Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Megint kezd fossá alakulni ez a szar!

több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ravens inactives: WR Steve Smith Sr., OG Marshal Yanda,OT Ronnie Stanley, LBs C.J. Mosley, Dumervil, Terrell Suggs; CB Shareece Wrighht,

Mind a hét inaktív kezdő sérülés miatt.kemény lesz.
Peter
Wright nélkül sztem mindenki jobban jár..
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ravens inactives: WR Steve Smith Sr., OG Marshal Yanda,OT Ronnie Stanley, LBs C.J. Mosley, Dumervil, Terrell Suggs; CB Shareece Wrighht,

Mind a hét inaktív kezdő sérülés miatt.kemény lesz.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Ja,jútyúbon láttam pár hónapja a ravenses hard knocksot ha vkit érdekel.
Peter
30/30 talan a 2. resz a Ravens MBand-rol szol- csapatelkoltozes, Ravens megalakulas. Ezt is erdemes megnezi.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ja,jútyúbon láttam pár hónapja a ravenses hard knocksot ha vkit érdekel.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
megprobalom oldani a hangulatot.
Flacco5: az all-star kedvenc 5 merkozesed megosztanad velunk, amit osszeszedtel?
Nekem a top 1 a XLVII. SB ( persze mint merkozes nem ez volt a legjobb ecs de nem szamit)
no
Visszakerestem a bejegyzést, amit még nyáron írtam a témában 😊
https://bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/baltimore-ravens/1485133
YouTube-on az NFL elérhetővé fog tenni minden csapat történelméből 3 legendás meccset. Ennek apropójából: nektek melyik a 3 kedvenc meccsetek? (Ha a Super Bowlok is benne vannak, akkor a TOP4/5)

Nálam:
1. Mile High Miracle @ Denver (2013. jan. 12.) - Jacoby TD nuffsaid
 www.youtube.com/watch?v=HmRYZOuXHrA
2. @ Steelers 23-20 (2011. nov. 6.) - Utolsó driveot soha nem felejtem el: TD kell a győzelemhez, baromira fogy az idő... Rádobja Torreyra... Elejti... Alig van 10 másodperc a meccsből, mégis újra megcélozza Torreyt és TD, győzelem!!!
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d823dc3d4/WK-9-Can-t-Miss-Play-Smith-s-game-winning-TD
3. vs. Steelers 7-35 (2011. szept. 11.) - Felejthetetlen, amikor lemostuk a vasalósokat a pályáról 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d822289d5/Steelers-vs-Ravens-highlights

(Bónuszként még a saját gópeccándifitídszízőnthámbrédiemvípí fétisem miatt említeném a nevezett csapat elleni győztes konf döntőt, mint csemegét. Legszomorúbb meccs pedig szintén a Megváltó csapatához fűződik: vesztes konf döntő Balfasz#1 game winning ladba dropjával, Balfasz#2 overtimeot érő FG kihagyásával)Flacco5
4-5. helyre értelemszerűen a 2 SB.
6. helyre a már csemegeként említett gópecc elleni győztes AFC döntő - soha nem felejtem el, ahogy Q elkapja a lasztit, két védő nekicsapódik: védők a földön, ő állva marad, TD, majd lazán rámutat a védőre 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000128957/AFC-Championship-Game-Anquan-Boldin-highlights

-ésés még egy csemege: bár a meccs maga a legnyögvenyelősebb, vérthugyozunkagyőzelemért típusúak közé tartozik, a Chargers elleni Rice 4&világvége mindenképpen megérdemel egy említést. Anélkül nem lett volna anno se PO, se SB.
Flacco5
Legjobb SB PO run, iszonyatos eroparade a vedelemtol, de a Ten elleni a kedvenc.
2006 csapat, ahol a vedelem kokemeny es eredmenyes, + lett Qb nalunk Mr 9 ( mar kezdett lefele agba kerulni, de Ravens viszonylatban pro volt). Rogton popec eredmenye lett. Legszomorubbnak ezev Colts ellen sajnos Po-ban besult Mcnair (GLine-os int a mai napig kisert), de PM-t fg-okon tartotta a vedelem.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Taliaferro aktiválva,K Lewis IR,Daniel Brown kivágva Robertson promotálva ps-ból aki egy CB.

több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
megprobalom oldani a hangulatot.
Flacco5: az all-star kedvenc 5 merkozesed megosztanad velunk, amit osszeszedtel?
Nekem a top 1 a XLVII. SB ( persze mint merkozes nem ez volt a legjobb ecs de nem szamit)
no
Visszakerestem a bejegyzést, amit még nyáron írtam a témában 😊
https://bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/baltimore-ravens/1485133
YouTube-on az NFL elérhetővé fog tenni minden csapat történelméből 3 legendás meccset. Ennek apropójából: nektek melyik a 3 kedvenc meccsetek? (Ha a Super Bowlok is benne vannak, akkor a TOP4/5)

Nálam:
1. Mile High Miracle @ Denver (2013. jan. 12.) - Jacoby TD nuffsaid
 www.youtube.com/watch?v=HmRYZOuXHrA
2. @ Steelers 23-20 (2011. nov. 6.) - Utolsó driveot soha nem felejtem el: TD kell a győzelemhez, baromira fogy az idő... Rádobja Torreyra... Elejti... Alig van 10 másodperc a meccsből, mégis újra megcélozza Torreyt és TD, győzelem!!!
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d823dc3d4/WK-9-Can-t-Miss-Play-Smith-s-game-winning-TD
3. vs. Steelers 7-35 (2011. szept. 11.) - Felejthetetlen, amikor lemostuk a vasalósokat a pályáról 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d822289d5/Steelers-vs-Ravens-highlights

(Bónuszként még a saját gópeccándifitídszízőnthámbrédiemvípí fétisem miatt említeném a nevezett csapat elleni győztes konf döntőt, mint csemegét. Legszomorúbb meccs pedig szintén a Megváltó csapatához fűződik: vesztes konf döntő Balfasz#1 game winning ladba dropjával, Balfasz#2 overtimeot érő FG kihagyásával)Flacco5
4-5. helyre értelemszerűen a 2 SB.
6. helyre a már csemegeként említett gópecc elleni győztes AFC döntő - soha nem felejtem el, ahogy Q elkapja a lasztit, két védő nekicsapódik: védők a földön, ő állva marad, TD, majd lazán rámutat a védőre 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000128957/AFC-Championship-Game-Anquan-Boldin-highlights

-ésés még egy csemege: bár a meccs maga a legnyögvenyelősebb, vérthugyozunkagyőzelemért típusúak közé tartozik, a Chargers elleni Rice 4&világvége mindenképpen megérdemel egy említést. Anélkül nem lett volna anno se PO, se SB.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
A nyilvanalo jatekosok kivetelevel, a legnagyobb kedvencem Bart Scott.
Off-ben Vonta Leach
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
megprobalom oldani a hangulatot.
Flacco5: az all-star kedvenc 5 merkozesed megosztanad velunk, amit osszeszedtel?
Nekem a top 1 a XLVII. SB ( persze mint merkozes nem ez volt a legjobb ecs de nem szamit)
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
empty listajat koszonom szepen, nagyjabol en is ezt mondanam, bar Gettlemen nalam tulertekelt (biztos Keim s meg nehany mas GM alatt lenne), s Ozzie utan jon a kovetkezo toresvonal.

De a lenyeg kb. ugyanez: Ozzie nalam is, szinte mindenki masnal is TOP 5 GM (legrosszabb esetben TOP 8 - ami meg mindig a liga legjobb negyedebe esik...) - azok utan, hogy sokak szerint egy ideje/evtizede gyengelkedik (es ezt reszben alairom), de a gond az, hogy Ozzie olyan magas szinten/piedesztalon volt korabban, hogy szinte elkerulhetetlen volt nemi visszaeses.

"Since 2008, when the franchise hit home runs with quarterback Joe Flacco in the first round and running back Ray Rice in the second round, the Ravens have drafted one Pro Bowler: inside linebacker C.J. Mosley in 2014.
From 1996 to 2008, Baltimore drafted 16 Pro Bowlers. That’s more than one Pro Bowler per year."

Viszont... Tucker UDFA (ha 7. korben huzzuk, mindenki a draftot elteti... vesd ossze Aguayo 😀), Orr UDFA, Hurst UDFA, Doom FA utjan jott, Forsett detto, es meg nagyon sok FA-t tudnek irni itt... szoval lehet a draft miatt baszogatni (o maga is azt mondta, hogy nem elegedett az elmult draftokkal, a sajat(!!) elvarasai alapjan), de azert alljon meg a menet, nem a draft a GM egyetlen dolga... sot, az inkabb scouting kerdeskor.

Doom megszerzese? Steve Smith? Wallace, Weddle, stb... Ozzie meg tudja dolgozni az FA piacot is, s gyakran szerez fityingekert olyan backup jatekost, aki aztan bevalik/jol eldolgozik kezdokent is...

Persze, ez sem 100%-os hatekonysagu - de amit ki akarok emelni, hogy Ozzie tud tradelni is, FA-t is igazolni, ha a helyzet rakenyszeriti / vagy olyan lehetoseg kinalkozik, amit nem tud kihagyni... nala nem csak a draft/scouting letezik, szoval ilyen szempontbol joval sokoldalubb GM mint Colbert vagy Thompson. 😊

Lehet a draft bustokkal jonni, ami reszben fair.. csak ilyenkor erdemes osszenezni mas csapatokkal is.

 www.pro-football-reference.com/teams/rav/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/nwe/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/pit/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/gnb/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/den/draft.htm

Nem latom szignifikansan rosszabbnak a ratankat... nezzuk csak 2010-2014-et mondjuk, ami a mi legrosszabb idoszakunk volt (mert a 2006-09 kozotti eveink jok voltak, s azt ilyenkor ignoralni kell), de az osszes tobbi csapatnak voltak gyengebb evei.. szerintem mi azert tununk picivel rosszabbnak, mert nem fogtunk egy Gronkot/Antonio Brownt ki... bar ez innentol erdekes kerdes. Brown peldaul BigBen nelkul hol lenne (0 TD without Big Ben...), ha mondjuk Tennessee-be kerul a 6. korben? Mindegy, innentol ez nagyon mas tipusu elmelkedes iranyaba vinne el minket (a pozitios edzok fele, amit en speciel nagyobb gondnak velek.)

Egyetlen olyan franchise van, aki viszonylag jo szazalekkal (75%+) draftolt, egy 2-3 eves idoszakban, az elso 4 korben ez a Seahawks 2010-2012 kozott - mas kerdes, hogy 2008/2009 mennyire szarul sikerult nekik, de meg lehet nezni az o 2013/21014-es draft classukat... az mar megint nem ugyanaz a szint.

Szoval a draftos gyengelkedest (meg ha reszben igaz is), elegge tullihegettnek erzem.

A masik pont pedig.. hogy kit hozol a helyere?

Konnyu a levaltasaert kiabalni/kampanyolni, de nezzuk mar meg mi/ki jonne helyette... ha azt mondom, hogy a liga legjobb negyedebe tartozo embered van egy poszton, akkor azt te egybol cserelned?
Ilyen alapon... Flacco TOP 8 QB? (mar en sem fogom elitnek nevezni) West TOP 8 futo? Az OL TOP 8? A WR, LB, CB sorunk TOP 8? 😀 es igy tovabb... rogton el lehet kezdeni a roster 85%-nak kirugasaval.

Ez a velemenyem Harbaughrol is.. kirugod Harbaught, es jon helyere egy Dennis Green, Mularkey, Romeo Crennel.. akkor mi tortenik? Minimum 3-4 evvel visszaveted a csapatodat, ha nem tobbel.

Ha pedig valaki fenntartja azt a velemenyt, hogy Ozzie milyen szarul draftolt az elmult 10 evben (es nem sikerult ezt az FA-zassal sem kompenzalnia), akkor viszont el kell ismerni azt a tenyt, hogy Harbaugh gyakran atlag alatti egysegekkel hozott atlag feletti teljesitmenyt, SB gyozelmet, rendszeres PO gyozelmeket idegenben, olyan szinten hogy a media arrol harsogott neha, hogy a New Englandet(!!) sikerult outcoacholni tobbszor is, s kb a "dinasztia" legnagyobb mumusanak szamitunk... - nos, ez nalam a coaching/management skilleket dicseri.

Szoval dontsuk mar el, hogy kivel/mivel van bajunk... de azert mert valami nem mukodik olyan olajozottan, mint mondjuk anno egyszer vagy ketszer sikerult korabban (amikor mondjuk 0 serulesunk volt...), meg ha az mondjuk volt mar vagy 8-10 eve (a 2012-es szezonunk is kesz szenvedes volt, s mi lett a vege), nem kell rogton padlassoprest vizionalni, raadasul azon a teruleten, ami szvsz tovabbra is a franchise-unk egyik fo erossege.

Elnezest, nem sikerult annyira osszeszedetten leirni, mint ahogy akartam... joval rovidebb is lett, de igy is felhuztam magam vagy ketszer/haromszor mikozben ezt irtam.

Tovabbra is abszurdnak tartom, hogy Ozzie/Harbaugh lenne a csapat ket legnagyobb kerekkotoje, es hogy az o poziciojukon torteno valtoztassal tudnank a legnagyobb/barmilyen pozitivumot elerni.

Ez teljesen nonszensz szerintem.
Igor
Oz top 5 ítélete a múltból táplálkozik amivel nagyon ki vagyunk segítve. A SB után inkább a mezőny második fele és ez az ami számít. Persze megvárhatjuk amíg visszanyeri a mojoját csak meddig akarunk várni?
Mert jelenleg:
Nincs identitásunk, a két évvel ezelőtti PO run kivételével a meccseink nézhetetlenek szinte kivétel nélkül, nincs fiatal tehetséges magunk akire csapatot lehetne építeni, sapka tekintetében szarul állunk. A FA igazolásai is megkoptak, mert voltak csúnya mellényúlásai (legyen az FA vagy saját játékosaink újraszerződése). Kétségtelen, hogy a FA zavarosában halászás azért még mindig megy, főleg ha a GM tevékenysége többi részét is hozzátesszük. Csakhogy jelenleg inkább vagyunk az újjáépülés küszöbén lévő mint egy PO runra készülő csapat és mint ilyen kivagyunk segítve pár jó 30 éves veteránnal, ha a draftjaink gyengék és képtelenek vagyunk megújulni.

Csak azt nem értem, ha szerinted Oz jól végzi a dolgát, ergó a talentpool rendben van és Harbs is jól végzi a dolgát, akkor miért vagyunk sz-rok? Miért nem látszik a franchise jövője? Miért azon gondolkodok az első negyed után, hogy melyik meccsre váltsak át?
Igen a PO-ba jók vagyunk ez vitathatatlan, de ha két évvel ezelőtt nem mákoljuk be magunkat oda akkor már ezt sem lehetne felhozni.

Szerkesztette: Blaise
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
no csak ennyit tennek hozza ...

"Kids, the drugs are bad Mkay" 😀
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Igy visszaolvasva, meglepodnek ha mindeki szamara erthetot irtam. De sebaj 😕
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
empty listajat koszonom szepen, nagyjabol en is ezt mondanam, bar Gettlemen nalam tulertekelt (biztos Keim s meg nehany mas GM alatt lenne), s Ozzie utan jon a kovetkezo toresvonal.

De a lenyeg kb. ugyanez: Ozzie nalam is, szinte mindenki masnal is TOP 5 GM (legrosszabb esetben TOP 8 - ami meg mindig a liga legjobb negyedebe esik...) - azok utan, hogy sokak szerint egy ideje/evtizede gyengelkedik (es ezt reszben alairom), de a gond az, hogy Ozzie olyan magas szinten/piedesztalon volt korabban, hogy szinte elkerulhetetlen volt nemi visszaeses.

"Since 2008, when the franchise hit home runs with quarterback Joe Flacco in the first round and running back Ray Rice in the second round, the Ravens have drafted one Pro Bowler: inside linebacker C.J. Mosley in 2014.
From 1996 to 2008, Baltimore drafted 16 Pro Bowlers. That’s more than one Pro Bowler per year."

Viszont... Tucker UDFA (ha 7. korben huzzuk, mindenki a draftot elteti... vesd ossze Aguayo 😀), Orr UDFA, Hurst UDFA, Doom FA utjan jott, Forsett detto, es meg nagyon sok FA-t tudnek irni itt... szoval lehet a draft miatt baszogatni (o maga is azt mondta, hogy nem elegedett az elmult draftokkal, a sajat(!!) elvarasai alapjan), de azert alljon meg a menet, nem a draft a GM egyetlen dolga... sot, az inkabb scouting kerdeskor.

Doom megszerzese? Steve Smith? Wallace, Weddle, stb... Ozzie meg tudja dolgozni az FA piacot is, s gyakran szerez fityingekert olyan backup jatekost, aki aztan bevalik/jol eldolgozik kezdokent is...

Persze, ez sem 100%-os hatekonysagu - de amit ki akarok emelni, hogy Ozzie tud tradelni is, FA-t is igazolni, ha a helyzet rakenyszeriti / vagy olyan lehetoseg kinalkozik, amit nem tud kihagyni... nala nem csak a draft/scouting letezik, szoval ilyen szempontbol joval sokoldalubb GM mint Colbert vagy Thompson. 😊

Lehet a draft bustokkal jonni, ami reszben fair.. csak ilyenkor erdemes osszenezni mas csapatokkal is.

 www.pro-football-reference.com/teams/rav/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/nwe/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/pit/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/gnb/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/den/draft.htm

Nem latom szignifikansan rosszabbnak a ratankat... nezzuk csak 2010-2014-et mondjuk, ami a mi legrosszabb idoszakunk volt (mert a 2006-09 kozotti eveink jok voltak, s azt ilyenkor ignoralni kell), de az osszes tobbi csapatnak voltak gyengebb evei.. szerintem mi azert tununk picivel rosszabbnak, mert nem fogtunk egy Gronkot/Antonio Brownt ki... bar ez innentol erdekes kerdes. Brown peldaul BigBen nelkul hol lenne (0 TD without Big Ben...), ha mondjuk Tennessee-be kerul a 6. korben? Mindegy, innentol ez nagyon mas tipusu elmelkedes iranyaba vinne el minket (a pozitios edzok fele, amit en speciel nagyobb gondnak velek.)

Egyetlen olyan franchise van, aki viszonylag jo szazalekkal (75%+) draftolt, egy 2-3 eves idoszakban, az elso 4 korben ez a Seahawks 2010-2012 kozott - mas kerdes, hogy 2008/2009 mennyire szarul sikerult nekik, de meg lehet nezni az o 2013/21014-es draft classukat... az mar megint nem ugyanaz a szint.

Szoval a draftos gyengelkedest (meg ha reszben igaz is), elegge tullihegettnek erzem.

A masik pont pedig.. hogy kit hozol a helyere?

Konnyu a levaltasaert kiabalni/kampanyolni, de nezzuk mar meg mi/ki jonne helyette... ha azt mondom, hogy a liga legjobb negyedebe tartozo embered van egy poszton, akkor azt te egybol cserelned?
Ilyen alapon... Flacco TOP 8 QB? (mar en sem fogom elitnek nevezni) West TOP 8 futo? Az OL TOP 8? A WR, LB, CB sorunk TOP 8? 😀 es igy tovabb... rogton el lehet kezdeni a roster 85%-nak kirugasaval.

Ez a velemenyem Harbaughrol is.. kirugod Harbaught, es jon helyere egy Dennis Green, Mularkey, Romeo Crennel.. akkor mi tortenik? Minimum 3-4 evvel visszaveted a csapatodat, ha nem tobbel.

Ha pedig valaki fenntartja azt a velemenyt, hogy Ozzie milyen szarul draftolt az elmult 10 evben (es nem sikerult ezt az FA-zassal sem kompenzalnia), akkor viszont el kell ismerni azt a tenyt, hogy Harbaugh gyakran atlag alatti egysegekkel hozott atlag feletti teljesitmenyt, SB gyozelmet, rendszeres PO gyozelmeket idegenben, olyan szinten hogy a media arrol harsogott neha, hogy a New Englandet(!!) sikerult outcoacholni tobbszor is, s kb a "dinasztia" legnagyobb mumusanak szamitunk... - nos, ez nalam a coaching/management skilleket dicseri.

Szoval dontsuk mar el, hogy kivel/mivel van bajunk... de azert mert valami nem mukodik olyan olajozottan, mint mondjuk anno egyszer vagy ketszer sikerult korabban (amikor mondjuk 0 serulesunk volt...), meg ha az mondjuk volt mar vagy 8-10 eve (a 2012-es szezonunk is kesz szenvedes volt, s mi lett a vege), nem kell rogton padlassoprest vizionalni, raadasul azon a teruleten, ami szvsz tovabbra is a franchise-unk egyik fo erossege.

Elnezest, nem sikerult annyira osszeszedetten leirni, mint ahogy akartam... joval rovidebb is lett, de igy is felhuztam magam vagy ketszer/haromszor mikozben ezt irtam.

Tovabbra is abszurdnak tartom, hogy Ozzie/Harbaugh lenne a csapat ket legnagyobb kerekkotoje, es hogy az o poziciojukon torteno valtoztassal tudnank a legnagyobb/barmilyen pozitivumot elerni.

Ez teljesen nonszensz szerintem.
Igor
Hagyj reagaljak,mert enyhe felrecsuszast erzek. Ozzie-JH tavozasa sztem abszolut nincs napirenden Keksznel, de nalam sem ugy hogy takarodj, de mint lehetoseg az uj kezdesere miert ne lehetne elgondolkozni rajta. Te irtal egy megkozelitesbol, a jatek kedveert en irok egy masikbol ( Ide kepzeld el a megfelelo hangulatjelet, mert no offenze)

Empty listaja: Ozzie jo, lehet ha valtana az uj helyen meg jobb lenne. De nem csak a meglevok vannak, Da Costa lehet a Tampaban lesz 2 ev mulva a legjobb. Ez egy picit belterjes terulet.

2008 ota eltelt 8 ev. Egy kis tulzassal felido (40%). A nemi visszaeses a 16 rol 1 az nalam nem nemi visszaeses. Az a tal Asterixnal sem volt magassabban 😊. Kiraly volt abban az idoben.

Igen hoztunk egy rakat jo UDFA-t, FA ami remek es ezt most is jol csinalja. ( miert orulnek a draftnak jobban ha Tucker 7.koros nem UDFA lenne. Annak orulnek ha az a 7. koros is jo lenne. A draftba az udfa-k is beletartoznak. De azert nem hiszem hogy izgatott lettel, amikor Elam, ABrown utan beszereztunk egy stabil csereembert (aki ar-ertekben nagyon jo huzasnak szamit) UDFA-kent.
Kirugtuk Trestmant. Miert? Alljon meg a menet a playhivas nem az egyetlen dolga az OC-nak.

Scouting kerdeskor a draft? A 16 pro-nal a piedesztalon az elobb nem Ozzie allt?

A FA kerdes ujra. Ok. Abban nagyon jo, de azert ne az legyen hogy mas nem tud jo FA-t igazolni. Az hogy olcsoert hozza oket az remek, de neha sporol azon amin nem kene. Hester 20 labdabol elkapott 17 fc-t, 1 -el megindult, 2 elejtett, 1 lost. Moore ingyen elkapna, de lehet csak kesobb eresztik el a lancrol Hester-t. Az erme masik oldala, Mennyit sporoltunk Q elkuldesevel ( ki lett a helyettes? Nem emlekszem)

Persze sokoldalu, sot ki is egeszitem a listat: hatalmas respect-je van, ami fontos egy targyalasnal.

2008-ra azt mondod jo. Flacco, Rice 2 franchise arc az 1-2 korben. A tobbi kuka, de latszik a kulonbseg, ha az 1-2 kor jol sikerul vagy az UDFA-k.
2009 Oher (talan nem bust), Kruger (alig mutatott valamit az utolso eveig, utana nem tartjuk meg---jogosan) nem egy Rice, Webb a legjobb huzas 5*, tobbi kuka. Ez a draft nem sikeres.
Nem ignoraljuk az elozo eveket, hanem buszkessegel beirtuk a history-ba.
Nem, nem fogtunk Gronkot/ABrown-t. Sot. BWilliams (varhatoan nem fizetjuk meg), KO, Pitta a legjobb jatekosok (szeretem, de nem egy Gronk, aki talan kesobb ment ki), talan JS, Mosley (csak a vita elkerulese vegett). A tobbi iparos meg jo DL-ek.
Nem erdekel a tobbi franchise, persze tudom viszonyitani hozzajuk lehet ( meg sajat magunkhoz, de azon tul vagyunk )
Megneznek egy allasinterjut, ahol a tag eloadja, hogy lassu, lusta , 2-3 nap kesesre lehet szamitani, Hetfon + masnapossaggal, de keine panic a konkurencia sem jobb.

Kit hozok? Az elotte allokbol 1-t vagy egy uj napsugarat.

Sztem mar nem fog kiderulni elit-e Flacco, de BB szintjen van siman, de o soha nem kapta meg a lehetoseget a bizonyitasara ( az a piszok scouting kerdeskor 😊 )
A roster kirugasa nagy %-ban bizony jogos lenne, ha egyeniseggekent neznenk oket ( az a piszok scouting kerdeskor 😊 ), de csapatkent a jatekosok alkalmassagai alapjan kellenne egy szisztemat jatszatni vagy meghatarozni a szisztemat es hozzaigazitani a jatekosokat. Ha latod ezt pl a vedelmunknel, kerlek oszd meg, hogy ne vagdaljanak hozzam mindenfele latin kifejezeseket a rendeloben, mert utana ez sokba kerul a patikaban.

Ot sem kell elkergetni, de elfaradhatott ez a kapcsolat. (ha) Ujraepitunk, talan egy friss jobb lenne
Ki jon JH helyere? Nem er ra a Philly ST edzo? Jojjon a batyja, csak utana a SB-ban kell elkerulnunk Johnt.

Itt van a kulonbseg koztunk. Szerinted nincs visszavetve a csapat, csak apro olajozottsagi problema van? Ha 3-4 evbe kerul, legyen ugy, mert sztem mar vissza vagyunk vetve, csak az utana levo epitkezest nem latom. Mar kiprobaltuk Flacco-val van fal nincs celpont, nincs fal van celpont idei evben (igy Flacco nem lesz).

JH amikor atvette a csapatot volt egy potens vedelem, +Flacco (rookie-kent is feludules volt a QB-jeinkhez kepest kiveve Mr9)+futas. Ugyan a def folyamatosan (lassan szerencsere) romlott 2012-ig, ahogy oregedtek + a coach elvandorlassal, de Flacco viszont egyre jobb lett +Rice. Ha 2 evvel hamarabb jon Flacco, meg jobb lett volna a History. 2012 utan fellengolasok voltak ( mindnek nagyon orultunk)
Termeszetesen JH hozzatette a magaet, senki el sem akarja venni tole sem.
Sokfele kihivas van es bizonyos edzok bizonyos feladatokra a legalkalmasabbak. Dardai a Barcelonaban? Nem gondolom, de egy kozepcsapatban kivalo. JH ehez valo alkalmassagat a hozzaertobbek eldontik.

Eldontottem kivel van bajom. Tobbszor leirtam.

Ha latsz egy cegnek a teherautoit, amik mennek mint az orultek, bunkok, koszosak, ledudalnak...stb. eloszor elkuldod "nyaralni" a sofort, de ha allando jelleggel ezt latod-hallod, akkor ugy gondolod itt mar a boss-nak kellenne rendet tenni.

Elnezest az ekezetek hianya miatt, ennyinel mar idegesito. Nincs-s,z,c,y,m,v betu a klaviaturan igy neha biztos belekavarodtam.

PS az elso bekezdes szellemeben kell vegigolvasni 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
empty listajat koszonom szepen, nagyjabol en is ezt mondanam, bar Gettlemen nalam tulertekelt (biztos Keim s meg nehany mas GM alatt lenne), s Ozzie utan jon a kovetkezo toresvonal.

De a lenyeg kb. ugyanez: Ozzie nalam is, szinte mindenki masnal is TOP 5 GM (legrosszabb esetben TOP 8 - ami meg mindig a liga legjobb negyedebe esik...) - azok utan, hogy sokak szerint egy ideje/evtizede gyengelkedik (es ezt reszben alairom), de a gond az, hogy Ozzie olyan magas szinten/piedesztalon volt korabban, hogy szinte elkerulhetetlen volt nemi visszaeses.

"Since 2008, when the franchise hit home runs with quarterback Joe Flacco in the first round and running back Ray Rice in the second round, the Ravens have drafted one Pro Bowler: inside linebacker C.J. Mosley in 2014.
From 1996 to 2008, Baltimore drafted 16 Pro Bowlers. That’s more than one Pro Bowler per year."

Viszont... Tucker UDFA (ha 7. korben huzzuk, mindenki a draftot elteti... vesd ossze Aguayo 😀), Orr UDFA, Hurst UDFA, Doom FA utjan jott, Forsett detto, es meg nagyon sok FA-t tudnek irni itt... szoval lehet a draft miatt baszogatni (o maga is azt mondta, hogy nem elegedett az elmult draftokkal, a sajat(!!) elvarasai alapjan), de azert alljon meg a menet, nem a draft a GM egyetlen dolga... sot, az inkabb scouting kerdeskor.

Doom megszerzese? Steve Smith? Wallace, Weddle, stb... Ozzie meg tudja dolgozni az FA piacot is, s gyakran szerez fityingekert olyan backup jatekost, aki aztan bevalik/jol eldolgozik kezdokent is...

Persze, ez sem 100%-os hatekonysagu - de amit ki akarok emelni, hogy Ozzie tud tradelni is, FA-t is igazolni, ha a helyzet rakenyszeriti / vagy olyan lehetoseg kinalkozik, amit nem tud kihagyni... nala nem csak a draft/scouting letezik, szoval ilyen szempontbol joval sokoldalubb GM mint Colbert vagy Thompson. 😊

Lehet a draft bustokkal jonni, ami reszben fair.. csak ilyenkor erdemes osszenezni mas csapatokkal is.

 www.pro-football-reference.com/teams/rav/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/nwe/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/pit/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/gnb/draft.htm
vesd ossze
 www.pro-football-reference.com/teams/den/draft.htm

Nem latom szignifikansan rosszabbnak a ratankat... nezzuk csak 2010-2014-et mondjuk, ami a mi legrosszabb idoszakunk volt (mert a 2006-09 kozotti eveink jok voltak, s azt ilyenkor ignoralni kell), de az osszes tobbi csapatnak voltak gyengebb evei.. szerintem mi azert tununk picivel rosszabbnak, mert nem fogtunk egy Gronkot/Antonio Brownt ki... bar ez innentol erdekes kerdes. Brown peldaul BigBen nelkul hol lenne (0 TD without Big Ben...), ha mondjuk Tennessee-be kerul a 6. korben? Mindegy, innentol ez nagyon mas tipusu elmelkedes iranyaba vinne el minket (a pozitios edzok fele, amit en speciel nagyobb gondnak velek.)

Egyetlen olyan franchise van, aki viszonylag jo szazalekkal (75%+) draftolt, egy 2-3 eves idoszakban, az elso 4 korben ez a Seahawks 2010-2012 kozott - mas kerdes, hogy 2008/2009 mennyire szarul sikerult nekik, de meg lehet nezni az o 2013/21014-es draft classukat... az mar megint nem ugyanaz a szint.

Szoval a draftos gyengelkedest (meg ha reszben igaz is), elegge tullihegettnek erzem.

A masik pont pedig.. hogy kit hozol a helyere?

Konnyu a levaltasaert kiabalni/kampanyolni, de nezzuk mar meg mi/ki jonne helyette... ha azt mondom, hogy a liga legjobb negyedebe tartozo embered van egy poszton, akkor azt te egybol cserelned?
Ilyen alapon... Flacco TOP 8 QB? (mar en sem fogom elitnek nevezni) West TOP 8 futo? Az OL TOP 8? A WR, LB, CB sorunk TOP 8? 😀 es igy tovabb... rogton el lehet kezdeni a roster 85%-nak kirugasaval.

Ez a velemenyem Harbaughrol is.. kirugod Harbaught, es jon helyere egy Dennis Green, Mularkey, Romeo Crennel.. akkor mi tortenik? Minimum 3-4 evvel visszaveted a csapatodat, ha nem tobbel.

Ha pedig valaki fenntartja azt a velemenyt, hogy Ozzie milyen szarul draftolt az elmult 10 evben (es nem sikerult ezt az FA-zassal sem kompenzalnia), akkor viszont el kell ismerni azt a tenyt, hogy Harbaugh gyakran atlag alatti egysegekkel hozott atlag feletti teljesitmenyt, SB gyozelmet, rendszeres PO gyozelmeket idegenben, olyan szinten hogy a media arrol harsogott neha, hogy a New Englandet(!!) sikerult outcoacholni tobbszor is, s kb a "dinasztia" legnagyobb mumusanak szamitunk... - nos, ez nalam a coaching/management skilleket dicseri.

Szoval dontsuk mar el, hogy kivel/mivel van bajunk... de azert mert valami nem mukodik olyan olajozottan, mint mondjuk anno egyszer vagy ketszer sikerult korabban (amikor mondjuk 0 serulesunk volt...), meg ha az mondjuk volt mar vagy 8-10 eve (a 2012-es szezonunk is kesz szenvedes volt, s mi lett a vege), nem kell rogton padlassoprest vizionalni, raadasul azon a teruleten, ami szvsz tovabbra is a franchise-unk egyik fo erossege.

Elnezest, nem sikerult annyira osszeszedetten leirni, mint ahogy akartam... joval rovidebb is lett, de igy is felhuztam magam vagy ketszer/haromszor mikozben ezt irtam.

Tovabbra is abszurdnak tartom, hogy Ozzie/Harbaugh lenne a csapat ket legnagyobb kerekkotoje, es hogy az o poziciojukon torteno valtoztassal tudnank a legnagyobb/barmilyen pozitivumot elerni.

Ez teljesen nonszensz szerintem.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gedam 5 692
Flacco még két évig biztos marad, addig sok a deadmoney... persze ettől még el lehet ezen gondolkodni, de szerintem új QB csak új HC-val menne... ez még korai
malkav
na én sem arra gondoltam, hogy flacco helyett, hanem mögé, aki átvehetné a helyét majdan, ha esetleg nem térne vissza a "régi" flacco! egyelőre a tavalyi sérülése és a gyenge fal meglátszik s teljesítményén! természetesen dzsozeff még mindig elit, de úgy látom, hogy a teste kezdi cserbenhagyni, ne legyen igazam! nagyon fontos elem volt az ő játékában, hogy sohasem kellett backup qb mögé, mert sosem volt sérült!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
tavaszi fáradtság 😀
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Új qb?ozzieharbs takarodj!?mi van veletek?

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Flacco még két évig biztos marad, addig sok a deadmoney... persze ettől még el lehet ezen gondolkodni, de szerintem új QB csak új HC-val menne... ez még korai
több mint 7 éve
gedam 5 692
Milyen élet van most a fórumon...beszraok
malkav
én meg vártam az egy két beírást, így, hogy 1órája voltam fenn kb. 😊
ha már draft és needek. ha elől húzunk, akkor itt az ideje egy qb draftnak.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Milyen élet van most a fórumon...beszraok
malkav
Elj a manak, ne fogd vissza magad. 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Milyen élet van most a fórumon...beszraok
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
#TBT mikor Ray Bácsi Papát draftolta a Ravens!


Szerkesztette: Coolearie

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Meg egy gondolat hova sullyedt a north, mikor egy Steeler fan azt irja a 2016-os vasas def. kielegitoen szerepel. Jo alacsonyra sullyedt az elvaras. 😊 + sirok
no
Jobban örülnék, ha a Def állna olyan erőkből, mint most nálunk az O, de ez van, ezzel kell főzni. 😊
Soldados
Nalunk a Csutortoki kollegiumi leves van, mindent bele ami megmaradt a heten ( kolbasz, pudding, narancs, meg az a barna ize a kis labosbol). Addig fozted, mig palinka nem lett valahogy es utana mindegy. 😊
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
En meg mindig azon a velemenyen vagyok, hogy nem szar a draftunk de nem is igazan jo. Azt pl. nem ertem, hogy minden evben hozzunk egy 4.-5. koros futot, vagy miert nem probalkozunk 1-3 korben CB-t WR-t hozni, nem kell az elsoben de azert 2. 3. korben el lehet gondolkodni rajta. Ertem en ezt a BPA darft dolgot, de ez akkor mukodik jol ha tenyleg jo jatekosok lesznek azokbol a pickekböl, szarul lehet needre is huzni...

De nekem igazabol ugy tunik hogy egy jobb draftra jon egy rosszabb..
Pl. 2012 Upshaw, K.O., Pierce a többiek nevet nem erdemems megjegyezni mert szerintem mar ligaba sincsenek es gradkowski nem idez szep emlekeket.. Ebböl Piercenek volt egy jo eve Upshaw nem hozott semmi extrat, K.O. vegul elit lett de azt hiszem 2 jo eve volt nalunk igazabol.
Ez nem volt egy jo draft, egy deka kezdönk nincs ebbol az evböl es egy darab jatekos van aki azert kezdo szintu lett (mondjuk ö elit) lett.
2013 Elam Brown Williams Simon Juice Wagner Jensen meg ket masik. Itt legalabb 3 kezdo kaliber van (Wagner, Juice, Williams) Jensen backupnak elmegy, Simon pedig rotacios ember sajna nem nalunk. Brown nagy mellefogas, Elam szinten (Bar en bizom egy reviveban) Barmenyire is ramaty az elso ket pick azert a többi nem olyan rossz...

Es akkor mehetnenk igy vegig.
malkav
Elam-ot peldaul sikerult szarul huzni need-re 😊) Kivanj korultekintobben 😊)
no
Így van.Perriman is needre jött.eddig gyengusz nagyon.nem küzd a labdáért,nem zárja ki azt a testével,droppok.nem jön ki a sebessége sem.lehet Max is idesorolható úgyhogy nem jó stratégia szerintem needre húzni.
Peter
Én meg azt a stratégiát kedvelem, ha needre húzás történik. A draft amúgy is egy lottóhúzás kis túlzással, akkor legalább olyan játékos égjen meg, aki needre jött, mert akkor legalább megpróbáltuk orvosolni a csapat hibáját. És sztem alapvetően nálunk működik is ez az elv. A posztokat nagy százalékban el lehet találni nálunk.
Soldados
En meg kevernem a dolgot. A needek eltuntetese a fontos. De nem minden aron kell a draftrol. A masik, azert behuzni valakit, mert a pozicioja need, de az erteke adott esetben gyengebb, akkor a draftboard-od legjobb jatekosat (lehet abszolut nem need) versus a legjobbat, aki egy picit need legalabb...stb.
Adott esetben olb need-ed van, draftrol csak hatareset van, BPA-val gyilkos Wr jon (nektek nem kell papiron). Behuzva, egyszerubb lesz AB-al megegyezni vagy elfelejteni es addig gyilkossabb az Off, mint valaha. OLB-FA.

Lenyeg a hozam-veszteseg merlegelese.
no
Ha nincs értékén megfelelő need, akkor lehet menni a 2. számú needre, mondjuk CB-re. Ha az sincs, akkor le lehet trédelni. Vagy korábban fel lehetett volna trédelni, hogy a top needre húzzon az ember. Én jobban szeretem, amikor a hiányposztokra érkeznek emberek, mint behúzni a WR-corpba egy embert, aki 1-2 évig nem lehet több a csapatban, mint 3-4. WR, mert ott teli vagyunk jó játékosokkal.
Soldados
Alapvetoen egyetertunk. Neha a 3.needednel jobb a BPA, a tred jo, de az is csak a merlegeles egy eleme.
En most a vegletek vegletet irtam le. De a konkret peldanal maradva: tul sok wr nem kerul a draftboardotokra ( 1-3 korben ), ha igen "Megatron" tehetsegu es akkor siman Wr2 lesz.

A draft legjobb jatekosai osszeallitasnal, senki nem nezi, hogy need-e. A posztonkenti rangsort meg a sajat csapatod karaktere alapjan osszeallitod magadnak ( nalunk tulzottan fontos a "jofiusag" is). Szerencses esetben a 2 lista fedi egymast es a draftod konnyebb lesz ( a jatekosok belekophetnek a levesbe persze: JJ). Ha nem johet a merlegeles.

Ha jol emlekszem, pl. Elam draftjanal gyenge volt a S class a draft pillanataban, de behuztuk mert akkora need volt. Ot szinte vegig hozzank irtak ( vegyes erzelmekkel).