Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Suggs még egyszer nem lesz ilyen gyenge,mint idén,Ellerbe a futás ellen és coverben király,ő nem fogja nagyon riogatni az ellen QB-t,JJ-nek összejön megint az a 5-6 sack,McClain beépül,Phillips szintén,ahogy bízok Kindle felépülésében is,Gooden ,ha egészséges,coverben pazar,futás ellen szar.
Tavaly Vic Fangio egyegül vitte az LB-ket,most új szakemberek érkeztek,akik a passrush javítására jöttek(lelki szemeim előtt látom,ahogy Iktriad egy mosolyt elereszt ,hogy az új OLB coachunkról mekkora véleménye van,de írtam,miért jött).

Úgy látom nem hiszel az egyén fejlődésében,a meglévő pozitív értékek javulásában 😊 ,tavaly nem jött ki minden,sokszor volt hiányérzetem,mégis kiküzdöttük.
Nem hiszel Chopin,Gershwin,Bartók erejében,Pees,mint zongorista,zeneszerető Liszt szonett ritmusára zúzatja a csontokat.
Nem csak egy sztárrusher szerződtetésével lehet javulni,szerintem.kátrány
amiért érdemes szurkolónak lenni, sömmi hideg fej - emotion
köszönettelsutianap
Aki nap mint nap a pozitív emócióban fürdőzik,az néha túllelkesedik egy tökéletlen szervezet mellett,vagy egy másik tökéletlen ellen.
Remélem érted mit mondok,mert én nem 😊

Üdv a kis TÖKÉLETES-nek remélem oké és hagy benneteket aludni. 😊kátrány
hagy, csak az RB-vel nem bírunk (nincs megállás, csak futás, se zebra, se járdaszegély)

ÉS idén is lesz két tökéletes mecss! egy a bús Baltomore-ban egy pedig az új SaltLakeCityben, az ohio partyán


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én pont ezt a gyilkos front-7-t nem látom. Ray király oké, Suggs tavaly nagyon halovány volt. És hát ellerbe minden, csak nem az, akitől rettegni kellene. A fal az megszokott módon jó, de a passrush-t az LB-knek kellene megoldani, de ha Suggs nem hozza 2-3 évvel ezelőtti önmagát, akkor komoly gondok lesznek nálatok a passzvédekezésben.

(Futás ellen jók lesztek a kiváló DL miatt) És bár sokan SB-esélyesnek tartják a Ravens-t és hatalmas hype van a csapat körül, én erősen túlértékeltnek érzem a csapatot 😊, mert a tavalyi 3 főproblémából csak a WR-kérdést sikerült rendezni, de azt is csak akkor, ha Flaco feljebb tud lépni egy szinttel. A passrush és secondary kérdésére számomra elég halovány válaszok érkeztek a csapat off-seasonja során.Soldados
Suggs még egyszer nem lesz ilyen gyenge,mint idén,Ellerbe a futás ellen és coverben király,ő nem fogja nagyon riogatni az ellen QB-t,JJ-nek összejön megint az a 5-6 sack,McClain beépül,Phillips szintén,ahogy bízok Kindle felépülésében is,Gooden ,ha egészséges,coverben pazar,futás ellen szar.
Tavaly Vic Fangio egyegül vitte az LB-ket,most új szakemberek érkeztek,akik a passrush javítására jöttek(lelki szemeim előtt látom,ahogy Iktriad egy mosolyt elereszt ,hogy az új OLB coachunkról mekkora véleménye van,de írtam,miért jött).

Úgy látom nem hiszel az egyén fejlődésében,a meglévő pozitív értékek javulásában 😊 ,tavaly nem jött ki minden,sokszor volt hiányérzetem,mégis kiküzdöttük.
Nem hiszel Chopin,Gershwin,Bartók erejében,Pees,mint zongorista,zeneszerető Liszt szonett ritmusára zúzatja a csontokat.
Nem csak egy sztárrusher szerződtetésével lehet javulni,szerintem.kátrány
amiért érdemes szurkolónak lenni, sömmi hideg fej - emotion
köszönettelsutianap
Aki nap mint nap a pozitív emócióban fürdőzik,az néha túllelkesedik egy tökéletlen szervezet mellett,vagy egy másik tökéletlen ellen.
Remélem érted mit mondok,mert én nem 😊

Üdv a kis TÖKÉLETES-nek remélem oké és hagy benneteket aludni. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Steelers LB-corp >>>>>>>>>>>>> Ravens LB-corp. 😛Soldados
Már csak ezek miatt a kis "csipkelődések" miatt is örülök h kezdődik a szezon 😂Joco
fuh én nagyon nem 😛Höri
Miért?Most ne mondd hogy nem jelent egy szar nap után felüdülést azt olvasni amiről úgysem tudja egyik sem meggyőzni a másik felet de rendületlenül próbálkoznak vele és statisztika hegyekkel támasztják alá a saját igazukat 😀
(akárcsak tavaly Londonban 😀 )

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Steelers LB-corp >>>>>>>>>>>>> Ravens LB-corp. 😛Soldados
Már csak ezek miatt a kis "csipkelődések" miatt is örülök h kezdődik a szezon 😂Joco
Ebben mondjuk nem tudom mi a vitatéma 😀 Nálunk van a liga legjobb passrusher duója, a legjobb pass rusher ILB, és egy kicsit öregedő, de még mindig kurva jó Farrior :p
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Steelers LB-corp >>>>>>>>>>>>> Ravens LB-corp. 😛Soldados
Már csak ezek miatt a kis "csipkelődések" miatt is örülök h kezdődik a szezon 😂Joco
fuh én nagyon nem 😛

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Steelers LB-corp >>>>>>>>>>>>> Ravens LB-corp. 😛Soldados
Már csak ezek miatt a kis "csipkelődések" miatt is örülök h kezdődik a szezon 😂

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Erre érdemes hazaérni,Boldin-Mason-Houshmandzadeh-Clayton huhhh.kátrány
Mark Clayton is on the trade block. Ha ez igaz, tényleg nem lesz deep threat.barney
már el is került a ramshez

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Erre érdemes hazaérni,Boldin-Mason-Houshmandzadeh-Clayton huhhh.kátrány
Mark Clayton is on the trade block. Ha ez igaz, tényleg nem lesz deep threat.

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Soldi,messziről nézed -ismétlem magam - az LB kérdést .Ellerbe-vel kapcsolatban felvilágosulatlan vagy,nem szégyen az információ hiány.Lehet,hogy sokat jaavít rajta Ray.Őserő,még éretlen személyiség,viszont jó környezetben van és beérik,mint a szilva,vagy a tálba vagy gyümölcslének,51 fokos gyümölcslének 😊 .
Tenorx,elfelejted a liga egyik legaluértékeltebb hybridjét,JJ-t.Egyik legkeményebb játékos,legmotiváltabb ,sokoldalú csapatember.Az LB sor Suggs-Ray-Ellerbee/McClain-JJ.Szerintem ez nem gyenge 😉

Erre érdemes hazaérni,Boldin-Mason-Houshmandzadeh-Clayton huhhh.Husit megfőzték a tavalyi béna döntésével.Jól emlékszek,hogy a Vikings fűzte még,kevesebbért,csak a Seahawks-t választotta?Mi is puhatolóztunk és beérett. 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nem hittem hogy veteránminimumért aláír...adam8
The figure is so low because Houshmandzadeh was already guaranteed $7 million this year; Seattle will still have to pay him $6.15 million to make up the difference.barney
Igazabol ez kicsit amolyan Hutchinson-fele szivatos szerzodesnek tunik.. garantalt 7 miller, szoval TJ Husinak nem art, sot, a Seahox-ot szivathatta vele, minel alacsonyabb osszegert ir ala.. es gondolom a Ravens kicsit a lelkere beszelt, hogy visszafizethet mindent a Steelers/Bengals duonak. Meg persze SB eselyes csapat 😉
The Wizard of Oz ujra lecsapott 😊

Soldi: ne bizonygasd tovabbra is hozza nem ertesedet 😛 (lassan ideje lesz megfogalmazni a fogadasaidat)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
nem hittem hogy veteránminimumért aláír...adam8
The figure is so low because Houshmandzadeh was already guaranteed $7 million this year; Seattle will still have to pay him $6.15 million to make up the difference.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers LB-corp >>>>>>>>>>>>> Ravens LB-corp. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Ravens reached agreement with former Seahawks wide receiver TJ Houshmandzadeh on a one-year, $855,000 deal. More at espn.com.

nem hittem hogy veteránminimumért aláír...adam8
És a rosteren vajon kinek a helyére jön?..

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Muhaha 😀 WR-fetisizmus rulez 😊 D-Willt sajnalom 😕

Aki meg a LB sorunkat szidja, az nem ert a jatekhoz.. 😛 Ellerbe is jo lesz (mar tavaly is zuzott egyik-masik meccsen), de a fo, hogy olyan depth-unk van, amit sok csapat irigyelne. Boven jut special teambe is belole.. es Barnes nem fert be, ez is sokat mondo.
Az OL elso 7 embere eros (Cousins-ig), utana viszont semmi.
Wilsonnal vegre van eleg cornerunk is... engem oszinten szolva, megint a kickerkerdes zavar a legjobban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ravens reached agreement with former Seahawks wide receiver TJ Houshmandzadeh on a one-year, $855,000 deal. More at espn.com.

nem hittem hogy veteránminimumért aláír...

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A LB sorotok valóban elég halovány, legalábbis az egyik oldala. Suggs, Lewis oké, de a másik oldal 😛 Oda kéne ugye az atomfizikus Kindle, de hát ő megoldja, hogy ne legyen pályán. Viszont a DLineotok valóban félelmetes, szvsz az liga top5ben van.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ellerbe mint király? Én inkább a Ravens D megcsúfolásának tartom, hogy a kezdő közelében lehet. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Jók lesztek az idén

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Megvan a PS:
Davon Drew TE
Justin Harper WR
Bryan Mattison OL
Albert McClellan LB 😊
Curtis Steele RB 😊
Devin Tyler T

Valószínű még Miller CB is PS-re megy.
Riley meglepett,hogy nincs,nem most az előszezonban,év közben jó hírek jöttek róla.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Passrush,a meglévő erőforrásokból építkezünk 😊 ,érkezett Pees a Pats-től és OLB coach Monachino,aki Suggs college edzője voltés a király Mike McCrary,aki passrush "oktatónak"szerződött.A tavalyi gárdában több pofon bennmaradt,majd észreveszitek a 4.héten 😊 ,több blitz-play lesz,ha minden igaz.
Érkezett Redding,Cody,Kruger szal.minőségi DL frissülés volt.
A secundary pedig majd összerázódik,a front seven pusztítani fog,ők pedig elvégzik a piszkos munkát 😀kátrány
Én pont ezt a gyilkos front-7-t nem látom. Ray király oké, Suggs tavaly nagyon halovány volt. És hát ellerbe minden, csak nem az, akitől rettegni kellene. A fal az megszokott módon jó, de a passrush-t az LB-knek kellene megoldani, de ha Suggs nem hozza 2-3 évvel ezelőtti önmagát, akkor komoly gondok lesznek nálatok a passzvédekezésben.

(Futás ellen jók lesztek a kiváló DL miatt) És bár sokan SB-esélyesnek tartják a Ravens-t és hatalmas hype van a csapat körül, én erősen túlértékeltnek érzem a csapatot 😊, mert a tavalyi 3 főproblémából csak a WR-kérdést sikerült rendezni, de azt is csak akkor, ha Flaco feljebb tud lépni egy szinttel. A passrush és secondary kérdésére számomra elég halovány válaszok érkeztek a csapat off-seasonja során.Soldados
Suggs még egyszer nem lesz ilyen gyenge,mint idén,Ellerbe a futás ellen és coverben király,ő nem fogja nagyon riogatni az ellen QB-t,JJ-nek összejön megint az a 5-6 sack,McClain beépül,Phillips szintén,ahogy bízok Kindle felépülésében is,Gooden ,ha egészséges,coverben pazar,futás ellen szar.
Tavaly Vic Fangio egyegül vitte az LB-ket,most új szakemberek érkeztek,akik a passrush javítására jöttek(lelki szemeim előtt látom,ahogy Iktriad egy mosolyt elereszt ,hogy az új OLB coachunkról mekkora véleménye van,de írtam,miért jött).

Úgy látom nem hiszel az egyén fejlődésében,a meglévő pozitív értékek javulásában 😊 ,tavaly nem jött ki minden,sokszor volt hiányérzetem,mégis kiküzdöttük.
Nem hiszel Chopin,Gershwin,Bartók erejében,Pees,mint zongorista,zeneszerető Liszt szonett ritmusára zúzatja a csontokat.
Nem csak egy sztárrusher szerződtetésével lehet javulni,szerintem.kátrány
amiért érdemes szurkolónak lenni, sömmi hideg fej - emotion
köszönettel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Soldados
Passrush,a meglévő erőforrásokból építkezünk 😊 ,érkezett Pees a Pats-től és OLB coach Monachino,aki Suggs college edzője voltés a király Mike McCrary,aki passrush "oktatónak"szerződött.A tavalyi gárdában több pofon bennmaradt,majd észreveszitek a 4.héten 😊 ,több blitz-play lesz,ha minden igaz.
Érkezett Redding,Cody,Kruger szal.minőségi DL frissülés volt.
A secundary pedig majd összerázódik,a front seven pusztítani fog,ők pedig elvégzik a piszkos munkát 😀kátrány
Én pont ezt a gyilkos front-7-t nem látom. Ray király oké, Suggs tavaly nagyon halovány volt. És hát ellerbe minden, csak nem az, akitől rettegni kellene. A fal az megszokott módon jó, de a passrush-t az LB-knek kellene megoldani, de ha Suggs nem hozza 2-3 évvel ezelőtti önmagát, akkor komoly gondok lesznek nálatok a passzvédekezésben.

(Futás ellen jók lesztek a kiváló DL miatt) És bár sokan SB-esélyesnek tartják a Ravens-t és hatalmas hype van a csapat körül, én erősen túlértékeltnek érzem a csapatot 😊, mert a tavalyi 3 főproblémából csak a WR-kérdést sikerült rendezni, de azt is csak akkor, ha Flaco feljebb tud lépni egy szinttel. A passrush és secondary kérdésére számomra elég halovány válaszok érkeztek a csapat off-seasonja során.Soldados
Suggs még egyszer nem lesz ilyen gyenge,mint idén,Ellerbe a futás ellen és coverben király,ő nem fogja nagyon riogatni az ellen QB-t,JJ-nek összejön megint az a 5-6 sack,McClain beépül,Phillips szintén,ahogy bízok Kindle felépülésében is,Gooden ,ha egészséges,coverben pazar,futás ellen szar.
Tavaly Vic Fangio egyegül vitte az LB-ket,most új szakemberek érkeztek,akik a passrush javítására jöttek(lelki szemeim előtt látom,ahogy Iktriad egy mosolyt elereszt ,hogy az új OLB coachunkról mekkora véleménye van,de írtam,miért jött).

Úgy látom nem hiszel az egyén fejlődésében,a meglévő pozitív értékek javulásában 😊 ,tavaly nem jött ki minden,sokszor volt hiányérzetem,mégis kiküzdöttük.
Nem hiszel Chopin,Gershwin,Bartók erejében,Pees,mint zongorista,zeneszerető Liszt szonett ritmusára zúzatja a csontokat.
Nem csak egy sztárrusher szerződtetésével lehet javulni,szerintem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tetszik ez a roster. Az OL a legkérdésesebb része a csapatnak egyenlőre. A D brutál (Phillips-nek külön örülök). Cundiff meg... majd kiderül, én is nagyon remélem, hogy idén nem lesz akkora gond a kicker poszt, mint tavaly.

Barnes-t nagyon sajnálom. 😕 Sz egyik kedvencem volt, sokat vártam volna tőle idén... 7. kör no comment... :/ nálam simán rosteren lett volna.

Ja, és:
Kindle: "Its official, i'll be wear'n number 94!!! ima sit out some games but look for ya boy on that field sometime next month!! "BaltimoreDefense
Érdekes... Szvsz az OL a legbiztosabb pontja inkább az együttesnek és a védelem a leggázosabb. A secondary hulladék, ahogy tavaly, a passrush dettó, csak abban bízhattok, hogy jobb éve lesz a meglévő embereknek, mert újak nem jöttek a passrush-t segíteni, márpedig ha marad ez a gyengébb passrush, ezt a sec-et könnyű szétszedni, főleg Reed nélkül.Soldados
Van igazad Soldi,nam mondom,hogy nincs csak picit messziről nézed a dolgot.
Az OL tavaly top10körül volt,most viszont kicsit szétziláltak voltak.Nyelték a sackeket és nem voltak túl stabilak.Árnyalja a képet,hogy főleg passzvédakezés volt ,lényegesen kevesebb futással támadtunk,mint tavaly.
Biztos,na jó,szinte biztos vagyok benne,hogy élesben a Grubbs-Birk-Yanda belső hármas jó lesz,mikor jobban váltogatjuk a playeket és valóban a két kezdő fut majd.Csak most nem igazán van backup,csak Chester,aki RG és C,viszont a LG csere Hale ,aki IR-en.

LT-ben Oher valószínű hogy jó lesz,viszont semmi biztos,RT-ben majd jó lesz Gaither ,csak mikor tér vissza és mikor éri magát utól.Cousins és Moll: ,Cousins eleve sérült,a torkáról vettek le cisztát és Moll,pedig vannak jó dolgai.Nem Woodley szint,mint volt tavaly Oher.
Sok a bizonytalanság.
Passrush,a meglévő erőforrásokból építkezünk 😊 ,érkezett Pees a Pats-től és OLB coach Monachino,aki Suggs college edzője voltés a király Mike McCrary,aki passrush "oktatónak"szerződött.A tavalyi gárdában több pofon bennmaradt,majd észreveszitek a 4.héten 😊 ,több blitz-play lesz,ha minden igaz.
Érkezett Redding,Cody,Kruger szal.minőségi DL frissülés volt.
A secundary pedig majd összerázódik,a front seven pusztítani fog,ők pedig elvégzik a piszkos munkát 😀kátrány
Én pont ezt a gyilkos front-7-t nem látom. Ray király oké, Suggs tavaly nagyon halovány volt. És hát ellerbe minden, csak nem az, akitől rettegni kellene. A fal az megszokott módon jó, de a passrush-t az LB-knek kellene megoldani, de ha Suggs nem hozza 2-3 évvel ezelőtti önmagát, akkor komoly gondok lesznek nálatok a passzvédekezésben.

(Futás ellen jók lesztek a kiváló DL miatt) És bár sokan SB-esélyesnek tartják a Ravens-t és hatalmas hype van a csapat körül, én erősen túlértékeltnek érzem a csapatot 😊, mert a tavalyi 3 főproblémából csak a WR-kérdést sikerült rendezni, de azt is csak akkor, ha Flaco feljebb tud lépni egy szinttel. A passrush és secondary kérdésére számomra elég halovány válaszok érkeztek a csapat off-seasonja során.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tetszik ez a roster. Az OL a legkérdésesebb része a csapatnak egyenlőre. A D brutál (Phillips-nek külön örülök). Cundiff meg... majd kiderül, én is nagyon remélem, hogy idén nem lesz akkora gond a kicker poszt, mint tavaly.

Barnes-t nagyon sajnálom. 😕 Sz egyik kedvencem volt, sokat vártam volna tőle idén... 7. kör no comment... :/ nálam simán rosteren lett volna.

Ja, és:
Kindle: "Its official, i'll be wear'n number 94!!! ima sit out some games but look for ya boy on that field sometime next month!! "BaltimoreDefense
Érdekes... Szvsz az OL a legbiztosabb pontja inkább az együttesnek és a védelem a leggázosabb. A secondary hulladék, ahogy tavaly, a passrush dettó, csak abban bízhattok, hogy jobb éve lesz a meglévő embereknek, mert újak nem jöttek a passrush-t segíteni, márpedig ha marad ez a gyengébb passrush, ezt a sec-et könnyű szétszedni, főleg Reed nélkül.Soldados
Van igazad Soldi,nam mondom,hogy nincs csak picit messziről nézed a dolgot.
Az OL tavaly top10körül volt,most viszont kicsit szétziláltak voltak.Nyelték a sackeket és nem voltak túl stabilak.Árnyalja a képet,hogy főleg passzvédakezés volt ,lényegesen kevesebb futással támadtunk,mint tavaly.
Biztos,na jó,szinte biztos vagyok benne,hogy élesben a Grubbs-Birk-Yanda belső hármas jó lesz,mikor jobban váltogatjuk a playeket és valóban a két kezdő fut majd.Csak most nem igazán van backup,csak Chester,aki RG és C,viszont a LG csere Hale ,aki IR-en.

LT-ben Oher valószínű hogy jó lesz,viszont semmi biztos,RT-ben majd jó lesz Gaither ,csak mikor tér vissza és mikor éri magát utól.Cousins és Moll: ,Cousins eleve sérült,a torkáról vettek le cisztát és Moll,pedig vannak jó dolgai.Nem Woodley szint,mint volt tavaly Oher.
Sok a bizonytalanság.
Passrush,a meglévő erőforrásokból építkezünk 😊 ,érkezett Pees a Pats-től és OLB coach Monachino,aki Suggs college edzője voltés a király Mike McCrary,aki passrush "oktatónak"szerződött.A tavalyi gárdában több pofon bennmaradt,majd észreveszitek a 4.héten 😊 ,több blitz-play lesz,ha minden igaz.
Érkezett Redding,Cody,Kruger szal.minőségi DL frissülés volt.
A secundary pedig majd összerázódik,a front seven pusztítani fog,ők pedig elvégzik a piszkos munkát 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tetszik ez a roster. Az OL a legkérdésesebb része a csapatnak egyenlőre. A D brutál (Phillips-nek külön örülök). Cundiff meg... majd kiderül, én is nagyon remélem, hogy idén nem lesz akkora gond a kicker poszt, mint tavaly.

Barnes-t nagyon sajnálom. 😕 Sz egyik kedvencem volt, sokat vártam volna tőle idén... 7. kör no comment... :/ nálam simán rosteren lett volna.

Ja, és:
Kindle: "Its official, i'll be wear'n number 94!!! ima sit out some games but look for ya boy on that field sometime next month!! "BaltimoreDefense
Érdekes... Szvsz az OL a legbiztosabb pontja inkább az együttesnek és a védelem a leggázosabb. A secondary hulladék, ahogy tavaly, a passrush dettó, csak abban bízhattok, hogy jobb éve lesz a meglévő embereknek, mert újak nem jöttek a passrush-t segíteni, márpedig ha marad ez a gyengébb passrush, ezt a sec-et könnyű szétszedni, főleg Reed nélkül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kindle akkor kapott már szerződést?szaba
Nem még.A héten vizsgálták ki a baltimori kórhárban,a vezetés még semmit nem mondott.
Kindle a twitteren írja:
http://twitter.com/kingserg2 kingserg 😀 (csak kicsit gúnyolódok,nagyon picit)

Szurkolóhoz illően bizakodunk,nem biztos,hogy a vágyak és a realitás találkozik .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related