Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Az enyém:

6: R1P6
DE DEFOREST BUCKNER
OREGON
36: R2P5
OT JASON SPRIGGS
INDIANA
70: R3P7
CB ARTIE BURNS
MIAMI (FLA.)
104: R4P6
G JOSHUA GARNETT
STANFORD
130: R4P32
WR RASHARD HIGGINS
COLORADO STATE
132: R4P34
CB KEVON SEYMOUR
SOUTHERN CALIFORNIA
134: R4P36
OLB ERIC STRIKER
OKLAHOMA
182: R6P7
DT ANTWAUN WOODS
SOUTHERN CALIFORNIA
209: R6P34
DE ROMEO OKWARA
NOTRE DAME

Tetszik így elsőre.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Persze engem is lehetne basztatni, de mán annyitse érek, hogy rámköpjenek. Najó az Ezredes adott egy lájkot Boydra 😀
sutianap
A Bástya elvtársak néha így járnak.
😀
kátrány
Szerénység, kérem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Froclizni se szabad? Én kifejezettel rühellem Bruknert. A fogadásban bennevagyok, lehet hoszzútávú is, addig kibírjuk a bólon 😉 bár a koherencia rendszert neked kéne összedobni a Brukner vs. Bosa összevetésben, mer ugye Joey ténykedése látványosabb. Az igazi ízt az adná, ha behúznátok Bosát. Persze engem is lehetne basztatni, de mán annyitse érek, hogy rámköpjenek. Najó az Ezredes adott egy lájkot Boydra 😀
sutianap
A draftnál engem nem a személyek érdekelnek, hanem a posztok. Ezért nem is véleményezem a személyeket külön. És ezt sokszor leírtam. Az, hogy kiből mi lesz, azt nem tudhatjuk előre. Engem az érdekel, hogy jöjjön CB az 1-2. körben (bár részemről inkább az elsőben). Hogy a csapat x-ben látja ezt, vagy a mindenki által várt y-ban, az nem érdekel, csak az idő dönti el, hogy jó döntés volt, vagy sem.

A Boyd-pickre azért kaptál mégis lájkot, mert a sablontól eltér (a mi esetünkben talán meglepetésszerű választás lenne a WR a 2. körben), de mégis indokolható, ráadásul hazai gyerek, így az kifejezetten tetszik. Szóval az a mockoktól eltérő, de számomra több szempontból is tetszetős, azaz különleges választás volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Persze engem is lehetne basztatni, de mán annyitse érek, hogy rámköpjenek. Najó az Ezredes adott egy lájkot Boydra 😀
sutianap
A Bástya elvtársak néha így járnak.
😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Froclizni se szabad? Én kifejezettel rühellem Bruknert. A fogadásban bennevagyok, lehet hoszzútávú is, addig kibírjuk a bólon 😉 bár a koherencia rendszert neked kéne összedobni a Brukner vs. Bosa összevetésben, mer ugye Joey ténykedése látványosabb. Az igazi ízt az adná, ha behúznátok Bosát. Persze engem is lehetne basztatni, de mán annyitse érek, hogy rámköpjenek. Najó az Ezredes adott egy lájkot Boydra 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én egy Bosa vs Buckner fogadásban bármikor benne vagyok, kinek lesz jobb karrierje.
Csak az a baj, hogy az ilyen fogadásokra 4-5-10 évet kell várni... és annyit nem ér meg néhány sör.

A többi pontod elég irreleváns.. attól pl hogy Hargrave TOP 100, Ridgeway simán lehet TOP 80.. és megint nem ez a lényeg szerintem, hanem ki a jobb fit/kinek lesz jobb karrierje, stb
Ha megnyugtat, nálam is ez a maradék két DT/NT volt kiemelve.. vagy, az alternatíva: átmehetek én is cseszegetni a mondjuk a 3. körös DB-det akinél én 100+ pickkel később húztam jobbat 😛

Bőven van benne lutri, de tudod jól.
Peace.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Én kedvelem Bucknert, csak 1/6-ra 3-4DE... ezzel a gondolattal azért barátkozni kell, mert akkor jobb ha Calais Campbell lesz a srácból. Bucknerből mondjuk kibukhat a dolog, én lehet Bosát vittem volna.

Spencenek örülnék nagyon viszont a másodikban. 😊 Ogbah szerintem 4-3 DE lesz a profik között.

Colemant viszont én békén hagynám. Egy Jihad Ward pick nálam kinézett volna itt még Bosa/Buckner első körrel is. Persze ezzel maradna a Monroe (Hurst)-Urshell (Jensen) vakoldal ami azért khmmm... nem egy életbiztosítás.

És ezt így végiggondolva, brutál mennyivel erősebb D oldalon a draft. Nagyjából Stanley és a második körben a WR lehetne alternatívája kb 8 lehetséges D picknek az első három körben...
A rutgerses srác lett volna a harmadik körös WR Igor? Mert szerintem Ő nem lesz fent a boardunkon.

Ridgway helyett is szóba jöhetett volna még Hargrave vagy Collins... Amennyire a DT class mainstream eleje nem tetszik annyira goromba a mezőny második fele (2-3-4 kör).

Sharpe helyett én homer picként Russelt húztam volna 😀 és just for fun Cardalet is berántottam volna a Ngakoue helyett.

Úgy alles zusammen postázhatnád Oz-nak mert Coleman kivételével minden pick rendben van nálam 😊
Blaise
1 szerintem Bosa, neverever Brukner Sigfried, sehússehalmackó
2 ez a Spensz megin a hol dobjunk a kukába hagyományokat követné?
3 a Kolman a soharendbenem jövő végig IR-list gazdagító lilák tablójában
4 124en ment Hargrave még mindig őt húznám 104en is, mintahogy szerintem in100 lesz egyébkén - külömbe jó párja lenne Siegfdridnek a teljesítmény/fizetés listán
utána viszont tetszik, ölég káprázatosan tolta ki a mesterhármast Igor


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nekem tetszik ez a mock.szép munka Igor!

több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Carroo - a statjaival/képességeivel semmi gond, de még egy asszonyveröt nem mertem bevállalni 😊
Igor
... és valahol Worley-vel is ez lenne a baj...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Carroo - a statjaival/képességeivel semmi gond, de még egy asszonyveröt nem mertem bevállalni 😊

Higgins volt akivel szemeztem, de nagyobb neednek iteltem az OL-t.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én kedvelem Bucknert, csak 1/6-ra 3-4DE... ezzel a gondolattal azért barátkozni kell, mert akkor jobb ha Calais Campbell lesz a srácból. Bucknerből mondjuk kibukhat a dolog, én lehet Bosát vittem volna.

Spencenek örülnék nagyon viszont a másodikban. 😊 Ogbah szerintem 4-3 DE lesz a profik között.

Colemant viszont én békén hagynám. Egy Jihad Ward pick nálam kinézett volna itt még Bosa/Buckner első körrel is. Persze ezzel maradna a Monroe (Hurst)-Urshell (Jensen) vakoldal ami azért khmmm... nem egy életbiztosítás.

És ezt így végiggondolva, brutál mennyivel erősebb D oldalon a draft. Nagyjából Stanley és a második körben a WR lehetne alternatívája kb 8 lehetséges D picknek az első három körben...
A rutgerses srác lett volna a harmadik körös WR Igor? Mert szerintem Ő nem lesz fent a boardunkon.

Ridgway helyett is szóba jöhetett volna még Hargrave vagy Collins... Amennyire a DT class mainstream eleje nem tetszik annyira goromba a mezőny második fele (2-3-4 kör).

Sharpe helyett én homer picként Russelt húztam volna 😀 és just for fun Cardalet is berántottam volna a Ngakoue helyett.

Úgy alles zusammen postázhatnád Oz-nak mert Coleman kivételével minden pick rendben van nálam 😊

Szerkesztette: Blaise
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Persze, sőt, örülök neki, hogy betettétek. Én is be akartam rakni, csak este már fáradt/lusta voltam 😊

Az 1/6 a szokásos Buckner vs Stanley dilemma helyett (ami nálam országos egyes) Buckner v Bosa v Stanley-vé fajult, mert 1/5-re kiment Hargreaves... így már érdekesebb a dolog de szerintem már írtam, hogy én ebben a melák állatban nagyon hiszek.

2/36-ra Spence vs Ogbah volt a választék, ez volt a legnagyobb dilemmám egész drafton, 3. körben meg már annyira elfogytak az OT-k, hogy úgy éreztem később esélytelen lesz. Jogos, hogy itt egy WR-t lehetett volna esetleg (pláne hogy Seumalo befért még később), de a kedvenceim már kimentek eddigre sajnos.

Seumalo lehet picit reach, de az egyik legjobb guard passprotectionben, Sharpe / Ngakoue pedig mindkettő nyers/project jellegű, de igazából a CB class-szal nem voltam kibékülve, más óriási need-et pedig nem láttam.
Marshall pedig speedster, egy home-run threat a 6. körben szerintem már belefér, Kalan Reed (aki amúgy Southern Miss, csak elírtam) meg PFF.

Az a véleményem, hogy a CB poszt a legnehezebben értékelhető, és a legkockázatosabb poszt (a PFF is itt tér el leginkább a draftoldalaktól, már-már vicces mértékben), és ha Artie Burns-ök mennek 2. körben, akkor ott azért valami még mindig nem stimmel.. lásd a DePodestás storyt, scouting vs objektív data.

Tradelni amúgy nem lehetett (különben kegyetlen hosszú lett volna), voltak helyek mikor én is szívesen mozogtam volna, de alapvetően elégedett vagyok. Coleman, Sharpe és Ngakoue a legkockázatosabb pickek szerintem.
Próbáltam a BPA-t keverni needekkel, és így talán 1-2 poszt kimaradt, de hát sosem lehet az embernek elég falembere 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Igor volt oly jó és draftolt egyet nekünk a mock draft játékban, engedélye nélkül, de remélem harag nélkül:

1/6 DeForest Buckner, DE (Oregon)
2/36 Noah Spence, OLB (Eastern Kentucky)
3/70 Shon Coleman, OT/OG (Auburn)
4/104 Hassan Ridgeway, NT (Texas)
4/130 Isaac Seumalo, OG (Oregon State)
4/132 Tajae Sharpe, WR (UMass)
4/134 Yannick Ngakoue, OLB (Maryland)
6/182 Keith Marshall, RB (Georgia)
6/209 Kalan Reed, CB (Oregon)

Secondarybe nem sok minden jött (mondjuk Reed a PFF szerint nagy király, és ilyen névvel muszáj volt 😊), meg én a falak/pass rush erősítésének híve vagyok 😊 Nézegettem TE-t is, de sose jött ki jól.

A negyedik kör so-so, 20-55 között szvsz nagyon tele van a class (ha van élőben egy kis mázlink 70-re még húzhatunk valami nagyon jót, talán ott nagyobb DT rush lesz.. az itt nem igazán valósult meg, lásd Ridgeway 104-re. Viszont az OL posztok eléggé kiürültek..

Mondjuk IRL nem lesz ekkora trollkodás egy-két GM részéről (khm, Jacksonville) meg mondjuk úgy 7. körben in general...
Aztán persze ki tudja.
Igor
itt pedig a játék tracker-je:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1noCbauCN6xx4uPdbDyMF13cOk01VCYXZsp7imQhIZ20/edit?pref=2&pli=1#gid=0

Bruckner over Stanley nekem nem adja, de érthető, jó pick, viszont amit a Spence húzás nekem nagyon ott van.
Coleman a leukémia után nekem kicsit no-go, ott talán (ugye én Ramsey-t vittem volna elsőben) jöhetett volna a DE/WR... elnézve a bent lévőket, mondjuk Caroo
Ridgeway és Seumalo tetszik.
Sharp érdekes gondolat, kicsit talán több izom kéne rá, de nem rossz elképzelés. Viszont a draft sexy pickje Igortól szerintem Ngakoue. Maryland-i gyerek és szép sebességgel, bár talán csak ennyi van benne, de ha oda kell érni, Ő oda tud érni a QB-hoz... megalike! 😀
Ami nem tetszik, a három fiatal futó mellett (Taliga, Buck, West) az RB húzás... ráadásként ott van még Magee is... itt inkább a Worley CB, vagy character issue kizárás miatt Young CB húzás jött volna nálam, de látom azt, futóból sose elég... ettől még 😊
Emiatt pedig (bár nomen est omen) mégse jött volna nekem Reed... ott mondjuk Fejedelem mint fun pick, vagy Tyrone Holmes még LB-nek...

Összességében azért bejött a drafotd Igor, köszi! 😊
Collapo
Buckner jó játékos lesz, ő jó húzás.
Igazán egy pár helyes Letradenek örülnék és ott egy OT-húzni Stanley, ha bent van vagy Conklin.

Spance egy nagyon szexi pick. Nagy fogás lenne, kiváló pass rusher lesz és, ha van, akinek meg jött az esze sztem ő.

Coleman-t annyira nem ismerem.De az első kör miatt ide nem O fal ba húznék, ha csak nincs valami nagy csúszás. Mondjuk egy CB.

Ridgeway Pick tetszik a legjobban szerintem ő nagy jó játékos lehet, ha kicsit csiszolnak a technikáján.

A többi játékost nem igen ismerem, de igazából az már lutri, hogy kiből mi lesz.

Mindenesetre kíváncsian várom a draftot, hiszem 1/6 ról nagyon sok féle képpen el lehet indulni és nyilván ez befolyásolja a későbbi pickkeket. Igazából húzhatnánk Baltimore-i hagyományoknak megfelelően egy defensive playat, aki megcsinálja a nagy játékokat, de, ha Monroe lesérül, amire van esély, akkor ütik verik Flaccot megint, mert mögötte senki....és a 100+ millás Frencsájz kúbét nem verethetjük szét.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igor volt oly jó és draftolt egyet nekünk a mock draft játékban, engedélye nélkül, de remélem harag nélkül:

1/6 DeForest Buckner, DE (Oregon)
2/36 Noah Spence, OLB (Eastern Kentucky)
3/70 Shon Coleman, OT/OG (Auburn)
4/104 Hassan Ridgeway, NT (Texas)
4/130 Isaac Seumalo, OG (Oregon State)
4/132 Tajae Sharpe, WR (UMass)
4/134 Yannick Ngakoue, OLB (Maryland)
6/182 Keith Marshall, RB (Georgia)
6/209 Kalan Reed, CB (Oregon)

Secondarybe nem sok minden jött (mondjuk Reed a PFF szerint nagy király, és ilyen névvel muszáj volt 😊), meg én a falak/pass rush erősítésének híve vagyok 😊 Nézegettem TE-t is, de sose jött ki jól.

A negyedik kör so-so, 20-55 között szvsz nagyon tele van a class (ha van élőben egy kis mázlink 70-re még húzhatunk valami nagyon jót, talán ott nagyobb DT rush lesz.. az itt nem igazán valósult meg, lásd Ridgeway 104-re. Viszont az OL posztok eléggé kiürültek..

Mondjuk IRL nem lesz ekkora trollkodás egy-két GM részéről (khm, Jacksonville) meg mondjuk úgy 7. körben in general...
Aztán persze ki tudja.
Igor
itt pedig a játék tracker-je:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1noCbauCN6xx4uPdbDyMF13cOk01VCYXZsp7imQhIZ20/edit?pref=2&pli=1#gid=0

Bruckner over Stanley nekem nem adja, de érthető, jó pick, viszont amit a Spence húzás nekem nagyon ott van.
Coleman a leukémia után nekem kicsit no-go, ott talán (ugye én Ramsey-t vittem volna elsőben) jöhetett volna a DE/WR... elnézve a bent lévőket, mondjuk Caroo
Ridgeway és Seumalo tetszik.
Sharp érdekes gondolat, kicsit talán több izom kéne rá, de nem rossz elképzelés. Viszont a draft sexy pickje Igortól szerintem Ngakoue. Maryland-i gyerek és szép sebességgel, bár talán csak ennyi van benne, de ha oda kell érni, Ő oda tud érni a QB-hoz... megalike! 😀
Ami nem tetszik, a három fiatal futó mellett (Taliga, Buck, West) az RB húzás... ráadásként ott van még Magee is... itt inkább a Worley CB, vagy character issue kizárás miatt Young CB húzás jött volna nálam, de látom azt, futóból sose elég... ettől még 😊
Emiatt pedig (bár nomen est omen) mégse jött volna nekem Reed... ott mondjuk Fejedelem mint fun pick, vagy Tyrone Holmes még LB-nek...

Összességében azért bejött a drafotd Igor, köszi! 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Szerintetek Julian Wilson miért nem kapott tavaly semmi szerepet?! Sérült volt vagy micsoda? Egyetemen nagyon szerettem a játékát és el nem hiszem, hogy sokkal szarabb lett volna, mint Arrington vagy Lewis.
cikesz
IR-en volt.eltörte a lábát a TC-ben
Peter
Ja így már értem, akkor csak erről lemaradtam.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintetek Julian Wilson miért nem kapott tavaly semmi szerepet?! Sérült volt vagy micsoda? Egyetemen nagyon szerettem a játékát és el nem hiszem, hogy sokkal szarabb lett volna, mint Arrington vagy Lewis.
cikesz
IR-en volt.eltörte a lábát a TC-ben

több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Szerintetek Julian Wilson miért nem kapott tavaly semmi szerepet?! Sérült volt vagy micsoda? Egyetemen nagyon szerettem a játékát és el nem hiszem, hogy sokkal szarabb lett volna, mint Arrington vagy Lewis.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
Regular Season menetrend kihirdetése mikorra várható?
kg0412
Az április 18-i hétre ígérik.
több mint 8 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Regular Season menetrend kihirdetése mikorra várható?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van valami tippetek a draftra gondolok itt főleg a későbbi körökre?
malkav
Ezt sokminden meghatározhatja szerintem.az első kőr ha maradunk 6-on kb belőhető 2-3 játékosra,(persze ha Ramsey vagy bárki megbukik egy drogteszten vagy valaki leüti a csaját ez még változhat).a 2-3 kör vszeg OL és egy a passzvédekezésünket segítő playa lesz szerintem:cover LB,DB,Passrusher.ha ezek megvannak ami számít még a jövő évi lejárósok,hiába Davis van második helyen NT-ként a DC-on én várok egy project classic NT-t,egy vagy akár két OL-t ,egy cornert és egy WR-t a negyedikben és onnan lefelé.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Van valami tippetek a draftra gondolok itt főleg a későbbi körökre?
malkav
4-7. körre gondolsz? Vagy 2-4. körre?
Vrij6
Igazából mindegy. Amire van tipp az érdekel
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Van valami tippetek a draftra gondolok itt főleg a későbbi körökre?
malkav
4-7. körre gondolsz? Vagy 2-4. körre?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Van valami tippetek a draftra gondolok itt főleg a későbbi körökre?
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Ha Kruger,Mcphee,JJ elég atletikus volt linebackernek akkor Bosanak sem lehet gond.egyébként 20 éves az ember,bőven behízhat endnek is vagy akár visszálhatunk (nem Bosa miatt) 43-ra.Doom,Suggs öregek,A.Brown,Zadarius,Z.Orr is onnan jönnek Jernigennek is az a sémája és sokkal könnyebb embert találni rá drafton,FA-n pedig olcsóbbak valamivel.de Én Buckner párti vagyok,az embert double teamezték egész évben és így is produktív volt.Hargravestől nem vagyok elajúlva,1/6-ra nem egy olyan cornert szeretnék aki STben látok két évig.
Peter
bosa-t is szinte mindig két ember fogta, és eléggé dominálta az ellenfelet.


több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ha Kruger,Mcphee,JJ elég atletikus volt linebackernek akkor Bosanak sem lehet gond.egyébként 20 éves az ember,bőven behízhat endnek is vagy akár visszálhatunk (nem Bosa miatt) 43-ra.Doom,Suggs öregek,A.Brown,Zadarius,Z.Orr is onnan jönnek Jernigennek is az a sémája és sokkal könnyebb embert találni rá drafton,FA-n pedig olcsóbbak valamivel.de Én Buckner párti vagyok,az embert double teamezték egész évben és így is produktív volt.Hargravestől nem vagyok elajúlva,1/6-ra nem egy olyan cornert szeretnék aki STben látok két évig.