor meg lehet az újabb gyűrű...Janek
kösz,az elismerést.A SB-ig nem szaladnék előre,de már a csoprtgyőzelemben és az egyértelmű PO-ban már hiszek.
Persze szurkolóként örülnék az SB-nek,igazán Reed miatt örülnék,az a gerincsérülés annyira bizonytalanná teszi a karrierét.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Messze van az még... sok meccset látunk még addig... de a próféta szóljon belőled...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Egyre jobban érik bennem a gondolat,hogy igenis SB esélyes ebben a szezonban a csapat.

Jelenleg nem sok csapatot tudok kiemelni aki jobb lenne,ha nem lesz komoly sérülés akkor meg lehet az újabb gyűrű...

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
hát igy Reed-en láttam, hogy ücsörög és egészen az van az arcán, hogy baszkikáim nem errűl volt szó,
hanem arról hogy HÚST adtok nekem.
nemám kigaloppoznak a zebrafiúk, egykis dobálás- sipolás- egyeztetés- beszélgetés- videózgatás- ádigálás.
KÖZBEBAZMEG OTTPADOZNAKANÉPEK! AKIK ELBABÁZNÁNAK AKISHÚSOKKAL!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én azt mondom, hogy "OK, fújja szét", de akkor mindkét oldalra és senki se fog egy rossz szót se szólni. Csak amikor billen, akkor van baj... 😛StormST
igazad van,magával a tendenciával sem értek egyetkátrány
adomsutianap
végre egyetértünk 😊 😛 ,újra 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 5. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1457


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Másmilyen meccsre számítottam, de valahogy így gondoltam a végeredményt...
Az a baj, hogy a lovak, most joggal mondhatják, hogy a bírók miatt ment el a
meccsük.. mondjuk a bírók néha tényleg nem azt a meccset nézték, de a denver
gondja nem ez volt, hanem a már sokat emlegetett egyoldalúság...
Jó meccs volt, nem hiszem, hogy a W kérdőjeles lett volna a meccsen bármikor is.

Külön öröm, hogy a futás ennyire jól ment O és D esetén is.Collapo
Nem a bírók miatt nyertetek. Ezt senki nem mondta. Csak hogy láthatóan jobbak voltatok és még rátettek egy lapáttal a zebrák, nehogy egy kicsit is izgulni kelljenharomt
Most nem tudtam elmélyülni benne,nem is tudok mit mondani,az esti Dallas-Titans meccs 2. félidejét néztem,azt is szétfújták,csak bosszantó,hogy egy kontaktsportban lassan kosárlabda kontakt-szemlélet lesz...kátrány
Ami viszont vicces, hogy kosárlabdában már néha nagyobbak ütköznek 😊
Pedig az no-contact sport, itt meg contact-flag lesz ha így megy... anélkül, hogy megbántanék bármely vehemens
Colts és Pats szurkolót, azért megfigyelhető, hogy miért lett ez ennyire nagyon-nagyon-nagyon fontos....
Legalábbis karikatúra van jó sok róla a neten...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Most nem tudtam elmélyülni benne,nem is tudok mit mondani,az esti Dallas-Titans meccs 2. félidejét néztem,azt is szétfújták,csak bosszantó,hogy egy kontaktsportban lassan kosárlabda kontakt-szemlélet lesz...kátrány
Én azt mondom, hogy "OK, fújja szét", de akkor mindkét oldalra és senki se fog egy rossz szót se szólni. Csak amikor billen, akkor van baj... 😛StormST
igazad van,magával a tendenciával sem értek egyetkátrány
adom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem a bírók miatt nyertetek. Ezt senki nem mondta. Csak hogy láthatóan jobbak voltatok és még rátettek egy lapáttal a zebrák, nehogy egy kicsit is izgulni kelljenharomt
Most nem tudtam elmélyülni benne,nem is tudok mit mondani,az esti Dallas-Titans meccs 2. félidejét néztem,azt is szétfújták,csak bosszantó,hogy egy kontaktsportban lassan kosárlabda kontakt-szemlélet lesz...kátrány
Én azt mondom, hogy "OK, fújja szét", de akkor mindkét oldalra és senki se fog egy rossz szót se szólni. Csak amikor billen, akkor van baj... 😛StormST
igazad van,magával a tendenciával sem értek egyet


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Másmilyen meccsre számítottam, de valahogy így gondoltam a végeredményt...
Az a baj, hogy a lovak, most joggal mondhatják, hogy a bírók miatt ment el a
meccsük.. mondjuk a bírók néha tényleg nem azt a meccset nézték, de a denver
gondja nem ez volt, hanem a már sokat emlegetett egyoldalúság...
Jó meccs volt, nem hiszem, hogy a W kérdőjeles lett volna a meccsen bármikor is.

Külön öröm, hogy a futás ennyire jól ment O és D esetén is.Collapo
Nem a bírók miatt nyertetek. Ezt senki nem mondta. Csak hogy láthatóan jobbak voltatok és még rátettek egy lapáttal a zebrák, nehogy egy kicsit is izgulni kelljenharomt
Most nem tudtam elmélyülni benne,nem is tudok mit mondani,az esti Dallas-Titans meccs 2. félidejét néztem,azt is szétfújták,csak bosszantó,hogy egy kontaktsportban lassan kosárlabda kontakt-szemlélet lesz...kátrány
Én azt mondom, hogy "OK, fújja szét", de akkor mindkét oldalra és senki se fog egy rossz szót se szólni. Csak amikor billen, akkor van baj... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Másmilyen meccsre számítottam, de valahogy így gondoltam a végeredményt...
Az a baj, hogy a lovak, most joggal mondhatják, hogy a bírók miatt ment el a
meccsük.. mondjuk a bírók néha tényleg nem azt a meccset nézték, de a denver
gondja nem ez volt, hanem a már sokat emlegetett egyoldalúság...
Jó meccs volt, nem hiszem, hogy a W kérdőjeles lett volna a meccsen bármikor is.

Külön öröm, hogy a futás ennyire jól ment O és D esetén is.Collapo
Nem a bírók miatt nyertetek. Ezt senki nem mondta. Csak hogy láthatóan jobbak voltatok és még rátettek egy lapáttal a zebrák, nehogy egy kicsit is izgulni kelljenharomt
Most nem tudtam elmélyülni benne,nem is tudok mit mondani,az esti Dallas-Titans meccs 2. félidejét néztem,azt is szétfújták,csak bosszantó,hogy egy kontaktsportban lassan kosárlabda kontakt-szemlélet lesz...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Grat a Ravens-nek, ennyivel most simán jobbak vagytok, mi rendes OL összhang és futójáték nélkül csak ennyit tudunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A bírók két éve mindent szétfújnak... hol az egyik csapatnak, hol a másiknak...
már egy egészségeset ütközni se lehet, ha a rossz oldalon vagy az adott meccsen..
Tavaly rendre nekünk fújtak mindent... sajnálom, hogy így ment el a meccsetek,
jobb lett volna egy "azonos mércével mért", de volt már fordítva is a bírók szájában a
síp... küzdelmes meccs volt, s a saját csapat szempontjából örülök, hogy így alakult.
Nektek meg sok sikert az évben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Másmilyen meccsre számítottam, de valahogy így gondoltam a végeredményt...
Az a baj, hogy a lovak, most joggal mondhatják, hogy a bírók miatt ment el a
meccsük.. mondjuk a bírók néha tényleg nem azt a meccset nézték, de a denver
gondja nem ez volt, hanem a már sokat emlegetett egyoldalúság...
Jó meccs volt, nem hiszem, hogy a W kérdőjeles lett volna a meccsen bármikor is.

Külön öröm, hogy a futás ennyire jól ment O és D esetén is.Collapo
Nem a bírók miatt nyertetek. Ezt senki nem mondta. Csak hogy láthatóan jobbak voltatok és még rátettek egy lapáttal a zebrák, nehogy egy kicsit is izgulni kelljen
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
megin-megin-megin-megin-megin- a tizenkettedik harcos megin 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Másmilyen meccsre számítottam, de valahogy így gondoltam a végeredményt...
Az a baj, hogy a lovak, most joggal mondhatják, hogy a bírók miatt ment el a
meccsük.. mondjuk a bírók néha tényleg nem azt a meccset nézték, de a denver
gondja nem ez volt, hanem a már sokat emlegetett egyoldalúság...
Jó meccs volt, nem hiszem, hogy a W kérdőjeles lett volna a meccsen bármikor is.

Külön öröm, hogy a futás ennyire jól ment O és D esetén is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Gameday!

Ellenfél a Denver, a múlthéten nagyot hajrázva verték a Titanst.

Eddig egy meccsüket láttam, a Colts ellenit, ott voltaképpen igen jól játszottak, csak nem nagyon volt futójáték, ill. sok büntetést is beszedtek, amit a Colts kihasznált.

Ki mit vár?
Én szoros meccset, de olyan 6-8 pontos Ravens győzelmet.Vrijbloed
Szoros meccset várok mindenképp (és persze ravens wint 😀 ), de, hogy ezen belül mit-hogyan-kit-mikor arról fogalmam sincs...... Érdekes meccs lesz mindenképp, hisz a denvernek jelenleg (legalábbis az elmúlt két meccset nézve) kb nincs futójátéka ezért kb csak a passzra kell figyelni, a gond azt, hogy ezt az előttünk lévők is tudtál, a denver mégis elég szépen muzsikált... úgy gondolom, hogy ez lesz "A" teszt-je a secondary-nknek, a meccs kimenetele nagyrészt tőlük függ, hogy mennyire tudják megfogni a recivereket... meglátjuk 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gameday!

Ellenfél a Denver, a múlthéten nagyot hajrázva verték a Titanst.

Eddig egy meccsüket láttam, a Colts ellenit, ott voltaképpen igen jól játszottak, csak nem nagyon volt futójáték, ill. sok büntetést is beszedtek, amit a Colts kihasznált.

Ki mit vár?
Én szoros meccset, de olyan 6-8 pontos Ravens győzelmet.Vrijbloed
Én meglepetést 😀
Go Bronco! 😛
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday!

Ellenfél a Denver, a múlthéten nagyot hajrázva verték a Titanst.

Eddig egy meccsüket láttam, a Colts ellenit, ott voltaképpen igen jól játszottak, csak nem nagyon volt futójáték, ill. sok büntetést is beszedtek, amit a Colts kihasznált.

Ki mit vár?
Én szoros meccset, de olyan 6-8 pontos Ravens győzelmet.