Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
 fuzovelkifele.com/2016/12/08/a-leggyengebb-lancszem-afc-north/

ez egy elég vicces cikk lett
gedam
nem is értem...

Zuttah vagy Aiken helyett Stanley
Orr, amikor itt van egy Wright vagy láttuk Webb szenvedését...
cikesz
Ez nekem is zavaros...
Zuttah nálam is az első illetve Flacco is idekerülne, mert valljuk be ő is alul teljesít...
Én még SSS-t is elővenni a sok bünti miatt.

Védelemben meg Tsizzle melletti bármelyik OLB (Doom Judon Zsmith) inkább mint Orr.
Judon jó de fiatal, Doom alig játszott Zsmith meg hangtalan... azért aki egy ilyen formában lévő Sizzle mellett nem tud nyomást gyakorolni az gyenge
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
 fuzovelkifele.com/2016/12/08/a-leggyengebb-lancszem-afc-north/

ez egy elég vicces cikk lett
gedam
nem is értem...

Zuttah vagy Aiken helyett Stanley
Orr, amikor itt van egy Wright vagy láttuk Webb szenvedését...
több mint 7 éve
gedam 5 702
 fuzovelkifele.com/2016/12/08/a-leggyengebb-lancszem-afc-north/

ez egy elég vicces cikk lett
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ABrownt claimelte a Jets.próbajátékon volt David Bruton safety.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Közben Asa Detroitba került,visszahoztuk S.Houstont a helyére.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Mondjuk én annak is örülnék ha a steelers beleszaladna a késbe a Browns elleni meccsen 😀
malkav
A 0-12-t nézve talán már nem túl korai kimondani, hogy Hue egy pöppet túl volt hypeolva a szezon előtt... ettől függetlenül persze nyerhetnek is, mert nekünk voltak idén olyan homály meccseink hogy azzal a teljesítménnyel bárkitől kikaptunk volna.
De jobban örülnék ha a karácsonyi meccs döntené el hogy ki merre, mert az olyan klasszik AFC N történet lenne: hideg, smashmouth football, Ravens-Steelers, ki-ki meccs... pont amit szeretünk. 😊
Jan
Sztem Hue jo lesz, de a Browns nagyon melyen van (minden teren), talan a 3. evben mar odaerhetnek a nyakunkra ( remelhetoleg ok jonnek fel nem mi le 😊 )
Iden nem tudtok leolvadni annyira, hogy ne nyerjetek ellenuk.
erik a mini donto 😊
Igazi védelmi csata lesz | (lesz vagy 60 pont ennek örömére 😀) |

Wyatt
Na azért elismerheted te is várod már ezt a mecset... ezen lehet kicsit izgulni...
malkav
Ja én abszolút nem várok még véletlenül sem sima meccset, persze, örülnék neki 😀 De tekintve, hogy jövő héten szerintem már én is utazom Bostonba, hátha kell egy célpont Bradynek, a ti védelmetek meg kezd jó lenni, a mienk meg hát khm inkább... 😀 Szóval vártam már szívesebben is meccset, de legalább most már kiderül, hol tarthatunk a csapattal, mert ebben a szezonban eddig egy nagy meccsünk volt, azon meg kikaptunk 😀

De attól függetlenül szerintem mókás, hogy ez a két csapat engedte a második legkevesebb pontot, és pont ezért vicces lenne, ha most pontháború lenne belőle 😀
Wyatt
Azon felul, hogy mindenki nyerni akar mindig, ez egy gyozelemkenyszer nelkuli meccs lesz nekunk, ha kikapna a vasas akkor is csak egy lehetoseg. Ha nyernenk is valoszinuleg a vasas elleni fog donteni. Persze azert mert ingyenmeccs, ti a legnemesebb preda kategoriaba estek. A pontzuhatagot en nem varom, mert az ritkan mokas nekunk.
Remelem adunk az Off -teknek, de csak felebarati joindulatbol, hogy beoltozzhes Wr-nek NE-ben ( tudom sok mindent adnal erte) 😊
no
sztem elég fontos meccs, mivel wild card helyhez is segíthet, ha nyerünk. a következő fordulóban new england-broncos. én már nem tartom elképzelhetetlennek, hogy nálunk a csoportmásodik is továbbmegy majd.
gedam
en nem hiszek a WC-ban, de ha ugy jutunk, be legyen ugy. Nem lehetetlen, csak ha azt el is elerjuk, akkor valoszinuleg a csoport is meglesz.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Arthur Brownt kitette a Jags is.kár érte.


több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
Mondjuk én annak is örülnék ha a steelers beleszaladna a késbe a Browns elleni meccsen 😀
malkav
A 0-12-t nézve talán már nem túl korai kimondani, hogy Hue egy pöppet túl volt hypeolva a szezon előtt... ettől függetlenül persze nyerhetnek is, mert nekünk voltak idén olyan homály meccseink hogy azzal a teljesítménnyel bárkitől kikaptunk volna.
De jobban örülnék ha a karácsonyi meccs döntené el hogy ki merre, mert az olyan klasszik AFC N történet lenne: hideg, smashmouth football, Ravens-Steelers, ki-ki meccs... pont amit szeretünk. 😊
Jan
Dettó. 😊

Plusz elképzelhetetlennek tartom, hogy a Browns elverjen titeket, ahhoz rettenet nagy homály kellene a részetekről. Játszunk egy kurva jó meccset, és nyerjen a jobb, így az igazi. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Mondjuk én annak is örülnék ha a steelers beleszaladna a késbe a Browns elleni meccsen 😀
malkav
A 0-12-t nézve talán már nem túl korai kimondani, hogy Hue egy pöppet túl volt hypeolva a szezon előtt... ettől függetlenül persze nyerhetnek is, mert nekünk voltak idén olyan homály meccseink hogy azzal a teljesítménnyel bárkitől kikaptunk volna.
De jobban örülnék ha a karácsonyi meccs döntené el hogy ki merre, mert az olyan klasszik AFC N történet lenne: hideg, smashmouth football, Ravens-Steelers, ki-ki meccs... pont amit szeretünk. 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk én annak is örülnék ha a steelers beleszaladna a késbe a Browns elleni meccsen 😀
több mint 7 éve
gedam 5 702
Szerencsére ez nem olyan pontozásos sportág, mint az NCAA. 😊 Mondom ezt úgy, hogy aligha sokan juttatnák PO-ba szubjektív alapokon a Ravens-t. De az NFL-ben szerencsére nem így működnek a dolgok. Minden jel szerint a harácsonyi ütközet dönt majd az AFC North képviselőjéről. Már most mindannyian dörzsölhetjük a tenyerünket. Még véletlenül se szeretnék olyan uncsi meccset, mint az első volt. Olyat szeretnék, ami az utolsó pillanatokban dől el vérre menő küzdelemben.

Can't wait! See you on the field! 😊
Soldados
Éés ilyenkor sajnálja a Ravens fan, hogy a Raiders/Skins/Giants/Jets kombón felkerültünk a 'rollerra 😕 Ha ezekből lehozunk kettőt (ami még az akkori formában is bőven benne lett volna), most szinte nem is lenne miről beszélnünk.
Chiefs/Broncos részről komoly mélyrepülés kellene, hogy esély legyen a Northból mindkettőnknek továbbjutni. Így marad, hogy az utolsó meccsen valamelyikünk kipottyan a PO-ból. Mondjuk ez pont illik is a rivalizáláshoz: mi illene hozzánk jobban mint pont a Vasalósokat kiütni a PO-ból, ill. fordítva: mennyire sorsszerű lenne, ha pont ők ütnének ki minket, amikorra már megjön a PO forma!
Flacco5
a broncos meccsei: titans, pats, chiefs, raiders
ők azért még felszállhatnak a szopórollerra
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Szerencsére ez nem olyan pontozásos sportág, mint az NCAA. 😊 Mondom ezt úgy, hogy aligha sokan juttatnák PO-ba szubjektív alapokon a Ravens-t. De az NFL-ben szerencsére nem így működnek a dolgok. Minden jel szerint a harácsonyi ütközet dönt majd az AFC North képviselőjéről. Már most mindannyian dörzsölhetjük a tenyerünket. Még véletlenül se szeretnék olyan uncsi meccset, mint az első volt. Olyat szeretnék, ami az utolsó pillanatokban dől el vérre menő küzdelemben.

Can't wait! See you on the field! 😊
Soldados
Éés ilyenkor sajnálja a Ravens fan, hogy a Raiders/Skins/Giants/Jets kombón felkerültünk a 'rollerra 😕 Ha ezekből lehozunk kettőt (ami még az akkori formában is bőven benne lett volna), most szinte nem is lenne miről beszélnünk.
Chiefs/Broncos részről komoly mélyrepülés kellene, hogy esély legyen a Northból mindkettőnknek továbbjutni. Így marad, hogy az utolsó meccsen valamelyikünk kipottyan a PO-ból. Mondjuk ez pont illik is a rivalizáláshoz: mi illene hozzánk jobban mint pont a Vasalósokat kiütni a PO-ból, ill. fordítva: mennyire sorsszerű lenne, ha pont ők ütnének ki minket, amikorra már megjön a PO forma!
több mint 7 éve
gedam 5 702
Igazi védelmi csata lesz | (lesz vagy 60 pont ennek örömére 😀) |

Wyatt
Na azért elismerheted te is várod már ezt a mecset... ezen lehet kicsit izgulni...
malkav
Ja én abszolút nem várok még véletlenül sem sima meccset, persze, örülnék neki 😀 De tekintve, hogy jövő héten szerintem már én is utazom Bostonba, hátha kell egy célpont Bradynek, a ti védelmetek meg kezd jó lenni, a mienk meg hát khm inkább... 😀 Szóval vártam már szívesebben is meccset, de legalább most már kiderül, hol tarthatunk a csapattal, mert ebben a szezonban eddig egy nagy meccsünk volt, azon meg kikaptunk 😀

De attól függetlenül szerintem mókás, hogy ez a két csapat engedte a második legkevesebb pontot, és pont ezért vicces lenne, ha most pontháború lenne belőle 😀
Wyatt
Azon felul, hogy mindenki nyerni akar mindig, ez egy gyozelemkenyszer nelkuli meccs lesz nekunk, ha kikapna a vasas akkor is csak egy lehetoseg. Ha nyernenk is valoszinuleg a vasas elleni fog donteni. Persze azert mert ingyenmeccs, ti a legnemesebb preda kategoriaba estek. A pontzuhatagot en nem varom, mert az ritkan mokas nekunk.
Remelem adunk az Off -teknek, de csak felebarati joindulatbol, hogy beoltozzhes Wr-nek NE-ben ( tudom sok mindent adnal erte) 😊
no
sztem elég fontos meccs, mivel wild card helyhez is segíthet, ha nyerünk. a következő fordulóban new england-broncos. én már nem tartom elképzelhetetlennek, hogy nálunk a csoportmásodik is továbbmegy majd.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerencsére ez nem olyan pontozásos sportág, mint az NCAA. 😊 Mondom ezt úgy, hogy aligha sokan juttatnák PO-ba szubjektív alapokon a Ravens-t. De az NFL-ben szerencsére nem így működnek a dolgok. Minden jel szerint a harácsonyi ütközet dönt majd az AFC North képviselőjéről. Már most mindannyian dörzsölhetjük a tenyerünket. Még véletlenül se szeretnék olyan uncsi meccset, mint az első volt. Olyat szeretnék, ami az utolsó pillanatokban dől el vérre menő küzdelemben.

Can't wait! See you on the field! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
nfl.com
4) MORE LIKELY TO ... win the AFC North: Pittsburgh or Baltimore?

Both are 7-5, and the way the Ravens and Joe Flacco just shredded Miami was noteworthy. These two teams meet on Christmas Day in Pittsburgh. I like the Steelers to win that game and the division.


Baltimore still has a game at New England -- though contests against Philly and Cincy are quite winnable. Baltimore's defense is solid. And maybe Flacco's ready to get back on track, fresh off his best game of the year.

But Ben Roethlisberger, Antonio Brown and Le'Veon Bell are all special. Ladarius Green emerging at tight end is huge for the Steelers. And Pittsburgh's remaining schedule includes the Bills, Bengals and Browns. Major advantage.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Igazi védelmi csata lesz | (lesz vagy 60 pont ennek örömére 😀) |

Wyatt
Na azért elismerheted te is várod már ezt a mecset... ezen lehet kicsit izgulni...
malkav
Ja én abszolút nem várok még véletlenül sem sima meccset, persze, örülnék neki 😀 De tekintve, hogy jövő héten szerintem már én is utazom Bostonba, hátha kell egy célpont Bradynek, a ti védelmetek meg kezd jó lenni, a mienk meg hát khm inkább... 😀 Szóval vártam már szívesebben is meccset, de legalább most már kiderül, hol tarthatunk a csapattal, mert ebben a szezonban eddig egy nagy meccsünk volt, azon meg kikaptunk 😀

De attól függetlenül szerintem mókás, hogy ez a két csapat engedte a második legkevesebb pontot, és pont ezért vicces lenne, ha most pontháború lenne belőle 😀
Wyatt
Azon felul, hogy mindenki nyerni akar mindig, ez egy gyozelemkenyszer nelkuli meccs lesz nekunk, ha kikapna a vasas akkor is csak egy lehetoseg. Ha nyernenk is valoszinuleg a vasas elleni fog donteni. Persze azert mert ingyenmeccs, ti a legnemesebb preda kategoriaba estek. A pontzuhatagot en nem varom, mert az ritkan mokas nekunk.
Remelem adunk az Off -teknek, de csak felebarati joindulatbol, hogy beoltozzhes Wr-nek NE-ben ( tudom sok mindent adnal erte) 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazi védelmi csata lesz | (lesz vagy 60 pont ennek örömére 😀) |

Wyatt
Na azért elismerheted te is várod már ezt a mecset... ezen lehet kicsit izgulni...
malkav
Ja én abszolút nem várok még véletlenül sem sima meccset, persze, örülnék neki 😀 De tekintve, hogy jövő héten szerintem már én is utazom Bostonba, hátha kell egy célpont Bradynek, a ti védelmetek meg kezd jó lenni, a mienk meg hát khm inkább... 😀 Szóval vártam már szívesebben is meccset, de legalább most már kiderül, hol tarthatunk a csapattal, mert ebben a szezonban eddig egy nagy meccsünk volt, azon meg kikaptunk 😀

De attól függetlenül szerintem mókás, hogy ez a két csapat engedte a második legkevesebb pontot, és pont ezért vicces lenne, ha most pontháború lenne belőle 😀

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
 www.nfl.com/stats/team

Imádom hogy Total Defenseben első a csapat 😊

Egyébként futás ellen magasan a liga legjobbja vagyunk, passz ellen a 7. legjobb védelmünk van.

Kb ennél feljebb #D terén már nincs, viszont mint ahogy mondtam néhány hete, az offenseben van még kraft, jelenleg 17. a ligában, szerintem játékosállományt nézve simán top10, remélem kijön belőlük a hátra lévő meccseken.

Pitta ha egészséges, akkor kb sztárjátékos/húzóember.
Voice
Azert nekem meg mindig nem olyan ez a vedelem mint amiett szeretnek, ne erts felre jo a vedelem es lehet vele meccseket nyerni, legalabbis az impontens O neha megteszi ezt. Kicsit olyan, hogy persze mindenki huzza a szajat, hogy a Ravens D ellen kemeny dio lesz, de nincs meg tele a gatyauk amikor fel kell menni a fieldre. Tudod arrol beszelek, amikor felment Brady a palyara es az volt a presnap olvasas alapja, hogy Reed hol van a palyan... Ez meg egy kicsit hianyzik a defböl, mondjuk most Tannenbaumhillnak biztos rossz emlekei vannak a D-röl.

Az O-val en is hasonloan erzek, szerintem nem jöt ki meg eddig a palyan hogy ök mire lehetnek kepesek, remelem most majd kicsit eröre kapnak. Ha sikerül alacsony szinten tartani ezeket a buta szabalytalansagokat es az elkapok is hajlandoak YAC-ot csinalni akkor meg sokminden lehet ebböl.

Ev elejen absz nem gondoltam, hogy versenyben lehetünk a PO-ert. Ugy voltam vele hogy az Acelosok es a Cicak is jobbak, erre jött a meglepi hogy a vegen lehet kiki mecset kell jatszani a Benekkel... NFL-ben tenyleg minden lehet.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ravens have No.1 defense in yards per game (296.1) and rushing yds per game (73.8). They are tied for 2nd in pts allowed per game (17.3)
Peter
Just Ravens things.

Playing #D like a boss since 1996.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igazi védelmi csata lesz | (lesz vagy 60 pont ennek örömére 😀) |

Wyatt
Na azért elismerheted te is várod már ezt a mecset... ezen lehet kicsit izgulni...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ravens have No.1 defense in yards per game (296.1) and rushing yds per game (73.8). They are tied for 2nd in pts allowed per game (17.3)

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
 www.nfl.com/stats/team

Imádom hogy Total Defenseben első a csapat 😊

Egyébként futás ellen magasan a liga legjobbja vagyunk, passz ellen a 7. legjobb védelmünk van.

Kb ennél feljebb #D terén már nincs, viszont mint ahogy mondtam néhány hete, az offenseben van még kraft, jelenleg 17. a ligában, szerintem játékosállományt nézve simán top10, remélem kijön belőlük a hátra lévő meccseken.

Pitta ha egészséges, akkor kb sztárjátékos/húzóember.
Voice
Ha a D tartja ezt a formát, és a Fins elleni meccsből erőt merítve az O is feljebb tudna még menni...😊

Pats ellen jó nekünk ez az "underdog" szerep, érzem a lehetőséget a meccsben. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
 www.nfl.com/stats/team

Imádom hogy Total Defenseben első a csapat 😊

Egyébként futás ellen magasan a liga legjobbja vagyunk, passz ellen a 7. legjobb védelmünk van.

Kb ennél feljebb #D terén már nincs, viszont mint ahogy mondtam néhány hete, az offenseben van még kraft, jelenleg 17. a ligában, szerintem játékosállományt nézve simán top10, remélem kijön belőlük a hátra lévő meccseken.

Pitta ha egészséges, akkor kb sztárjátékos/húzóember.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
átaludtam az első félidőt és több off TD-t szereztünk mint az elmúlt x meccsen összesen... ha ez kell akkor minden meccset felvételről nézek az év hátralevő részében 😀
Blaise
Tiszta PO formában volt Joe,mint az SB menetelés.
kátrány
Szóljatok neki hamar, különben a 16. hét után becsukhatjátok a boltot! 😊

Édes istenem! Megint egy Ravens-Pats! Ráadásul decemberben, ezek még a szokottnál is jobban invitálnak szívrohamra és/vagy agyvérzésre.
tomi-tomi
Vajh mit tudtok ti errol, ha lenne koltoi venam egy kis versiket faragnek, de nincs sot semmilyen sincs a nover egy parketta darabbal utotte a kezemet vervetelnel ( a vegen igazolast adott, hogy nem vagyok drogos, o szurkalta szet a kezemet). Ti oktoberben mar PO-ban vagytok, novemberben az elso hely miatt jatszotok csak, azt is felgozzel, decembert meg edzotabornak hasznaljatok a PO-ra. Persze egy szurkolonak felmegy a vercukra barmitol. De a 2 legnagyobb alapszakaszbeli problematok iden 1. Gronk leserult (megint) 2. a stadion kedvenc hot-dog-jaban fel cm-rel rovidebb a virsli (de vastagabb).
Ha Beli papa nyugdijba menne, majd tudnad melyik ugyeleten hajlandoak infuziora kotni hetfo hajnalban ugy, hogy nem is kerdezoskodnek, mert a valasz mindenre " nem hiszem el, hogy nem birtuk leolvasni, hogy screen passz jon" 😊
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
átaludtam az első félidőt és több off TD-t szereztünk mint az elmúlt x meccsen összesen... ha ez kell akkor minden meccset felvételről nézek az év hátralevő részében 😀
Blaise
Tiszta PO formában volt Joe,mint az SB menetelés.
kátrány
Reméljük így is marad és nem csak az jött ki, hogy egy fostalicska a phins back7