Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A PO nem lesz egyszeru, ha nem jatszik Luck ( bennuk biztam a legjobban). Ha mindenki hozza a kotelezot ( igy a serulesek utan), 2 eset lehetseges. 1. elverjuk a vasast es hozzuk uazt a Sasok-Delfinek ellen, amit ok a Bills-Giants ellen. 2. kikapunk Vasastol, de akkor nekunk PE-MD el kell vernunk, onekik meg ki kell kapniuk a BB-NYG parostol. Hat gyakorlatilag csak az elso variacio elkepzelheto.
no
MD-t es PE-t hozni kell nincs mese .... es emelett nem artana ha a cincit odavissza vernenk akkor lehet eselyunk a csopigyözelemre.
Naluk abszolut nem tudom megsaccolni hogy ki ellen kapnak ki es kit vernek meg annyira hektikusak.
malkav
Egyébként pont mint ti. Nálatok is igaz a hektikusság, sőt a csoport 3/4-re. A Browns legalább azzal nem vádolható, hogy hektikus. A mi részünkről amúgy a BB-NYG párost sem tartom 50-50-nél többre, de ilyen a ti oldalatokon a PE-MD páros is. Úgyhogy szép december áll a fogadók előtt.
Klaci79
Mi nem vagyunk hektikusak, annyira mint ti, meg foleg nem. Mi hozzuk magunkat, a d# egesz jot az osszes hibajaval egyutt, a tamadok meg a "rosszat". Ha az ellenfelek megugorjak az amugy nem tul magas lecet, akkor ggyoznek, de a lecet ugyanoda teszi a csapat. Bar lenne igazad es az OFF paradesan fog jatszani a hatralevo meccseken es igy hektikussa valnak. 😊
no
Mondjuk jobban megnézve az eredményeket valóban nem vagytok hektikusak. De szerintem majd az egymás elleni eredmény fog dönteni így is, mert nekünk még 1 zakó biztosan kinéz. Ha marad az az egy, akkor mi megyünk tovább...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A PO nem lesz egyszeru, ha nem jatszik Luck ( bennuk biztam a legjobban). Ha mindenki hozza a kotelezot ( igy a serulesek utan), 2 eset lehetseges. 1. elverjuk a vasast es hozzuk uazt a Sasok-Delfinek ellen, amit ok a Bills-Giants ellen. 2. kikapunk Vasastol, de akkor nekunk PE-MD el kell vernunk, onekik meg ki kell kapniuk a BB-NYG parostol. Hat gyakorlatilag csak az elso variacio elkepzelheto.
no
MD-t es PE-t hozni kell nincs mese .... es emelett nem artana ha a cincit odavissza vernenk akkor lehet eselyunk a csopigyözelemre.
Naluk abszolut nem tudom megsaccolni hogy ki ellen kapnak ki es kit vernek meg annyira hektikusak.
malkav
Egyébként pont mint ti. Nálatok is igaz a hektikusság, sőt a csoport 3/4-re. A Browns legalább azzal nem vádolható, hogy hektikus. A mi részünkről amúgy a BB-NYG párost sem tartom 50-50-nél többre, de ilyen a ti oldalatokon a PE-MD páros is. Úgyhogy szép december áll a fogadók előtt.
Klaci79
Mi nem vagyunk hektikusak, annyira mint ti, meg foleg nem. Mi hozzuk magunkat, a d# egesz jot az osszes hibajaval egyutt, a tamadok meg a "rosszat". Ha az ellenfelek megugorjak az amugy nem tul magas lecet, akkor ggyoznek, de a lecet ugyanoda teszi a csapat. Bar lenne igazad es az OFF paradesan fog jatszani a hatralevo meccseken es igy hektikussa valnak. 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A PO nem lesz egyszeru, ha nem jatszik Luck ( bennuk biztam a legjobban). Ha mindenki hozza a kotelezot ( igy a serulesek utan), 2 eset lehetseges. 1. elverjuk a vasast es hozzuk uazt a Sasok-Delfinek ellen, amit ok a Bills-Giants ellen. 2. kikapunk Vasastol, de akkor nekunk PE-MD el kell vernunk, onekik meg ki kell kapniuk a BB-NYG parostol. Hat gyakorlatilag csak az elso variacio elkepzelheto.
no
MD-t es PE-t hozni kell nincs mese .... es emelett nem artana ha a cincit odavissza vernenk akkor lehet eselyunk a csopigyözelemre.
Naluk abszolut nem tudom megsaccolni hogy ki ellen kapnak ki es kit vernek meg annyira hektikusak.
malkav
Egyébként pont mint ti. Nálatok is igaz a hektikusság, sőt a csoport 3/4-re. A Browns legalább azzal nem vádolható, hogy hektikus. A mi részünkről amúgy a BB-NYG párost sem tartom 50-50-nél többre, de ilyen a ti oldalatokon a PE-MD páros is. Úgyhogy szép december áll a fogadók előtt.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A PO nem lesz egyszeru, ha nem jatszik Luck ( bennuk biztam a legjobban). Ha mindenki hozza a kotelezot ( igy a serulesek utan), 2 eset lehetseges. 1. elverjuk a vasast es hozzuk uazt a Sasok-Delfinek ellen, amit ok a Bills-Giants ellen. 2. kikapunk Vasastol, de akkor nekunk PE-MD el kell vernunk, onekik meg ki kell kapniuk a BB-NYG parostol. Hat gyakorlatilag csak az elso variacio elkepzelheto.
no
MD-t es PE-t hozni kell nincs mese .... es emelett nem artana ha a cincit odavissza vernenk akkor lehet eselyunk a csopigyözelemre.
Naluk abszolut nem tudom megsaccolni hogy ki ellen kapnak ki es kit vernek meg annyira hektikusak.
malkav
a cicak x 3, browns, ne, colts meccseket "kotelezonek" vettem a serulesek miatt. A 6 (3-3) merkozes utan eggyel megy a vasas. Ezutan van a ket eset.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A PO nem lesz egyszeru, ha nem jatszik Luck ( bennuk biztam a legjobban). Ha mindenki hozza a kotelezot ( igy a serulesek utan), 2 eset lehetseges. 1. elverjuk a vasast es hozzuk uazt a Sasok-Delfinek ellen, amit ok a Bills-Giants ellen. 2. kikapunk Vasastol, de akkor nekunk PE-MD el kell vernunk, onekik meg ki kell kapniuk a BB-NYG parostol. Hat gyakorlatilag csak az elso variacio elkepzelheto.
no
MD-t es PE-t hozni kell nincs mese .... es emelett nem artana ha a cincit odavissza vernenk akkor lehet eselyunk a csopigyözelemre.
Naluk abszolut nem tudom megsaccolni hogy ki ellen kapnak ki es kit vernek meg annyira hektikusak.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A PO nem lesz egyszeru, ha nem jatszik Luck ( bennuk biztam a legjobban). Ha mindenki hozza a kotelezot ( igy a serulesek utan), 2 eset lehetseges. 1. elverjuk a vasast es hozzuk uazt a Sasok-Delfinek ellen, amit ok a Bills-Giants ellen. 2. kikapunk Vasastol, de akkor nekunk PE-MD el kell vernunk, onekik meg ki kell kapniuk a BB-NYG parostol. Hat gyakorlatilag csak az elso variacio elkepzelheto.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megneztem Ray Canossa videóját Flaccorol.... Hát kb. olyan mintha a védelmet küldené pályára.. 😀
Szerintetek elképzelhetetlen hogy mondjuk poziciós edzőként tenkinthessünk rá valamikor?
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nincs veszve semmi,a heten jon vissza Boyle akinek valoszinuleg a bal hereje is jobban blokkol mint Pitta.
Peter
Főleg a szerek miatt 😀
malkav
Úgy emlékszem fűvel fogták meg.
Peter
Nem,szteroiddal.Asszem visszaeső volt,mert 10 meccset kapott.
Fűvel Asa Jacksont fogták meg őt sem 1x 😊
kátrány
igen,Walerral kevertem.TE-TE.

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nincs veszve semmi,a heten jon vissza Boyle akinek valoszinuleg a bal hereje is jobban blokkol mint Pitta.
Peter
Főleg a szerek miatt 😀
malkav
Úgy emlékszem fűvel fogták meg.
Peter
Nem,szteroiddal.Asszem visszaeső volt,mert 10 meccset kapott.
Fűvel Asa Jacksont fogták meg őt sem 1x 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nincs veszve semmi,a heten jon vissza Boyle akinek valoszinuleg a bal hereje is jobban blokkol mint Pitta.
Peter
Főleg a szerek miatt 😀
malkav
Úgy emlékszem fűvel fogták meg.
Peter
attól is nő a heréd??? 😀
malkav
vagy szelektiven csak a bal ? 😀
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nincs veszve semmi,a heten jon vissza Boyle akinek valoszinuleg a bal hereje is jobban blokkol mint Pitta.
Peter
Főleg a szerek miatt 😀
malkav
Úgy emlékszem fűvel fogták meg.
Peter
attól is nő a heréd??? 😀
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nincs veszve semmi,a heten jon vissza Boyle akinek valoszinuleg a bal hereje is jobban blokkol mint Pitta.
Peter
Főleg a szerek miatt 😀
malkav
Úgy emlékszem fűvel fogták meg.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nincs veszve semmi,a heten jon vissza Boyle akinek valoszinuleg a bal hereje is jobban blokkol mint Pitta.
Peter
Főleg a szerek miatt 😀
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nincs veszve semmi,a heten jon vissza Boyle akinek valoszinuleg a bal hereje is jobban blokkol mint Pitta.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
"Bengals.com's Geoff Hobson reports the team fears A.J. Green's (hamstring) season may be over."

Torn harmstring, MRI hetfon.

Hmm.. ha ez igy van, akkor itt is eleg sok keresnivalonk lesz.
Igor
És mivel még így sem lenne 100 százalék a szopás, csak 99, ezért inkább Bernard is elszakította az ACL-jét. Előre is grat a W-hez.
megyerikrisz
Nana... meg korai.... Iden mi is szedtunk eleget a balfasztablettabol...
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"Bengals.com's Geoff Hobson reports the team fears A.J. Green's (hamstring) season may be over."

Torn harmstring, MRI hetfon.

Hmm.. ha ez igy van, akkor itt is eleg sok keresnivalonk lesz.
Igor
És mivel még így sem lenne 100 százalék a szopás, csak 99, ezért inkább Bernard is elszakította az ACL-jét. Előre is grat a W-hez.
megyerikrisz
Feelin' sorry for ya' man! Shit!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
"Bengals.com's Geoff Hobson reports the team fears A.J. Green's (hamstring) season may be over."

Torn harmstring, MRI hetfon.

Hmm.. ha ez igy van, akkor itt is eleg sok keresnivalonk lesz.
Igor
És mivel még így sem lenne 100 százalék a szopás, csak 99, ezért inkább Bernard is elszakította az ACL-jét. Előre is grat a W-hez.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A D-vel nem volt szerintem semmi gond, a támadósor képtelen volt 4-5 perces driveokat vezetni, így a végére elfogyott az oxigén a védőkből.
A legnagyobb baj pedig a büntetések voltak, meglehetősen jó érzékkel f*stuk őket fontos szituációkban, megölve a támadó driveokat.
Blaise
Senki nem is hibaztatta oket, en annyit megjegyeztem, hogy minden mindegy alapon raronthattunk volna DP-ra, ha bejon meg esely a tamadoknak, ha nem, akkor se lett volna semmi es akkor se a D lett volna a hibas. A masodik felidoben eselytelen volt a D igy, a mindenki altal emlitett okok miatt.
Altalanossagban, meg jelen allapotban nem vagyunk elit D#, de jo igen.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A D-vel nem volt szerintem semmi gond, a támadósor képtelen volt 4-5 perces driveokat vezetni, így a végére elfogyott az oxigén a védőkből.
A legnagyobb baj pedig a büntetések voltak, meglehetősen jó érzékkel f*stuk őket fontos szituációkban, megölve a támadó driveokat.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azert a sechez hozzatartozik, hogy JS nem volt a palyan.. szerintem Weddle, JS, Tavon sec a közeljövöben böven megteszi, ha ehhez egy kicsit potensebb passrush is tarsul. Azert a def magja megvan onnan tenyleg csak par elem (nem Elam) kellene hogy jo csapat legyen. Tamadooldalon meg mindig nincs meg az egyensuly ami kellene, pedig west es dixon is nyomot jo jatekokat.... tegnap szerintem a büntetesek öltek meg minket, amugy sem O sem D oldalon nem voltunk szarok.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Miért a d--n és Jimmyn lovagoltok?a világ összes D-je elfáradt volna ha ennyit van fenn.az O-nak kéne végre több pontot felrakni és több időt zabálni.
Peter
Az O-n is folos lovagolni - a falunk ementali, Flacconak (megint) hektikus eve van, Wallace es Smitty jo..
Owings Mills-ben a helyzet valtozatlan.

Ha iden valamit akarunk a PO-ban (vagy legalabb oda eljutni), azt a D fogja produkalni/elosegiteni.
Igor
A falunk ementali, de orommel neztem a Yandara hivott futojatekokat, Flaccco ilyen allapotban is jobb mint egy rookie (persze a kezebe sem adhatod a labdat, nesze nyerd meg nekunk), W+S jo. De ha az Off-tol nem jon segitseg, ez a def egyedul alkalmatlan lesz "akarni vmit a PO-ban" (vagy legalabb oda eljutni). Kb a run a valasz az elso par problemank megoldasara.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ebben a meccsben kb. annyi pozitívumot láthattunk, mint a Browns abban, amit ellenünk játszott. Az elitnek tartott védelmünk a második félidőben nem sokat mutatott. Az O meg villant egyet az elején, meg akkor, amikor már veszett fejsze volt. Különben ott volt, ahol eddig.
Tán egyetlen előrelépés, hogy az OL ezen variációja jobban működött, mint az eddigiek.
A cicákok idén verhetőek, pláne, hogy Green 99%, hogy out. A Miami szintén. Node ha egy O átlag kevesebb, mint két TD drive-ot tud vezetni egy meccsen, ott nagyon szűk a hibalehetőség. És ha az ellen nem hibázik, mint pl. ma, az ellenünk untig elég. Nem is kell nekünk hibázni.
Ha hozzuk a hazai meccseinket (de ezzel az O-val ez kb = háromszor párosat dobni egymás után a kockával) akkor kihúzzuk az idényt odáig, hogy elég legyen nyerni idegenben a steelers, vagy idegenben a steelers vagy a cicák ellen. Ja és szurkoljunk a Coltsnak meg a Billsnek meg a cicáknak a Steelers ellen.
lucio
Elit d# nincs itt az biztos, max jok vagyunk a statokban, ami az ellenfelek erossegen is mult eddig. A vasas elleni lehetne a legjobb meccsuk, ahol worthy az ellenfel ( de a prevD#-unk fanyalgassa valtoztatta a mosolyt). Raadasul a vasassal peldalozni annyi ertelme van, mint sivatagba homokot vinni.
no
én ezzel nem értek egyet, egy jó doommal és egy jó js-szel igenis elit ez a védelem, kb. ők hiányoztak tegnap.
az első félidőben bejött a forgatókönyvem, zeket megfogtuk, flaccoék meg szépen pötyögtek előre, a másodikban aztán bejött az, hogy sokat lesz fenn a d és elfárad, mert joe-ék nem haladnak előre. érthetetlen volt miért nem futtatuk többet westet, de persze a védelem oldaláról is kellett volna a labdaszerzés, hogy szorosabb legyen a meccs.
azt éreztem egyébként az egész meccsen, hogy a jövő heti cicákok elleni rangadó miatt sporolósra van véve. kicsit túl lett spórolva.
gedam
Masrol beszelunk, A DL elit, a kozepso LB-k nem elitek, de jok ( tucatjaval vannak ilyenek), Olb Suggs jo elfogultan elit, de idei produkcioja minimum hektikus, de jo mostanaban, remenyteljes rookiek. A sec Weedle nelkul mondjuk Elam-mal ligaalja korul lenne, de ez olyan feltetelezes, mint a jo Doom (iden).
Persze ez egy jo tarsasag es rajuk lehet csak szamitani jelenleg. A jo passrush termeszetesen felhuzhatna nagyon a tarsasagot, amihez egy extra jo Doom kell, vagy kockaztatni egy picit a QB sietettesnel. Egy megjegyzes a vasasosok is azt mondjak 1 jo olb +1 serulesbol vissza kellene nekik a jo d#-hez, hat hozzajuk kepest a d#-unk sokkal jobb.

Ahogy irtam mar a velemenyem szerint a (mukodo) futojatek feladasa volt a hiba, ebbol addodoan ( meg a rengeteg incomp pasz miatt) a labdabirtoklast csunyan elbuktuk. A def vert helyzetbe lett hozva, DE Pees a kezebe vehette volna a dolgot, hogy jobban, tobb emberrel tamadjuk DP-ot. Senki nem hibaztatta volna. Legrosszabb esetben kihasznaltak volna, de akkor is a kulonbseg csak az lett volna, hogy gyorsabban kapsz ki. Az latszott ezzel a felfogassal, ezekkel az emberekkel, csak a TD kuldi le oket, es igy a def is hozzatette a magaet a labdabirtoklas elveszteseert.
több mint 7 éve
gedam 5 700
Ebben a meccsben kb. annyi pozitívumot láthattunk, mint a Browns abban, amit ellenünk játszott. Az elitnek tartott védelmünk a második félidőben nem sokat mutatott. Az O meg villant egyet az elején, meg akkor, amikor már veszett fejsze volt. Különben ott volt, ahol eddig.
Tán egyetlen előrelépés, hogy az OL ezen variációja jobban működött, mint az eddigiek.
A cicákok idén verhetőek, pláne, hogy Green 99%, hogy out. A Miami szintén. Node ha egy O átlag kevesebb, mint két TD drive-ot tud vezetni egy meccsen, ott nagyon szűk a hibalehetőség. És ha az ellen nem hibázik, mint pl. ma, az ellenünk untig elég. Nem is kell nekünk hibázni.
Ha hozzuk a hazai meccseinket (de ezzel az O-val ez kb = háromszor párosat dobni egymás után a kockával) akkor kihúzzuk az idényt odáig, hogy elég legyen nyerni idegenben a steelers, vagy idegenben a steelers vagy a cicák ellen. Ja és szurkoljunk a Coltsnak meg a Billsnek meg a cicáknak a Steelers ellen.
lucio
Elit d# nincs itt az biztos, max jok vagyunk a statokban, ami az ellenfelek erossegen is mult eddig. A vasas elleni lehetne a legjobb meccsuk, ahol worthy az ellenfel ( de a prevD#-unk fanyalgassa valtoztatta a mosolyt). Raadasul a vasassal peldalozni annyi ertelme van, mint sivatagba homokot vinni.
no
én ezzel nem értek egyet, egy jó doommal és egy jó js-szel igenis elit ez a védelem, kb. ők hiányoztak tegnap.
az első félidőben bejött a forgatókönyvem, zeket megfogtuk, flaccoék meg szépen pötyögtek előre, a másodikban aztán bejött az, hogy sokat lesz fenn a d és elfárad, mert joe-ék nem haladnak előre. érthetetlen volt miért nem futtatuk többet westet, de persze a védelem oldaláról is kellett volna a labdaszerzés, hogy szorosabb legyen a meccs.
azt éreztem egyébként az egész meccsen, hogy a jövő heti cicákok elleni rangadó miatt sporolósra van véve. kicsit túl lett spórolva.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Miért a d--n és Jimmyn lovagoltok?a világ összes D-je elfáradt volna ha ennyit van fenn.az O-nak kéne végre több pontot felrakni és több időt zabálni.
Peter
Az O-n is folos lovagolni - a falunk ementali, Flacconak (megint) hektikus eve van, Wallace es Smitty jo..
Owings Mills-ben a helyzet valtozatlan.

Ha iden valamit akarunk a PO-ban (vagy legalabb oda eljutni), azt a D fogja produkalni/elosegiteni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Miért a d--n és Jimmyn lovagoltok?a világ összes D-je elfáradt volna ha ennyit van fenn.az O-nak kéne végre több pontot felrakni és több időt zabálni.
Peter
Ez nem lovaglás, csak szerintem vele sokkal jobban alakulhattak volna a dolgok...
Meg unalmas má folyamatosan az O-t baszlatni tudjuk hogy szarok ...