Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Lewis agyrazkodasa miatt kotelezo vizsgalata volt. konnyen lehet hogy jatszik, de meglepnel ha ettol megnyugodnal. Egy picit messzebbrol nezve igy is atrohantak a baloldalon (persze biztos lehet rosszabb, de + szeretnek lenni ezert azt mondom Hursttel es Urshellel van a tapasztalat)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ronnie Stanley does not practice; spotted in walking boot.......fasza mert lewis meg agyrázkodás miatt nem edz... jöhet Hurst
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
BTW csak nekem tűnt fel hogy Webbnek kb említésre méltó játéka nem volt még idén?Blaise
Én láttam egy-két blitzet tőle azok nem voltak rosszak meg egy screenpaszt elpusztitott. De tény hogy amúgy nem vettem észre hogy pályán van. Lehet annyira félnek tőle is hogy nem dobnak az írányába 😀.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
sztem meg ugy egeszeben hatareset a vedelem de jobb mint tavaly. A DL jo, a secondary is jobb lett- labdaveszelyesebb, Nr32 eddig tetszik upgrade, 21 jatszik? a 2 cb meg billeg a jo es rossz kozott, ha rossz napon fogunk ki egy gyilkos csapatot annyi lesz. JS nagy penzert jatszik atlagost. persze agresszivabb playhivasokkal lehetne a hatsokon segiteni. Ngata sokkal jobb vedelemben jatszott mint BWill. De optimista vagyok, mert Doommal lesz kivulrol is nyomas, Suggs is javulhat meg. a playhivasokhoz kellene egy szemuveg csere.
Offensenek meg ido kell, OL feljavul (ha meg a rookiek maradnak is minden osszecsapas aranyat er nekik), jon vele a futas is, a serultek onbizalomra kapnak, chemistry kiteljesedik mindenkivel.
no
Azért a CB még az elitek sem mindig játszák meg a pénzüket... nézd meg most Revist... vagy akár Normant... hát annyit még jimmy is tud kevesebbért.

Szerintem most védőoldalon nincs nagy gáz a playhívásokkal, és ami nagyon tetszett, hogy nem láttam sok miss takle ami azért tavaly nem kevés volt.

O oldalon viszont egy-két playhívás felbasz.... .3és 2-re 10+ yardos passz mi a fasznak, ennyire nem kell bevválalósnak lenni...
malkav
Akkor atfogalmazom, a jatek alapjan nem tudnam megmondani kie a nagy penz a 2 cbnk kozul. Reviseknek tobb fantasztikus evuk is volt. JS-nek talan 1 amikor lejart a szerzodese. Playhivas javultunk is meg nem is. Voltak idoszakok mikor jo volt,de meccsen belul is meg tudtam magam gondolni (Browns). Ezert irtam hogy szemuveg csere nem edzo (bar nalam konnyen fog jonni az is). A gyozelmeket nem kell megmagyarazni de majd meglatjuk mi lesz ha lesz iranyito a tuloldalon is.

A 3 es 2 engem nem az zavar hogy 10+, hanem hogy (ez magyaros?) nem tudjuk megfutni (legalabbis nem erzem). Es ha mar dobunk, azt varialja.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
sztem meg ugy egeszeben hatareset a vedelem de jobb mint tavaly. A DL jo, a secondary is jobb lett- labdaveszelyesebb, Nr32 eddig tetszik upgrade, 21 jatszik? a 2 cb meg billeg a jo es rossz kozott, ha rossz napon fogunk ki egy gyilkos csapatot annyi lesz. JS nagy penzert jatszik atlagost. persze agresszivabb playhivasokkal lehetne a hatsokon segiteni. Ngata sokkal jobb vedelemben jatszott mint BWill. De optimista vagyok, mert Doommal lesz kivulrol is nyomas, Suggs is javulhat meg. a playhivasokhoz kellene egy szemuveg csere.
Offensenek meg ido kell, OL feljavul (ha meg a rookiek maradnak is minden osszecsapas aranyat er nekik), jon vele a futas is, a serultek onbizalomra kapnak, chemistry kiteljesedik mindenkivel.
no
Azért a CB még az elitek sem mindig játszák meg a pénzüket... nézd meg most Revist... vagy akár Normant... hát annyit még jimmy is tud kevesebbért.

Szerintem most védőoldalon nincs nagy gáz a playhívásokkal, és ami nagyon tetszett, hogy nem láttam sok miss takle ami azért tavaly nem kevés volt.

O oldalon viszont egy-két playhívás felbasz.... .3és 2-re 10+ yardos passz mi a fasznak, ennyire nem kell bevválalósnak lenni...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
sztem meg ugy egeszeben hatareset a vedelem de jobb mint tavaly. A DL jo, a secondary is jobb lett- labdaveszelyesebb, Nr32 eddig tetszik upgrade, 21 jatszik? a 2 cb meg billeg a jo es rossz kozott, ha rossz napon fogunk ki egy gyilkos csapatot annyi lesz. JS nagy penzert jatszik atlagost. persze agresszivabb playhivasokkal lehetne a hatsokon segiteni. Ngata sokkal jobb vedelemben jatszott mint BWill. De optimista vagyok, mert Doommal lesz kivulrol is nyomas, Suggs is javulhat meg. a playhivasokhoz kellene egy szemuveg csere.
Offensenek meg ido kell, OL feljavul (ha meg a rookiek maradnak is minden osszecsapas aranyat er nekik), jon vele a futas is, a serultek onbizalomra kapnak, chemistry kiteljesedik mindenkivel.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hamár úgyis így összejöttünk kiváncsi vagyok a véleményetekre, ami a baltimoreravens.com írt a kezdők cseréjéről

Forsett helyett Allen?
Zuttah helyett Urschel vagy Jensen?
Wright helyett Davis?

Forsett Allen szerintem hülyeség, Allen is inkább Elington féle futni tudó elkapó, forsett ha nem is hasít a futásokban jól szokott blokkolni a passznak. Hamár cserélnék, én mindhármat aktívra raknám és Allenre irnék pár játkot.

Nem tom Zuttahval mi fan, de nem egy rossz blokkot láttam tőle mostanság, még korai ezen goldolkodni, de ha nem javul fel hamarosan akkor urschelnek adnék esély és Jensent raknám LGnek.

Ezt meg abszolút nem tudom hov tenni. Alig láttam valamit eddig Davistől ... itt tanácstalan vagyok
malkav
Allent már draftoláskor sem értettem, nekem ez a mozgás, felépítése érthetetlen, Trestman ide vagy oda, hülyeség volt draftolni.

Forsett elfogyott, West jól hozza a yardokat, Dixon remélem itt is hasít majd.

Nincs shutdown cornerünk, J.Smith ahhoz baromi kevés, pedig kellene egy, Weddle érkezésével javult a sec, de Webb tényleg láthatatlan a pályán.

BWill tűnik még nekem kevésnek, Ngata lényegesen többet hozott mint ő, kb Jernigan a legjobb védő falemberünk, kellene még némi nyomás az OLB posztról, ami Doommal megjön majd és akkor kevesebb idejük lesz gondolkodni 😊
Voice
Ez azert picit unfair, volt ott kb 2 szezon, mikor Ngata a liga legjobb interior vedofalembere volt.. aztan elment tolunk 😊

Raiders ellleni meccsbol barmi kisulhet, biztos sok yardot nyelunk, de Carr siman belenezhet 2-3 turnoverbe.. pont Pittanak valo matchup amugy, es a Titans 180 futott yardja utan, en nem tartok annyira a Raiderstol, mint a JAX-tol...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hamár úgyis így összejöttünk kiváncsi vagyok a véleményetekre, ami a baltimoreravens.com írt a kezdők cseréjéről

Forsett helyett Allen?
Zuttah helyett Urschel vagy Jensen?
Wright helyett Davis?

Forsett Allen szerintem hülyeség, Allen is inkább Elington féle futni tudó elkapó, forsett ha nem is hasít a futásokban jól szokott blokkolni a passznak. Hamár cserélnék, én mindhármat aktívra raknám és Allenre irnék pár játkot.

Nem tom Zuttahval mi fan, de nem egy rossz blokkot láttam tőle mostanság, még korai ezen goldolkodni, de ha nem javul fel hamarosan akkor urschelnek adnék esély és Jensent raknám LGnek.

Ezt meg abszolút nem tudom hov tenni. Alig láttam valamit eddig Davistől ... itt tanácstalan vagyok
malkav
Allent már draftoláskor sem értettem, nekem ez a mozgás, felépítése érthetetlen, Trestman ide vagy oda, hülyeség volt draftolni.

Forsett elfogyott, West jól hozza a yardokat, Dixon remélem itt is hasít majd.

Nincs shutdown cornerünk, J.Smith ahhoz baromi kevés, pedig kellene egy, Weddle érkezésével javult a sec, de Webb tényleg láthatatlan a pályán.

BWill tűnik még nekem kevésnek, Ngata lényegesen többet hozott mint ő, kb Jernigan a legjobb védő falemberünk, kellene még némi nyomás az OLB posztról, ami Doommal megjön majd és akkor kevesebb idejük lesz gondolkodni 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hamár úgyis így összejöttünk kiváncsi vagyok a véleményetekre, ami a baltimoreravens.com írt a kezdők cseréjéről

Forsett helyett Allen?
Zuttah helyett Urschel vagy Jensen?
Wright helyett Davis?

Forsett Allen szerintem hülyeség, Allen is inkább Elington féle futni tudó elkapó, forsett ha nem is hasít a futásokban jól szokott blokkolni a passznak. Hamár cserélnék, én mindhármat aktívra raknám és Allenre irnék pár játkot.

Nem tom Zuttahval mi fan, de nem egy rossz blokkot láttam tőle mostanság, még korai ezen goldolkodni, de ha nem javul fel hamarosan akkor urschelnek adnék esély és Jensent raknám LGnek.

Ezt meg abszolút nem tudom hov tenni. Alig láttam valamit eddig Davistől ... itt tanácstalan vagyok
malkav
Forsett cseréjére várni kell Dixon visszaérkezéséig, de utána Forsettet el kellene felejteni. West-Dixon 1-2. Forsettnek lefőtt... contact után szerintem idén nem is hozott yardot.
Zuttah simán szar sajnos, Jensen inkább guard plusz egy teljes meccsen félek túlpörögne és jönnének a buta büntetések. Urshel ha végre bevethető lesz akkor cserélném rá Zuttaht. Rosszabb nem lehet.
Wright up and down, mint corner persze nem túl jó, de arról nem tehet ha safety help nélkül otthagyják Robinson ellen 1:1-ben,

BTW csak nekem tűnt fel hogy Webbnek kb említésre méltó játéka nem volt még idén?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
A CBitek es a pass rusherek szamara is jo erofelmero lehet a kovetkezo merkozes sztem. Cooper es Crabtree komoly fejtorest okozhat a CBknek, ha a pass rush nem zavarja meg Carrt es eddig az OL nalunk igen jol dolgozik.

A masik oldalon 2 borzalmas meccs utan volt nemi javulas a Titans ellen, de a vedelmunk egyenlore nagyon gyenge. Ha Flacco nem tud magabiztosan sok pontot feltenni ellenunk lehet gondolkodni rola is, OC-rol is, skill emberekrol, OLrol...

Nagyon varom a meccset, otthon abszolit favoritok vagytok, de remelem jo meccset tudunk jatszani, nem eges lesz a dologbol 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hamár úgyis így összejöttünk kiváncsi vagyok a véleményetekre, ami a baltimoreravens.com írt a kezdők cseréjéről

Forsett helyett Allen?
Zuttah helyett Urschel vagy Jensen?
Wright helyett Davis?

Forsett Allen szerintem hülyeség, Allen is inkább Elington féle futni tudó elkapó, forsett ha nem is hasít a futásokban jól szokott blokkolni a passznak. Hamár cserélnék, én mindhármat aktívra raknám és Allenre irnék pár játkot.

Nem tom Zuttahval mi fan, de nem egy rossz blokkot láttam tőle mostanság, még korai ezen goldolkodni, de ha nem javul fel hamarosan akkor urschelnek adnék esély és Jensent raknám LGnek.

Ezt meg abszolút nem tudom hov tenni. Alig láttam valamit eddig Davistől ... itt tanácstalan vagyok
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahogy nézem yardokban a 2. legkevesebbet engedtük a ligában eddig és ez még javulhat ha megérkezik Doom, mikorra lesz bevethető ?

Egyébként meglepő módon, eddig passzok ellen jó a védelmünk igazán, bár futás ellen is jók vagyunk eddig. (8.)

Flaccoban még érződik a sérülés, offenseben javulhatunk még sokat.
Voice
Múlthéten edzett már limitáltan,ha ezen a héten nem is de jövőhéten már játszik szerintem.jó lenne mert Suggs meg a többi OLB igazából non-factor.a cornereknek is könnyebb dolga lenne ha lenne passrush szélről is.érdekes még,hogy Powers,Davis inaktív és Young a slotcorner aki meglepően jól játszik.sajnos Wright és Jimmy nem.

nem akarok elkezdeni Trestmanezni (még) de ha a futásunkal nem történik valami nagyon nagy szarban leszünk.ezt a rookie baloldalt el kell felejteni szerintem.
Peter
Mondjuk Jerni igencsak odateszi magát idén szóval legalább belül van egy kis nyomás. Én egyébként nem éreztem kevésnek a passrush-t tény hogy nincs sok sack, de azért nyomásgenerálás, meg Oholding van.
És én annyira nem Jimmyt és Wrightot sem láttam annyira elvezsetnek. Smith a watkins ellen nem volt rossz, Pryort sem engedte annyira levegőhöz jutni, és most a jags ellen sem láttam annyira rosznak. Wright meg nagyon hullámzó van amikor kapunk róla egy TD-t mások meg aláz.... De azt azért látni kell, hogy azért van a nickel cb-nek, meg az ILB-nek intje mert a széleket fogják és inkább bentre paszolnak... vagy rosszul látom ?
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
sztem is nézhetetlen és értékelhetetlen a foci, amikor ennyi pont van, mindig fogom a fejem, ha vki egy 45-37-re aszongya milyen jó meccs volt. volt a faszt. ha minden drive egyben first down az is kb. olyan unalmas, mint egy rams-szíhoksz 9-3. akkor már inkább az utóbbi.

csak arra gondoltam, hogy jó volna már egy hátradőlős meccs, mert ez a konstans vörös fej a meccsek alatt már árt az egészségemnek. évek óta ez megy. bár az első félidő alapján sztem a jags ellen benne volt a simázás, vagyis az első félidei dominanciánkat nem tudtuk igazán pontokra váltani, ezen kéne javítani.
gedam
Szerintem amúgy ez a folyamatosan pengeélen táncolás hozzátartozik a Ravens életérzéshez. Persze, mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha Gópeccundefeatedseason módra évi 14 meccset nyernénk, átlag 67 pont különbséggel. Ami okés egyrészről, mert tuti fix PO-ban lennénk, de tegyük szívünkre a kezünket, baromi unalmas lenne. Sok éve követem a meccseinket, de túl sok simázás (vesztes-nyertes oldalon) nem volt, inkább a ~8 ponton belüli távolság jellemzi a meccseinket: ami minimum mindig izgalmassá teszi a a vasárnapokat.
Vannak még gondok a csapattal. Igen. De basszus még csak szeptember van. És nem veszítettünk el se 1/2/3 meccset, se 5-10 kezdőt. Ez mindenképpen pozitív, hogy később ne kelljen vért izzadni a PO-ért. Ott meg ugye bármi lehet, még a verhetetlenprófétáékat is elkaphatjuk, ha jó napot fogunk ki 😊
több mint 7 éve
gedam 5 702
Field Goals 9/9 1/4
Touchdowns 4 6

Azért elég aggasztó az a 4 td 3 meccsen és úgy állunk 3-0-val, hogy mellé 6-ot kaptunk.
a field goals stat is unikális sztem, mi 100%, az ellen meg 25%
😀
gedam
A Saints pl sokra ment a rengeteg TD-vel... amugy is, akit a fenti aggaszt, nem igazi Ravens rajongó 😛
Van az a hires sorozatunk a 2000-es szezonbol, amikor 5 meccsen at nem csinált az offense TD-t (sot, igazabol senki, a D se), es megis 2-3-as merleggel lehoztuk 😉

Viccet felreteve, sztem a visszatero Dixonnal, fejlodgeto Perrimannel es utokepes OL-lel egy teljesen jó, 10-15. hely kozotti offensunk lehet (es mondjuk SSS es Pitta se haljon meg iden...)

Az elsö 3 héten nem lehet megnyerni a szezont, csak elveszteni.. eddig jó iranyba haladunk, meg ha döcögösen is picit egyelöre.
Igor
sztem is nézhetetlen és értékelhetetlen a foci, amikor ennyi pont van, mindig fogom a fejem, ha vki egy 45-37-re aszongya milyen jó meccs volt. volt a faszt. ha minden drive egyben first down az is kb. olyan unalmas, mint egy rams-szíhoksz 9-3. akkor már inkább az utóbbi.

csak arra gondoltam, hogy jó volna már egy hátradőlős meccs, mert ez a konstans vörös fej a meccsek alatt már árt az egészségemnek. évek óta ez megy. bár az első félidő alapján sztem a jags ellen benne volt a simázás, vagyis az első félidei dominanciánkat nem tudtuk igazán pontokra váltani, ezen kéne javítani.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Field Goals 9/9 1/4
Touchdowns 4 6

Azért elég aggasztó az a 4 td 3 meccsen és úgy állunk 3-0-val, hogy mellé 6-ot kaptunk.
a field goals stat is unikális sztem, mi 100%, az ellen meg 25%
😀
gedam
A Saints pl sokra ment a rengeteg TD-vel... amugy is, akit a fenti aggaszt, nem igazi Ravens rajongó 😛
Van az a hires sorozatunk a 2000-es szezonbol, amikor 5 meccsen at nem csinált az offense TD-t (sot, igazabol senki, a D se), es megis 2-3-as merleggel lehoztuk 😉

Viccet felreteve, sztem a visszatero Dixonnal, fejlodgeto Perrimannel es utokepes OL-lel egy teljesen jó, 10-15. hely kozotti offensunk lehet (es mondjuk SSS es Pitta se haljon meg iden...)

Az elsö 3 héten nem lehet megnyerni a szezont, csak elveszteni.. eddig jó iranyba haladunk, meg ha döcögösen is picit egyelöre.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a field goals stat is unikális sztem, mi 100%, az ellen meg 25%
😀
gedam
Régi igazság, hogy jó kapus szemmel véd.
empty taxi
és néhány blokkolt kísérlettel. 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
a field goals stat is unikális sztem, mi 100%, az ellen meg 25%
😀
gedam
Régi igazság, hogy jó kapus szemmel véd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gedam 5 702
Field Goals 9/9 1/4
Touchdowns 4 6

Azért elég aggasztó az a 4 td 3 meccsen és úgy állunk 3-0-val, hogy mellé 6-ot kaptunk.
a field goals stat is unikális sztem, mi 100%, az ellen meg 25%
😀
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy nézem yardokban a 2. legkevesebbet engedtük a ligában eddig és ez még javulhat ha megérkezik Doom, mikorra lesz bevethető ?

Egyébként meglepő módon, eddig passzok ellen jó a védelmünk igazán, bár futás ellen is jók vagyunk eddig. (8.)

Flaccoban még érződik a sérülés, offenseben javulhatunk még sokat.
Voice
Múlthéten edzett már limitáltan,ha ezen a héten nem is de jövőhéten már játszik szerintem.jó lenne mert Suggs meg a többi OLB igazából non-factor.a cornereknek is könnyebb dolga lenne ha lenne passrush szélről is.érdekes még,hogy Powers,Davis inaktív és Young a slotcorner aki meglepően jól játszik.sajnos Wright és Jimmy nem.

nem akarok elkezdeni Trestmanezni (még) de ha a futásunkal nem történik valami nagyon nagy szarban leszünk.ezt a rookie baloldalt el kell felejteni szerintem.

több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ahogy nézem yardokban a 2. legkevesebbet engedtük a ligában eddig és ez még javulhat ha megérkezik Doom, mikorra lesz bevethető ?

Egyébként meglepő módon, eddig passzok ellen jó a védelmünk igazán, bár futás ellen is jók vagyunk eddig. (8.)

Flaccoban még érződik a sérülés, offenseben javulhatunk még sokat.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
gedam 5 702
most néztem meg a meccset, a negyedik negyed elég epicre sikerült mindkét csapat részéről
volt minden, mint a búcsúban
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez és a 3-0ához. És sok sikert a következő 13 meccshez + playoff.
iktriad
Köszönjük. Sok sikert a továbbiakra.
Collapo
Az a siker nálunk, ha minél hamarabb kibasszák Bradleyt...
iktriad
Akkor sok sikert Bradley kivágásához 😊
Ami minket illet, sokat nem örülhetünk, Joe rekordja is hm-hm... 19 pontot ért végül is... no de legalább ezeket a szenvedős, kevés ponton, de nyert meccseket hiányoltam tavaly... szóval nem sírhat a szám 😊
Collapo
Plusz ti vagytok az egyedüli 100%-os csapat a divízióban.

Amúgy ezen a meccsen is egy olyan FG döntött, ami 0.00 után lett megítélve egy bünti miatt. Kvázi visszajött a tavalyi L. Lehet idén kicsit többet számít, hogy ez most megvan. 😊
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratula a W-hez és a 3-0ához. És sok sikert a következő 13 meccshez + playoff.
iktriad
Köszönjük. Sok sikert a továbbiakra.
Collapo
Az a siker nálunk, ha minél hamarabb kibasszák Bradleyt...
iktriad
Akkor sok sikert Bradley kivágásához 😊
Ami minket illet, sokat nem örülhetünk, Joe rekordja is hm-hm... 19 pontot ért végül is... no de legalább ezeket a szenvedős, kevés ponton, de nyert meccseket hiányoltam tavaly... szóval nem sírhat a szám 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A defense idén eddig jól teljesített , azért a Buff az utóbbi két mecsen 30+ pontot pakolt fel .... Int-ek vannak, és az ILB-től, jó a 3down megállítás is és a futást sem fogjuk rosszul. Az O# viszont nincs még képben, és főleg a fal az ami alul teljesít. Wagner ma nem játszott jól, Zuttah nem találja a formáját, és a Bal oldalnak jöttek rookie hibák (Holding, falsestart), emiatt homály a futójáték, de emelett jól megy a rövidpaszos játék, csak az az érzésem néha csak egy fél léessel kellene több hogy 1st down elkapás legyen ne kelljen a wr-nek küzdeni a földön érte. És az elkapók egyre jobban lesznek , most SSS mutatta a tavalyi formáját, perimant is egyre többet keresi Flacco.... Csúnya csőzelmeink voltak, de ezekből lehet építkezni. Ez a mecs is simább lett volna ha Hester nem szarozik és Fair catchet int..