Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ez már vicc...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Update on newest knee injury for Ravens WR Breshad Perriman: He suffered a partially torn ACL in his left knee.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 5m5 minutes ago
Ravens WR Breshad Perriman suffered a partially torn ACL in his left knee, per @jamisonhensley and me. Needs second opinion for surgery.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Úgy láttam, hogy a NT-nek nagyon magas volt a fizetése, (Harrison 10M/év én kb 7 környékén vártam max.) (Mondjuk ez kb minden posztra elmondható mert a QB-nek és a WR-nek is eléggé megnőtt az áruk). Szeretem BWill, de nem hiszem, hogy ennyi lóvét oda kellene neki villantani. Főleg hogy ott van még Davis is mellette mögötte, meg Henry bár ő nem igazán NT felépítésű, de Ngata se volt az.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kicsit elgondolgodtam BWillen így,hogy a 2down runstopperek legjobbjai is harmadik vagy negyedik körig csúsztak a drafton érdemes rákölteni a posztra évi 10+ millát?imádom az embert,jó lenne már saját tehetséget megtartani bla bla bla,ezt most hagyjuk.ti hogy látjátok?

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyetértek Peterrel, nyílván kap 10-20% snapet első évében ha Suggs és Doom is egészséges. ZSmith nyilván előrébb tart a fejlődésben és ő lesz a fő csere, ráadásul az ő felépítése abszolút nem alkalmas coverezni, abban Korónak több lehetősége lesz. Vártam/om, hogy most lessz cutolási időszak és talán valami veterán coverLB érkezik....meglátjuk.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
az,hogy ki kezd Mosley mellett mindenképpen kérdéses.lehet a vezetőség nagyon bízik Orrban?lehet végre ABrown fejében is öntudatára ébred a Skynet és odabasz?ki tudja?de tény:sem drafton sem FA-n nem érkezett még tipikus belső LB.ennél fogva tényleg nem tudom miért olyan nagy baj KC kipróbálása aki OLB-ként jelenleg nem harmadik hanem talán inkább 5-ik a sorban (Suggs,Doom,ZSmith és Mclellan mögött).Suggsot vagy Doomot pótolni az még egy kicsit korai szerintem.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nyilván nem fog ott ragadni csak semmi értelme a dolognak.
Blaise
ezzel nem teljesen értek egyet, persze az elsődleges feladat amiért draftolva lett az hogy passrusher és OLB, de ettől még nem baj ha megnézik, hogy a pálya közepén mit tud csinálni pár gyakorlat során. Mondjuk ha két ILB kidől egy meccsre nem baj ha van egy valaki aki kicsit képben van azzal mit kell bent csinálni.
malkav
Az a baj, hogy és akkor sorolom: Simon, Brooks, Brown, Stewart, tavaly Jimmy Webb bármelyik másik CB-nk stb szintén fingja nincs vagy nem volt arról mit is kellene csinálnia. Pees sorban dobálta be a busz alá az embereket, hogy a végrehajtás, a végrehajtás ami nem jó. Aztán a szerencsésebbek elkerültek tőlünk és oppá... Ezek a srácok is tudnak focizni. Szóval hja legyen képben a rendszerrel ami ugyan nem működik, de jobb ha ismeri.
Az pedig sokkal nagyobb baj ha a két olb-nk közül akár csak az egyik kidől, ha a két ilb akkor így jártunk. Nem mezei OLB-nek draftolták Oz-ék vagy legalábbis elvileg nem annak, hanem, hogy vagy Suggs vagy Doom helyét átveszi. Akkor ezen dolgozzanak és ne azon, hogy ha esetleg kidől Zachary Orr akkor beugorhat. Jézusom, ha kidől Orr összeomlik a védelmünk? Ha belső LB kell aki mondjuk coverben is jó akkor ott volt Jack. Ha csak 3 évig akkor három évig, de ha nem cover ilb kellett hanem pass rusher -és meggyőződésem, hogy belőle sem a jó prospect került hozzánk - akkor próbáluk már meg arra a posztra kikupálni...
Blaise
már eleget agonizáltunk azon hogy pees egy ***** ezt úgy tűnik a vezetőségből nem sokan olvasták. ettől még nem hiszem, hogy probléma ha egy fiatal még fogékony játékosból kihozzuk a maximumot, és nem csak a 4 passrusher mozdulatot tanítjuk meg neki. ezek a srácok jelen állapotban még nem focisták hanem mezei atléták, szóval most még lehet nekik tanítani vmit, később pedig lehet hogy a más poszton tanultakat fel tudják használni a saját posztjukon. Vagy képezhetünk egy dimenziós játékosokat is de nem tudom ennek mennyi értelme ....
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nyilván nem fog ott ragadni csak semmi értelme a dolognak.
Blaise
ezzel nem teljesen értek egyet, persze az elsődleges feladat amiért draftolva lett az hogy passrusher és OLB, de ettől még nem baj ha megnézik, hogy a pálya közepén mit tud csinálni pár gyakorlat során. Mondjuk ha két ILB kidől egy meccsre nem baj ha van egy valaki aki kicsit képben van azzal mit kell bent csinálni.
malkav
Az a baj, hogy és akkor sorolom: Simon, Brooks, Brown, Stewart, tavaly Jimmy Webb bármelyik másik CB-nk stb szintén fingja nincs vagy nem volt arról mit is kellene csinálnia. Pees sorban dobálta be a busz alá az embereket, hogy a végrehajtás, a végrehajtás ami nem jó. Aztán a szerencsésebbek elkerültek tőlünk és oppá... Ezek a srácok is tudnak focizni. Szóval hja legyen képben a rendszerrel ami ugyan nem működik, de jobb ha ismeri.
Az pedig sokkal nagyobb baj ha a két olb-nk közül akár csak az egyik kidől, ha a két ilb akkor így jártunk. Nem mezei OLB-nek draftolták Oz-ék vagy legalábbis elvileg nem annak, hanem, hogy vagy Suggs vagy Doom helyét átveszi. Akkor ezen dolgozzanak és ne azon, hogy ha esetleg kidől Zachary Orr akkor beugorhat. Jézusom, ha kidől Orr összeomlik a védelmünk? Ha belső LB kell aki mondjuk coverben is jó akkor ott volt Jack. Ha csak 3 évig akkor három évig, de ha nem cover ilb kellett hanem pass rusher -és meggyőződésem, hogy belőle sem a jó prospect került hozzánk - akkor próbáluk már meg arra a posztra kikupálni...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nyilván nem fog ott ragadni csak semmi értelme a dolognak.
Blaise
ezzel nem teljesen értek egyet, persze az elsődleges feladat amiért draftolva lett az hogy passrusher és OLB, de ettől még nem baj ha megnézik, hogy a pálya közepén mit tud csinálni pár gyakorlat során. Mondjuk ha két ILB kidől egy meccsre nem baj ha van egy valaki aki kicsit képben van azzal mit kell bent csinálni.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nyilván nem fog ott ragadni csak semmi értelme a dolognak.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Banyek, ez még csak OTA, az hogy berakják pár drillbe ILB posztra nem jelenti azt hogy akarnak tőle vmit, csak megnézik a mozgását egy másik poziban is. a védőfalemberekkel meg elkapásokat gyakoroltattak, most nyílván Williams nem fog slotba felállni még ettől 😀.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A srác semmi másból nem élt mint a sebességéből egyetemen. Körbeszaladta az OT-ket és ennyi, se technika, se erő. Nem ártana ha ezen a téren feszengenénk és nem próbálgatnánk jobbra balra a 3. számú edge rusherünket akit két 30+-os OLB előz meg a depth charton.
Ha már mindenképpen szeretnénk egy újabb Simon, Brown, Brooks (Stewart, de akár Jimmyt is idecsaphatom) sztorit akkor arra erőltessük az UDFA-kat és ha ők nem értik a rendszert akkor a kivágásuk/mellőzésük nem fog érvágást jelenteni.

Szerkesztette: Blaise
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez a Correa ILB dolog akkora hatalmas WTF lenne ami még a mi zseniális védelmi gurunk önéletrajzába is kiemelt helyen szerepelne.
Blaise


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Correa-t próbálgatják ILB poszton.kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.
Peter
Egyetemen mennyit játszott ezen a poszton?
Vrij6
Konkrétan nem játszott ILB-t,OLB - ként sokat blitzelt belülről , sokat húzódott be középre és coverbe is ment,szélen és középen is.
Mikor néztem a videókat róla,akkor feltűnt és nekem nagyon tetszik.Magamban azt ötleteltem ,ha játszik,akkor nehéz lesz a QB-nak/OC-nek reagálni rá,honnan érkezik a nyomás.Kívülről vagy belülről.Szerintem nem ördögtől való...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez a Correa ILB dolog akkora hatalmas WTF lenne ami még a mi zseniális védelmi gurunk önéletrajzába is kiemelt helyen szerepelne.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Correa-t próbálgatják ILB poszton.kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.
Peter
Egyetemen mennyit játszott ezen a poszton?
Vrij6
passz.annyit tudok jóval többet volt coverben mint egy átlagos passrusher és elég atletikus hozzá.
egyébként harmadszorra ugyanazt az "ez egy nagyszerű alkalom,hogy megmutassam mit tudok" féle Arthur Brown cikk milyen már?tiszta ciki

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Correa-t próbálgatják ILB poszton.kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.
Peter
Egyetemen mennyit játszott ezen a poszton?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szerintem nem fogják ilbként játszatni csak megnézték mit tud... ne csináljunk belőle clay matthews-t
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Correa-t próbálgatják ILB poszton.kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Egy héttel rövidebb lesz az OTA, a teljes felszereléses edzések miatt....
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Harbs b+ komolyan... ismét sikerült megsérteni a csodás offseason workout activitiesre vonatkozó CBA-ba foglalt bullshit halmot - miszerint a felkészülés jelenlegi szakaszában nem folyhatnak edzések teljes felszerelésben. Minderre Ben Watsonnak kellett figyelmeztetnie edzés közben a stábot. C'mon man...

Szerkesztette: Blaise
több mint 7 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ez valami családi szokás lehet: Coastal Carolina CB Ray Lewis III, son of former #NFL star Ray Lewis, was arrested,charged with felony third-degree criminal sexual
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Vladimir Ducasse (OG) es Josh Johnson (QB) érkezett.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
2x Super Bowl champion.
13x Pro Bowler.
And one of the greatest ever to play the position.
Isten éltesse a bajnokot!

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
SBXXXV is the nr1!!!