Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hoppá,Cary Williams CB visszatér a 2 meccses eltiltásáról,amit fűbirtoklásért/fogyasztásért mért rá a Fegyelmi Bizottság.Drága joint volt,ammá biztos 😊
Én egy DT-re gondoltam hogy az ő helyére jön,erre Hamlin...nem gondoltam volna.
Mondjuk nem játszott ,csak a spec team-ben,és előszezonban is volt rá panasz,hogy a nevéből próbál megélni.
A cut mögött az állhat,hogy Reed gyógyul,a visszatérésének semmi akadálya.A standard safetyk Zibi/Landry megoldja a dolgát,Nakamura pedig nickelben nyomja.
Cb szekció pedig Webb,Fabian,Carr,Wilson,Williams .Itt Fabianan kívül mindenki játszik nickelben,szükség esetén Nakamura visszamozog safety-be(ne kelljen,persze)
Carr meglepően jó idén,Williams pedig az előszezon alapján rendkívül ígéretes,Wilsonban bízunk,minél jobban megismeri a sémát,annál jobb lesz.
Vannak még tartalékaink és ez optimizmusra ad okot. 😉 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A running into the kicker az egyetlen, amibe bele lehet kotni... mert az alapbol eleg faramuci falt, de Braylon buta volt ott. Cromartie/Wilson az egesz meccsen ugy jatszott, hogy minden masodik megmozdulasukra mehetett volna a flag.. (ne feldjuk, Wilsonnak elso profi meccs, o meg fejlodhet... Cro evek ota abbol a 1.5 jo idenybol es nevebol el meg, nevetsegesen jatszik)

Soldinak sok pirospont a hsz-eiert.. 😊 az meg jobb hogy errol a meccsrol lemaradtam.

De en tovabbra is hiszek Joe Amadeusban.. a Cincy CB-osztaga az egyik legjobb/legmelyebb.. lesz meg neki jo meccs, plane ha Rice/Boldi hozza majd a 30-40 YAC-eket. Lesz ket 400 yardos meccs, es maris meglesz a 4k 😊
(Termeszetesen tartom a fogadast, soha nem lepek vissza... sot altalaban ugyis az van, hogy veszek/viszek sort, meg akkor is ha fogadasokat megnyertem 😛)

Mondjuk Hurka log eggyel, azt nem felejtem el 😛Igor
Én azt mindig látom,hogy bedobják ,még akkor is,ha csak csúszik és a kicker lába "ráesik" beesik a védő a láb alá.

Jó volt látni,ahogy Mason és Boldin szétszivatja Crot és Wilsont.Persze kárörömszerű elégedettséget Cro esetében éreztem és abbéli örömömnek adtam hangot,hogy Ozzy-ék nem csábultak el,mikor megszerezhető volt. 😊

Flaccoval kapcsolatban még nem tudom mit gondoljak,két nagyon jó D-vel került szembe,a Jets D Brady-n is kifogott.Csak rossz látni,hogy ugyanaz a béna-kacsa volt a Bengals ellen,mint tavaly,csak azóta "...egy évvel öregebb lett és bölcsebb is talán..."
Joe Amadeus?????kátrány
http://www.youtube.com/watch?v=Wo4pdhKL4b4sutianap
😀 😂 😂 😂 😂 😂 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
kátrány
A running into the kicker az egyetlen, amibe bele lehet kotni... mert az alapbol eleg faramuci falt, de Braylon buta volt ott. Cromartie/Wilson az egesz meccsen ugy jatszott, hogy minden masodik megmozdulasukra mehetett volna a flag.. (ne feldjuk, Wilsonnak elso profi meccs, o meg fejlodhet... Cro evek ota abbol a 1.5 jo idenybol es nevebol el meg, nevetsegesen jatszik)

Soldinak sok pirospont a hsz-eiert.. 😊 az meg jobb hogy errol a meccsrol lemaradtam.

De en tovabbra is hiszek Joe Amadeusban.. a Cincy CB-osztaga az egyik legjobb/legmelyebb.. lesz meg neki jo meccs, plane ha Rice/Boldi hozza majd a 30-40 YAC-eket. Lesz ket 400 yardos meccs, es maris meglesz a 4k 😊
(Termeszetesen tartom a fogadast, soha nem lepek vissza... sot altalaban ugyis az van, hogy veszek/viszek sort, meg akkor is ha fogadasokat megnyertem 😛)

Mondjuk Hurka log eggyel, azt nem felejtem el 😛Igor
Én azt mindig látom,hogy bedobják ,még akkor is,ha csak csúszik és a kicker lába "ráesik" beesik a védő a láb alá.

Jó volt látni,ahogy Mason és Boldin szétszivatja Crot és Wilsont.Persze kárörömszerű elégedettséget Cro esetében éreztem és abbéli örömömnek adtam hangot,hogy Ozzy-ék nem csábultak el,mikor megszerezhető volt. 😊

Flaccoval kapcsolatban még nem tudom mit gondoljak,két nagyon jó D-vel került szembe,a Jets D Brady-n is kifogott.Csak rossz látni,hogy ugyanaz a béna-kacsa volt a Bengals ellen,mint tavaly,csak azóta "...egy évvel öregebb lett és bölcsebb is talán..."
Joe Amadeus?????kátrány
http://www.youtube.com/watch?v=Wo4pdhKL4b4


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
AFC North figyelő - Week 2: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1319Soldados
Nekem tetszik a cikk.
Adalékként annyit,hogy mind Hush,mind Stallworth 1 éves szerződéssel vannak,Hush 650E Stallworth pedig 1M-ba kerül a Ravensnek.
Persze bármely vagy mindkét összeget elfogadnám,sőt meg is osztanám veled(jut is marad is 😊 ),de WR léptékkel ez filléres kiadás.
Ha bénázik JF,a PB-er RB trió megvan,ha futás kell elhatározás kérdése,főleg,ha Yanda behúzódhat RG-be.Most Cameron ,szándékosan dobatta Flaccot,nem tudom milyen megfontolásból,az arány eltolódhatott volna futás irányába.
Ha Flacco nem lendül formába,most van alternatíva,Bulger ilyen fal mögött,ilyen WR-eknek régen dobált.De erre gondolni sem szabad.

Ui:qrva nagy védőmunka volt a Titans ellen,emelem kalapom.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - Week 2: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1319


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
sutianap
kátrány
A running into the kicker az egyetlen, amibe bele lehet kotni... mert az alapbol eleg faramuci falt, de Braylon buta volt ott. Cromartie/Wilson az egesz meccsen ugy jatszott, hogy minden masodik megmozdulasukra mehetett volna a flag.. (ne feldjuk, Wilsonnak elso profi meccs, o meg fejlodhet... Cro evek ota abbol a 1.5 jo idenybol es nevebol el meg, nevetsegesen jatszik)

Soldinak sok pirospont a hsz-eiert.. 😊 az meg jobb hogy errol a meccsrol lemaradtam.

De en tovabbra is hiszek Joe Amadeusban.. a Cincy CB-osztaga az egyik legjobb/legmelyebb.. lesz meg neki jo meccs, plane ha Rice/Boldi hozza majd a 30-40 YAC-eket. Lesz ket 400 yardos meccs, es maris meglesz a 4k 😊
(Termeszetesen tartom a fogadast, soha nem lepek vissza... sot altalaban ugyis az van, hogy veszek/viszek sort, meg akkor is ha fogadasokat megnyertem 😛)

Mondjuk Hurka log eggyel, azt nem felejtem el 😛Igor
Én azt mindig látom,hogy bedobják ,még akkor is,ha csak csúszik és a kicker lába "ráesik" beesik a védő a láb alá.

Jó volt látni,ahogy Mason és Boldin szétszivatja Crot és Wilsont.Persze kárörömszerű elégedettséget Cro esetében éreztem és abbéli örömömnek adtam hangot,hogy Ozzy-ék nem csábultak el,mikor megszerezhető volt. 😊

Flaccoval kapcsolatban még nem tudom mit gondoljak,két nagyon jó D-vel került szembe,a Jets D Brady-n is kifogott.Csak rossz látni,hogy ugyanaz a béna-kacsa volt a Bengals ellen,mint tavaly,csak azóta "...egy évvel öregebb lett és bölcsebb is talán..."
Joe Amadeus?????


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
(Termeszetesen tartom a fogadast, soha nem lepek vissza... sot altalaban ugyis az van, hogy veszek/viszek sort, meg akkor is ha fogadasokat megnyertem 😛)

Igor
Nekünk most mik is voltak a fogadásaink?

Be dobtál egy hármasfogatot, amit leokéztam, de abból csak Flacco 4k yardjára emlékszem. Ezenkívül volt még kettő.

Plusz emlékszem arra, hogy a Steelers legalább 2-2-vel zár BB nélkül, amit már meg is nyertem. 😊Soldados
40TD is volt benne? :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Termeszetesen tartom a fogadast, soha nem lepek vissza... sot altalaban ugyis az van, hogy veszek/viszek sort, meg akkor is ha fogadasokat megnyertem 😛)

Igor
Nekünk most mik is voltak a fogadásaink?

Be dobtál egy hármasfogatot, amit leokéztam, de abból csak Flacco 4k yardjára emlékszem. Ezenkívül volt még kettő.

Plusz emlékszem arra, hogy a Steelers legalább 2-2-vel zár BB nélkül, amit már meg is nyertem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
# Baltimore Ravens at 04:09
# 1-10-BAL 24 (4:09) 27-R.Rice left guard to BLT 27 for 3 yards (70-M.Devito).
# 2-7-BAL 27 (4:09) (Shotgun) 27-R.Rice left guard to BLT 31 for 4 yards (57-B.Scott, 33-E.Smith).
# 3-3-BAL 31 (2:47) (Shotgun) 5-J.Flacco pass deep left to 84-T.Houshmandzadeh to NYJ 42 for 27 yards (31-A.Cromartie) [44-J.Ihedigbo]. WATCH HIGHLIGHT
# 1-10-NYJ 42 (2:11) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep left to 84-T.Houshmandzadeh. PENALTY on NYJ-31-A.Cromartie, Defensive Holding, 5 yards, enforced at NYJ 42 - No Play.
# 1-10-NYJ 37 (2:06) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 86-T.Heap (99-J.Taylor).
# 2-10-NYJ 37 (2:01) (Shotgun) 5-J.Flacco pass short middle to 85-D.Mason to NYJ 28 for 9 yards (31-A.Cromartie, 33-E.Smith).
# Two-Minute Warning
# 3-1-NYJ 28 (1:56) 23-W.McGahee right guard to NYJ 28 for no gain (52-D.Harris).
# 4-1-NYJ 28 (1:11) 7-B.Cundiff 46 yard field goal is GOOD, NULLIFIED by Penalty, Center-46-M.Cox, Holder-4-S.Koch. PENALTY on NYJ-17-B.Edwards, Running Into the Kicker, 5 yards, enforced at NYJ 28 - No Play.
# 1-10-NYJ 23 (1:05) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 84-T.Houshmandzadeh.
# 2-10-NYJ 23 (1:01) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep left to 84-T.Houshmandzadeh.
# 3-10-NYJ 23 (:56) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep middle to 84-T.Houshmandzadeh. PENALTY on NYJ-20-K.Wilson, Defensive Pass Interference, 22 yards, enforced at NYJ 23 - No Play.
# 1-1-NYJ 1 (:50) 23-W.McGahee left guard to NYJ 1 for no gain (44-J.Ihedigbo, 33-E.Smith).
# 2-1-NYJ 1 (:16) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 33-L.McClain.
# 3-1-NYJ 1 (:11) 23-W.McGahee left tackle for 1 yard, TOUCHDOWN. WATCH HIGHLIGHT
# 7-B.Cundiff extra point is GOOD, Center-46-M.Cox, Holder-4-S.Koch. PENALTY on NYJ-31-A.Cromartie, Defensive Offside, 5 yards, enforced between downs.

itt sem érzed kicsit sem?
ugye ez a TD-tek, ha csak az egyiket nem fújják kb. Falkó ott végez mint a hétvéginsutianap
ezek azok voltak,mármint PI és kontakt.
Edwerds-ban és Wilsonban is a gonosz munkálkodott...szarvval,patával 😊kátrány
A running into the kicker az egyetlen, amibe bele lehet kotni... mert az alapbol eleg faramuci falt, de Braylon buta volt ott. Cromartie/Wilson az egesz meccsen ugy jatszott, hogy minden masodik megmozdulasukra mehetett volna a flag.. (ne feldjuk, Wilsonnak elso profi meccs, o meg fejlodhet... Cro evek ota abbol a 1.5 jo idenybol es nevebol el meg, nevetsegesen jatszik)

Soldinak sok pirospont a hsz-eiert.. 😊 az meg jobb hogy errol a meccsrol lemaradtam.

De en tovabbra is hiszek Joe Amadeusban.. a Cincy CB-osztaga az egyik legjobb/legmelyebb.. lesz meg neki jo meccs, plane ha Rice/Boldi hozza majd a 30-40 YAC-eket. Lesz ket 400 yardos meccs, es maris meglesz a 4k 😊
(Termeszetesen tartom a fogadast, soha nem lepek vissza... sot altalaban ugyis az van, hogy veszek/viszek sort, meg akkor is ha fogadasokat megnyertem 😛)

Mondjuk Hurka log eggyel, azt nem felejtem el 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ezt mondom ugyanugy műkszika hazaipálya szabály nem kell elfújkodni a meccseket. ugyanigy dobálgatnak Vilzonra mint a Falkó a második félidőben, s valahogy nem gyöttek oly szép egyenletesen a büntik reá.
nem azt mondtam hogy jogtalanul fújkáltak, csak annyit hogy kibaszottul kedvezett a Ravensnek az adott szituban, onnyisutianap
Hozzászoktál,hogy a Ravens 100+yard büntikkel játssza végig a meccseit és most hiányérzeted van? 😊
Most az érvelésed minden csapatra illik,aki otthon játszik...kátrány
naja vagy van hazai pálya vagy nincs, vagy mi van
mindegy, én a helyetekben vittem volna inkább a cicás meccset mint a repülőset, főleg ha most kikaptok Barnáéktó 😂sutianap
jaja,én is inkább a bengalst csíptem volna meg,főleg,hogy elég rossz a mérlegünk ellenük és flacconak pedig a joseph-hall duóval


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Láttam. A Jets CB-k alapból nem túl szabályosak, ezt nem vitatom, de szvsz annyira nem voltak elborultak, mint a Ravens ellen. A Pats ellen több véleményes szitu volt, míg a Ravens ellenieket sztem egyértelműen be kellett dobni.Soldados
ezt mondom ugyanugy műkszika hazaipálya szabály nem kell elfújkodni a meccseket. ugyanigy dobálgatnak Vilzonra mint a Falkó a második félidőben, s valahogy nem gyöttek oly szép egyenletesen a büntik reá.
nem azt mondtam hogy jogtalanul fújkáltak, csak annyit hogy kibaszottul kedvezett a Ravensnek az adott szituban, onnyisutianap
Hozzászoktál,hogy a Ravens 100+yard büntikkel játssza végig a meccseit és most hiányérzeted van? 😊
Most az érvelésed minden csapatra illik,aki otthon játszik...kátrány
naja vagy van hazai pálya vagy nincs, vagy mi van
mindegy, én a helyetekben vittem volna inkább a cicás meccset mint a repülőset, főleg ha most kikaptok Barnáéktó 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
si, de ugyanezek a CB-et láttad a nyúlinglend ellen? ott fasza szabályosak voltak mi?
főleg azután lettek veszett szabályosak, hogy DRevis megsérült?????sutianap
Láttam. A Jets CB-k alapból nem túl szabályosak, ezt nem vitatom, de szvsz annyira nem voltak elborultak, mint a Ravens ellen. A Pats ellen több véleményes szitu volt, míg a Ravens ellenieket sztem egyértelműen be kellett dobni.Soldados
ezt mondom ugyanugy műkszika hazaipálya szabály nem kell elfújkodni a meccseket. ugyanigy dobálgatnak Vilzonra mint a Falkó a második félidőben, s valahogy nem gyöttek oly szép egyenletesen a büntik reá.
nem azt mondtam hogy jogtalanul fújkáltak, csak annyit hogy kibaszottul kedvezett a Ravensnek az adott szituban, onnyisutianap
Hozzászoktál,hogy a Ravens 100+yard büntikkel játssza végig a meccseit és most hiányérzeted van? 😊
Most az érvelésed minden csapatra illik,aki otthon játszik...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem. Egyáltalán nem éreztem így. A Jets CB-k iszonyat szabálytalanok voltak egész meccsen.

Mellesleg ha jól emlékszem a 2 szitura az általad hozott példában, akkor mindkettő totál jogos ítélet volt.Soldados
si, de ugyanezek a CB-et láttad a nyúlinglend ellen? ott fasza szabályosak voltak mi?
főleg azután lettek veszett szabályosak, hogy DRevis megsérült?????sutianap
Láttam. A Jets CB-k alapból nem túl szabályosak, ezt nem vitatom, de szvsz annyira nem voltak elborultak, mint a Ravens ellen. A Pats ellen több véleményes szitu volt, míg a Ravens ellenieket sztem egyértelműen be kellett dobni.Soldados
ezt mondom ugyanugy műkszika hazaipálya szabály nem kell elfújkodni a meccseket. ugyanigy dobálgatnak Vilzonra mint a Falkó a második félidőben, s valahogy nem gyöttek oly szép egyenletesen a büntik reá.
nem azt mondtam hogy jogtalanul fújkáltak, csak annyit hogy kibaszottul kedvezett a Ravensnek az adott szituban, onnyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
amúgy Kindle ma aláír egy évre hozzánkPhoseidon
ehhez új infó,hogy mi a gond:“Last week, Kindle flunked a physical with the Ravens when doctors detected he struggled with his balance and reactions,” Schefter explained. “No one knows when he will be able to return and, in the interim, Kindle has returned to Dallas.”

sajnos egyenlőre:If the two sides can come to an agreement, Kindle will then be allowed to return to the Ravens’ facility where team trainers could oversee his rehab, but Head Coach John Harbaugh said on Friday that Kindle’s chances of playing this year are “slim.”kátrány
Szerintem már az is jó lenne, ha jövőre vissza tudna jönni....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem. Egyáltalán nem éreztem így. A Jets CB-k iszonyat szabálytalanok voltak egész meccsen.

Mellesleg ha jól emlékszem a 2 szitura az általad hozott példában, akkor mindkettő totál jogos ítélet volt.Soldados
si, de ugyanezek a CB-et láttad a nyúlinglend ellen? ott fasza szabályosak voltak mi?
főleg azután lettek veszett szabályosak, hogy DRevis megsérült?????sutianap
Láttam. A Jets CB-k alapból nem túl szabályosak, ezt nem vitatom, de szvsz annyira nem voltak elborultak, mint a Ravens ellen. A Pats ellen több véleményes szitu volt, míg a Ravens ellenieket sztem egyértelműen be kellett dobni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem. Egyáltalán nem éreztem így. A Jets CB-k iszonyat szabálytalanok voltak egész meccsen.

Mellesleg ha jól emlékszem a 2 szitura az általad hozott példában, akkor mindkettő totál jogos ítélet volt.Soldados
si, de ugyanezek a CB-et láttad a nyúlinglend ellen? ott fasza szabályosak voltak mi?sutianap
persze,mert a Pats-nek gyengébb WR gárdája van és ezért jobban tudtak érvényesülni 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
amúgy Kindle ma aláír egy évre hozzánkPhoseidon
ehhez új infó,hogy mi a gond:“Last week, Kindle flunked a physical with the Ravens when doctors detected he struggled with his balance and reactions,” Schefter explained. “No one knows when he will be able to return and, in the interim, Kindle has returned to Dallas.”

sajnos egyenlőre:If the two sides can come to an agreement, Kindle will then be allowed to return to the Ravens’ facility where team trainers could oversee his rehab, but Head Coach John Harbaugh said on Friday that Kindle’s chances of playing this year are “slim.”


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem. Egyáltalán nem éreztem így. A Jets CB-k iszonyat szabálytalanok voltak egész meccsen.

Mellesleg ha jól emlékszem a 2 szitura az általad hozott példában, akkor mindkettő totál jogos ítélet volt.Soldados
si, de ugyanezek a CB-et láttad a nyúlinglend ellen? ott fasza szabályosak voltak mi?
főleg azután lettek veszett szabályosak, hogy DRevis megsérült?????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
# Baltimore Ravens at 04:09
# 1-10-BAL 24 (4:09) 27-R.Rice left guard to BLT 27 for 3 yards (70-M.Devito).
# 2-7-BAL 27 (4:09) (Shotgun) 27-R.Rice left guard to BLT 31 for 4 yards (57-B.Scott, 33-E.Smith).
# 3-3-BAL 31 (2:47) (Shotgun) 5-J.Flacco pass deep left to 84-T.Houshmandzadeh to NYJ 42 for 27 yards (31-A.Cromartie) [44-J.Ihedigbo]. WATCH HIGHLIGHT
# 1-10-NYJ 42 (2:11) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep left to 84-T.Houshmandzadeh. PENALTY on NYJ-31-A.Cromartie, Defensive Holding, 5 yards, enforced at NYJ 42 - No Play.
# 1-10-NYJ 37 (2:06) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 86-T.Heap (99-J.Taylor).
# 2-10-NYJ 37 (2:01) (Shotgun) 5-J.Flacco pass short middle to 85-D.Mason to NYJ 28 for 9 yards (31-A.Cromartie, 33-E.Smith).
# Two-Minute Warning
# 3-1-NYJ 28 (1:56) 23-W.McGahee right guard to NYJ 28 for no gain (52-D.Harris).
# 4-1-NYJ 28 (1:11) 7-B.Cundiff 46 yard field goal is GOOD, NULLIFIED by Penalty, Center-46-M.Cox, Holder-4-S.Koch. PENALTY on NYJ-17-B.Edwards, Running Into the Kicker, 5 yards, enforced at NYJ 28 - No Play.
# 1-10-NYJ 23 (1:05) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 84-T.Houshmandzadeh.
# 2-10-NYJ 23 (1:01) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep left to 84-T.Houshmandzadeh.
# 3-10-NYJ 23 (:56) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep middle to 84-T.Houshmandzadeh. PENALTY on NYJ-20-K.Wilson, Defensive Pass Interference, 22 yards, enforced at NYJ 23 - No Play.
# 1-1-NYJ 1 (:50) 23-W.McGahee left guard to NYJ 1 for no gain (44-J.Ihedigbo, 33-E.Smith).
# 2-1-NYJ 1 (:16) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 33-L.McClain.
# 3-1-NYJ 1 (:11) 23-W.McGahee left tackle for 1 yard, TOUCHDOWN. WATCH HIGHLIGHT
# 7-B.Cundiff extra point is GOOD, Center-46-M.Cox, Holder-4-S.Koch. PENALTY on NYJ-31-A.Cromartie, Defensive Offside, 5 yards, enforced between downs.

itt sem érzed kicsit sem?
ugye ez a TD-tek, ha csak az egyiket nem fújják kb. Falkó ott végez mint a hétvéginsutianap
ezek azok voltak,mármint PI és kontakt.
Edwerds-ban és Wilsonban is a gonosz munkálkodott...szarvval,patával 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem. Egyáltalán nem éreztem így. A Jets CB-k iszonyat szabálytalanok voltak egész meccsen.

Mellesleg ha jól emlékszem a 2 szitura az általad hozott példában, akkor mindkettő totál jogos ítélet volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
# Baltimore Ravens at 04:09
# 1-10-BAL 24 (4:09) 27-R.Rice left guard to BLT 27 for 3 yards (70-M.Devito).
# 2-7-BAL 27 (4:09) (Shotgun) 27-R.Rice left guard to BLT 31 for 4 yards (57-B.Scott, 33-E.Smith).
# 3-3-BAL 31 (2:47) (Shotgun) 5-J.Flacco pass deep left to 84-T.Houshmandzadeh to NYJ 42 for 27 yards (31-A.Cromartie) [44-J.Ihedigbo]. WATCH HIGHLIGHT
# 1-10-NYJ 42 (2:11) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep left to 84-T.Houshmandzadeh. PENALTY on NYJ-31-A.Cromartie, Defensive Holding, 5 yards, enforced at NYJ 42 - No Play.
# 1-10-NYJ 37 (2:06) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 86-T.Heap (99-J.Taylor).
# 2-10-NYJ 37 (2:01) (Shotgun) 5-J.Flacco pass short middle to 85-D.Mason to NYJ 28 for 9 yards (31-A.Cromartie, 33-E.Smith).
# Two-Minute Warning
# 3-1-NYJ 28 (1:56) 23-W.McGahee right guard to NYJ 28 for no gain (52-D.Harris).
# 4-1-NYJ 28 (1:11) 7-B.Cundiff 46 yard field goal is GOOD, NULLIFIED by Penalty, Center-46-M.Cox, Holder-4-S.Koch. PENALTY on NYJ-17-B.Edwards, Running Into the Kicker, 5 yards, enforced at NYJ 28 - No Play.
# 1-10-NYJ 23 (1:05) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 84-T.Houshmandzadeh.
# 2-10-NYJ 23 (1:01) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep left to 84-T.Houshmandzadeh.
# 3-10-NYJ 23 (:56) (Shotgun) 5-J.Flacco pass incomplete deep middle to 84-T.Houshmandzadeh. PENALTY on NYJ-20-K.Wilson, Defensive Pass Interference, 22 yards, enforced at NYJ 23 - No Play.
# 1-1-NYJ 1 (:50) 23-W.McGahee left guard to NYJ 1 for no gain (44-J.Ihedigbo, 33-E.Smith).
# 2-1-NYJ 1 (:16) 5-J.Flacco pass incomplete short right to 33-L.McClain.
# 3-1-NYJ 1 (:11) 23-W.McGahee left tackle for 1 yard, TOUCHDOWN. WATCH HIGHLIGHT
# 7-B.Cundiff extra point is GOOD, Center-46-M.Cox, Holder-4-S.Koch. PENALTY on NYJ-31-A.Cromartie, Defensive Offside, 5 yards, enforced between downs.

itt sem érzed kicsit sem?
ugye ez a TD-tek, ha csak az egyiket nem fújják kb. Falkó ott végez mint a hétvégin


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
hasonló cipőben vagyunk, csak mi még azt se tudjuk mondani h lehet felszállóág...gabtsi
Palmer a sérülése előtt nagyon jó volt,lehet ő akkor teljesít,ha maximális a bizalom iránta.

Vannak néha érdekes dolgok,amiket nem tudunk mi lehet a hátterében.Nálunk most McGahee jut most eszembe,a gol-line szitukat leszámítva nincs értékelhető megoldása és nem tudni miért.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hasonló cipőben vagyunk, csak mi még azt se tudjuk mondani h lehet felszállóág...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ha megengedtek ennyi hozzászólást, szerintem nem kell rajta feltétlenül elverni a port. a megvédése komoly gond volt, az egy sacktől nem sokat mond, de folyamatos nyomás volt rajta. egy pat sims (!) bullrushra sem volt ellenszere a falnak, egyfolytában összeomlott a zseb, és a wr-eknek semmi ideje nem volt elszakadni.

a td szép passz volt, és lett még egy lehetőség amikor vki tökegyedül futott az endzone felé, de nem vette észre. nyilván azért ő nagyobb hendikeppel jött mint az átlag elsőkörös QB-k, lehet hogy magas neki ez a léc, de nagyon korai lenne leírni sztem. Cameron jó szakember, ki fogja hozni belőle a maximumot az tuti. (Brees kapcsán pedig szerintem ő ma nem lenne ugyanaz aki, a Saints nélkül, Cam ennél jobb döntést nem is hozhatott volna)gabtsi
Az a baj,hogy rég láttunk tőle jó dolgot,az előző idény végét is beleszámítva.Nem írom le,mert egyenlőre 2 nagyon jó védelem ellen kezdett,a kép csalóka,csak csalódott vagyok,mert fejlődést nem látok-pedig biztosan van-,ráadásul olyan ijedt és tanácstalan sokszor,hogy szinte a sírás kerülget.
Biztos voltam sok más szurkolótársammal együtt,hogy nem lesz meg 2,5 perc alatt a game winning drive.Sajnos,de nem írom még le.
Ha ugyanilyen fájdalmasan és kínlódva mi nyerünk,most optimistább és mosolygósabb lennék.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hát a Jets meccs után ahol konkrétan kulcs szitukat fújtak el a hazaiaknak, ezt meg a nyengland meccset nevezzük csak "kompenzációs visszatéritésnek" vazz inkább adták volna oda hazai első találkozón a hazaipályát anyújorknak és nem kellene bekompenzálni a hülyeségeket,

Falkó 4000-et még mindig tartya Igor?????????sutianap
bazki ebből csak az utolsó mondatot értem,pedig -általában-vágom a gondolatmenetedetkátrány
no szóval
a Jets meccsen konkrétan kulcsszitukban döntöttek a Ravens javára,( nem ide-oda ahogy szoktak), attól függetlenül, hogy befújató büntik voltak, Jets hazai meccs volt és már-már megszoktam a kicsi hazai pályát (úgy láccik idén nem ez volt az elvárás), ha Jets-szurker lettem volna szétlövöm az agyam. Erre lemegy egy hét és ugyanazokat a playákat szituációkat a NE ellen játszva NEM FÚJJÁK BE. látványosan,. sőt a Ravens meccsen is "kvázi kompenzálják" azt, hogy azt a meccset a Jets nyerte volna ha ugyanúgy fújkálnak mit eddig ( ha nagyon megszaladnak a büntik, a végin visszaadnak a hátrányba fújt csapatnak). szóval valahogy megpróbálták visszatekerni az időt, de retek szarul sikerült ( mármint egy meccsen továbblendülni a holtpontokon az ellenfél büntijeivel, valamint az ebből fakadó szopatás, hogy nehogy látványosan a Ravens-nek kedvező itéletek szülessenek a későbbiekben). majd biztos elmúlik, főleg ha nem kell Kóc meccset néznem, pölö ott mia faszér van mindig VASTAG hazai pálya??? de ezt ti jobban tudjátok..
mindazonáltal sajnálattal, hogy a nyitómeccsen megkapott előny miatt megint a legszarabbul büntetett csapat letteteksutianap
Én speciel a Jets-nek drukkoltam, de szvsz teljesen jogos ítéletek voltak. Egyáltalán nem érzem, hogy a Ravens-nek kedveztek volna azon a meccsen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!