Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Megvan a 3-0 😀

Ezt vártam már tavaly is, csak a sok sérülés keresztülhúzta a számításokat :/

Még a következő meccs is hozható, 4-0 -ra fel !!! 😊

Mosley megint jó volt 😛

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez és a 3-0ához. És sok sikert a következő 13 meccshez + playoff.
iktriad
Köszönjük. Sok sikert a továbbiakra.
Collapo
Az a siker nálunk, ha minél hamarabb kibasszák Bradleyt...
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratula a W-hez és a 3-0ához. És sok sikert a következő 13 meccshez + playoff.
iktriad
Köszönjük. Sok sikert a továbbiakra.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez és a 3-0ához. És sok sikert a következő 13 meccshez + playoff.
több mint 7 éve
gedam 5 702
Én nem aggódok a meccs miatt 😊 Csúnya meccsen megverjük a Jagst, mert így szoktuk gyenge csapatok/fanchiseok ellen... 😀

Egyébként komolyra fordítva a szót. Bortles f*lszopkopdása ami ment az offszezonban csak azzal nem foglalkozott, hogy Ő garbage time menő, akkor f*ssa a statokat. Nah viszont mi nem vagyunk annyira jók, hogy a meccs eljusson garbage timeig szóval nem kell aggódni 😀
Blaise
sztem a futásunk fogja eldönteni, hogy vergődünk-e vagy simázunk. muszáj volna már múkodnie.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én nem aggódok a meccs miatt 😊 Csúnya meccsen megverjük a Jagst, mert így szoktuk gyenge csapatok/fanchiseok ellen... 😀

Egyébként komolyra fordítva a szót. Bortles f*lszopkopdása ami ment az offszezonban csak azzal nem foglalkozott, hogy Ő garbage time menő, akkor f*ssa a statokat. Nah viszont mi nem vagyunk annyira jók, hogy a meccs eljusson garbage timeig szóval nem kell aggódni 😀

Szerkesztette: Blaise
több mint 7 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 208
Szerintem meglesz az a 3-0-ás rajt srácok:
 twitter.com/ryanohalloran/status/779037735868854272
iktriad
Meglatjuk... en picit aggodom a secondary miatt, Alllen Robinsonban nagyon benne van mar egy nagy meccs...

Amugy az a TE3 nagyon fontos ott a vegen 😀
Igor
A-Rob eddig tavalyi önmagához képest szenvedett az első 2 meccsen, plusz alig vesszük célba a meccsek első félidejében.

És a jó Koyack csak a tejlesesség kedvéért van feltüntetve. De amúgy jó esély van rá, hogy a Jags kezdő centere és left guardja vasárnap két olyan játékos legyen, akik sohasem kezdtek, és csak egyikőjük(Shatley) lépett eddig pályára NFL meccsen, 1 félidőt egy Dallas elleni londoni blowout vereség 2. félidejében. Odrick (a DE a listán) meg a védelem legjobbja volt az első 2 hétben Telvin Smith mellett. És akkor a DB helyzete nem is említem, ahol a rookie Ramseyn kívül nincs épkézláb egészséges CBnk... Amúgy minden fasza.
iktriad
Lehet nyavalyogni, mondjuk nem tudom mennyi értelme van.. még a Pats drukkerek is megtehetnék a 3:0 ellenére is, viszont a jelenleginél rosszabb Jags ellen is - finoman szólva - meg szoktunk izzadni/szenvedni, szóval én semmiképpen sem várok könnyű meccset. De ne így legyen!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem meglesz az a 3-0-ás rajt srácok:
 twitter.com/ryanohalloran/status/779037735868854272
iktriad
Meglatjuk... en picit aggodom a secondary miatt, Alllen Robinsonban nagyon benne van mar egy nagy meccs...

Amugy az a TE3 nagyon fontos ott a vegen 😀
Igor
A-Rob eddig tavalyi önmagához képest szenvedett az első 2 meccsen, plusz alig vesszük célba a meccsek első félidejében.

És a jó Koyack csak a tejlesesség kedvéért van feltüntetve. De amúgy jó esély van rá, hogy a Jags kezdő centere és left guardja vasárnap két olyan játékos legyen, akik sohasem kezdtek, és csak egyikőjük(Shatley) lépett eddig pályára NFL meccsen, 1 félidőt egy Dallas elleni londoni blowout vereség 2. félidejében. Odrick (a DE a listán) meg a védelem legjobbja volt az első 2 hétben Telvin Smith mellett. És akkor a DB helyzete nem is említem, ahol a rookie Ramseyn kívül nincs épkézláb egészséges CBnk... Amúgy minden fasza.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem meglesz az a 3-0-ás rajt srácok:
 twitter.com/ryanohalloran/status/779037735868854272
iktriad
Meglatjuk... en picit aggodom a secondary miatt, Alllen Robinsonban nagyon benne van mar egy nagy meccs...

Amugy az a TE3 nagyon fontos ott a vegen 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem meglesz az a 3-0-ás rajt srácok:
 twitter.com/ryanohalloran/status/779037735868854272
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
Pierce #78 játékáról mit gondoltok? Nekem eddig nagy meglepetés amit tőle látok, ha pályán van, képes átjutni az O falon, idővel szerintem kezdő lesz , jövő évre gondolok, Williams #98 szerződését , nem nagyon tudjuk majd megfizetni, lesz olyan csapat aki 8-10 milliót ad neki évente, és ha Pierce így játszik hosszabb távon, akkor pótolhatja majd.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ahogy nézem következő héten jönnek a jaguárok, idén sincsenek nagy formában 😀 nagyon jó érzés lenne 3-0-al indítani a szezont 😊

Flacco remélem hétről hétre jobb formába kerül, tetszett a javulása a 2. hétre, igaz még néha rövideket dobált a Predatornak, akit egyszer azért csúnyán megvert Haden, ha pedig Doom megérkezik, akkor végre lesz megfelelő passrush is.

Valamivel erősebbnek érzem az idei sec-ünket, jó látni hogy labdákat szerzünk ott is.

Mosley remekül játszott, ahogy Michael Pierce is, remélem itt tartjuk a srácot, Pitta hatalmas meglepetés nekem, remekül játszik, nem fél az ütközésektől, remekül érzik egymást Joeval.

Futókkal elégedett vagyok.

Lawrence Guy-t kevésnek érzem kezdőnek, helyette opció lehet M.Pierce ? vagy oda túl lassú lenne ?

Wallace remekül szuperál, mint first option, SSS viszont mintha kicsit elhízott lenne, nagy pocakot láttam néha a felvételen. A Predator is jó lesz, erős felépítés és gyorsaság, egész jó keze van, több yardja lenne, ha hosszabb labdákat dob Flacco vagy ha a jó vállára dobja.

Webb és Weddle meglepően stabil hátul, ha jobban összeszoknak, remek páros lesz, volt most egy randa futás TD-re, de azzal úgy voltam, hogy annak nem szabadott volna az LB soron túljutnia...

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jax ellen szokásosan szarul szokott menni, eredménytől függetlenül... általában nehéz meccsen tudjuk csak kb. az esetek felében verni őket...
 www.pro-football-reference.com/boxscores/game_query.cgi?tm1=rav&tm2=jax&yr=all

A raiders ellen pedig még szarabb a mérleg....
 www.footballdb.com/teams/nfl/oakland-raiders/teamvsteam?opp=3

szóval ez általában nem kedvező match-up. Valóban maximum kellene ellenük. Mindkét esetben

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
A sec is fejlődhet ha Jimmy S összeszedi magát. Azért a Jax Oak ellen kell is a forma javulás. Tavaj Hurns Robinson páros, meg Cooper Crabtree is megégette a sec. Ez egy jó kis erő próba lehet!? Valamint kicsit erősebb front7 ellen hogy szuperál a fal. Dixon Doom még jön majd, de a futás ellen valamit ki kell találni mert az elég tré volt eddig.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Idegenbeli csoport meccset nyertünk, és amíg egy igazi nfl csapat nem áraz be minket addig ennek is örülni kell, mert lehet reménykedni.

De egyébként a játékunk nézhetetlen, a védelem ennyit tud és még tisztességes támadósorral nem is találkoztunk, félek abból csúnya baleset lesz majd.
Joe eléggé off még, ezért támadó oldalon léphetünk előre, de ahhoz előbb vissza kellene szerezni a mojoját vagy bármit, mert amíg rossz vállra dobálja a mély labdákat, addig pont a támadósorunk legveszélyesebb eleme kerül talomba.
több mint 7 éve
gedam 5 702
Hát nem tudom, tavaly végülis kiaptunk a Mcclown félre barnáktól, szóval ez már javulás, és igen 20 pontos mínuszból is nyerni tudtunk, ez is valami, de hogy milyen katasztrófa volt a védekezésünk az nemm értem ....
malkav
egy negyedben volt csak katasztrófa a védekezésünk összességében, 3-ban nulláztuk az ellenfelet. az elejét mindenki bealudta nálunk.
negyedenkénti statokra lennék kíváncsi.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát nem tudom, tavaly végülis kiaptunk a Mcclown félre barnáktól, szóval ez már javulás, és igen 20 pontos mínuszból is nyerni tudtunk, ez is valami, de hogy milyen katasztrófa volt a védekezésünk az nemm értem ....
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Talán megint visszatértünk arra az útra, hogy valahogyan mindig megtaláljuk az utat a győzelemhez. Így azért könnyebb hibákat kijavítani.
lucio
Beware! Jynx is comin' 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
lucio 324
Tény(nek látszik), hogy eddig nem villogva vertünk gyenge (vagy most annak tűnő) csapatokat. A tavalyi év pechsorozata után remélem, nem csak annyi történt, hogy ellenkező irányba leng ki az inga. Tartásunk tavaly is volt, most kicsit jobb a sec (és ez önmagában hozhat pár pontos zakók helyett pár pontos győzelmeket). Ami aggasztó, az a futójáték gyengesége. Illetve teljesen Ravenses érzés volt a tegnapi két utolsó drive, amiben az O nem tudott TD-t csinálni, s így lezárni a meccset, illetve a D egy félkezű és QB-t nem tudott a sorsdöntő pillanatban megállítani (mondjuk ez inkább a tavalyi évről volt ismerős). A tauntingnál én szégyelltem magam a bírók helyett - és megint csak bevillant pár ismerős kép tavalyról, így megértem a Browns drukkereket. Talán megint visszatértünk arra az útra, hogy valahogyan mindig megtaláljuk az utat a győzelemhez. Így azért könnyebb hibákat kijavítani. Ja, és grat a special teamnek és edzőjének.. Általában is, ennyi egylabdás meccsnél, mint amennyit a Ravens játszik, nagyon fontosak, de tegnap ők hozták azt a pluszt, amivel nyertünk.
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem semmi első negyedet produkáltunk, viszont ez eddig 2-0 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nyertünk, ez pedig azért jó, mert -20 volt... ha az elején is ébren vagyunk, mi lehetett volna az eredmény? Mondjuk zseniális, hogy MekkClown megint szopat minket 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 172
The inactives for Baltimore are Dumervil, cornerbacks Jerraud Powers and Will Davis, running backs Kenneth Dixon and Javorius Allen, offensive lineman John Urschel and defensive tackle Willie Henry.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Assistant coach Clarence Brooks has passed away: rvns.co/621

RIP, Coach Brooks. You will be missed.

RIP!

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Mindenképp kártya vagy paypal jöhet szóba ezeknél...de úgy a teljes netes fizetésnél nem nagyon találkoztam más opcióval mostanában...főleg külföldről
már a szállítási díj se szokott sok lenni....szívesen ajánlanék egy oldalt neked, de kétlem, hogy megfelelne az izlésednek, mert ott csak rendes csapat mezeit lehet kapni 😉 de tavaly rendeltünk tőük 1-200 USD értékben és tök korrekten jött minden....igaz a póló mosás után már nem az igazi volt, de a mezekkel semmi gond, és ilyen 30 körül volt. Talán az egyik mez, nem a megfelelő szín. De a postaköltség se volt vészes...sokszor van akció EU-ba is, na nem az nfl.com-on....
igaz minden Kínából jön, de ezt a dhl hozta...ha többen rendeltek a vámmal lehet baj
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Es olcsobb ha tobben vesztek... szetdobjatok a szallitast.
 bowl.one/forum/egyeb-temak/boltok-uzletek?page=1

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!