Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Megye kettőből 20(!) sackes srác 😊
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Dixon pick még tetszene is ha nem lenne vagy 8 a rosteren akik közül 2 jött az elmúlt két évben a draftról
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Henry viszont jó pick 😊
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
remélem db jön most vagy lb

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
végre búcsút inthetünk Hurstnek 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Első választás: Tavon Young, DB

Elég Ufófeje van, valaki többet róla?
Vrij6
Én kedvelem, szerintem ő nem rossz ebből az undorító classból..
Igor
Ha jól emlékszek,Temple szakértő vagy.
kátrány
Idén már nem nagyon néztem annyi meccset, inkább csak prospect videókat.
És a cornereket a legnehezebb megítélni szerintem. De ő slotba szerintem baromi jó lehet.

De ezerszer inkább ő (mégha csak slot is) - mint a Xavien Howard-Keivarae Rusell-Zack Sanchez féle vonal.. akik néhány brilliáns playt kevertek orbitális mennyiségű borzalmas védekezéssel (Howardba még esetleg van potenciál, a másik kettő reménytelen..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Első választás: Tavon Young, DB

Elég Ufófeje van, valaki többet róla?
Vrij6
Én kedvelem, szerintem ő nem rossz ebből az undorító classból..
Igor
Murray és Sanchez előtt is. Szerintem ha már slot cornerek akkor sokkal inkább ők. De tökmindegy. Úgyis le fog sérülni. 😀
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Első választás: Tavon Young, DB

Elég Ufófeje van, valaki többet róla?
Vrij6
Én kedvelem, szerintem ő nem rossz ebből az undorító classból..
Igor
Ha jól emlékszek,Temple szakértő vagy.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Első választás: Tavon Young, DB

Elég Ufófeje van, valaki többet róla?
Vrij6
Én kedvelem, szerintem ő nem rossz ebből az undorító classból..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Teljesen befagyott az nfl.com nekem, le is maradtam róla...

Róla valaki többet?
Vrij6
Fakezű mélységi célpont 4,50-es sebességgel. Routot nem tud futni... Nála voltak bent jobbek. Cooper/Higgins pl.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Teljesen befagyott az nfl.com nekem, le is maradtam róla...

Róla valaki többet?

Correa amúgy előbb volt a boardunkon, mint Spence, Jack is ott volt, de a 36. választással nem akartuk elvinni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A 2016os draft 107. választottja Chris Moore WR 6'1" 206 Cincinnati / Ravens (From Dolphins)/


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Első választás: Tavon Young, DB

Elég Ufófeje van, valaki többet róla?
Vrij6
5'9 mély korner... ennyi elég is róla.
Blaise
Ember nem vinnyog annyit mint te 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Első választás: Tavon Young, DB

Elég Ufófeje van, valaki többet róla?
Vrij6
5'9 mély korner... ennyi elég is róla.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Első választás: Tavon Young, DB

Elég Ufófeje van, valaki többet róla?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igor
Russelt mi biztos nem akarjuk kezdőnek mert a chiefs már draftolta. szerintem ő klasszisokkal jobb lesz mint kaufusi de azt is mondhatnám, hogy bármelyik cb-nk akit nem jimmy smithnek hívnak.

correa pick érthetetlen, ha nem tudja körbefutni a OT-ket akkor neki annyi, márpedig az nfl-ben azért akad pár olyan OT akit nem lehet körbefutni, futás ellen nem jó bull rush nincs kezét csak arra használja, hogy az egyensúlyát megtartsa, technika nulla... értem, hogy spence problémás, de kb két körrel jobb játékos mint correa

kaufusiba én nagyon nem látom az a jj wattot még lightban sem. lesz kb az 5. számú falemberünk 25 évesen. értem, hogy urban nem tud egészséges maradni de ennél vannak komolyabb problémáink
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
azt hiszem nem vagyok elfogult a Ravens javára, de szerintem eddig teljesen rendben van ez a draft...az OT nem kérdéses (ha Tunsil letörli a baromságát és nem hagyja hogy bárki feltörje, akkor nyilván még szebb lett volna) és a Correa-Kaufusi pedig kifejezetten tetszetős egy 3-4-et játszó csapatban...elképzelhető persze, hogy lett volna "szebb" pick is, de szerintem ez a 3 pali nagyon rendben van és hogy mit tudnak igazán az is csak később derül ki.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
még kaufusit el tudnám fogadni de..... a 4. kör tényleg vízválasztó lesz
malkav
3/11 Keivare Russel. Első nap kezdő CB, ugyan nálunk nem need de... áhh...
a 4. körben már nem lesz itt slam dunk.
Blaise
Kitépem a hajam, ha Russellt akarnánk kezdőnek... hagyjuk mán az ilyen 50/50 cornereket (akik minden második passzt elhibáznak)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én is ezen gondolkodtam, hogy túlokoskodtuk a dolgot.. és azt hittük Spence még bent lesz. Nálam közte és Correa közt elég nagy a különbség, a 2. körös pick fejvakarós. De ez a baj a needre draftolással, hogy gyakran reachelni kell.. ezért szeretem jobban a BPA-t.

Ha meg Correa volt a BPA.. akkor ott valami baj van. 😕

Kaufusinak viszont nagyon örülök. Tudom, hogy meredek lesz.. de szerintem még akár JJ Watt light is lehet a srácból (nehéz más olyan 3-4-es DE-t mondanom, aki ennyire atletikus tud lenni), hihetetlen athletic freak számokat tolt short shuttle meg three cone terén. Persze nem annyira erős, meg technikás... de ő nálam a BPA+need kombó mindkét részét kipipálja ott a harmadik körben.

Sok negyedik körösünk van, jöjjön Keyarris Garrett, Kalan Reed, meg egy OG mindenképpen a 4. körben.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Vegyes érzések dúlnak bennem,A Stanley pick oké,KO nélkül a falunk bal oldala életveszély lett.

Nekem Correával nincs bajom,ha ott draftolunk ahol szoktunk , a vége felé,előre aláírom,de az,hogy letradelünk Spence-től és Jack-től,az kiakaszt.
Otthagyni 1 all-pro és egy PB ígéretet...
Ráadásul egy teljesen felesleges 4.körért...Nagyon kíváncsi leszek,ki jön azzal a pickkel. 😛
Mindkettőnek örültem volna,Spence-vel nem lesz gond,mert ő party droggal bukott,amit bulizáshoz használnak,a munka világában nem használt drog.Meglepne,ha valaha is gond lenne még vele.
A fű már neccesebb,az életvitel szerűen is használják úgy,mint aki reggel bedobja a 3 centet,a napi rutinból nehéz kiűzni.

Jack majd kiderül,de egy abszolút vállalható rizikó 2. körben.

A honlapon van egy cikk,hogy már a war room-ban láttál Ozzyék a Tunsil videót,nem volt idő ,hogy utána járjanak a részleteknek.
Keofusi needre jött ,Canty nem lesz és KLM-el pedig úgy tűnik elégedetlenek .Urban király,csak kérdés a pech/sérülés sorozatának vége szakadt-e.

Nem tudom,hogy Ozz vagy Bisciotti nyomta meg a pánik gombot,de ilyen kockázatkerülő draftot nem gondoltam előre.Bár lehet az elmúlt évek kevésbé sikeres draftjai most kúsztak be a GM tudatalattijába.

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
kedves Ozzie!őket szeretném ma:Zack Sanchez cb,Miles Killebrew SS,Hassan Ridgeway DT,plusz egy LB,OL,WR.köszi

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
még kaufusit el tudnám fogadni de..... a 4. kör tényleg vízválasztó lesz
malkav
3/11 Keivare Russel. Első nap kezdő CB, ugyan nálunk nem need de... áhh...
a 4. körben már nem lesz itt slam dunk.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Látom elfelejtettétek...
Hogy kezdődik a jó védelem?
Végy egy mormont!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
még kaufusit el tudnám fogadni de..... a 4. kör tényleg vízválasztó lesz
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Remélem nem úgy koronázzuk meg ezt az egészet,hogy ma behúzunk egy qb-t,egy rb-et meg egy te-et.