Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
azt hiszem nem vagyok elfogult a Ravens javára, de szerintem eddig teljesen rendben van ez a draft...az OT nem kérdéses (ha Tunsil letörli a baromságát és nem hagyja hogy bárki feltörje, akkor nyilván még szebb lett volna) és a Correa-Kaufusi pedig kifejezetten tetszetős egy 3-4-et játszó csapatban...elképzelhető persze, hogy lett volna "szebb" pick is, de szerintem ez a 3 pali nagyon rendben van és hogy mit tudnak igazán az is csak később derül ki.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
még kaufusit el tudnám fogadni de..... a 4. kör tényleg vízválasztó lesz
malkav
3/11 Keivare Russel. Első nap kezdő CB, ugyan nálunk nem need de... áhh...
a 4. körben már nem lesz itt slam dunk.
Blaise
Kitépem a hajam, ha Russellt akarnánk kezdőnek... hagyjuk mán az ilyen 50/50 cornereket (akik minden második passzt elhibáznak)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én is ezen gondolkodtam, hogy túlokoskodtuk a dolgot.. és azt hittük Spence még bent lesz. Nálam közte és Correa közt elég nagy a különbség, a 2. körös pick fejvakarós. De ez a baj a needre draftolással, hogy gyakran reachelni kell.. ezért szeretem jobban a BPA-t.

Ha meg Correa volt a BPA.. akkor ott valami baj van. 😕

Kaufusinak viszont nagyon örülök. Tudom, hogy meredek lesz.. de szerintem még akár JJ Watt light is lehet a srácból (nehéz más olyan 3-4-es DE-t mondanom, aki ennyire atletikus tud lenni), hihetetlen athletic freak számokat tolt short shuttle meg three cone terén. Persze nem annyira erős, meg technikás... de ő nálam a BPA+need kombó mindkét részét kipipálja ott a harmadik körben.

Sok negyedik körösünk van, jöjjön Keyarris Garrett, Kalan Reed, meg egy OG mindenképpen a 4. körben.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Vegyes érzések dúlnak bennem,A Stanley pick oké,KO nélkül a falunk bal oldala életveszély lett.

Nekem Correával nincs bajom,ha ott draftolunk ahol szoktunk , a vége felé,előre aláírom,de az,hogy letradelünk Spence-től és Jack-től,az kiakaszt.
Otthagyni 1 all-pro és egy PB ígéretet...
Ráadásul egy teljesen felesleges 4.körért...Nagyon kíváncsi leszek,ki jön azzal a pickkel. 😛
Mindkettőnek örültem volna,Spence-vel nem lesz gond,mert ő party droggal bukott,amit bulizáshoz használnak,a munka világában nem használt drog.Meglepne,ha valaha is gond lenne még vele.
A fű már neccesebb,az életvitel szerűen is használják úgy,mint aki reggel bedobja a 3 centet,a napi rutinból nehéz kiűzni.

Jack majd kiderül,de egy abszolút vállalható rizikó 2. körben.

A honlapon van egy cikk,hogy már a war room-ban láttál Ozzyék a Tunsil videót,nem volt idő ,hogy utána járjanak a részleteknek.
Keofusi needre jött ,Canty nem lesz és KLM-el pedig úgy tűnik elégedetlenek .Urban király,csak kérdés a pech/sérülés sorozatának vége szakadt-e.

Nem tudom,hogy Ozz vagy Bisciotti nyomta meg a pánik gombot,de ilyen kockázatkerülő draftot nem gondoltam előre.Bár lehet az elmúlt évek kevésbé sikeres draftjai most kúsztak be a GM tudatalattijába.

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
kedves Ozzie!őket szeretném ma:Zack Sanchez cb,Miles Killebrew SS,Hassan Ridgeway DT,plusz egy LB,OL,WR.köszi

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
még kaufusit el tudnám fogadni de..... a 4. kör tényleg vízválasztó lesz
malkav
3/11 Keivare Russel. Első nap kezdő CB, ugyan nálunk nem need de... áhh...
a 4. körben már nem lesz itt slam dunk.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Látom elfelejtettétek...
Hogy kezdődik a jó védelem?
Végy egy mormont!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
még kaufusit el tudnám fogadni de..... a 4. kör tényleg vízválasztó lesz
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Remélem nem úgy koronázzuk meg ezt az egészet,hogy ma behúzunk egy qb-t,egy rb-et meg egy te-et.

több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A #D pickek érkeztek ahogy vártam, bár a 2. DE-t nem értem, bőven lehetett volna mást választani..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
3-4-es DE-t amúgy sem draftoltunk mostanában. áhh f*szom az egészbe
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Na,egy feltrade ezzel sok pickel?
Peter
Akkor nem lenne meg a jövő évi special team... jók azok a john simon meg big snack's pickek.
Blaise
Simon jó lett ... a Texansban 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bammeg,most ébredtem meg...
Mi ez az agymenés?
Nem tetszik... 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Na,egy feltrade ezzel sok pickel?
Peter
Akkor nem lenne meg a jövő évi special team... jók azok a john simon meg big snack's pickek.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na,egy feltrade ezzel sok pickel?

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
a faszomat azt

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
háát legalább nem bama védő és séma fitt... ezzel kb minden jót el is mondtam róla.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Nem vágom kit kéne vinni...
Vrij6
Michael Thomas Ohio State fingers crossed
Blaise
Rá gondoltam, csak Fullert ne...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem vágom kit kéne vinni...
Vrij6
Michael Thomas Ohio State fingers crossed
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Nem vágom kit kéne vinni...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
huhh B+ kösz Rex,
Blaise
Így oké, Rexre lehet számítani. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
huhh B+ kösz Rex 😀

Szerkesztette: Blaise
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Érik egy Ragland nekünk lassan...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sh*t.
Vrij6
Draftday van.írd ki nyugodtan,hogy kibaszott SHITT

több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Jeff Zrebiec
‏@jeffzrebiecsun
To review: Ravens have 42 overall (2nd), 70 (3rd), 104 (4th), 107 (4th), 130 (4th), 132 (4th), 134 (4th), 146 (5th), 182 (6th), 209 (6th)

Sok sok még viszonylag értelmes pick -- de azért tényleg, ha egyszer minőségi játékosokat lehetne, akkor talán érdemesebb lenne/lett volna választani. Elmúlt években láttuk mire mentünk a sok választással (semmire, rosteren sincsenek). Ajánlom Oznak, hogy legyen valami kurvajó terve!!