Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igor
Kaufusit én nem tartom nagy was ist dasnak szerintem nem lesz több mint szituációs pass rusher. Dixonban nem látom a feautre backet, jövőre nála sokkal jobb backek fognak kijönni szép számmal, ennyi időt pedig adhattunk volna Bucknak meg Talianak, Forsett fizetése ennyi rookie mellett elviselhető (értsd ha szükség lesz veteránra más poszton akkor minek gyűjtögettünk ennyi picket a középső körre) így bár Dixon jó fit Tresman rendszerébe nagy stealnek nem gondolom (A+ helyett B) . Ráadásul 4 éve kapja az ívet és volt két sérülése is már. A többiben nagyon nem tér el a véleményem.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Pont akartam már kérdezni, hogy mikor írsz egy kis összegzést. 😊

Én Stanleyben nagyon bízom, hogy jó lesz hosszú távon is, Correa nekem is reach, Spence volt itt nekem a kívánság, na mindegy, reméljük megérte ezt a 2. kört...

Kaufusi itt teljesen király, 4-ben szerintem nem lett volna már bent.

A többi playának jobban utána kell néznem, annyira nem ismertem/ismerem őket.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1.kör 6.választás: Ronnie Stanley (OT) [Notre Dame]
B+
Bár nem a kedvencem, s nekem picit reachszagú.. ha Tunsillal gond lesz, ő a legjobb OT, úgyhogy érthető választás.

2.kör 42.választás: Kamalei Correa (OLB) [Boise State]
C-
Nálam reach.. mint ahogy már írtam, lehet túltaktikáztuk picit a dolgot.. legalább need-re jött.

3.kör 70.választás: Bronson Kaufusi (DE) [BYU]
A
Már áradoztam róla, BPA, needre jött.. nincs miről beszélni.

4.kör 104.választás: Tavon Young (CB) [Temple]
B+
Nem vészes választás, egy-két ember még a bentlévőkből jobban tetszett volna.. de alapvetően kedvelem, mégha csak slot CB lesz is belőle.

4.kör 107.választás: Chris Moore (WR) [Cincinnati]
D+
Ez nálam elég nagy reach, nem is kedvelem Moore-t ebből a classból.. és ha gyors receivert akartunk volna húzni, akkor is szívesebben fogadtam volna mást.

4.kör 130.választás: Alex Lewis (OT) [Nebraska]
B-
Szerintem a project OT-k közül viszonylag hamar húztuk (talán Judon helyéig kitartott volna).. igaz azok közé tartozik, akikben szerintem lehet potenciál, a nagy hármas+Spriggs szint után ugyanis mindenki elég necc.

4.kör 132.választás: Willie Henry (DT) [Michigan]
A-
Szerintem steal, csak nagy kérdés mennyi snapet kap majd..

4.kör 134.választás: Kenneth Dixon (RB) [Louisiana Tech]
A+
Két éven belül kezdőfutó lesz, TOP 5 húzás az egész drafton, minden csapat minden pickjét figyelembe véve.

5.kör 146.választás: Matt Judon (OLB) [Grand Valley State]
B
Needre jött hátha beválik.. én nem vagyok annyira oda érte, mint más FCS-rajongók.. szerintem nagyon project-jellegű a srác.. de hátha.

6.kör 182.választás: Keenan Reynolds (WR) [Navy]
C
Kedvelem mint játékost, és látok benne némi potenciált, igaz nem túl sokat (Campanaro a szememben jobb pick volt kb. ugyanerre a posztra).. de ettől függetlenül valahogy nem vagyok elájulva a picktől..

7.kör 202.választás: Maurice Canady (CB) [Virginia]
B+
Itt egész jó pick, meglátjuk megéri a rostert.


Összességében mondjuk egy szolid B+, figyelembe véve a letrade-t amiből szerintem használható embereket húztunk.. de a 2/42-es választásért annyira nem vagyok oda.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mit gondoltok ki lesz a 3 RB aki rosteren marad?
malkav
Szerintem csak Buck helye biztos jelen pillanatban.hatalmas csata lesz a campben de más poziciókban is,fájdalmas döntésekkel a végén.
Peter
egyetértek, én Buck és az újonc helyét érzem biztosnak, Talicskaferreró sosem egészséges, Forsett pedig drága... nagyon kiváncsi vagyok ki marad meg szeptemberre..
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mit gondoltok ki lesz a 3 RB aki rosteren marad?
malkav
Szerintem csak Buck helye biztos jelen pillanatban.hatalmas csata lesz a campben de más poziciókban is,fájdalmas döntésekkel a végén.

több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lesz,ami lesz és a Bart Scott-i / Jameel McClain-i hagyományok folytatásában mindig jó bízni. 😊
kátrány
Volt ott még Ellerbe meg Bynes. Ők is kezdők. Orr lehet a következő
Blaise
Tudtam,hogy valakit elfelejtek,pedig Ellerbe nagy kedvencem volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mit gondoltok ki lesz a 3 RB aki rosteren marad?
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Lesz,ami lesz és a Bart Scott-i / Jameel McClain-i hagyományok folytatásában mindig jó bízni. 😊
kátrány
Volt ott még Ellerbe meg Bynes. Ők is kezdők. Orr lehet a következő

Szerkesztette: Blaise
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kicsit visszanéztem az elmúlt évek draftjait, és OLB/DE-ben nem szoktunk nagyon mellényúlni... Azért Kruger, McPhee elég jó pickek voltak, Upshaw-t sem tartom katasztrófálisnak, ZSmith meg Simon sem voltak olyan rosszak eddig. Úgyhogy remélem Észak-Koreaból is lesz vmi.... de szerintem minimum hogy Upshaw szintet hozza. Azt azonban el kell ismerni, hogy WR és CB draftban borzalmasak vagyunk.....
Összességében mi a véleményetek a draftról ?
malkav
Korea teljesen más típusú játékos mint Upshaw.Upshaw szerepét inkább Smith fogja átvenni.amit az elkapókról írtál azt adom (nehéz is lenne tagadni) de a corner draftokban nincs igazad mert korai körökben Jimmy előtt Mcalistert húztuk utoljára ami nem most volt.az,hogy az Asakból,Chykiekból tehát a késői körösökből nem lett semmi azt minden csapat elmondhatja magáról.a draftclassunk tetszik,mégjobban tetszene ha a máodikban inkább Spencet vagy Jacket húzzuk.remélem Corea odabasz ha nem is idén jövőre.

több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
udfa
Anthony Fabiano OG Harvard
Victor Ochi DE Stony Brook
Will Lutz K Georgia State
Stephane Nembot OT Colorado
Michael Pierce DT Stanford
Cavellis Luckett LB Middle Tennessee St.
Jarell Broxton OG Baylor
Matt Skura C Duke
Patrick Onwuasor DB Portland State
Mario Ojemudia LB Michigan
Klaci79
Fabiano és Ochi qrva jó,belőlük lehet nfl játékos
A többieket nem ösmerem,
kátrány
Piercenél elírták az egyetemet, Ő a Samfordra járt. egyébként a dline SPARQ rangsorban kaufusi mögött egyel a 12.
A többiek közül csak Skuraról hallottam a többi passz
Blaise
Ochi és Skura a két legnagyobb név, utóbbi azért érdekes, mert álítólag baromi erős, ami centerek között elég ritka.. én Nembot és Luckett nevét láttam még elszórva késői körös pickként.. de nagyon ritkán.. igazából itt már abszolút lesz ami lesz alapon kell nézni.
Igor
Lesz,ami lesz és a Bart Scott-i / Jameel McClain-i hagyományok folytatásában mindig jó bízni. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
udfa
Anthony Fabiano OG Harvard
Victor Ochi DE Stony Brook
Will Lutz K Georgia State
Stephane Nembot OT Colorado
Michael Pierce DT Stanford
Cavellis Luckett LB Middle Tennessee St.
Jarell Broxton OG Baylor
Matt Skura C Duke
Patrick Onwuasor DB Portland State
Mario Ojemudia LB Michigan
Klaci79
Fabiano és Ochi qrva jó,belőlük lehet nfl játékos
A többieket nem ösmerem,
kátrány
Piercenél elírták az egyetemet, Ő a Samfordra járt. egyébként a dline SPARQ rangsorban kaufusi mögött egyel a 12.
A többiek közül csak Skuraról hallottam a többi passz
Blaise
Ochi és Skura a két legnagyobb név, utóbbi azért érdekes, mert álítólag baromi erős, ami centerek között elég ritka.. én Nembot és Luckett nevét láttam még elszórva késői körös pickként.. de nagyon ritkán.. igazából itt már abszolút lesz ami lesz alapon kell nézni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
1.kör 6.választás: Ronnie Stanley (OT) [Notre Dame]
2.kör 42.választás: Kamalei Correa (OLB) [Boise State]
3.kör 70.választás: Bronson Kaufusi (DE) [BYU]
4.kör 104.választás: Tavon Young (CB) [Temple]
4.kör 107.választás: Chris Moore (WR) [Cincinnati]
4.kör 130.választás: Alex Lewis (OT) [Nebraska]
4.kör 132.választás: Willie Henry (DT) [Michigan]
4.kör 134.választás: Kenneth Dixon (RB) [Louisiana Tech]
5.kör 146.választás: Matt Judon (OLB) [Grand Valley State]
6.kör 182.választás: Keenan Reynolds (WR) [Navy]
7.kör 202.választás: Maurice Canady (CB) [Virginia]

Az RB választást nem értem a 4. körben, tele vagyunk futóval, ott mást húztam volna.
A játékosokat nem ismerem, a posztok amúgy tetszenek, a hátsókörös WR helyett lehet guardot hoztam volna, más kivetni valóm nincs.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt azonban el kell ismerni, hogy WR és CB draftban borzalmasak vagyunk.....
malkav
Viccelsz? Az isteni Tandon Dosst 4.körben? Hát az a draft húzása volt nekem 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kicsit visszanéztem az elmúlt évek draftjait, és OLB/DE-ben nem szoktunk nagyon mellényúlni... Azért Kruger, McPhee elég jó pickek voltak, Upshaw-t sem tartom katasztrófálisnak, ZSmith meg Simon sem voltak olyan rosszak eddig. Úgyhogy remélem Észak-Koreaból is lesz vmi.... de szerintem minimum hogy Upshaw szintet hozza. Azt azonban el kell ismerni, hogy WR és CB draftban borzalmasak vagyunk.....
Összességében mi a véleményetek a draftról ?
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
udfa
Anthony Fabiano OG Harvard
Victor Ochi DE Stony Brook
Will Lutz K Georgia State
Stephane Nembot OT Colorado
Michael Pierce DT Stanford
Cavellis Luckett LB Middle Tennessee St.
Jarell Broxton OG Baylor
Matt Skura C Duke
Patrick Onwuasor DB Portland State
Mario Ojemudia LB Michigan
Klaci79
Fabiano és Ochi qrva jó,belőlük lehet nfl játékos
A többieket nem ösmerem,
kátrány
Piercenél elírták az egyetemet, Ő a Samfordra járt. egyébként a dline SPARQ rangsorban kaufusi mögött egyel a 12.
A többiek közül csak Skuraról hallottam a többi passz
Blaise
Ochit monitorozzuk régóta, a honlap is írta,mint későbbi körös OLB.

Fabiano pedig bárhol eljátszik belső falemberként,egy sérülés hátráltatta,hogy draftolt G legyen.
kátrány
Ochiról olvastam, ő azért mainstreamebb név volt, piercen csak a sparq tábla böngészésekor akadt meg a szemem, skura és fabiano még névre ismerős, rajtuk kívül értettem a passzt. 😀

Az esélyt mindegyikőjük megkapja a többi rajtuk múlik 😊
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
udfa
Anthony Fabiano OG Harvard
Victor Ochi DE Stony Brook
Will Lutz K Georgia State
Stephane Nembot OT Colorado
Michael Pierce DT Stanford
Cavellis Luckett LB Middle Tennessee St.
Jarell Broxton OG Baylor
Matt Skura C Duke
Patrick Onwuasor DB Portland State
Mario Ojemudia LB Michigan
Klaci79
Fabiano és Ochi qrva jó,belőlük lehet nfl játékos
A többieket nem ösmerem,
kátrány
Piercenél elírták az egyetemet, Ő a Samfordra járt. egyébként a dline SPARQ rangsorban kaufusi mögött egyel a 12.
A többiek közül csak Skuraról hallottam a többi passz
Blaise
Ochit monitorozzuk régóta, a honlap is írta,mint későbbi körös OLB.

Fabiano pedig bárhol eljátszik belső falemberként,egy sérülés hátráltatta,hogy draftolt G legyen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
udfa
Anthony Fabiano OG Harvard
Victor Ochi DE Stony Brook
Will Lutz K Georgia State
Stephane Nembot OT Colorado
Michael Pierce DT Stanford
Cavellis Luckett LB Middle Tennessee St.
Jarell Broxton OG Baylor
Matt Skura C Duke
Patrick Onwuasor DB Portland State
Mario Ojemudia LB Michigan
Klaci79
Fabiano és Ochi qrva jó,belőlük lehet nfl játékos
A többieket nem ösmerem,
kátrány
Piercenél elírták az egyetemet, Ő a Samfordra járt. egyébként a dline SPARQ rangsorban kaufusi mögött egyel a 12.
A többiek közül csak Skuraról hallottam a többi passz
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
udfa
Anthony Fabiano OG Harvard
Victor Ochi DE Stony Brook
Will Lutz K Georgia State
Stephane Nembot OT Colorado
Michael Pierce DT Stanford
Cavellis Luckett LB Middle Tennessee St.
Jarell Broxton OG Baylor
Matt Skura C Duke
Patrick Onwuasor DB Portland State
Mario Ojemudia LB Michigan
Klaci79
Fabiano és Ochi qrva jó,belőlük lehet nfl játékos
A többieket nem ösmerem,


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
udfa
Anthony Fabiano OG Harvard
Victor Ochi DE Stony Brook
Will Lutz K Georgia State
Stephane Nembot OT Colorado
Michael Pierce DT Stanford
Cavellis Luckett LB Middle Tennessee St.
Jarell Broxton OG Baylor
Matt Skura C Duke
Patrick Onwuasor DB Portland State
Mario Ojemudia LB Michigan
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
jó ez a PR jellegű Navy pick,de lehet ráért volna.LB még nincs

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Megye kettőből 20(!) sackes srác 😊
Blaise
Őt viszont több helyen olvastam,mint sleeper.
5.körben a helyén jött
kátrány
Nem kicsi a srác, igazi freak. 😀 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-draft/Round-6-Ravens-Draft-WR-Keenan-Reynolds-At-No-182/95a175c5-d07e-4373-a619-a8f4f4ffb8da


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reynolds finished his career at Navy with an FBS record 88 career touchdowns and an FBS record 4,559 rushing yards by a quarterback. At the East-West Shrine Game, Reynolds made a switch from quarterback to running back.

Ez talán megér egy próbát,talán slot wr-ként ,mert Camp eddig néhány meccs és IR.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/hpnvcg53ktrtmxjsglw5
Keenan Reynolds Stats, News and Video - WR | NFL.com
Latest on WR Keenan Reynolds including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Round 6, Pick 7 (182) Keenan Reynolds RB 5'11" 205 Navy 4.9
Mi a szart szivnak Ozek?? Eddig is volt kb 26 futonk, nem is beszelve arrol, hogy az utobbi 2 evben is picket aldoztunk, erre hoz meg kettot... -- teszem hozza ugy, hogy a vege fele tradicionalisan jol szokott project D embereket talalni, DE nem, inkabb hoz rb-t, hogy kibasszuk majd 53 elott.
Flacco5
Én sem látom értelmét,viszont a sok RB-ből csak Forsett és Buck helye biztos és van 3-4 RB rosterhely.

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Reynolds...ez aztán a klassz pick...remélem játszani is fog