Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Ja, és:
Kindle: "Its official, i'll be wear'n number 94!!! ima sit out some games but look for ya boy on that field sometime next month!! "BaltimoreDefense
Na jólvan, ennek nagyon örülök, őrületes defense-ünk lesz, ha Kindle felgyógyul és Reed is újra pályára lép 😊.

Most már csak hátra kell dőlni és várni kell a hétfőt 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tetszik ez a roster. Az OL a legkérdésesebb része a csapatnak egyenlőre. A D brutál (Phillips-nek külön örülök). Cundiff meg... majd kiderül, én is nagyon remélem, hogy idén nem lesz akkora gond a kicker poszt, mint tavaly.

Barnes-t nagyon sajnálom. 😕 Sz egyik kedvencem volt, sokat vártam volna tőle idén... 7. kör no comment... :/ nálam simán rosteren lett volna.

Ja, és:
Kindle: "Its official, i'll be wear'n number 94!!! ima sit out some games but look for ya boy on that field sometime next month!! "BaltimoreDefense
Tegnap a Vadasparkban voltunk a gyerekekkel,egyik öröm volt,hogy nem hagytak ott a majomházban 😊 a másik,hogy Phillips felfért a rosterre,ma pedig,hogy nem eleve sansztalan Kindle játéka idén.
Ha Wilsont alapból 5.körért ,trédeltük,akkor Barnes-ért sem annyira lehúzás a 7.kör.Én is sokat vártam tőle idén,viszont,preseasonban ,ha már OLB ,Burgess lényegesen jobb volt,ahogy spec.team-ben is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Tetszik ez a roster. Az OL a legkérdésesebb része a csapatnak egyenlőre. A D brutál (Phillips-nek külön örülök). Cundiff meg... majd kiderül, én is nagyon remélem, hogy idén nem lesz akkora gond a kicker poszt, mint tavaly.

Barnes-t nagyon sajnálom. 😕 Sz egyik kedvencem volt, sokat vártam volna tőle idén... 7. kör no comment... :/ nálam simán rosteren lett volna.

Ja, és:
Kindle: "Its official, i'll be wear'n number 94!!! ima sit out some games but look for ya boy on that field sometime next month!! "
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A WR szekció egész veretesnek tűnik,Marcus Smith és Reed nyerte a versenyfutást.Reed biztosan a Rams ellni teljesítményével győzte meg a vezetőket,hogy terhelhető,Marcus pedig a spec.team és a TD-je befolyásoló lehetett pozitív irányba.
Riley és talán Harper megy a PS-re.

Az OL nekem lyukas ,Birk is kínlódott egész holtszezonban,a komplett RT szekció sérült,csak Mollra pedig nem bíznám Flacco védelmét.Oda még jönnie kell valakinek.

A DL az überbrutál,főleg,ha Cody játékra kész lesz Pink Floyd-The Wall , Nikolai Khabibulin-The BulinWall -hoz vagy a kínaihoz hasonlóan,mi DL-ünk is fal lesz. 😀

Kindle helye fenn van tartva én úgy számolom,majd az orvosok véleménye dönt.Ayanbadajo pedig biztosan visszatér,ha egészséges.Ott majd valaki nem túl boldogan átadja a helyét.

Hamlint nem látom egyik névsoron sem.

Remélem a nagy verseny szellemében nem nyúl mellé Harbough a kickereknek,mint tavaly.És remélem Cundiff nem nyugszik meg túlságosan,a meló még csak most kezdődik.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
És akkor elméletileg ez a roster:
Quarterbacks: Joe Flacco, Marc Bulger
Running backs: Ray Rice, Willis McGahee, Jalen Parmele, Matt Lawrence (reserve physically-unable-to-perform list)
Fullbacks: Le'Ron McClain
Wide receivers: Anquan Boldin, Derrick Mason, Mark Clayton, Donte' Stallworth, Marcus Smith, David Reed
Tight ends: Todd Heap, Ed Dickson, Dennis Pitta
Offensive line: Michael Oher, Ben Grubbs, Matt Birk, Marshal Yanda, Jared Gaither, Chris Chester, Oniel Cousins, Tony Moll, Stefan Rodgers (injured reserve), Ramon Harewood (injured reserve), Daniel Sanders (injured reserve)
Defensive line: Haloti Ngata, Kelly Gregg, Cory Redding, Terrence Cody, Trevor Pryce, Paul Kruger, Brandon McKinney, Arthur Jones, Kelly Talavou (injured reserve), Lamar Divens
Linebackers: Ray Lewis, Terrell Suggs, Jarret Johnson, Jameel McClain, Dannell Ellerbe, Tavares Gooden, Brendon Ayanbadejo (Reserve PUP), Jason Phillips, Prescott Burgess, Edgar Jones
Cornerbacks: Fabian Washington, Lardarius Webb, Josh Wilson, Chris Carr, Cary Williams (doesn't count on roster while serving two-game suspension)
Safeties: Ed Reed (Reserve PUP), Dawan Landry, Tom Zbikowski, Haruki Nakamura, Marcus Paschal (injured reserve)
Special teams: Billy Cundiff, Sam Koch, Morgan Cox

Most nézem, hogy ez nem említi meg Kindle-t.... valamit elírhattak a baltimoresun-on... mindegy, nagyjából ez a roster... Amúgy most nézem, hogy igazad van kátrány, egy C vagy egy G kellene még, de szerintem egy C lenne jobb Birk mögé (de igaz, hogy ha van egy jó G a piacon azzal könnyebben meg lehetne oldani)

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Sziasztok! Elég égen voltam fent és nem tudom írta e már valaki de megköszönném ha valaki feltenné az idei sorsolásunkat!
Előre is köszi ! Go Ravens!!!!Boldi Bátyó
1 Sep 13 BAL @ NYJ New Meadowlands Stadium 7:00 PM
2 Sep 19 BAL @ CIN Paul Brown Stadium 1:00 PM
3 Sep 26 CLE @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM
4 Oct 03 BAL @ PIT Heinz Field 1:00 PM
5 Oct 10 DEN @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM
6 Oct 17 BAL @ NE Gillette Stadium 1:00 PM
7 Oct 24 BUF @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM
8 Bye
9 Nov 07 MIA @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM
10 Nov 11 BAL @ ATL Georgia Dome 8:20 PM
11 Nov 21 BAL @ CAR Bank of America Stadium 1:00 PM
12 Nov 28 TB @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM
13 Dec 05 PIT @ BAL M&T Bank Stadium 8:20 PM
14 Dec 13 BAL @ HOU Reliant Stadium 8:30 PM
15 Dec 19 NO @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM
16 Dec 26 BAL @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM
17 Jan 02 CIN @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
The Ravens have revealed the players who did not make the team’s 53-man active roster.

The biggest development is the decision to waive kicker Shayne Graham, the fourth-most accurate kicker in NFL history. Graham connected on 2-of-3 field goals in preseason games, while incumbent Billy Cundiff was perfect on all three of his attempts.

In training camp workouts at Westminster when reporters were permitted to watch, Graham converted 83 of 103 attempts, a success rate of 80.5 percent. Cundiff went 82 of 96, or 85.4 percent.

The organization also cut quarterback Troy Smith, who completed 54.0 percent (34 of 63) of his passes for 388 yards this preseason. But he was intercepted twice in the team’s 27-21 loss to the St. Louis Rams in the preseason finale Thursday night, and he was bumped in the depth chart when the Ravens signed Marc Bulger in July.

The following players were also released: Cornerbacks Travis Fisher, K.J. Gerard, Prince Miller, Chris Hawkins and Brad Jones, wide receivers Demetrius Williams, Justin Harper and Eron Riley, offensive tackles Joe Reitz and Devin Tyler, guard Bryan Mattison, tight end Davon Drew, running back Curtis Steele and linebacker Albert McClellan.

The team moved offensive tackles Stefan Rodgers (right ankle) and rookie Ramon Harewood (knees), defensive tackle Kelly Talavou (left leg) and guard/center David Hale (bruised tailbone) to injured reserve.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Elég égen voltam fent és nem tudom írta e már valaki de megköszönném ha valaki feltenné az idei sorsolásunkat!
Előre is köszi ! Go Ravens!!!!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Pillanatnyi helyzetjelentés:
Barnes->trade
Hale,Talevou->IR
Curtis Steele-PS
Divens,Phillips,Burgess -> roster
Harper ->jaj,Tomer,nem merem vagy csak félve mondani,hogy... cut.Hidd el,én csak a rossz hír hozója vagyok 😊kátrány
Reed ->PUP,így safety Landry,Nakamura,Zibi,Hamlin,6 hétig
Ha Hale IR,akkor szerződtetni kell egy G-t vagy C-t.Ha jó G van a piacon az hasznosabb lenne,mert Chester behúzódik szükség szerint C-nek,viszont nem marad megfelelő RG,Yanda mögött+Hale kiesésével nincs Grubbs mögött backup LG.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Pillanatnyi helyzetjelentés:
Barnes->trade
Hale,Talevou->IR
Curtis Steele-PS
Divens,Phillips,Burgess -> roster
Harper ->jaj,Tomer,nem merem vagy csak félve mondani,hogy... cut.Hidd el,én csak a rossz hír hozója vagyok 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Barnes-t eltrédeltétek az Eagleshöz 2011-es pickért.Soldados
Most olvasom és engem meglepett.4.éves,elég hosszú volt a türelem irányába,hogy ezt az évet még bevállaltassák vele.
Belekezdett a Panthers ellen,folyamatos veszély volt,hogy aztán ne csináljon a többi meccsen ,szinte semmit.Én őt rosteren láttam,a Panthers meccs után meg voltam győződve,hogy ő lesz az X-faktor,mint passrusher.A döntést nem bírálom,csak meglepett.
Remélem ez azt jelenti,hogy Kindle egészséges.kátrány
Remélem én is, mert különben az a 7. körös pick elég nagyvonalú érte......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Barnes-t eltrédeltétek az Eagleshöz 2011-es pickért.Soldados
Most olvasom és engem meglepett.4.éves,elég hosszú volt a türelem irányába,hogy ezt az évet még bevállaltassák vele.
Belekezdett a Panthers ellen,folyamatos veszély volt,hogy aztán ne csináljon a többi meccsen ,szinte semmit.Én őt rosteren láttam,a Panthers meccs után meg voltam győződve,hogy ő lesz az X-faktor,mint passrusher.A döntést nem bírálom,csak meglepett.
Remélem ez azt jelenti,hogy Kindle egészséges.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Barnes-t eltrédeltétek az Eagleshöz 2011-es pickért.Soldados
Mégpedig egy 7. körért.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Barnes-t eltrédeltétek az Eagleshöz 2011-es pickért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Ed Reed PUP-on kezd.... na ez szívás.... Persze inkább ez, minthogy hamar visszajöjjön aztán valami komoly baja legyen..

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Hát sajnos én sem láttam végig. Elkezdtem nézni de a stream igen gyenge minőségű volt, meg sajnos bealudtam rajta. Amennyit láttam belőle az nem volt túl bíztató. Smith semmire nem ment az elején, a rams meg az első két drive-ból két TD-t csinált, úgy hogy a védelem sehol nem volt. Jó tudom hogy ez nem az első sor, de mégis. Sajnos pont az Ellerby TD előtt aludtam be a többit már nem láttam...

Nem tudom Smith-el mi lesz (18/38, 2 interception, 0 passzolt TD) nem valami meggyőző (igaz futott 2 TD-t).

A többiekről nem tudok nyilatkozni.rp1983
Értem, igazából mindegy is... Mind a kezdő offense-t mind a kezdő D#-t láttuk a 3. meccsen remekelni, ez a fontos. Smith szerintem most nagyon kérdőjelessé vált, a többit meg majd meglátjuk.

Most nézem: Roethlisberger felfüggesztését lecsökkentették 4 meccsre, velük játszunk a 4. héten, tehát akkor még pont nem lesz, de a későbbi visszavágón már igen.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát sajnos én sem láttam végig. Elkezdtem nézni de a stream igen gyenge minőségű volt, meg sajnos bealudtam rajta. Amennyit láttam belőle az nem volt túl bíztató. Smith semmire nem ment az elején, a rams meg az első két drive-ból két TD-t csinált, úgy hogy a védelem sehol nem volt. Jó tudom hogy ez nem az első sor, de mégis. Sajnos pont az Ellerby TD előtt aludtam be a többit már nem láttam...

Nem tudom Smith-el mi lesz (18/38, 2 interception, 0 passzolt TD) nem valami meggyőző (igaz futott 2 TD-t).

A többiekről nem tudok nyilatkozni.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nos én tegnap este megszívtam... 30 percen át próbáltam megtalálni a meccset, de az összes megszokott, jól bejáratott stream-em halott volt a baltimore-st. louis meccsen.... Úgyhogy semmit sem láttam, csak ami az nfl game centerben van összefoglaló... Az alapján annyit tudnék megállapítani, hogy Troy Smith jó, de nem elég jó... Reed szépen játszott az offense-ben és a special team-ben is (a yard-jait nézve)... és ennyi... rp1983 te megtudtad nézni a meccset? ha igen írhatnál valami összefoglalót a benyomásaidról, kösz 😊

ja és még annyit, hogy Ellerbe szórakozása nagyon dúrva volt.... nem csodálom, hogy Harbaugh azonnal félrehívta és lerendezte...Phoseidon
Az ellenfelet legyőzzük,de nem alázzuk meg.
Majd leszedte a fejét mérgében,nem tudott uralkodni magán,hogy várjon a szünetig.
Igaza volt,az pedig marhaság,hogy nem kellett volna utána játszatni.Jó volt így ,nem hiszem,hogy elfelejti az esetet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Nos én tegnap este megszívtam... 30 percen át próbáltam megtalálni a meccset, de az összes megszokott, jól bejáratott stream-em halott volt a baltimore-st. louis meccsen.... Úgyhogy semmit sem láttam, csak ami az nfl game centerben van összefoglaló... Az alapján annyit tudnék megállapítani, hogy Troy Smith jó, de nem elég jó... Reed szépen játszott az offense-ben és a special team-ben is (a yard-jait nézve)... és ennyi... rp1983 te megtudtad nézni a meccset? ha igen írhatnál valami összefoglalót a benyomásaidról, kösz 😊

ja és még annyit, hogy Ellerbe szórakozása nagyon dúrva volt.... nem csodálom, hogy Harbaugh azonnal félrehívta és lerendezte...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Nem lesz ez rossz,sajna nekem sehogy nem passzolnak ezek a nagyon hajnali meccsek.
DT kérdőjelek:Talevou,Divens,Arti Jones,McKinney,mondjuk én ebből Talevou-t mondanám és Jones-t PS-re

LB kérdőjelek:Burgess,Phillips,E.Jones,McClellan,innen egyértelműen Phillips és McClellan PS

Safety,kérdés Hamlin megragad e ,szerintem igen

CB:Webb,Fabian,Wilson,Williams,Carr a fixek,Fisher ,Gerard, kérdésesek,Prince Miller nem játszik rosszul,jó CB programból jött és PS-t jósolok neki

Bizonytalan Kindle,a héten vizsgálják ki alaposan a marylandi kórházban,CT,ultrahang,meg minden.

WR,ki legyen rosteren,D.Williams,jól dolgozott az előszezonban,kérdés,hogy ő vagy David Reed vagy M.Smith lesz aki marad ,D-Will átvehetné a Stallworth helyét,míg ő lábadozik,szó szerint,gyors és labdabiztos(sajna inkonzisztens) vagy Reed és Smith,akik spec.teamban nagyon jók.

Cundiff összekapta magát,magabiztos,jó és,ami egyértelmű volt 2 hónapja,hogy Graham egyértelműen nyeri kettőjük párharcát az most nem lefutott.kátrány
Bizony-bizony, szép harc lesz itt még a posztokért, egyik sem lefutott... Lesznek ezen a meccsen szép megmozdulások 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.Phoseidon
Én nézni fogom! Remélem lesz valami értelmes stream is...rp1983
http://atdhe.net-en mindig jó stream van, nem szakadozik stb, elég megbízható és minden meccsről adnak mindig stream-et... Persze regular seasonban minden máshogy működik, amikor mindenki megszállja a stream-eket, de ők szoktak nyitni egy-egy meccsről egy második/harmadik csatornát is ha nagyon nézett

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.Phoseidon
Én nézni fogom! Remélem lesz valami értelmes stream is...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem lesz ez rossz,sajna nekem sehogy nem passzolnak ezek a nagyon hajnali meccsek.
DT kérdőjelek:Talevou,Divens,Arti Jones,McKinney,mondjuk én ebből Talevou-t mondanám és Jones-t PS-re

LB kérdőjelek:Burgess,Phillips,E.Jones,McClellan,innen egyértelműen Phillips és McClellan PS

Safety,kérdés Hamlin megragad e ,szerintem igen

CB:Webb,Fabian,Wilson,Williams,Carr a fixek,Fisher ,Gerard, kérdésesek,Prince Miller nem játszik rosszul,jó CB programból jött és PS-t jósolok neki

Bizonytalan Kindle,a héten vizsgálják ki alaposan a marylandi kórházban,CT,ultrahang,meg minden.

WR,ki legyen rosteren,D.Williams,jól dolgozott az előszezonban,kérdés,hogy ő vagy David Reed vagy M.Smith lesz aki marad ,D-Will átvehetné a Stallworth helyét,míg ő lábadozik,szó szerint,gyors és labdabiztos(sajna inkonzisztens) vagy Reed és Smith,akik spec.teamban nagyon jók.

Cundiff összekapta magát,magabiztos,jó és,ami egyértelmű volt 2 hónapja,hogy Graham egyértelműen nyeri kettőjük párharcát az most nem lefutott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.Phoseidon
Megvan ennek is a szépsége,most mindenki menni fog,mint az őrült,hogy rosteren legyen.Tele vagyunk tehetséggel,nehéz bent maradni.A kezdők persze nem fognak játszani,viszont a kérdőjelesek motiváltak lesznek és ez jó.
Lesz dráma és csontzene...,megdolgozzuk a Rams OL-t rendesen 😊kátrány
Közben ugyan erre gondoltam 😊, különösen igaz ez Troy Smith-re és a reciverek közül pl Reed-re, minden egyes hozott yardért úgy fognak küzdeni, mint még soha, ezért talán nem lesz annyira "langyos" a meccs.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.Phoseidon
Megvan ennek is a szépsége,most mindenki menni fog,mint az őrült,hogy rosteren legyen.Tele vagyunk tehetséggel,nehéz bent maradni.A kezdők persze nem fognak játszani,viszont a kérdőjelesek motiváltak lesznek és ez jó.
Lesz dráma és csontzene...,megdolgozzuk a Rams OL-t rendesen 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related