Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jópénzért bármit? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
jvic 115
No comment...
http://network.yardbarker.com/all_sports/article_external/righteously_stabbin_spastic_dancin_god_lovin_snitches_will_love_the_latest_old_spice_spots/3188599
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1117774

Leigazolta a csapat Pendert PS-re a Pats PS-be szerződő Miller helyére.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.carrollcountytimes.com/blogs/sports/ravens/article_abef5a14-bad7-11df-a1a1-001cc4c03286.html


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
On Monday, Ravens fullback Le'Ron McClain said he was happy that the New York Jets cornerback Darrelle Revis ended his holdout and would play the season opener because the Jets would have "no excuses."

Jets coach Rex Ryan delivered the counter-punch on Tuesday.

"I don't know what's wrong with Le'Ron," Ryan said. "He said something about there's no excuses ... He must have us confused with somebody else. I don't think we make any excuses. Last year, we didn't have our starting 11 guys on defense for a single game and yet we led the league.

Ryan added, "We don't make excuses. All we do is produce ... And that's what we're planning to do Monday night."

Már kint is megy a trashtalk....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hm... hát Husi nem rossz, nem rossz, de Claytont nagyon sajnálom... egyik kedvencem volt...
Azért túl rosszul nem jártunk, de ezt majd az idő eldönti...Collapo
Housmandzadeh fél kézzel is jobb,mint Clayton,nem öröm ez,mert Clayton 1.körös volt 2005-ben.Borzalmas hullámzó volt a teljesítménye szivesen emlékszek a 2008-as PO meccsen a Titans elleni nagy elkapására 3 ember között,ott pl jól játszott,2006-ban is jó volt,viszont sokszor eltűnt negyedekre és szándékosan nem hegyezem ki a Pats elleni elejtett passzára.
Tavaly csak 480y-ot hozott,ami 2. WR-től kevés.
T.J.vel klasszisokkal jobb játékost kaptunk éa itt hozsanna a GM-nek,hogy mennyi pénzért... 😊kátrány
Ez teljesen igaz, viszont most nem túl fiatal az elkapó sor.... szóval 1-2 év és újra komoly gond lesz az, hgoy legyen fiatal, agilis és jó elkapónk... És tudom, hogy Clayton nem biztos, hogy az lenne, de legalább nem túl öreg... két év múlva se.
És persze ettől még ugrálok örömömben, hogy ilyen wr sor van :cool:Collapo
A jelennek örüljünk,mert van minek 😊 ha pl.Boldin egészséges marad még 3-4 évig,akkor hozzá évekig tudunk fejleszteni.1-1 veterán,mint Hush mindig lesz ,aki erősít,Stallworth-ben megvan a potenciál,hogy 2. WR legyen,Dicksonra és Pittára is lehet építeni elkapás terén.Hátha Reed-re.
Most Hush-al nyugodtam kicsit,mert ,ha Boldin kihagy pár meccset ,netalán megsérül nem lesz akkor minőségi romlás,mint nélküle


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
4000 passzolt yard lehet meglesz Joe-nak, lehet nem. Megmondom mire gondolok. Tavaly ugye dobott ellenünk (KC) meg hasonló fos pass defense-ek ellen eleinte, az okés, idén is lesz ilyen. Aztán meg akkor dobott sokat, amikor szoros volt a meccs. Ha idén a Holle anyók olyan jók lesznek, futás lesz a második félidő meghatározó Ravens játéka. 4000/16=250, Flacco képes lehet rá, nem ez a gond, de persze ez sem fixebb, mint a ti véleményetek, ez fictio maxima. 😊ulpianus
Logikus,amit mondasz,amire mi alapozunk,hogy meglesz,az a természetes fejlődése,a tavalyi 3600-ról 4000-re növel,mert jobb lett.Idősebb egy évvel és tanulni is akar,maximalista.
Ehhez megkapta a csapattól a "játékszereket"Boldin,Hush.Mindketten sok jardot hoznak elkapás után is.
Mason maradt
Rice ,aki szintén zenész,elkapás utáni yardok tekintetében.
Heap,nagy király,tehermentesítve lesz,tavaly 100+snapet töltött a pályán,most több passplay-e lesz
Dickson és Pitta,elkapás rekorderként jöttek ki a főiskoláról,előszezonban jók voltak
Ha futás,Rice és McGahee is sok screen-t kap
Nem elszállt vélemény ez,hogy meglesz és abban is van ráció,amit mondasz.
Meglásssuk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... hát Husi nem rossz, nem rossz, de Claytont nagyon sajnálom... egyik kedvencem volt...
Azért túl rosszul nem jártunk, de ezt majd az idő eldönti...Collapo
Housmandzadeh fél kézzel is jobb,mint Clayton,nem öröm ez,mert Clayton 1.körös volt 2005-ben.Borzalmas hullámzó volt a teljesítménye szivesen emlékszek a 2008-as PO meccsen a Titans elleni nagy elkapására 3 ember között,ott pl jól játszott,2006-ban is jó volt,viszont sokszor eltűnt negyedekre és szándékosan nem hegyezem ki a Pats elleni elejtett passzára.
Tavaly csak 480y-ot hozott,ami 2. WR-től kevés.
T.J.vel klasszisokkal jobb játékost kaptunk éa itt hozsanna a GM-nek,hogy mennyi pénzért... 😊kátrány
Ez teljesen igaz, viszont most nem túl fiatal az elkapó sor.... szóval 1-2 év és újra komoly gond lesz az, hgoy legyen fiatal, agilis és jó elkapónk... És tudom, hogy Clayton nem biztos, hogy az lenne, de legalább nem túl öreg... két év múlva se.
És persze ettől még ugrálok örömömben, hogy ilyen wr sor van :cool:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-ravens-kindle-0908-20100907,0,7744659.story

Ha már cikkeznek róla az remélem azt jelenti,hogy nincs nagyobb baj,mert Sergio részéről ez lehet kincstári optimizmus és akár,hogy érzi ,rendben van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sylvester meg kesoi rookie, es nem illik a rendszeretekbe. Ugyanazt tudja, mint mondjuk Jason Phillips v. Gooden, sot igazabol, meg annyit se.
Gibson es Worilds hany snapet jatszott? Naa. Nekunk ott van Kruger v. Jarrett Johnson - ez megint joval utosebb paros.

Figyelj, en elismerem a LB-iteket, akik jok.. es mondtam, sztem az OLB osztagotok kicsit jobb (bar a depth kerdeses)
Sztem Woodleynak 15 koruli sackje lesz, es Timmons egy igencsak igeretes fiatal ILB, aki raadasul komplex, es a passz ellen is jol hasznalhato. Harrison nagyon kerdojeles, es Warrior oreg.. es nem ugy oregedett mint Ray.

A tobbivel egyetertek D teren, bar nekunk van 2.5 fiatal solid safetynk.. nektek van 1. Ha Ed visszajon, es hoz 80%-ot, ev vegere ott is jobbak leszunk (az meg egyertelmu, hogy 100% Ed (hogyha lesz meg valaha ilyen) >>> 100% Polamalu - ez is kerdeses amugy, o is oregszik.)Igor
Sylvesterrel kapcsolatban: nézd meg a 4. pre meccsünket, ahol játszott kb 40 percet, jól illik a D-nkbe. Jelenleg a passz elleni játékban coverben és blitzeknél használjuk és ezekben eddig nagyon jó. Mack poziba még nem 3 down player, mert csak 231 font (noha szerelőkészsége kiváló). DE! Tudjuk, hogy Timmons is anno 234 fonttal lépett be az ajtón és most már 246-tal jön ki 😊 . Szóval pár év és hasonlóan tápláló tejberizs fogyasztásával komoly kis all-down playa lehet, Timmons cseréjeként.
Harrison a szezon végét térdsérüléssel játszotta végig a szar OLB depth miatt, ez saját bevallása szerint eléggé akadályozta a mozgásban, addig nagyon hatékony volt. És idén is az lesz.
A Kruger, JJ SOLB páros pedig fényévnyire van a Woodley + backup rookie OLB-ktől. Suggs jó lesz, ezt adom, fittebb mint tavaly és a régi edző is segíti. De mögötte ki van vakoldali gyilkológépnek? Szundit a buksija miatt még ne vegyük ide. Ha Suggs kiesik, a passrushotok sztem nagyon hirtelen semmivé válik.
A Lewis melletti ILB poszton meg akkora ászok vannak (akik ugye jobbak Warriornál 😂 ), hogy Gooden, McC (sztem ő a legjobb közülük) és Ellerbe folyamatosan csereberélik egymással a stafétát. Talán nem véletlenül...
Safety-k: 1 solid safety? 😂 Clark is nagyon megbízható safety. Tavaly lehúzta a másik 3, de idén nem lesz Gay és lesz Troy. Will Allen pedig a preseason egyik legnagyobb pozitívuma, mindkét S poszton ő lesz a backup, és én baromi nyugodt vagyok miatta.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
4000 passzolt yard lehet meglesz Joe-nak, lehet nem. Megmondom mire gondolok. Tavaly ugye dobott ellenünk (KC) meg hasonló fos pass defense-ek ellen eleinte, az okés, idén is lesz ilyen. Aztán meg akkor dobott sokat, amikor szoros volt a meccs. Ha idén a Holle anyók olyan jók lesznek, futás lesz a második félidő meghatározó Ravens játéka. 4000/16=250, Flacco képes lehet rá, nem ez a gond, de persze ez sem fixebb, mint a ti véleményetek, ez fictio maxima. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vicces vagyok, Igor... De ezek után ne beszéljünk hozzáértésről... 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát én megint csak remélem, hogy a Ravens előrébb végez mint a Steelers!
Tényleg nagyon jó lett a WR corp. Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön valami nagy dolog nálatok! 😊

Bár úgyis a Raiders jut az AFC-ből az SB-be! 😛Bruce
Boooo, most miért kell lerontani az egyre növekvő Raiders szimpátiámat 😀tenorx
😀
Nem akartam lerontani! 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát én megint csak remélem, hogy a Ravens előrébb végez mint a Steelers!
Tényleg nagyon jó lett a WR corp. Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön valami nagy dolog nálatok! 😊

Bár úgyis a Raiders jut az AFC-ből az SB-be! 😛Bruce
Boooo, most miért kell lerontani az egyre növekvő Raiders szimpátiámat 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Barkivel fogadok egy sorben, hogy meglesz neki a 4000, lehet sorba allni... az egyetlen hiba a szamitasba akkor csuszhat, ha mondjuk 14-0-val nyitunk, es Harbaugh pihenteti a fel csapatot a vegen 😛 😛 😛

Tavaly ugy dobott 3600 folott, hogy az utolso ket forduloban 268 yardra volt jo... es iden jott Boldin, Stallworth, Husi es ket ujonc TE?
Nem fogunk annyit futni mint tavaly..Igor
jóvan, legalább tökösek legyünk, ha mán nagy a pofánk, adom, a körre a vendégem vagy!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Értem én, hogy megy a rivalizálás, mindenki próbálja isteníteni kedvenceit és lehúzni a riválist, megnyerni a trashtalk-ot, és még a klasszikus "Reed >>>>>>> Polamalu" cuccot is megszoktam már, de azt leírni smiley-k nélkül, hogy Farrior szar és nálatok csak 6. ILB-nek menne el, azért elég nevetséges.CarioN
Látszik nem olvasol!

6. LB

Nem 6. ILB! Azért teljesen más kategória a kettő!Bruce
Mondjuk a mondatot olvasva, talan felreertheto.. mivel az elozo felmondatban az ILB depth-et fejtegettem.

De akkor, hogy tiszta legyen: ha en rakom ossze a csapatot, nalunk 4. ILB lenne - en legalabbis elobb kezdetnem Ray mellett a McClain/Ellerbe duo barmelyik tagjat..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát én megint csak remélem, hogy a Ravens előrébb végez mint a Steelers!
Tényleg nagyon jó lett a WR corp. Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön valami nagy dolog nálatok! 😊

Bár úgyis a Raiders jut az AFC-ből az SB-be! 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Értem én, hogy megy a rivalizálás, mindenki próbálja isteníteni kedvenceit és lehúzni a riválist, megnyerni a trashtalk-ot, és még a klasszikus "Reed >>>>>>> Polamalu" cuccot is megszoktam már, de azt leírni smiley-k nélkül, hogy Farrior szar és nálatok csak 6. ILB-nek menne el, azért elég nevetséges.CarioN
Látszik nem olvasol!

6. LB

Nem 6. ILB! Azért teljesen más kategória a kettő!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Barkivel fogadok egy sorben, hogy meglesz neki a 4000, lehet sorba allni... az egyetlen hiba a szamitasba akkor csuszhat, ha mondjuk 14-0-val nyitunk, es Harbaugh pihenteti a fel csapatot a vegen 😛 😛 😛

Tavaly ugy dobott 3600 folott, hogy az utolso ket forduloban 268 yardra volt jo... es iden jott Boldin, Stallworth, Husi es ket ujonc TE?
Nem fogunk annyit futni mint tavaly..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
nem ez a legviccesebb, hanem Falko és az ő négyezer yardja "leben ist leben!" 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem én, hogy megy a rivalizálás, mindenki próbálja isteníteni kedvenceit és lehúzni a riválist, megnyerni a trashtalk-ot, és még a klasszikus "Reed >>>>>>> Polamalu" cuccot is megszoktam már, de azt leírni smiley-k nélkül, hogy Farrior szar és nálatok csak 6. ILB-nek menne el, azért elég nevetséges.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mekkora hűhó a csoportmásodik helyért 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
...Igor
...tenorx
Veled meg lehet viszonylag ertelmesen lehet beszelni.. de Foote is oreg, raadasul o mar hasznalhatatlan is.. Sylvester meg kesoi rookie, es nem illik a rendszeretekbe. Ugyanazt tudja, mint mondjuk Jason Phillips v. Gooden, sot igazabol, meg annyit se.
Gibson es Worilds hany snapet jatszott? Naa. Nekunk ott van Kruger v. Jarrett Johnson - ez megint joval utosebb paros.

Figyelj, en elismerem a LB-iteket, akik jok.. es mondtam, sztem az OLB osztagotok kicsit jobb (bar a depth kerdeses)
Sztem Woodleynak 15 koruli sackje lesz, es Timmons egy igencsak igeretes fiatal ILB, aki raadasul komplex, es a passz ellen is jol hasznalhato. Harrison nagyon kerdojeles, es Warrior oreg.. es nem ugy oregedett mint Ray.

A tobbivel egyetertek D teren, bar nekunk van 2.5 fiatal solid safetynk.. nektek van 1. Ha Ed visszajon, es hoz 80%-ot, ev vegere ott is jobbak leszunk (az meg egyertelmu, hogy 100% Ed (hogyha lesz meg valaha ilyen) >>> 100% Polamalu - ez is kerdeses amugy, o is oregszik.)Igor
Foote tavaly teljesen jó volt a Lionsban, bár nálam, mint ember vesztett az értékéből, miután kisírta magának, hogy mehessen a Lionsba, majd az év után szidta őket, meg hogy mentsék már ki onnan. De még mindig egy nagyon jó tacklegyár, nem a playmaker, arra ott van Timmons. Igazából Timmons és Farrior is inkább a playmaker ILB, ezért szvsz ha idén rotálják valamennyire Warriort meg Footet akkor a tavalyinál és mégjobb teljesítményt fog nyújtani a LB sor. Timmons 2008ban 5 sacket csinált 2 kezdéssel, 2009ben 7et, idénre pedig felgyúrta magát és a blogján közzétette, hogy a 22! sack neki a cél idénre 😀 Na most ha ennek a fele sikerül, emellé Woodley csinál 17 körül (márpedig szerintem fog, az a srác egyre jobb, ráadásul contract yearben van, bár ez remélem nem számít, mert adunk neki egy nagy zsíros szerződést), Harrison 10-12 körül (aki tavaly sérüléssel játszott), meg a védőfal 10et, na akkor jön az igazi Blitzburg 😊

Safety depthben valóban annyira nem vagyunk jók, viszont ha egészségesek mindketten akkor a Clark-Polamalu duó elit (bár ez mondjuk Polamalunak köszönhető, kb mint a goallineblitzben ha lenne neki 30 defense general 😀 ). Amúgy a Reed>Polamalu vitába ne menjünk bele, mert nekem ezt senki nem fogja bemagyarázni, szent meggyőződésem, hogy Polamalunak HoFban a helye már most, egyszerűen zseni az az ember és emberileg is tisztelhető, egy igazi példakép. A pályán meg egyszerűen mindenbe jó, nem hiába emelte ki őt és Clarkot! Coach Dad a HoF beszédében.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
😂 😂

Iszonyat túlértékelt csapat a Ravens ez titsztán látszik az itteni megnyilvánulásotokból. Ellerbe? Ne haragudjatok röhögnöm kell. Nem információhiányról van szó, hanem arról, hogy láttam tavaly. Értékelhetetlen - legalábbis a megszokott Ravens D szintjén. Ellerbe nálunk esetleg 5. ILB lehetne. Érdekes ez, tavaly még Igor is elismerte, hogy szar, de ahogy közeledik a szezon úgy lett belőle egyre jobb játékos a szemében... 😛

Az összes fogadást állom. Flacco meg a 4000 yard? Szvsz nagy csalódás lesz nektek ez a szezon, mert ti is elhittétek, hogy SB-esélyesek vagytok, pedig a 3 nagy problémából csak a WR-kérdést sikerült rendezni, igaz, azt nagyon jól, de a passrush-ra emberanyagban nincs változás, a sec pedig gyengült Reed hiányával, hatalmas mínusz ez.Soldados
A szakmai innováció,az smafu? 😊 Jobbá válnak embereink általa ,aminek egyenes következménye a vér,könnyek,csontropogás... 😊
Ellerbe fronton majd 4hét múlva diskurálunk,előszezonban McClain kezdett Ray mellett.
Mint mondtam kiforratlan személyiség,a Raiders elleni INTje után túlszaladt a blokkolókon 😀 ,mint a pulya,lelkesen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ellerbét amikro láttam szar volt, tehát nálam Timmons, Warrior, Foote (aki teljesen jó volt tavaly a Lions-ben is) és Fox is előrébb van. Sly-t megelőzi. 😛

Az OLB párosunk pedig nem kicsit jobb, hanem sokkal-sokkal. Ha Harrison kérdéses, akkor Suggs, pedig még a kérdőmondatban és maga a kérdőjel a atavlyi éve után. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!