Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
én is úgy látom, annak ellenére, hogy kikaptunk, összességében ez volt idén a legjobb produkciónk, sok apró hibából jött össze az L. igazából a vörös zónánál fogynak el mind a támadóink, mind a védőink. 4 értelmes támadása volt az óklendnek és 4td lett belőle, ez luxury.
gedam
Azért abból a 4 td-ből kettő rzben kezdődött, ráadásul a raidersnél, van Ofal ami nálunk nincs, meg két elkapó, ami nálunk szintén hiány... szóval a védelemnél szerintem nem volt nagy gond az o oldalon viszont pocsék a fal és nincs TE játék.... juice és gilmore is amikor megkapta a lasztit azért tudott haladni...
malkav
Ez ugyan csak az egyeni velemenyem, de a franhise tortenetenek a 3 legjobb WRe Mason, Boldin, SSS (tudom oreg, mint Otzi, de igy is) torteneti sorrendben.Mind remek WR + Ravens hozzaallas, kemenyseg. El nem cserelnem Crabbtre-re SSS-t.
no
Gondolom Todd a TE poszt miatt nem fert be, mert kulonben o a No 1 😊 Kar hogy egyiket se mi draftoltuk.

Amugy az elso ket helyben egyetertek, a harmadik azert szerintem vitathato (Torrey, Qadry Ismail vagy esetleg Clayton is akar..)
Igor
Igen csak wr irtam, Heap mas teszta. A teny hogy nem mi draftoltuk oket nem zavar, az igen hogy a legjobb draftunk Torrey volt. Sztem Clayton inkabb bust a 2. korevel es oneki 2.Wr kellett jatszani. Torrey (amugy kedvenc) szinten 2. wr-t jatszott + neki fekudt a run-run-run-playaction-Q-run-run-Q-run-Pitta-run-nagybomba Torreynak playhivasok. Jo jatekos de konnyen potolhatonak gondoltak, jott BP a drafton, most jott Wallace, de most nincs ideje Joenak. Ismail, o ovon aluli volt. kar hogy nem mi draftoltuk 😉 A szamai kozel sem hasonlithato ossze SSSvel, de o Dilferrel hozott 1000 yardot es aki +200 yardot kap el a vasasok ellen arra ki meri azt mondani nem fer fel a dobogora megosztva.
több mint 7 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Csalódott vagyok, hogy egy ponton buktuk a 4-0-t...igazán verhető csapat volt a Raiders.

Az hogy a meccs végén nem tudtuk fogni a driveot, bosszantó nagyon....


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 7 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
A WR sor szerintem nem teljesitene igy, ha tényleg nem 2mp lenne vagy még anyi se eldobni a labdát. Sss Beast mode még kicsit öregen is. Orr Mosley rendben lesz viszont a szélekröl semmi nyomás továbra se, mongy Pees a gyöztes drivba debil volt megint. Webb Wright és a O#fal valamit ki kell találni! J Smith türhetö. Persze csak elmúlt 2game. A védelem igy is jól teljesitett, redzone kivéve. O#fal fö probléma megöli a futó és pasz játékot semmi idöt nem hagy Joenak. Meg ami évek óta van kéne egy elit CB vagy SS! Elam Brooks Nagy huzás volt igy visza gondolva. Brooks simán hozná ezt Webb szintet söt, a preseasonba pusztitó volt! Most jobb +5 misiért Webb. :/ Correa szintén kuka! Szerintetek mit lehet kitaláni ezekre a problémákra. Meg arra lennék kiváncsi h tényleg ilyen szarul draftolunk a védelembe? Vagy Peesnek mindegy h kit huzunk. Mert A Brown, M Elam, T Brooks, C Upsaw, Correa nem a 7. körbe huztuk. Webb szerzödése mikor jár le?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
én is úgy látom, annak ellenére, hogy kikaptunk, összességében ez volt idén a legjobb produkciónk, sok apró hibából jött össze az L. igazából a vörös zónánál fogynak el mind a támadóink, mind a védőink. 4 értelmes támadása volt az óklendnek és 4td lett belőle, ez luxury.
gedam
Azért abból a 4 td-ből kettő rzben kezdődött, ráadásul a raidersnél, van Ofal ami nálunk nincs, meg két elkapó, ami nálunk szintén hiány... szóval a védelemnél szerintem nem volt nagy gond az o oldalon viszont pocsék a fal és nincs TE játék.... juice és gilmore is amikor megkapta a lasztit azért tudott haladni...
malkav
Ez ugyan csak az egyeni velemenyem, de a franhise tortenetenek a 3 legjobb WRe Mason, Boldin, SSS (tudom oreg, mint Otzi, de igy is) torteneti sorrendben.Mind remek WR + Ravens hozzaallas, kemenyseg. El nem cserelnem Crabbtre-re SSS-t.
no
Gondolom Todd a TE poszt miatt nem fert be, mert kulonben o a No 1 😊 Kar hogy egyiket se mi draftoltuk.

Amugy az elso ket helyben egyetertek, a harmadik azert szerintem vitathato (Torrey, Qadry Ismail vagy esetleg Clayton is akar..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ez lemaradt. Wallace sztem nagyon jol nyomja a kulonosen a korulmenyek figyelembe vetelevel
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
én is úgy látom, annak ellenére, hogy kikaptunk, összességében ez volt idén a legjobb produkciónk, sok apró hibából jött össze az L. igazából a vörös zónánál fogynak el mind a támadóink, mind a védőink. 4 értelmes támadása volt az óklendnek és 4td lett belőle, ez luxury.
gedam
Azért abból a 4 td-ből kettő rzben kezdődött, ráadásul a raidersnél, van Ofal ami nálunk nincs, meg két elkapó, ami nálunk szintén hiány... szóval a védelemnél szerintem nem volt nagy gond az o oldalon viszont pocsék a fal és nincs TE játék.... juice és gilmore is amikor megkapta a lasztit azért tudott haladni...
malkav
Ez ugyan csak az egyeni velemenyem, de a franhise tortenetenek a 3 legjobb WRe Mason, Boldin, SSS (tudom oreg, mint Otzi, de igy is) torteneti sorrendben.Mind remek WR + Ravens hozzaallas, kemenyseg. El nem cserelnem Crabbtre-re SSS-t.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
én is úgy látom, annak ellenére, hogy kikaptunk, összességében ez volt idén a legjobb produkciónk, sok apró hibából jött össze az L. igazából a vörös zónánál fogynak el mind a támadóink, mind a védőink. 4 értelmes támadása volt az óklendnek és 4td lett belőle, ez luxury.
gedam
Azért abból a 4 td-ből kettő rzben kezdődött, ráadásul a raidersnél, van Ofal ami nálunk nincs, meg két elkapó, ami nálunk szintén hiány... szóval a védelemnél szerintem nem volt nagy gond az o oldalon viszont pocsék a fal és nincs TE játék.... juice és gilmore is amikor megkapta a lasztit azért tudott haladni...
több mint 7 éve
gedam 5 702
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
én is úgy látom, annak ellenére, hogy kikaptunk, összességében ez volt idén a legjobb produkciónk, sok apró hibából jött össze az L. igazából a vörös zónánál fogynak el mind a támadóink, mind a védőink. 4 értelmes támadása volt az óklendnek és 4td lett belőle, ez luxury.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nem volt LB sorunk... annyira jó volt az 5 emberes fal... kivették a teljes front7-t... ez pedig sztem gáz. 3-1 szal no para, de ehh...
Collapo
Hát a rush lb-k csak abból éltek amit a RT-jük adott, egyébként semmi, der azért a teljes sort nem húznám le Mosley nem lógott ki alúlról Orr pedig kifejezetten jól mozgott
Blaise
Átfogalmazom, jó munkát végeztek, de a fal kifogta a passrush minden elemét, az ILB-k pedig jómunkásemberré "avanzsáltak", nyoma se volt a TO lehetőségének se, ellentétben a korábbi meccsekkel... KO-ék baromi jól dolgoznak Carr előtt.
Collapo
Nekem Orr a legjobb az lb kozul, a posztjat o jatsza meg a legjobban, a baj hogy az ove a legkevesbe fontos.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
Hat most letesztelt egy Offense ahol bomba a fal, de a tobbi poszt mondjuk atlagos.

Persze rosszul indult az egesz nekem, ahogy ecseteltek JDR nak a "crack the defense"-et es Pees-et milyen nehez lesz feltorni. Haaat a gyogyszeradagomat novelnem kellett.
no
Azt a két átlagos elkapót azért elfogadnám.
Peter
En meg teljesen elegedett vagyok a sajatjainkal, SSS+17 jo es jobb lenne ha Flaccot nem tortek volna derekba minden dobasanal, o lesz a hangyaember (madzagon fog logni a segge)
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem volt LB sorunk... annyira jó volt az 5 emberes fal... kivették a teljes front7-t... ez pedig sztem gáz. 3-1 szal no para, de ehh...
Collapo
Hát a rush lb-k csak abból éltek amit a RT-jük adott, egyébként semmi, der azért a teljes sort nem húznám le Mosley nem lógott ki alúlról Orr pedig kifejezetten jól mozgott
Blaise
Átfogalmazom, jó munkát végeztek, de a fal kifogta a passrush minden elemét, az ILB-k pedig jómunkásemberré "avanzsáltak", nyoma se volt a TO lehetőségének se, ellentétben a korábbi meccsekkel... KO-ék baromi jól dolgoznak Carr előtt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
Hat most letesztelt egy Offense ahol bomba a fal, de a tobbi poszt mondjuk atlagos.

Persze rosszul indult az egesz nekem, ahogy ecseteltek JDR nak a "crack the defense"-et es Pees-et milyen nehez lesz feltorni. Haaat a gyogyszeradagomat novelnem kellett.
no
Azt a két átlagos elkapót azért elfogadnám.

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem volt LB sorunk... annyira jó volt az 5 emberes fal... kivették a teljes front7-t... ez pedig sztem gáz. 3-1 szal no para, de ehh...
Collapo
Hát a rush lb-k csak abból éltek amit a RT-jük adott, egyébként semmi, der azért a teljes sort nem húznám le Mosley nem lógott ki alúlról Orr pedig kifejezetten jól mozgott
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem volt LB sorunk... annyira jó volt az 5 emberes fal... kivették a teljes front7-t... ez pedig sztem gáz. 3-1 szal no para, de ehh...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
malkav
Hat most letesztelt egy Offense ahol bomba a fal, de a tobbi poszt mondjuk atlagos.

Persze rosszul indult az egesz nekem, ahogy ecseteltek JDR nak a "crack the defense"-et es Pees-et milyen nehez lesz feltorni. Haaat a gyogyszeradagomat novelnem kellett.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wright szar Aiken szar, Perriman nem megbízható, Hurst legalább nem ölte meg Flaccot Trestman az első félidőben mit csinált az jó kérdés. Pees amint átment vanillába azonnal összerántott rögtön 1 driveot a Raiders.
Harbs *anyád*...gyanúsan benne leszel a legostobább edzői döntések év végi lowlightjában...

Azt nem mondanám, hogy a Raiders beárazott minket, de az első nfl csapatnak tűnő ellenfél otthon megvert minket 2 jó driveval, 1 jó st visszahordással meg két jó punttal...szóval azért örömre nincs ok.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért ne csak a rossz dolgokat vegyük észre, ez a meccs kicsit jobban beárazott minket, és az látszik, hogy idén életképes védelem van mind futás mind passz ellen. És az O-nak is voltak momentumai az ergya fal ellenére. Ráadásul eddig minden meccsen más lépett elő O oldalon Wallace VS bills, Pitta vs bowns, ma juice volt a király.... meglátjuk hogy alakulnak a továbbiak...
több mint 7 éve
lucio 324
Bár még csak az idény negyedén vagyunk túl, ez a meccs tényleg sokat számíthat pl. egy wild card helyért.
Az idény negyede után szerintem leginkább az OL a sebezhető -a cseréi meg pláne...Lehet a mai meccsről sok hibát, utólag téves edzői döntést felhozni, de ami konstans szar volt, az az OL.Nemhogy Perrimant meg Wallace-t nem tudjuk hosszú labdákkal tömni, annyi ideje sincs Flacconak, hogy normálisan beleálljon egy screenbe.
több mint 7 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Sosem fogom megérteni, hogy évek óta, első félidőben hova tűnik az O , mint ahogy azt sem, hogy miért nem látják hogy a TD-k 90%-át Wright #24-re dobják, nem ide való , ki kell tenni. Aiken #11 is állandóan hibázik , első TD-nél olyan luftos tackle-t adott a visszahordásnál, hogy "poén" volt nézni. Utolsó drive-unk , utolsó sorozata , Moore #10 hibája, rossz játékhívások, nem értem. Ezt be kellett volna húzni, de ennyit nem lehet hibázni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Volt futójáték?a második félidőben talán.az első félidőben 9-szer futottunk 34 passz mellett.utálom ezt a hígfos trestmant mint a szart!!Harbough game managementjét szintén.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ez egy absz vállalható meccs volt, így ki lehet kapni. A D eddig erőn felül teljesít, az OL-nek meg nagyon nem szoros meccseket játszunk, be is húzzuk őket ált. mostmár volt futójáték is .... nem lesz itt gond
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
hat ez van. Rossz volt:1. nezni hogy a fal a 4 Dl ellen 0 volt, 2.John H ezt benezte ( nem tudom mit akart, a box nem volt toltve, tudtak volna futni es berugjak a fgt es ez lett volna a legjobb eset, a legrosszabbat megeltuk, a vegen Juice futok 3t azert az 5 yardert-legrosszabb eset-) 3. Aikent frusztraltnak erzem es sok hibat vet (nem az utolso pillanatira gondolok)

De irtam mar kell ido mindenkinek es ha azalatt nem bukjuk el a POt az cool. 4-0 jobb lett volna de 3-1 se rossz, de lehetne 1-3 is
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
NNa vegre nem szivatjak halalra az OL-t 4 emberrel
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
igy felidoben, OL megoli a csapatot, Flaccot tenylegesen. Ha nem javulnak fel es nem tudunk futni mindent dobni kell ( 2 mp alatt ) akkor csunya lesz. Van blitz csomagunk 4, a nevuk 3-4-5 es 6. Jelentese 3-4-5 vagy 6 emberes a nyomas, vegrehajtas a 3-4-5 vagy 6 ember megprobalja egyenileg megverni az emberet.

majd lenyugszom
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Stanley nem edz ma sem, OG Lewis limitált.ha Hurst kezd remélem összeszedi magát.