Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
RB Houston ? a maradt?
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy returnert és egy OT-t Hurst helyett várok még a napokban.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
So probably biggest roster surprises: OT James Hurst, DT Michael Pierce, LB Chris Carter, CB Sheldon Price.

Plusz Matt Elamat is rosteren tartják

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Bakker kivágtuk forsetet, de ment végre brown is ... akkor az azt jellenti nagy a bizalom West és Dixon felé
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 717 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Baltimore Ravens have released Justin Forsett RB

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ABrown is ment a faszba végre plusz Ducasse,Onwuasor,Skura,JJohnson

C Matthews és Campi IR

Ami rossz hír,hogy Hurst megúszta

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Forsett bakker.
Peter
Két egészséges rbnk van akikből az egyik szar.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Forsett bakker.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
J.Wilson,Beyer,Ochi,

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Reynolds is waived....
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát ez engem is felbasz, Brookson kiakadtam, mert oké elejtett egy olyan intet amit még én is leszedtem volna, de az ucsó mecsen pusztított. És Lewis egy fikarcnyit se tud többet. Butlert meg már tavaly is a csapatban akartam látni..... ááááá mindegy
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Brooks,Butler,Campi,DBrown cut.Hester újabb workouton volt
Peter
az szép... Campi vmi sérülés miatt, Brooksot nem értem mert keés a safety depth, és én butlert megtartottam volna
malkav
Szokásos,aki jól játszik a pre meccseken kibasszuk.ha a fos Abrown megcsinálja mert "kell a depth" nagyon kileszek.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
valahogy el kell csalni Reynoldsot IR-re mert van benne potenciál, de még kell neki idő. Erről jutt eszembe mindenki fel van baszva hogy Goff és Wentz is csereként kezd, pedig szerintem Rogersnek sem tet rosszat a padozás.... Mondjuk mi a kezdetetktől beraktuk Flacco-t Handoffolgatni, de nálunk nem is volt más opció ha jól emlékszem.
malkav
Ha IR-en van nem edzhet a csapattal,még nehezebben menne az átállás.mit látsz benne igazából?

Flacco második vagy harmadik héten lett kezdő és két idegenbeli PO meccset nyert ami rekord rookieként.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Brooks,Butler,Campi,DBrown cut.Hester újabb workouton volt
Peter
az szép... Campi vmi sérülés miatt, Brooksot nem értem mert keés a safety depth, és én butlert megtartottam volna
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Brooks,Butler,Campi,DBrown cut.Hester újabb workouton volt

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
valahogy el kell csalni Reynoldsot IR-re mert van benne potenciál, de még kell neki idő. Erről jutt eszembe mindenki fel van baszva hogy Goff és Wentz is csereként kezd, pedig szerintem Rogersnek sem tet rosszat a padozás.... Mondjuk mi a kezdetetktől beraktuk Flacco-t Handoffolgatni, de nálunk nem is volt más opció ha jól emlékszem.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
KLM az elsô.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hester volt ma tryouton.
Peter
Rapoport szerint Keenan Reynolds nem lesz benne az 53ban, ezért néztétek meg Hester-t.

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Kicsit talán off, de az általunk draftot Simon ilyet csinált tegnap este...bazd+ Pees

 www.facebook.com/NFL/videos/10154139306246263/
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hester volt ma tryouton.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
na megvolt Predi bemutatozása... Látta valaki a mecset?
malkav
Igen.kiváncsi voltam,hogy egyből megtaláljuk e egy passzal Perrimant vagy hívunk egy pár futóplayt,hogy lazuljon egy kicsit.hát az első jött be.két szép passzt kapott el egymás után.lett volna egy harmadik is késöbb ahol kb öt yardon két yardot vert a cornerra végul nem ő kapta a lasztit.4 meccs után egy pár gondolat.a futás védekezésünk elég hézagos,ezen javítani kell mindenképp.egy-egy szép 0 vagy 2 yard utáni tackle után rendre jött egy nagyobb futójáték.remélem a full kezdők ezen javítanak.ami tré még az a kicking cover,minden meccsen több hosszabb returnt nyeltünk be.passrush összeségében tetszik, ha jön még Doom is az sztem rendben lesz.elkapó gárda tetszik,nem hiszem,hogy valaha volt ilyen mély nálunk.futójáték elég vegyes,Forsett,Buck nagyon gyenge volt ezt ellensúlyozta West és Dixson aki nagyon kellemes meglepetés volt.szeretem az ilyen "shifty" RBket mint Gio Bernard,Rice meg akár Ő is.TE játék elég kevés volt,többnyire Boylenak adott rövid PA passzokban csúcsosodott ki.Max sérült,Gillmoret pihentették,Watson meg rohadt peches volt.Brownnak volt még egy pár szép elkapása de vszeg a rosterhez az kevés lesz.ez a Pierce gyerek megint odabaszott a TD-től függetlenűl,ha egy ilyen négymeccses produkció után nem találunk neki helyet nagyon mérges leszek.Correa elég elveszettnek tünt végig mindkét poziciójában,tőle többet vártam volna főleg a negyedik meccsen,remélem még fejlődik.Onwuasort is PS-on tartanám,csinált egy pár szép tacklet.Elam és Kendrick titokzatos sérülése miatt kicsit vékonyak vagyunk safety poszton.próbálgattuk Wilsont,Canadyt akik vegyes produkciót nyújtottak.nem tudom elég lesz e a roster helyhez,lehet oda kéne még kukázni veteránt.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na megvolt Predi bemutatozása... Látta valaki a mecset?
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Ravens hivatalos fb oldaláról..Szívesen látnám valami LB coachnak vagy bármi...😉
"We have something special coming soon... #RavensFlock"

Coolearie
Meg ILB-nek is beferne Orr v Brown helyett.....
Igor
És hozzuk mellé Urlachert is .....
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Ravens hivatalos fb oldaláról..Szívesen látnám valami LB coachnak vagy bármi...😉
"We have something special coming soon... #RavensFlock"

Coolearie
Meg ILB-nek is beferne Orr v Brown helyett.....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A Ravens hivatalos fb oldaláról..Szívesen látnám valami LB coachnak vagy bármi...😉
"We have something special coming soon... #RavensFlock"