Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kenneth Dixonnal mi a helyzet? Mit láttok érdemesebb lesz egy komolyabb szerepre a jövőben? Utóbbi 2 meccsen azért csak csak megvillant nem?
ano92
az mindentt elmond hogy ő west váltótársa és nem a másodéves Allen... szerintem jövőre ő lesz a kezdő. Nem rajta múlik hogy harmatos az O.

Mint gondoltok Allenből lehet slot WR-t csinálni ?
malkav
Campanarobol kellett volna. 😕

Viszont Perriman kezd alakulni (persze nem a slotban), mint kulso elkapo..
Igor
Persze Campi jó lett volna de cukorból van... Allen legalább egészséges.
Igen bármennyire tré az O azért lassú fejlődés jelei látszódnak... Wallace beválik, Periman is előkerül azért, West, Dixon meg jó duó lehet majd.
Jelenleg Flacco az aki nyom egy Palmer szezont.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kenneth Dixonnal mi a helyzet? Mit láttok érdemesebb lesz egy komolyabb szerepre a jövőben? Utóbbi 2 meccsen azért csak csak megvillant nem?
ano92
az mindentt elmond hogy ő west váltótársa és nem a másodéves Allen... szerintem jövőre ő lesz a kezdő. Nem rajta múlik hogy harmatos az O.

Mint gondoltok Allenből lehet slot WR-t csinálni ?
malkav
Campanarobol kellett volna. 😕

Viszont Perriman kezd alakulni (persze nem a slotban), mint kulso elkapo..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Addig kár számolgatnunk, amíg a franchise arca a rúgó.
lucio
Ez Stover alatt sem volt gond... 😊 de Tucker lassan meg nala is nagyobb kiraly lesz. Azert nem semmi 57-est rugatni vele, ugy hogy meg volt 1:45 hatra (es kb. 65-rol is jo lett volna..)

Mostmar lehet tenyleg beruhazok egy mezre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ja... vártam hogy Elem(entáli) visszajön és lesz benne bizonyítási vágy erre az egyetlen dolog amit láttam tőle az egy first downt érő misstackle. Webbtől pedig ma is láttam két jó szerelést.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kenneth Dixonnal mi a helyzet? Mit láttok érdemesebb lesz egy komolyabb szerepre a jövőben? Utóbbi 2 meccsen azért csak csak megvillant nem?
ano92
az mindentt elmond hogy ő west váltótársa és nem a másodéves Allen... szerintem jövőre ő lesz a kezdő. Nem rajta múlik hogy harmatos az O.

Mint gondoltok Allenből lehet slot WR-t csinálni ?
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kenneth Dixonnal mi a helyzet? Mit láttok érdemesebb lesz egy komolyabb szerepre a jövőben? Utóbbi 2 meccsen azért csak csak megvillant nem?

több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 115
Mi történik egy jó Drive után, hogy kifúl a csapat az O része az ötletből?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 7 éve
lucio 324
Addig kár számolgatnunk, amíg a franchise arca a rúgó.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
hat nyertunk egy kotelezot, de idegenben G-el a fedelzeten nem tudom mi lesz. A pass ellen megint a szokasos harmatgyenge produkcio, bar mutattak javulast a ( DL playak , a ropplabda sanc egesz jol ment). De az idei evad tackle-je megvan eddig.
no
kiizzadtuk, de a legnagyobb ellensége a ligaelit védelmünknek a támadósorunk. nem nagyon hagyják pihenni őket. az utsó meccsre már teljesen szétesnek majd a cicákok, sztem nem lesz nehéz dolgunk
gedam
nalunk volt tobbet a laszti, egy ket hosszu driveban ne faradjanak el.
Egy csoportmeccset otthon nem fognak feladni.
több mint 7 éve
gedam 5 700
hat nyertunk egy kotelezot, de idegenben G-el a fedelzeten nem tudom mi lesz. A pass ellen megint a szokasos harmatgyenge produkcio, bar mutattak javulast a ( DL playak , a ropplabda sanc egesz jol ment). De az idei evad tackle-je megvan eddig.
no
kiizzadtuk, de a legnagyobb ellensége a ligaelit védelmünknek a támadósorunk. nem nagyon hagyják pihenni őket. az utsó meccsre már teljesen szétesnek majd a cicákok, sztem nem lesz nehéz dolgunk
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
hat nyertunk egy kotelezot, de idegenben G-el a fedelzeten nem tudom mi lesz. A pass ellen megint a szokasos harmatgyenge produkcio, bar mutattak javulast a ( DL playak , a ropplabda sanc egesz jol ment). De az idei evad tackle-je megvan eddig.
több mint 7 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Ma jó lenne egy magabiztos win 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Balhere a zsákban!Asa kivágva.
Peter
Boyle
 wpadmin.southparkstudios.com/files/2014/01/1403_LiveTweet_Pic12-hoppi-copy1.jpg
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Flockstar-Hungarys-Biggest-Ravens-Fan/8738c15b-6cb7-4600-aef7-ff1b25f3cab1?

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Balhere a zsákban!Asa kivágva.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha Boyle bal hereje es gilmore is visszater az adhat lenduletet a futasnak, es remelem ha doom visszakerül vegre a palyara nagyon ehes lesz..

Sajna most nem mi vagyunk a csopi ellen.. ez a Colts egy Luckas garast nem er...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Yanda,,Bwill,Jimmy nem edz.Doom,Gillmore,Boyle viszont igen.
Peter
végre ...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Yanda,,Bwill,Jimmy nem edz.Doom,Gillmore,Boyle viszont igen.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
sztem ha a cincit verjük oda-vissza és a vasast idegenben szinte biztos a wildcard. ahhoz az első lépés megverni hétvégén a cicákokat, ami nagyon nehéz lesz. meggyőződésem, hogy az edzőjük utolsó esélye a vasárnapi meccs és így is fognak hozzáállni. ha ezt behúzzuk az utsó fordulóban már egy szétesett társaság vár majd ránk, szinte zsebben az a meccs. nem egy nagy okosság, de a heinz fielden fog eldőlni, hogy ki kerül be a rájácciba. (ugye az szinte biztos, hogy csak egy csapat megy a csopiból; mondjuk a kc még leolvadhat talán)
gedam
Kb 0 esely van a wild card-ra
no
Iagazbol a KC-nek meg vannak csopimecsei asszem a Denver es az SD ellen is szoval ök visszacsuszhatnak meg .....
malkav
matematikailag 1. kimeltek is lehetunk meg, de nem valoszinu, ahogy a wc sem. A csoportgyozelem is necces lesz, de igy szeretjuk. Persze ha joparan leolvadnak es foleg mi Fel tamadunk ( Hoffi is megmondta) akkor lehet barmi, de ekkor meg valoszinubb a csoportelsoseg.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
sztem ha a cincit verjük oda-vissza és a vasast idegenben szinte biztos a wildcard. ahhoz az első lépés megverni hétvégén a cicákokat, ami nagyon nehéz lesz. meggyőződésem, hogy az edzőjük utolsó esélye a vasárnapi meccs és így is fognak hozzáállni. ha ezt behúzzuk az utsó fordulóban már egy szétesett társaság vár majd ránk, szinte zsebben az a meccs. nem egy nagy okosság, de a heinz fielden fog eldőlni, hogy ki kerül be a rájácciba. (ugye az szinte biztos, hogy csak egy csapat megy a csopiból; mondjuk a kc még leolvadhat talán)
gedam
Kb 0 esely van a wild card-ra
no
Iagazbol a KC-nek meg vannak csopimecsei asszem a Denver es az SD ellen is szoval ök visszacsuszhatnak meg .....
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
sztem ha a cincit verjük oda-vissza és a vasast idegenben szinte biztos a wildcard. ahhoz az első lépés megverni hétvégén a cicákokat, ami nagyon nehéz lesz. meggyőződésem, hogy az edzőjük utolsó esélye a vasárnapi meccs és így is fognak hozzáállni. ha ezt behúzzuk az utsó fordulóban már egy szétesett társaság vár majd ránk, szinte zsebben az a meccs. nem egy nagy okosság, de a heinz fielden fog eldőlni, hogy ki kerül be a rájácciba. (ugye az szinte biztos, hogy csak egy csapat megy a csopiból; mondjuk a kc még leolvadhat talán)
gedam
Kb 0 esely van a wild card-ra
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
Itt meg nagyon sokminden lehet...
Siman kinezem belöletek hogy kikaptok a BB NYG parostol..
Nlaunk meg absz nem elkepzelhetetlen hogy kikapunk a cincitöl 2szer....
malkav
Érdekes szitu. A Dallas ellen már karcolt az O# viszont a D# borzalom volt. Ha megnézzük az idei meccseket, csak a Philly elleni volt, ami teljesen kilógott a sorból, de nekünk minden évben van ilyen meccsünk. Az összes többi, kezdve a Miami elleni vereségtől (2. félidőben sérült Ben, megtáltosodó Miami), a Pecc vereségen át (Ben nélkül), a Ravens elleni vereségig (Ben szar visszatérése + rivalizálás) eléggé magyarázható. A Cowboys ellen már kellett a összeomló védelem, de igencsak kiemelkedő csapat ellen ez nálunk bőven benne van. Úgyhogy elvileg ha nem sérül meg Big Ben én most a Steelers-t tartanám jobb csapatnak (azért nem sokkal), de amíg nem dől el, addig tuti nem írnám le a Ravens-t. Eredetileg úgy képzeltem, hogy majd PO-ben elkapjátok a Pecc-et, aztán végzünk veletek 😉😊
Klaci79
Sztem is igy van. A vegen a ket fejecske azt jelenti, hogy sakkban vagy tollaslabdaban?

Egy picit bizom az OFF-unk feltamadasaban ( mondjuk ez igaz a 2. hettol) 😕
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
A PO nem lesz egyszeru, ha nem jatszik Luck ( bennuk biztam a legjobban). Ha mindenki hozza a kotelezot ( igy a serulesek utan), 2 eset lehetseges. 1. elverjuk a vasast es hozzuk uazt a Sasok-Delfinek ellen, amit ok a Bills-Giants ellen. 2. kikapunk Vasastol, de akkor nekunk PE-MD el kell vernunk, onekik meg ki kell kapniuk a BB-NYG parostol. Hat gyakorlatilag csak az elso variacio elkepzelheto.
no
MD-t es PE-t hozni kell nincs mese .... es emelett nem artana ha a cincit odavissza vernenk akkor lehet eselyunk a csopigyözelemre.
Naluk abszolut nem tudom megsaccolni hogy ki ellen kapnak ki es kit vernek meg annyira hektikusak.
malkav
Egyébként pont mint ti. Nálatok is igaz a hektikusság, sőt a csoport 3/4-re. A Browns legalább azzal nem vádolható, hogy hektikus. A mi részünkről amúgy a BB-NYG párost sem tartom 50-50-nél többre, de ilyen a ti oldalatokon a PE-MD páros is. Úgyhogy szép december áll a fogadók előtt.
Klaci79
Mi nem vagyunk hektikusak, annyira mint ti, meg foleg nem. Mi hozzuk magunkat, a d# egesz jot az osszes hibajaval egyutt, a tamadok meg a "rosszat". Ha az ellenfelek megugorjak az amugy nem tul magas lecet, akkor ggyoznek, de a lecet ugyanoda teszi a csapat. Bar lenne igazad es az OFF paradesan fog jatszani a hatralevo meccseken es igy hektikussa valnak. 😊
no
Mondjuk jobban megnézve az eredményeket valóban nem vagytok hektikusak. De szerintem majd az egymás elleni eredmény fog dönteni így is, mert nekünk még 1 zakó biztosan kinéz. Ha marad az az egy, akkor mi megyünk tovább...
Klaci79
Remelem ott dol el a HF-en, az biztos nem otthon nezem ( kizart hogy a biztosito meg egyszer elhiszi, hogy tornado keletkezett a nappaliban) 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Itt meg nagyon sokminden lehet...
Siman kinezem belöletek hogy kikaptok a BB NYG parostol..
Nlaunk meg absz nem elkepzelhetetlen hogy kikapunk a cincitöl 2szer....
malkav
Érdekes szitu. A Dallas ellen már karcolt az O# viszont a D# borzalom volt. Ha megnézzük az idei meccseket, csak a Philly elleni volt, ami teljesen kilógott a sorból, de nekünk minden évben van ilyen meccsünk. Az összes többi, kezdve a Miami elleni vereségtől (2. félidőben sérült Ben, megtáltosodó Miami), a Pecc vereségen át (Ben nélkül), a Ravens elleni vereségig (Ben szar visszatérése + rivalizálás) eléggé magyarázható. A Cowboys ellen már kellett a összeomló védelem, de igencsak kiemelkedő csapat ellen ez nálunk bőven benne van. Úgyhogy elvileg ha nem sérül meg Big Ben én most a Steelers-t tartanám jobb csapatnak (azért nem sokkal), de amíg nem dől el, addig tuti nem írnám le a Ravens-t. Eredetileg úgy képzeltem, hogy majd PO-ben elkapjátok a Pecc-et, aztán végzünk veletek 😉😊
több mint 7 éve
gedam 5 700
sztem ha a cincit verjük oda-vissza és a vasast idegenben szinte biztos a wildcard. ahhoz az első lépés megverni hétvégén a cicákokat, ami nagyon nehéz lesz. meggyőződésem, hogy az edzőjük utolsó esélye a vasárnapi meccs és így is fognak hozzáállni. ha ezt behúzzuk az utsó fordulóban már egy szétesett társaság vár majd ránk, szinte zsebben az a meccs. nem egy nagy okosság, de a heinz fielden fog eldőlni, hogy ki kerül be a rájácciba. (ugye az szinte biztos, hogy csak egy csapat megy a csopiból; mondjuk a kc még leolvadhat talán)