NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Na ez végre egy nézhető 2. félidő volt...
az az igazság, hogy ezen az egy meccsen már láttam olyan dolgokat, amiről azt hittem idén nem láttok. pl. Periman TD, RZ-ben TEk használata, Dixon jó játéka.
még annyit kérnék a szezontól, hogy legyen még 3 győzelmünk, Steelers mégegyszer,, Végre nyerjünk egy mecset a Cinci ellen, és nyírjuk ki a Petset... ezzel 8-8 lenne valszeg PO nélkül de én már elégedett lennék.
Ja és most először éreztem azt, hogy jó uton vagyunk az újjáépülés felé, ezt 2012 óta nem éreztem...
malkav
kifogtad az aranyhalat...a szezont? 😊 Ha csak 3 lehet (remelem ez csak az alapszakasz hala) vasas, cica x2 akkor 8-8 talan eleg is a PO-ra, de ha oket tudjuk akkor a Sasok, Delfinek is mehetnek. A NE erzelmileg lenne csak jo, oket majd a PO-ban (mondjuk ahhoz egy aranybalna kell jelen allas szerint).
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Igen végre Predi TD, el se hiszem. De ahogy irtátok nem szabad el hinni magunkat, ez csak a Cle volt. A utsó 2 héten szerintem rohadtul rendben volt D# front7-be még mindig nagyon hiányzik egy beastDOOM akkor lesz igazán nyomás az ilyen Tarzan félékre. 😀 A Sec is fejlödött Young és Jimmy is biztos játékot mutat, Mosley remek a zona védekezésben (pegig fostunk töle h szar lesz) és rengeteg a int az elözö évekhez képest! Suggs régi formát mutatott most, Judon Orr ZSmith Pierce B Willi Timmi egész évbe keményen tolták! Weddle is remek, egyedül Webbet nem tudom kiemelni a 3 tdpass mind az ö zonájába vagy emberére dobták utsó 2 héten. Csak magamat tudom ismételni sokkal elörébb lennénk egy T Brooks vagy M Elamel, meg egy 5 misivel beljebb lennénk. Szerintem Csak igy lehetet volna megoldani K Osemele szerzödését és most lenne egy bika Ofal Stanley Osemele Zuttah Yanda Wagner. Vagy szerzötettni valakit ebböl a pénzböl. Akkor talán reális képet kapnánk a RB WR soról, hogy rohadna meg Raiders! W is Osemele köszönhetik. Tovább megyek igaz csak stat de mikor Elam játszot és nem hagyta ki egész szezont (13-14) átlagban 70T 1Int 1Sack hozott ösze ez jóval jobb stat mint Webb hozott ösze igaz akkor még CB poszton volt. Preseason alatt is remek formát mutatot. T Brooks meg egyensen Demolitionman volt! Irtam is pre 3. Hetén azt hiszem h Judonba van ponciál és h ök ketten kiemkedtek D#. Mongy Judon el is találtam. :] Szerintetek hogy lehet rendebe rakni Ofal, mert lövésem sincs. És h mit tippetek Cowboys gamere. Azért érdekes lesz Dak\Zeke vs D# . Azért ezt a 110es átlagot elenünk nem hozza majd Zeke. Runstop akkor nyerhetünk. 8ponton belüli win lesz. Ez a kötelezö win szerintem erös kicsit. De kell az az önbizalom a pilotának! 😉
Ravens best defense


KO jo lenne de nalam Lt jjatszana most es a G posztert harcolhatna a 2 rookie (amit Stanley nyerne, mert 1/6-os). A TE jatekot sajnos nem lathatjuk, OL-t jatszanak (inkabb rosszul,mint jol). Rovid tavon Yanda atmehetne a masik oldalra, de hosszabb tavon igy kell megoldani es erthetoen nem cserelnek. Remeljuk Stanley nem lesz Oher, de meg van ideje fejlodni.

Dallas ellen ha a DL "egyedul" kepes olni a futast jok leszunk. Ha Witten jatszik akkor most le lesz tesztelve, az eddigiek alapjan: Orr.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ismeritek a véleményem a specc-ről de ez kurvajó..:
több mint 7 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Igen végre Predi TD, el se hiszem. De ahogy irtátok nem szabad el hinni magunkat, ez csak a Cle volt. A utsó 2 héten szerintem rohadtul rendben volt D# front7-be még mindig nagyon hiányzik egy beastDOOM akkor lesz igazán nyomás az ilyen Tarzan félékre. 😀 A Sec is fejlödött Young és Jimmy is biztos játékot mutat, Mosley remek a zona védekezésben (pegig fostunk töle h szar lesz) és rengeteg a int az elözö évekhez képest! Suggs régi formát mutatott most, Judon Orr ZSmith Pierce B Willi Timmi egész évbe keményen tolták! Weddle is remek, egyedül Webbet nem tudom kiemelni a 3 tdpass mind az ö zonájába vagy emberére dobták utsó 2 héten. Csak magamat tudom ismételni sokkal elörébb lennénk egy T Brooks vagy M Elamel, meg egy 5 misivel beljebb lennénk. Szerintem Csak igy lehetet volna megoldani K Osemele szerzödését és most lenne egy bika Ofal Stanley Osemele Zuttah Yanda Wagner. Vagy szerzötettni valakit ebböl a pénzböl. Akkor talán reális képet kapnánk a RB WR soról, hogy rohadna meg Raiders! W is Osemele köszönhetik. Tovább megyek igaz csak stat de mikor Elam játszot és nem hagyta ki egész szezont (13-14) átlagban 70T 1Int 1Sack hozott ösze ez jóval jobb stat mint Webb hozott ösze igaz akkor még CB poszton volt. Preseason alatt is remek formát mutatot. T Brooks meg egyensen Demolitionman volt! Irtam is pre 3. Hetén azt hiszem h Judonba van ponciál és h ök ketten kiemkedtek D#. Mongy Judon el is találtam. :] Szerintetek hogy lehet rendebe rakni Ofal, mert lövésem sincs. És h mit tippetek Cowboys gamere. Azért érdekes lesz Dak\Zeke vs D# . Azért ezt a 110es átlagot elenünk nem hozza majd Zeke. Runstop akkor nyerhetünk. 8ponton belüli win lesz. Ez a kötelezö win szerintem erös kicsit. De kell az az önbizalom a pilotának! 😉
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na ez végre egy nézhető 2. félidő volt...
az az igazság, hogy ezen az egy meccsen már láttam olyan dolgokat, amiről azt hittem idén nem láttok. pl. Periman TD, RZ-ben TEk használata, Dixon jó játéka.
még annyit kérnék a szezontól, hogy legyen még 3 győzelmünk, Steelers mégegyszer,, Végre nyerjünk egy mecset a Cinci ellen, és nyírjuk ki a Petset... ezzel 8-8 lenne valszeg PO nélkül de én már elégedett lennék.
Ja és most először éreztem azt, hogy jó uton vagyunk az újjáépülés felé, ezt 2012 óta nem éreztem...
több mint 7 éve
gedam 5 696
Hoztuk a kotelezot, de valljuk be azert ebbol a meccsbol nem lehet sok mindent levonni.. max annyit hogy most igy min. 2-3 hettel tovabb dedelgethetunk PO-s almokat.

A kovetkezo het nagyon erdekes lesz, a legjobb OL ellen.. de nagyon orulnenk ha vegre picit pofanvernenk ezt a Dak/Zeke hype-ot.. amogott a fal mogott nincs nehez dolguk.. de talan ezzel a mely front sevennel lehet eselyunk.
Meg ha az esetleg L lenne, az se feltetlen gond.. mert a kulcsmeccs az utana kovetkezo CIN es MIA meccsek lesznek.
Igor
most kötelező vagy sem, de nem tudom mióta ez az első w-nk 8 ponton kívül
mondjuk a browns nagyon nem forszírozta, az irányítócsere valóban érthetetlen döntés volt náluk.
az o még mindig aggasztó, azt a 2 intet egy jobb csapat megbosszulta volna, utána meg megint futhattunk volna az eredmény után.

Szerkesztette: gedam
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Hoppa, 2 egymast koveto meccsen jo volt a vedelem. Ma bevallalosak voltunk, kb 10 snap-kent tamadtuk a QB-kat. ev vegere Tavon jobb lesz, mint JS (ma wr1 volt a parja es nekem nem tetszett, de ahogy sietettek a QB-t mindjart jobb lett). Igorral egyet ertek ebbol a meccsbol nem lehet kiindulni, de akkor is. Az Off meg hatareset, Flacco talan a SB-t nem unnepelte ennyire mint a TD-jet. Nagyon melyen van, de ha fog a futas menni majd magahoz ter. Ducasse futasnal fasza, Stanley elkeserito, Lewis sokkal jobb (igaz konnyebb a dolga is), a rontgen negativ lett hatha 10 nap eleg lesz.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hoztuk a kotelezot, de valljuk be azert ebbol a meccsbol nem lehet sok mindent levonni.. max annyit hogy most igy min. 2-3 hettel tovabb dedelgethetunk PO-s almokat.

A kovetkezo het nagyon erdekes lesz, a legjobb OL ellen.. de nagyon orulnenk ha vegre picit pofanvernenk ezt a Dak/Zeke hype-ot.. amogott a fal mogott nincs nehez dolguk.. de talan ezzel a mely front sevennel lehet eselyunk.
Meg ha az esetleg L lenne, az se feltetlen gond.. mert a kulcsmeccs az utana kovetkezo CIN es MIA meccsek lesznek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
na,a második félidő már hasonlított egy focimeccsre.tetszett Webb remélem megtalálta önmagát az új pozíciójában végre.Suggs is javult,sőt kifejezetten domináns volt.Pierce egy állat. Zsmithnek is megvan a sackje és edge settingben is javult.Young nagyon tetszik ahogy nyomja meg úgy általában az egész sec.
a két fantom holdingtól függetlenül jó volt Ducasse is,főleg runblockban. úgy néz ki többet fogjuk látni mert AlexL kiesik egy időre.kár,hogy ilyen áron de nem voltam odáig a rookie baloldaltól. West megkapta a második pancakejét úgyhogy kijelenthetjük,hogy nagyon gyenge passblokkban egyébként voltpár szép futása.Dixon is mutatott életjeleket futással és passzal is.örülök Perri és Waller első tdjének .jó lenne ha Gilmore visszatérne mihamarabb mert Pitta nagyon gyengén blokkol.megvan a W,szép napot mindenkinek!

több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Felkerült a 3. teljes meccsünk is az NFL YouTube oldalára:






Teljes lista itt, eddig 55 meccsel:  www.youtube.com/playlist?list=PLRdw3IjKY2gljzUFGcwPcxF0jTM-GVcjc
több mint 7 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
egy jó hír: a Dallas elleni jövő heti meccsünket közvetíti a Sport tv 19:00-tól. Reggel meg remélem hogy végre lesz egy nagyon sima meccsünk 2 év után.
Pool94
Köszi, az infót! Reménykedni lehet, de én meglepődnék ha sima lenne, de a W kötelező!
több mint 7 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
egy jó hír: a Dallas elleni jövő heti meccsünket közvetíti a Sport tv 19:00-tól. Reggel meg remélem hogy végre lesz egy nagyon sima meccsünk 2 év után.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Úgy néz ki Yanda out.fasza.

Gillmore,KC,Wright,Doom tuti out.
Peter
Na az fasza...
Aztan megint ilyen körömragos meccs lesz, mint eddig mindegyik,...
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy néz ki Yanda out.fasza.

Gillmore,KC,Wright,Doom tuti out.

több mint 7 éve
gedam 5 696
A PFF a 2. legjobb secondary-nek teszi a miénket.

 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-secondaries-entering-week-7/

Hihetetlen, hogy mostanság elszartunk 3 meccset, az impotens O# miatt.
Voice
hát igen, fél lábbal már a rájácciban lennénk. tartok tőle, hogy idén csak egy csapat jut tovább a csoportunkból az ergya mérleg miatt, necces lesz, mivel pont a két rivális otthonában van az utsó két meccsünk
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A PFF a 2. legjobb secondary-nek teszi a miénket.

 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-secondaries-entering-week-7/

Hihetetlen, hogy mostanság elszartunk 3 meccset, az impotens O# miatt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Na akkor reggeli velemeny...

Mostanaban nem akarom kivagni Pees-t, nem tehetek rola a D az rendben van...
Es vegre vannak fiatalok akikre lehet terhet pakolni... Judon elkepeszto, Young szinten, nagyon kivancsi leszek mi lesz ebbol a ket jatekosbol... Webb pedig ugy jatszott, mint egy safety nem mint egy elteved szertaros. Ez a vedelem ev vegere eleg ütös lehet....

Na de az offense... Sajnos ugy latszik Flacconak nemcsak a laba de a szeme is megserult tavaly mert nem nagyon veszi eszre a tiszta celpontokat. Kicsit olyan mintha ket megoldas közül valasztana... Vagy beleerolteti annak a kezbe a labdat akire a snap alatt ep gondolt, vagy var 2-3 mp-ig es ellögyböli a checkdown fele a labdat. Nagyoon rosstul jatszik szegenykem. A Fal a sokat javult, de ez meg mindig nem eleg egy közepes szinthez. Egyetlen dolog ami tetszett az az hogy vegre ragaszkostunk a futashoz, akkor is amikor nem ment igazan, es nem paszoltattuk halalra Flaccot.

A W az W jövöheten jönnek a barnak
malkav
En nekem nincs rendben a D. 1. a filozofiank megemeszthetetlen, 2. konkretan ezen a meccsen a vasas O segitett nagyon. Remek taktikaval kezdtunk amit a fiuk jol is adtak elo, kivettuk a 2 sztart, Amiert a DL-nek nagy pacsi, mert gyakorlatilag ok oltek a futast kozepen igy Orr-M segithetett pasz ellen is. 3/4 keresztul "senkit" nem jatszottak meg, atmentunk takonyyba es koszonhetjuk PS-nek hogy sietett (tulsagosan), mert majd minden 8-10 yardos pasz ult onnantol.

Ez egy Ravens-PS volt barmilyen korulmenyyek kozott barmilyen eredmennyel, a Browns ellen izzadosabb lesz, de ne legyen igazam.
no
azért abból, hogy 21-0 után mi történik a pályán már nem nagyon indulnék ki, az idő gyilkolása mindent felülírt, nagyon helyesen!
gedam
Az idot a OFFnek kellett volna huzni futassal vagy minimum sikeres passzal first down-ok eleresevel. Ez nem sikerult. Erre az lett a taktika, hogy engedjuk oket haladni es nem 3and out? En kerek elnezest ha ez volt a terv, de akkor ezt hivjuk ccsapatszellemnek. Elottem van a kupaktanacs ahogy MM-Pees JH felugyelettel megbeszelik ne haladjatok majd mi engedjuk oket lassan es mindharman satani mosollyal vegyitett elegedetseggel az arcukon: ezzel meglepjuk oket. Bejott
no
nézd, 21-0-nál, 8 perccel a vége előtt elég kiszámítható a forgatókönyv. halálkonzervatívnak kell lenni! a támadók futnak hármat, kb. középen mindig ( erre ugye nem egy ördöglakat felkészülnie a d-nek), azt vagy sikerül a first down vagy nem, de az óra pörög. (engem inkább felbaszott, hogy akkor is volt tán két rossz passzkisérletünk, felesleges)
az ellenfél meg dobálja a hosszúkat, hátha bejön. ami 21-0 után volt, az már gárbidzstájm volt, belefért az a két td! (bent sem bliccelték már, mert mindenki védte a hátsórégiókat, nyilván úgy könnyebb passzolni)
gedam

13.30 tol 8.39 csinaltak az 1. TD csak itt meg a rengeteg bunti miatt 2elore 1 hatra mentek
8.39 21-7 volt es 6.50 visszaadtuk a labdat. 5.30 3 and 21 benyaltunk 30 yardot. 4.09 re 60 yardot haladtak. 6 db 50+ passzal probalkozott 8.39 tol. 1szer Coates verte JS-t, de elejtette TD-ert. 3.06 Judon sackje nelkul nem tudom mi lett volna ha ott TD csinalnak. A 2. TD-nal 1perc 26mp alatt mentek vegig, ennel nem lehetett volna sokkal gyorsabban, de ezt hivhattuk volna GT-nak.

A lenyeg hogy megvan. Ez must win volt es hoztuk, tartasbol jeles a tobbit hagyjuk.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ha túl agresszívak vagyunk és annyi idejük és időkérésük marad,hogy meg onside kicket sem kell rúgniuk akkor meg az a baj.21-0-nál van hátra 8 perc vagy mennyi egyértelmű a prevent D.

Peter
Azt en nem lattam hogy tul agresszivok lettunk volna, de volt 9-10 3 and out, de ezen kivul sem haladtak sehogy sem, talan 2-3 1.downt ertek el, erre feladtuk es minden aron vedtuk a hosszut. Nem szolok egy szot sem mert egy atomi pontossaggal kiszamitott es vegrehajtott garbage time-ot lathattunk ezek szerint.
több mint 7 éve
gedam 5 696
Na akkor reggeli velemeny...

Mostanaban nem akarom kivagni Pees-t, nem tehetek rola a D az rendben van...
Es vegre vannak fiatalok akikre lehet terhet pakolni... Judon elkepeszto, Young szinten, nagyon kivancsi leszek mi lesz ebbol a ket jatekosbol... Webb pedig ugy jatszott, mint egy safety nem mint egy elteved szertaros. Ez a vedelem ev vegere eleg ütös lehet....

Na de az offense... Sajnos ugy latszik Flacconak nemcsak a laba de a szeme is megserult tavaly mert nem nagyon veszi eszre a tiszta celpontokat. Kicsit olyan mintha ket megoldas közül valasztana... Vagy beleerolteti annak a kezbe a labdat akire a snap alatt ep gondolt, vagy var 2-3 mp-ig es ellögyböli a checkdown fele a labdat. Nagyoon rosstul jatszik szegenykem. A Fal a sokat javult, de ez meg mindig nem eleg egy közepes szinthez. Egyetlen dolog ami tetszett az az hogy vegre ragaszkostunk a futashoz, akkor is amikor nem ment igazan, es nem paszoltattuk halalra Flaccot.

A W az W jövöheten jönnek a barnak
malkav
En nekem nincs rendben a D. 1. a filozofiank megemeszthetetlen, 2. konkretan ezen a meccsen a vasas O segitett nagyon. Remek taktikaval kezdtunk amit a fiuk jol is adtak elo, kivettuk a 2 sztart, Amiert a DL-nek nagy pacsi, mert gyakorlatilag ok oltek a futast kozepen igy Orr-M segithetett pasz ellen is. 3/4 keresztul "senkit" nem jatszottak meg, atmentunk takonyyba es koszonhetjuk PS-nek hogy sietett (tulsagosan), mert majd minden 8-10 yardos pasz ult onnantol.

Ez egy Ravens-PS volt barmilyen korulmenyyek kozott barmilyen eredmennyel, a Browns ellen izzadosabb lesz, de ne legyen igazam.
no
azért abból, hogy 21-0 után mi történik a pályán már nem nagyon indulnék ki, az idő gyilkolása mindent felülírt, nagyon helyesen!
gedam
Az idot a OFFnek kellett volna huzni futassal vagy minimum sikeres passzal first down-ok eleresevel. Ez nem sikerult. Erre az lett a taktika, hogy engedjuk oket haladni es nem 3and out? En kerek elnezest ha ez volt a terv, de akkor ezt hivjuk ccsapatszellemnek. Elottem van a kupaktanacs ahogy MM-Pees JH felugyelettel megbeszelik ne haladjatok majd mi engedjuk oket lassan es mindharman satani mosollyal vegyitett elegedetseggel az arcukon: ezzel meglepjuk oket. Bejott
no
nézd, 21-0-nál, 8 perccel a vége előtt elég kiszámítható a forgatókönyv. halálkonzervatívnak kell lenni! a támadók futnak hármat, kb. középen mindig ( erre ugye nem egy ördöglakat felkészülnie a d-nek), azt vagy sikerül a first down vagy nem, de az óra pörög. (engem inkább felbaszott, hogy akkor is volt tán két rossz passzkisérletünk, felesleges)
az ellenfél meg dobálja a hosszúkat, hátha bejön. ami 21-0 után volt, az már gárbidzstájm volt, belefért az a két td! (bent sem bliccelték már, mert mindenki védte a hátsórégiókat, nyilván úgy könnyebb passzolni)
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ha túl agresszívak vagyunk és annyi idejük és időkérésük marad,hogy meg onside kicket sem kell rúgniuk akkor meg az a baj.21-0-nál van hátra 8 perc vagy mennyi egyértelmű a prevent D.

Szerkesztette: Peter

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Na akkor reggeli velemeny...

Mostanaban nem akarom kivagni Pees-t, nem tehetek rola a D az rendben van...
Es vegre vannak fiatalok akikre lehet terhet pakolni... Judon elkepeszto, Young szinten, nagyon kivancsi leszek mi lesz ebbol a ket jatekosbol... Webb pedig ugy jatszott, mint egy safety nem mint egy elteved szertaros. Ez a vedelem ev vegere eleg ütös lehet....

Na de az offense... Sajnos ugy latszik Flacconak nemcsak a laba de a szeme is megserult tavaly mert nem nagyon veszi eszre a tiszta celpontokat. Kicsit olyan mintha ket megoldas közül valasztana... Vagy beleerolteti annak a kezbe a labdat akire a snap alatt ep gondolt, vagy var 2-3 mp-ig es ellögyböli a checkdown fele a labdat. Nagyoon rosstul jatszik szegenykem. A Fal a sokat javult, de ez meg mindig nem eleg egy közepes szinthez. Egyetlen dolog ami tetszett az az hogy vegre ragaszkostunk a futashoz, akkor is amikor nem ment igazan, es nem paszoltattuk halalra Flaccot.

A W az W jövöheten jönnek a barnak
malkav
En nekem nincs rendben a D. 1. a filozofiank megemeszthetetlen, 2. konkretan ezen a meccsen a vasas O segitett nagyon. Remek taktikaval kezdtunk amit a fiuk jol is adtak elo, kivettuk a 2 sztart, Amiert a DL-nek nagy pacsi, mert gyakorlatilag ok oltek a futast kozepen igy Orr-M segithetett pasz ellen is. 3/4 keresztul "senkit" nem jatszottak meg, atmentunk takonyyba es koszonhetjuk PS-nek hogy sietett (tulsagosan), mert majd minden 8-10 yardos pasz ult onnantol.

Ez egy Ravens-PS volt barmilyen korulmenyyek kozott barmilyen eredmennyel, a Browns ellen izzadosabb lesz, de ne legyen igazam.
no
azért abból, hogy 21-0 után mi történik a pályán már nem nagyon indulnék ki, az idő gyilkolása mindent felülírt, nagyon helyesen!
gedam
Az idot a OFFnek kellett volna huzni futassal vagy minimum sikeres passzal first down-ok eleresevel. Ez nem sikerult. Erre az lett a taktika, hogy engedjuk oket haladni es nem 3and out? En kerek elnezest ha ez volt a terv, de akkor ezt hivjuk ccsapatszellemnek. Elottem van a kupaktanacs ahogy MM-Pees JH felugyelettel megbeszelik ne haladjatok majd mi engedjuk oket lassan es mindharman satani mosollyal vegyitett elegedetseggel az arcukon: ezzel meglepjuk oket. Bejott
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na akkor reggeli velemeny...

Mostanaban nem akarom kivagni Pees-t, nem tehetek rola a D az rendben van...
Es vegre vannak fiatalok akikre lehet terhet pakolni... Judon elkepeszto, Young szinten, nagyon kivancsi leszek mi lesz ebbol a ket jatekosbol... Webb pedig ugy jatszott, mint egy safety nem mint egy elteved szertaros. Ez a vedelem ev vegere eleg ütös lehet....

Na de az offense... Sajnos ugy latszik Flacconak nemcsak a laba de a szeme is megserult tavaly mert nem nagyon veszi eszre a tiszta celpontokat. Kicsit olyan mintha ket megoldas közül valasztana... Vagy beleerolteti annak a kezbe a labdat akire a snap alatt ep gondolt, vagy var 2-3 mp-ig es ellögyböli a checkdown fele a labdat. Nagyoon rosstul jatszik szegenykem. A Fal a sokat javult, de ez meg mindig nem eleg egy közepes szinthez. Egyetlen dolog ami tetszett az az hogy vegre ragaszkostunk a futashoz, akkor is amikor nem ment igazan, es nem paszoltattuk halalra Flaccot.

A W az W jövöheten jönnek a barnak
malkav
En nekem nincs rendben a D. 1. a filozofiank megemeszthetetlen, 2. konkretan ezen a meccsen a vasas O segitett nagyon. Remek taktikaval kezdtunk amit a fiuk jol is adtak elo, kivettuk a 2 sztart, Amiert a DL-nek nagy pacsi, mert gyakorlatilag ok oltek a futast kozepen igy Orr-M segithetett pasz ellen is. 3/4 keresztul "senkit" nem jatszottak meg, atmentunk takonyyba es koszonhetjuk PS-nek hogy sietett (tulsagosan), mert majd minden 8-10 yardos pasz ult onnantol.

Ez egy Ravens-PS volt barmilyen korulmenyyek kozott barmilyen eredmennyel, a Browns ellen izzadosabb lesz, de ne legyen igazam.
no
azért abból, hogy 21-0 után mi történik a pályán már nem nagyon indulnék ki, az idő gyilkolása mindent felülírt, nagyon helyesen!
gedam
Nyilvan ilyenkor az a taktika, hogy engedi a rövidelkapasokat, es probaljak belül földrevinni az elkapot.... ilyenkor adni kelll ez elkapoknak egy kis teret.

Arra gondoltam, hogy egesz pefas a Sec igy hogy JS megint jol jatszik, es Young sem tunik elveszetnek a szelen. Ebben a Defben most latok potencialt, föleg a kesöbbi körös fiatalok meglepöen jo teljesitmenye miatt, es igazabol jövöre Williamsat leszamitva mindenki marad..(Jo azert Webb nem biztos)
több mint 7 éve
gedam 5 696
Na akkor reggeli velemeny...

Mostanaban nem akarom kivagni Pees-t, nem tehetek rola a D az rendben van...
Es vegre vannak fiatalok akikre lehet terhet pakolni... Judon elkepeszto, Young szinten, nagyon kivancsi leszek mi lesz ebbol a ket jatekosbol... Webb pedig ugy jatszott, mint egy safety nem mint egy elteved szertaros. Ez a vedelem ev vegere eleg ütös lehet....

Na de az offense... Sajnos ugy latszik Flacconak nemcsak a laba de a szeme is megserult tavaly mert nem nagyon veszi eszre a tiszta celpontokat. Kicsit olyan mintha ket megoldas közül valasztana... Vagy beleerolteti annak a kezbe a labdat akire a snap alatt ep gondolt, vagy var 2-3 mp-ig es ellögyböli a checkdown fele a labdat. Nagyoon rosstul jatszik szegenykem. A Fal a sokat javult, de ez meg mindig nem eleg egy közepes szinthez. Egyetlen dolog ami tetszett az az hogy vegre ragaszkostunk a futashoz, akkor is amikor nem ment igazan, es nem paszoltattuk halalra Flaccot.

A W az W jövöheten jönnek a barnak
malkav
En nekem nincs rendben a D. 1. a filozofiank megemeszthetetlen, 2. konkretan ezen a meccsen a vasas O segitett nagyon. Remek taktikaval kezdtunk amit a fiuk jol is adtak elo, kivettuk a 2 sztart, Amiert a DL-nek nagy pacsi, mert gyakorlatilag ok oltek a futast kozepen igy Orr-M segithetett pasz ellen is. 3/4 keresztul "senkit" nem jatszottak meg, atmentunk takonyyba es koszonhetjuk PS-nek hogy sietett (tulsagosan), mert majd minden 8-10 yardos pasz ult onnantol.

Ez egy Ravens-PS volt barmilyen korulmenyyek kozott barmilyen eredmennyel, a Browns ellen izzadosabb lesz, de ne legyen igazam.
no
azért abból, hogy 21-0 után mi történik a pályán már nem nagyon indulnék ki, az idő gyilkolása mindent felülírt, nagyon helyesen!
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Feltavnal vezetjuk a diviziot 😊
Igor
Ez mindent el is mond a csoportról...