Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
valamiből nagyon kimaradtam: Kaufusi?!?!
Klaci79
Bokatörés augusztus elején valamikor.
Peter
oh...bazz...sajnálom 😕
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
valamiből nagyon kimaradtam: Kaufusi?!?!
Klaci79
Bokatörés augusztus elején valamikor.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
valamiből nagyon kimaradtam: Kaufusi?!?!
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cuts to 75: G Jarell Broxton, DT Trevon Coley, WR Dobson Collins, C Anthony Fabiano, WR Chuck Jacobs, QB Jerrod Johnson, LB Mario Ojemudia, WR Darius White, K Wil Lutz, IR: DE Bronson Kaufusi, TE Watson,T Stephane Nembot,PUP Taliaferro, Elam meg kérdéses,Arrington agyrázkódás protokoll

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Dixson 4 hétre esik ki Schefter szerint.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Judon egy állat,nem tudom mi az elvárásod igazából egy 5-ik körös harmadvonalbeli suliból érkező ex Dendtől így év elején?az tény,hogy néha a fülén vette a levegőt olyan fáradt volt és olyankor eltünt.de kezdő tacklet verte többször,screeent fülelt le,settelte az edget (ez de jól hangzik) azért ezek nem semmik szerintem egy ilyen sráctol.
Peter
Most nyílván nem arról volt szó hogy probowl szezont várok tőle, csak nem kell ennyire hájpolni, még van mit tanulnia. Ha olyan 4 évet hoz össze mint BWilliams szavam nem lesz rá... 😀

Nyílván nem volt folyamatos nyomás Staffordon, de azért érezte magát elégszer kellemetlenül.Azért majdnem két intet dobot a para miatt.

Ami viszont kifejezetten tetszett, hogy volt egy coverage sack, ami azt feltételezi hogy a hátsó szekció legalább egy playre éles volt. Kicsit furcsa, hogy inkább a Lions futásaiból jöttek nagyobb játékok nem a passzokból....

Engem sokkal inkább idegesített az hogy csomó misstackle-t láttam olyan emberektől mint Mosley vagy Weedle.... Hát Brooksot meg tuti kiosztották, az már biztos hogy ő nem lesz puntreturner 😀.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Watson sérülése sajnálatos mert így 4 meccsig marad Gilmore és a sérüléssel bajlódó Williams, de nem ezen fog múlni a szezonunk.
Sokkal inkább az egyáltalán nem létező pass rushon. Suggs -már- nem az a félelmetes pass rusher, sokkal jobb futás ellen, Doom még csak nem is edz más meg nincs. Az, hogy Correa mint pass rusher egy karrier spec teamer meg egy harmad osztályból érkező 5. körös mögött van... De legalább high caracter guy...
Jernigan egy ostoba fasz aki ha csinál valami hasznosat akkor szent kötelességének érzi, hogy gyorsan annullálja valami hülyeséggel,Carl Davist meg az egyik passzjátéknál a guard visszatolta vagy 1,5yardot.... ennyit az interior pass rushról. Így nem fognak beleférni azok a piruettek amiket letolt Brooks meg Jimmy, utóbbi labda mellett elszállása még first downt is ért.
A blitzek által generált nyomásra meg ne is bazírozzunk, mert megkülönböztetett mezben küldi a blitzelőket Pees, annyira érti a csíziót.

Viszont Stanley qwa jó egymaga kompenzálhatja az őt követő két luftot. Ansah teljesen súlytalan volt vele szemben, eddig nagyon biztató amit preseasonben tőle lehetett látni.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Judon egy állat,nem tudom mi az elvárásod igazából egy 5-ik körös harmadvonalbeli suliból érkező ex Dendtől így év elején?az tény,hogy néha a fülén vette a levegőt olyan fáradt volt és olyankor eltünt.de kezdő tacklet verte többször,screeent fülelt le,settelte az edget (ez de jól hangzik) azért ezek nem semmik szerintem egy ilyen sráctol.

több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
nem így értettem a dolgot, de az biztos hogy a TE szekció el van átkozva sérülés szempontból. Megint egy kb nocontact sérülés.... Sajnálom Watsont, de hála istenek az a pozi ahol nem akkora probléma a sérülés..malkav
Persze, természetes hogy nem, csak közvetlenül a meccs előtt futottam át a fórumot és annál a posztnál éreztem, hogy "hú basszus ez rossz hangzik, csak nehogy", utána pedig szinte a meccs elején jött is egy tök peches season ending. 😕

Nagyon jó volt újra látni Flaccot. Sérülése után nem voltam képes nézni azt a szerencsétlenkedést, pár meccs után fel is kellett adnom a szezont. PS is marha érdektelen volt, összefoglalókat is alig bírtam végigszenvedni. Reméljük elindulunk a jó úton!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Voltak elég kellemes pillnanatok, Butler és Levine megint mutatott valamit, Jernigen-nek egy értelmetlen szabálytalansága volt, és voltak csúnya misstackle-ök is pl. Weddletől, de összeségében bizakodó vagyok egyelőre. Az is látszik, hogy probálunk labdát szerezni elsőszándékból (Jsmith majdnem interceptionje). Orr-nak is voltak szép megmozdulásai, Urban megint beleütött egy paszba, ezek jó dolgok. Judon még nem kezdő szint, nincs meg a kozisztencia, egyszer simán átlépet az RT-n egyszer meg úgy nyomták el a szélről hogy ott még én is elfutottam volna. Ha jól emlékszem volt egy play ahol coverben volt, hát azt sem nevezném szép játéknak, de van benne fantázia.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Watson ACL, out for the season.
Grat a sérüléssel "viccelődéssel"...
Flacco5
nem így értettem a dolgot, de az biztos hogy a TE szekció el van átkozva sérülés szempontból. Megint egy kb nocontact sérülés.... Sajnálom Watsont, de hála istenek az a pozi ahol nem akkora probléma a sérülés..
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Watson ACL, out for the season.
Grat a sérüléssel "viccelődéssel"...
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
OFF:
Revis és Chris Harris nincs a TOP5-ben? LOL.
empty taxi
Biztos benne van Skrine... annyi labdát/játékost védekezik le, nem? 😀 Igazi fantasy pontgyár 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
OFF:
Revis és Chris Harris nincs a TOP5-ben? LOL.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Ulpi az akivel veszekszel nem ravens drukker, ő a laposlabdásoknak szurkol.... Bármi sértőt vagy nem megfelelőt jelentet ki azt arra a számlára írd pls.

Nem vagyok egy matematikai tehetség, de alapvető statisztikai dolgokon vitatkoztok.
malkav
1. Tudom ki Wyatt. Fogalmam nincs, honnan veszed, hogy nem igy van? Semmi sertot nem irt egyebkent.

2. Nem statisztikan vitazunk igazandibol. Azon, hogy csak egyetlen latvanyos jatekelemben volt jo, avagy jol is jatszott.
ulpianus
Ne vitázatok, én csak örülnénk neki ha náluk is lenne egy ilyen újonc aki első szezojába 8 int van! Mert nálunk az elmúlt 2 szezonban enyi volt össze vissza! Elit nem elit én nagyon kedvelem a játékát, és csak sajnálni tudom h nem mi vittük drafton! Idén ugyan így vagyok Jaguars első 2 Pickel! Ramsey, Jack. Amugy sherman peterson norman davis Peters a top 5 az okosok szerint.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
úgy néz ki flacco a lions ellen pályára lép.... milyen sztori lesz ha esetleg ngata miatt sérül le...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ulpi az akivel veszekszel nem ravens drukker, ő a laposlabdásoknak szurkol.... Bármi sértőt vagy nem megfelelőt jelentet ki azt arra a számlára írd pls.

Nem vagyok egy matematikai tehetség, de alapvető statisztikai dolgokon vitatkoztok.
malkav
1. Tudom ki Wyatt. Fogalmam nincs, honnan veszed, hogy nem igy van? Semmi sertot nem irt egyebkent.

2. Nem statisztikan vitazunk igazandibol. Azon, hogy csak egyetlen latvanyos jatekelemben volt jo, avagy jol is jatszott.
ulpianus
"Mindegy, en kivanom, hogy a Ravens megtalalja a maga sztar ujoncat. Azt is le fogjak fikazni, nem is baj."

én csak ebből gondoltam de bocs ha félreértettem 😀
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ulpi az akivel veszekszel nem ravens drukker, ő a laposlabdásoknak szurkol.... Bármi sértőt vagy nem megfelelőt jelentet ki azt arra a számlára írd pls.

Nem vagyok egy matematikai tehetség, de alapvető statisztikai dolgokon vitatkoztok.
malkav
1. Tudom ki Wyatt. Fogalmam nincs, honnan veszed, hogy nem igy van? Semmi sertot nem irt egyebkent.

2. Nem statisztikan vitazunk igazandibol. Azon, hogy csak egyetlen latvanyos jatekelemben volt jo, avagy jol is jatszott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez lehet kicsit szar lesz, de mondhatnam azt is hogy wyatt flatriots drukker
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És nem hibázott sokat, nem kaptak el róla rengeteget, sok TD-vel? Én csak szimplán azt mondom, hogy a 8 interceptiontől nálam még nem lesz elit, pont azért, mert elmebeteg sokat dobáltak rá, amiből elég sokszor nem is jött ki jól.

Persze, hogy jó játékos, de messze nem top 5, pláne nem azért, mert volt sok interceptionje. Vannak olyanok, akiknek alig volt, de pl bármikor előbb tartom ettől függetlenül őt elitnek. Jó lesz ő, de ami hype-ot már most megkap kint, az azért nekem már túl sok
Wyatt
Nem ertem mire alapozod, hogy "amiből elég sokszor nem is jött ki jól." ?

Miert nem jott ki jol az, hogy pickek lettek ezekbol a passzokbol? Miert nem jo, hogy legtobb PD lett belole a ligaban? Konkretan 34 PD (House volt masodik 27el). Tovabba 17 pass break up, 60 tackle, sorolhatnam.
Kaptunk rola TDt, meg yardot, de az normalis, senki nem ugy a legjobb, hogy nulla yardot passzolnak ra. Ahogy a legjobb QB is dob melle, picket is dob. Magam is irtam, hogy dobtak ra sok yardot, de aranyaban nem is olyan sok ez. Ezt is direkt leirtam, mert tudtam ,hogy ebbe fogsz belekotni, ki is hagyhattam volna. De az nem en vagyok. Egyebkent tudom mennyi TDt es mennyi yardot dobtak ra.

Es meg egyszer, nem top CB Peters jelenleg. Ellenben a mondandom lenyege igaz, nem a pickek miatt szavaztak meg, vagy sztaroljak. Benne van nyilvan az is.
Mint ujonctelejsitmenyt sztaroljak, amit letett. Kiemelkedett a sztarokkal teli Chiefs vedelembol, es ahelyett, hogy elmentek volna rajta meccsek, ami az elenfelek logikus celja volt, ahelyett nyeroemberrre valt. Szezon vegen tobbet volt rajta a kamera, mint sok addig megszokott nagy sztaron? Igen. Ez van akit zavar, megertem.

Mindegy, en kivanom, hogy a Ravens megtalalja a maga sztar ujoncat. Azt is le fogjak fikazni, nem is baj.
ulpianus
Pedig amiatt sztárolják és amiatt szavazták meg.
Nyilván nem a pickekből és a PD-kből nem jött ki jól a csapatod, mint ahogyan nem is ezt írtam, de ezt nyilván te is érted 😉
Nyilván a 8 interception és a 26 PD parádés, és ha csak ezt nézzük, akkor a liga legjobbja valszeg, mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy ettől még az lenne, csak azért, mert ilyen szép számokat összehozott a 137 rádobásból (mondhatnám úgy is, hogy pl Trumaine Johnsonnal 93-ból volt 7+17, ami arányait tekintve interceptionben bőven veri, PD-ben valamivel gyengébb, de összességében így is jobb, aztán konkrétan egy szót nem beszél róla kb senki). A rá dobott mennyiséghez a 8 TD sem olyan sok (most, hogy hány intet dobtak konkrétan a kezébe, az nem érdekel, van, aki azt sem tudja elkapni 😛), meg a közel 1000 yard sem, amit róla kaptak. Első évében bőőőven nagyon jó volt ez, de pl abban sem vagyok biztos, hogy Darbynál jobban játszott, pedig a számai alapján ugye nyilván. És pont ezek miatt lett elképesztően sztárolva, és lett ligaelitnek beállítva egy év után
Wyatt
Srácok nem akarom én itt kötekedni de:

Ulpi az akivel veszekszel nem ravens drukker, ő a laposlabdásoknak szurkol.... Bármi sértőt vagy nem megfelelőt jelentet ki azt arra a számlára írd pls.

Nem vagyok egy matematikai tehetség, de alapvető statisztikai dolgokon vitatkoztok. Elmondom mire gondolok. Fogjátok meg az INT, PD, elkent kutyaszarok számát és osszátok el a CB-re dobot passzok számával. Namost ha ezeket az értékeket mindegyik CB összesítve csökkenő sorba rendezitek akkor meg lesz hogy ki elit és ki nem a felé dobott passzok számától függetlenül.
Pl: Peters a felédobot labák 0.07%-ból csinált intet vagy 1%-ból lett TD...

Frázerről még keveset lehet tudni, ha jól emlékszem ő is ultrakonzervatív szóval ilyen DC-nk már nem kell több. És a két előszezon meccsen elég tompák voltak a CB-k, bár redzone D az rendben volt. szóval még nem nagyon látszik a munkájának a pozitív hatása. Szerintem nem lesz ő nálunk DC. Ha pees leszerepel és kivágjuk, akkor valami NCAA edzőt fogunk hozni.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És nem hibázott sokat, nem kaptak el róla rengeteget, sok TD-vel? Én csak szimplán azt mondom, hogy a 8 interceptiontől nálam még nem lesz elit, pont azért, mert elmebeteg sokat dobáltak rá, amiből elég sokszor nem is jött ki jól.

Persze, hogy jó játékos, de messze nem top 5, pláne nem azért, mert volt sok interceptionje. Vannak olyanok, akiknek alig volt, de pl bármikor előbb tartom ettől függetlenül őt elitnek. Jó lesz ő, de ami hype-ot már most megkap kint, az azért nekem már túl sok
Wyatt
Nem ertem mire alapozod, hogy "amiből elég sokszor nem is jött ki jól." ?

Miert nem jott ki jol az, hogy pickek lettek ezekbol a passzokbol? Miert nem jo, hogy legtobb PD lett belole a ligaban? Konkretan 34 PD (House volt masodik 27el). Tovabba 17 pass break up, 60 tackle, sorolhatnam.
Kaptunk rola TDt, meg yardot, de az normalis, senki nem ugy a legjobb, hogy nulla yardot passzolnak ra. Ahogy a legjobb QB is dob melle, picket is dob. Magam is irtam, hogy dobtak ra sok yardot, de aranyaban nem is olyan sok ez. Ezt is direkt leirtam, mert tudtam ,hogy ebbe fogsz belekotni, ki is hagyhattam volna. De az nem en vagyok. Egyebkent tudom mennyi TDt es mennyi yardot dobtak ra.

Es meg egyszer, nem top CB Peters jelenleg. Ellenben a mondandom lenyege igaz, nem a pickek miatt szavaztak meg, vagy sztaroljak. Benne van nyilvan az is.
Mint ujonctelejsitmenyt sztaroljak, amit letett. Kiemelkedett a sztarokkal teli Chiefs vedelembol, es ahelyett, hogy elmentek volna rajta meccsek, ami az elenfelek logikus celja volt, ahelyett nyeroemberrre valt. Szezon vegen tobbet volt rajta a kamera, mint sok addig megszokott nagy sztaron? Igen. Ez van akit zavar, megertem.

Mindegy, en kivanom, hogy a Ravens megtalalja a maga sztar ujoncat. Azt is le fogjak fikazni, nem is baj.
ulpianus
Pedig amiatt sztárolják és amiatt szavazták meg.
Nyilván nem a pickekből és a PD-kből nem jött ki jól a csapatod, mint ahogyan nem is ezt írtam, de ezt nyilván te is érted 😉
Nyilván a 8 interception és a 26 PD parádés, és ha csak ezt nézzük, akkor a liga legjobbja valszeg, mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy ettől még az lenne, csak azért, mert ilyen szép számokat összehozott a 137 rádobásból (mondhatnám úgy is, hogy pl Trumaine Johnsonnal 93-ból volt 7+17, ami arányait tekintve interceptionben bőven veri, PD-ben valamivel gyengébb, de összességében így is jobb, aztán konkrétan egy szót nem beszél róla kb senki). A rá dobott mennyiséghez a 8 TD sem olyan sok (most, hogy hány intet dobtak konkrétan a kezébe, az nem érdekel, van, aki azt sem tudja elkapni 😛), meg a közel 1000 yard sem, amit róla kaptak. Első évében bőőőven nagyon jó volt ez, de pl abban sem vagyok biztos, hogy Darbynál jobban játszott, pedig a számai alapján ugye nyilván. És pont ezek miatt lett elképesztően sztárolva, és lett ligaelitnek beállítva egy év után

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
És nem hibázott sokat, nem kaptak el róla rengeteget, sok TD-vel? Én csak szimplán azt mondom, hogy a 8 interceptiontől nálam még nem lesz elit, pont azért, mert elmebeteg sokat dobáltak rá, amiből elég sokszor nem is jött ki jól.

Persze, hogy jó játékos, de messze nem top 5, pláne nem azért, mert volt sok interceptionje. Vannak olyanok, akiknek alig volt, de pl bármikor előbb tartom ettől függetlenül őt elitnek. Jó lesz ő, de ami hype-ot már most megkap kint, az azért nekem már túl sok
Wyatt
Nem ertem mire alapozod, hogy "amiből elég sokszor nem is jött ki jól." ?

Miert nem jott ki jol az, hogy pickek lettek ezekbol a passzokbol? Miert nem jo, hogy legtobb PD lett belole a ligaban? Konkretan 34 PD (House volt masodik 27el). Tovabba 17 pass break up, 60 tackle, sorolhatnam.
Kaptunk rola TDt, meg yardot, de az normalis, senki nem ugy a legjobb, hogy nulla yardot passzolnak ra. Ahogy a legjobb QB is dob melle, picket is dob. Magam is irtam, hogy dobtak ra sok yardot, de aranyaban nem is olyan sok ez. Ezt is direkt leirtam, mert tudtam ,hogy ebbe fogsz belekotni, ki is hagyhattam volna. De az nem en vagyok. Egyebkent tudom mennyi TDt es mennyi yardot dobtak ra.

Es meg egyszer, nem top CB Peters jelenleg. Ellenben a mondandom lenyege igaz, nem a pickek miatt szavaztak meg, vagy sztaroljak. Benne van nyilvan az is.
Mint ujonctelejsitmenyt sztaroljak, amit letett. Kiemelkedett a sztarokkal teli Chiefs vedelembol, es ahelyett, hogy elmentek volna rajta meccsek, ami az elenfelek logikus celja volt, ahelyett nyeroemberrre valt. Szezon vegen tobbet volt rajta a kamera, mint sok addig megszokott nagy sztaron? Igen. Ez van akit zavar, megertem.

Mindegy, en kivanom, hogy a Ravens megtalalja a maga sztar ujoncat. Azt is le fogjak fikazni, nem is baj.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon messze van az elittől, de a sok pick miatt brutális hype-ot kap. Mondjuk, ha fejlődik, akkor nagyon jó lehet, de a ligaelittől még elképesztően messze van
Wyatt
Ez elegge OFFF itt ,de azert tisztazzuk.


A sok pick 8, ami a legtobb volt tavaly.
De nem ezert lett az ev vedoujonca (40+ szavazattal, a masodiknak jutott 4 asszem, meg egyvalaki kapott 1-et.). Hanem mert ujoncnkent azt hittek rola amit te is. Miszerint a Chiefs vedelem gyenge pontja lesz Peters, es igy tobbet dobtak ra mint barmelyik masik CBre a ligaban(130+ valamennyit). Ennek is koszonheto (meg is kell am azt csinalni, attol, hogy sokat dobnak rad, meg hibazhatsz is sokat, nem garantalt a PD), hogy legtobb PDje lett, illetve legtobb pass break.

Nem elit nalam senki egyetlen ev utan. De olyan messze nincs toluk, igazabol a telejsitmenye most epp elit volt (aki elso minden fontosabb mutatoban, hogy lehet nem elit, csak a masodik meg a harmadik az?)
Ellenben azert nem elit, mert meg nem keszultek fol belole rendesen. Azert nem elit, mert termeszetesen sok yardot hoztak rajta (ez is a rengeteg passznak koszonheto). Bar aranyaban nem sok, de most ebbe nem megyek bele vegkepp.
Meglatjuk, ha kielemzik mennyire lesz jo. Meglatjuk ha a pass rush gyenge (volt nem egy meccs ilyen tavaly), mennyiire lesz jo.
Viszont aki csak a pickeket latja, es azokat is szerencsenek tartja, az teved. Egyebkent mar pre meccsen is volt pickje. 😊
ulpianus
És nem hibázott sokat, nem kaptak el róla rengeteget, sok TD-vel? Én csak szimplán azt mondom, hogy a 8 interceptiontől nálam még nem lesz elit, pont azért, mert elmebeteg sokat dobáltak rá, amiből elég sokszor nem is jött ki jól.

Persze, hogy jó játékos, de messze nem top 5, pláne nem azért, mert volt sok interceptionje. Vannak olyanok, akiknek alig volt, de pl bármikor előbb tartom ettől függetlenül őt elitnek. Jó lesz ő, de ami hype-ot már most megkap kint, az azért nekem már túl sok

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagyon messze van az elittől, de a sok pick miatt brutális hype-ot kap. Mondjuk, ha fejlődik, akkor nagyon jó lehet, de a ligaelittől még elképesztően messze van
Wyatt
Ez elegge OFFF itt ,de azert tisztazzuk.


A sok pick 8, ami a legtobb volt tavaly.
De nem ezert lett az ev vedoujonca (40+ szavazattal, a masodiknak jutott 4 asszem, meg egyvalaki kapott 1-et.). Hanem mert ujoncnkent azt hittek rola amit te is. Miszerint a Chiefs vedelem gyenge pontja lesz Peters, es igy tobbet dobtak ra mint barmelyik masik CBre a ligaban(130+ valamennyit). Ennek is koszonheto (meg is kell am azt csinalni, attol, hogy sokat dobnak rad, meg hibazhatsz is sokat, nem garantalt a PD), hogy legtobb PDje lett, illetve legtobb pass break.

Nem elit nalam senki egyetlen ev utan. De olyan messze nincs toluk, igazabol a telejsitmenye most epp elit volt (aki elso minden fontosabb mutatoban, hogy lehet nem elit, csak a masodik meg a harmadik az?)
Ellenben azert nem elit, mert meg nem keszultek fol belole rendesen. Azert nem elit, mert termeszetesen sok yardot hoztak rajta (ez is a rengeteg passznak koszonheto). Bar aranyaban nem sok, de most ebbe nem megyek bele vegkepp.
Meglatjuk, ha kielemzik mennyire lesz jo. Meglatjuk ha a pass rush gyenge (volt nem egy meccs ilyen tavaly), mennyiire lesz jo.
Viszont aki csak a pickeket latja, es azokat is szerencsenek tartja, az teved. Egyebkent mar pre meccsen is volt pickje. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Peters es a ligatop. Hmm
Wyatt
Top5. Corner az nfl szakértők szerint. Tegnap néztem pont, szerintem top3! De a 60 szerelés 8 int!nem elit? Főleg első szezonra. Hát nem tudom. Nekem annak tűnik!
Ravens best defense
Most erre mondhatnám, hogy 600 passzból 8-at még én is elkapok, más kérdés, hogy mondjuk 400-at meg az elkapók 😊

Nagyon messze van az elittől, de a sok pick miatt brutális hype-ot kap. Mondjuk, ha fejlődik, akkor nagyon jó lehet, de a ligaelittől még elképesztően messze van